Jump to content
Gee

Άμα έχεις ωραίο γούστο....

Recommended Posts

Φιλαρακος και καλο παιδι ψωνισε απο σβερκο...

Ως γνωστον σε ολους μας το γουστο του στις γυναικες ειναι τρομερο, καθως μας εχει χαρισει απειρες στιγμες με κρεμασμενα σαγονια

Τωρα λοιπον αποχωριστηκε τον παλιο του διτροχο συντροφο και τον ανταλλαξε με κατι παρομοιο που μιλαει αλλη γλωσσα και εχει παρει και καναν τονο αναβολικα να δυναμωσει λιιιιιγο....

Η κινηση αυτη εγινε περιπου εναμιση μηνα πριν, αλλα αυτο δεν μας πειραζει.

Υπαρχει και δικο μου φωτοντοκουμεντο απο την ημερα της αγορας, αλλα θα το βαλω το μεσημερι απογευμα

Δυστυχως δεν καταφερα να το παρω βολτα λογω ασφαλειας και στρωσιματος, αλλα υποσχομαι στον ιδιοκτητη του οτι θα το παρω και θα του φερθω αναλογως :tooth:

Φιλαρακο με γειες, ποσο μου αρεσει το ξερεις

Dreambike για πολλους το εργαλειο

Νομιζω εχω βοηθησει αρκετα για να μην παραπαει το μυστηριο και να αρχισουν οι ευχες

Τροποποιήθηκε από τον Gee

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Φωτιές μας άναψες Τζώρτζ.

Και που να δεις και το εργαλειο Νικο, τουμπανο...βασικα πιο τουμπανο δεν εχει...το τερματισε!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Street Triple;

Ακόμα και το Speed Triple βιταμινούλες άντε καμιά ψιλοπρωτεϊνη....όχι αναβολικά :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ώρα είναι να μας πεις οτι πούλησε ο renegade το Multistrada Και αγορασε κάνα Suzuki B-King!! να πηδηχτώ απ το παράθυρο!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

χωρις να ξέρω σε ποιον αναφέρεστε

και υπολογίζοντας ότι έχω περάσει πολλές φορές απο την διαδικασία(πριν απο την εγγραφή μου εδω μέσα είχε πλάκα να διαβάζω στις "καμπάνες"). Με βάση ότι

1) οχι απλά αναβολικά , γενετική θεραπεία έχουν κάνει στην συγκεκριμένη μοτοσυκλέτα

2) απο γνωστή πορτοκαλί οικογένεια είναι

θα πω superduke r (1290cc)

τώρα ποιος και που δεν έχω ιδέα(αλλά του εύχομαι ότι και να πήρε καλορίζικο και άπεφτο να'ναι)

Τροποποιήθηκε από τον shattered

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Φιλαρακος και καλο παιδι ψωνισε απο σβερκο... αυτή τη φράση τη χρησιμοποιούνε για αποτυχημένη αγορά, όχι επιτυχημένη.....

Ως γνωστον σε ολους μας το γουστο του στις γυναικες ειναι τρομερο, καθως μας εχει χαρισει απειρες στιγμες με κρεμασμενα σαγονια

Τωρα λοιπον αποχωριστηκε τον παλιο του διτροχο συντροφο και τον ανταλλαξε με κατι παρομοιο που μιλαει αλλη γλωσσα και εχει παρει και καναν τονο αναβολικα να δυναμωσει λιιιιιγο....

........................

Τώρα ρε συ Γιώργη, εγώ δεν κατάλαβα καλά. :think:

Για γκόμενες μιλάς, για μοτοσυκλέτες ή και για τα δύο μαζί? :rolleyes: :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Νομιζω εχω βοηθησει αρκετα για να μην παραπαει το μυστηριο και να αρχισουν οι ευχες

Να τα ξεράσω όλα????????? :tooth: :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ώρα είναι να μας πεις οτι πούλησε ο renegade το Multistrada Και αγορασε κάνα Suzuki B-King!! να πηδηχτώ απ το παράθυρο!

Ρε Βαγγο, οκ αναβολικα το B-king, αλλα θα επρεπε να ειχα αρχισει και εγω τα κουμπια για να το καβαλησω αυτο το πραγμα!! :lipssealed:

Τοσο ασχημο γουστο εχω δειξει οτι εχω;; :crazy: :crazy:

Καλοριζικο στον κατοχο, και τωρα που ειδε το φως το αληθινο, ελπιζω να μην ξεκαβαλαει! Σουζα τ'αλογακ΄!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλά, το ότι είναι απ' το γνωστό παρεάκι δεν χωρεί αμφιβολία.... :D

Ποντάρω σε Ηλία. :_rock-on:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλά, το ότι είναι απ' το γνωστό παρεάκι δεν χωρεί αμφιβολία.... :D

Ποντάρω σε Ηλία. :_rock-on:

Αυτο ετσι και αλλιως αυτο δινει αποδοση 1.05... Αφου καθε τρεις και λιγο, καποιος απο μας αλλαζει μηχανακι! :peep:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αυτο ετσι και αλλιως αυτο δινει αποδοση 1.05... Αφου καθε τρεις και λιγο, καποιος απο μας αλλαζει μηχανακι! :peep:

Να πάω ταμείο δηλαδή να πιάσω ουρά? :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

παίξε τζόκερ καλύτερα!

ΟΚ. Αφήνω το Θείο εκεί που είναι και πιάνω τη νοσοκόμα που είναι και παίδαρος! :mB_kalo_e:

114.png

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παιδιά, αυτό που παίρνει κάποιος μηχανάκι και περιμένουμε κανένα μήνα να το δούμε σε φωτογραφία ενω έχει ανοιχτεί ήδη το θέμα, πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσει... :shoot:

Παρεπιπτόντως, καλοτάξιδο :biker8zj:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ξερω οτι ειναι απιθανο, αλλα θα βαλω και το Στεφανο στο παιχνιδι... Κανας ταχυδρομος ισως; Ααααααα! Ο Ηλιας, αλλα οχι ο Ηλιας, ο Elias!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Βοηθάω και από...

Οι κυλινδροι μειώθηκαν, τα κυβικά και τα άλογα τερμάτισαν το κοντέρ

Το στυλ της μηχανής και το χρώμα μείναν περίπου ίδια.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα