Jump to content

Recommended Posts

ΕΥΓΕ ΚΟΥΚΛΑΡΑ όχι αστεία, καλορίζικη Παναγιώτη καλοτάξιδη άπεφτη και αγρατζούνιστη ! :vv: :vv: :vv: :vv: :vv:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΗ ΜΕ RX: όχι ....ίδια μηχανή ! :mB_kalo_e: :mB_kalo_e: :mB_kalo_e::crazy: :crazy: :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παναγιώτη, να την χαρείς (που είμαι βέβαιος!) σε μπόλικα ταξιδακια.

Κάποια στιγμή, αν μπορέσεις, βάλε και μια φωτογραφία από τα όργανα της να χαζέψουμε :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αυτες οι μισες βιδες στο φαιρινκ ομολογουν ποιοτητα κ μιας αλλης εποχης...

καλοβολτη Παναγιωτη.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θελω φωτο οπως ΠΡΕΠΕΙ!!!Λασπωμενη και "τρισαθλια" μετα απο ΣΩΣΤΗ βολτα... :rtfm:

Να τη χαιρεσαι την κουκλα ρεεεεεε..... :mB_kalo_e: και μη σε δω εξω απο τα χωματα...ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ!

Απο τα μεγαλα χωματινα που γουσταρω πολυ! :wub:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παίδες ευχαριστώ πολύ. Προς το παρόν την έχω "μην βρέξει και μην στάξει", κάθομαι και την χαζεύω και δεν την χορταίνω. Μέχρι να έρθουν και τα κάγκελα από την Ιταλία (μόλις την περασμένη εβδομάδα βρήκα επιτέλους τα Ricy Cross που έψαχνα), χώμα δεν πατάει.

Μέχρι τότε, καμιά χαλαρή, ηλιόλουστη βολτίτσα μόνο. Ακόμα είμαστε στα "γούτσου-γούτσου".........

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Απλά κούκλα....κάθε Χοντέικο (και μη θα έλεγα) γκαράζ που σέβεται τον εαυτό του πρέπει να συμπεριλαμβάνει αυτή την μηχανή :)

Τροποποιήθηκε από τον Wolf1138

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

να τη χαιρεσε την κουκλαρα!

να ρωτησω κατι απο εγκυκλοπαιδικης αποψης?

ακουω συνεχεια οτι το 650 ηταν το καλυτερο αφρικα

αλλα ποτε δεν ρωτησα το γιατι?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

πανω απο 20 κιλα ελαφρυτερο με λιγα λιγοτερα αλογα. Πολυ πιο φαν μηχανημα απο το καταφωρα βαριεστημενο 750

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κουκλα ειναι και να την χαιρεσαι :_thumbsup: Με τον Riky Cross πως εβγαλες άκρη?Κατά καιρούς διαβαζω τα χειροτερα για τον τυπο,όχι παντως για τα προιοντα του.

Τροποποιήθηκε από τον dominatoras

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κουκλα ειναι και να την χαιρεσαι :_thumbsup: Με τον Riky Cross πως εβγαλες άκρη?Κατά καιρούς διαβαζω τα χειροτερα για τον τυπο,όχι παντως για τα προιοντα του.

Με τον ίδιο άκρη δεν βγαίνει, τελεία και παύλα. Μεταχειρισμένα τα βρήκε ο ξάδερφός μου που είναι Ιταλία, τα πήρε και μου τα στέλνει. Ελπίζω κάποια στιγμή να βρώ και τα πίσω.

Εκείνο που ψάχνω τώρα είναι το δεξί σφουγγαράκι για τα όργανα, το αριστερό το βρήκα καινούργιο στο σακουλάκι του, το δεξί δεν μπορώ να το βρώ πουθενά.

Αν κάποιος φίλος αντιληφθεί κάτι από τα δύο παραπάνω, θα ήμουν βαθύτατα υποχρεωμένος..............

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

πανω απο 20 κιλα ελαφρυτερο με λιγα λιγοτερα αλογα. Πολυ πιο φαν μηχανημα απο το καταφωρα βαριεστημενο 750

Χρηστο...σε εχει ζορισει η αποθεραπεια ε;... :shock: δεν εξηγειται αλλιως...καλά λογια για τη ΧονΔα :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλορίζικη ,πολύ καλή επιλογή μοτοσυκλέτας και δουλειά. Σου ευχομαι να την απολαύσεις όπως της αξίζει

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Εκείνο που ψάχνω τώρα είναι το δεξί σφουγγαράκι για τα όργανα, το αριστερό το βρήκα καινούργιο στο σακουλάκι του, το δεξί δεν μπορώ να το βρώ πουθενά.

Πρέπει να είναι από τα λίγα πράματα που τρώει ο καιρός σε αυτό το μηχανάκι

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μπορείς να το φτιάξεις και μόνος σου το αφρώδες γύρω από τα όργανα,αν και θα φαίνεται λίγο διαφορετικό από το εργοστασιακό.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θα μπορούσα αν έβρισκα κατάλληλο υλικό. Αυτό που βρίσκω είναι μαλακό ενώ χρειάζομαι πολύ σκληρό. Οποιαδήποτε πρόταση για αντίστοιχο υλικό, καλοδεχούμενη.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αν δεν βρήκες σε κατάστημα με μονωτικά υλικά,δεν ξέρω ούτε και εγώ δυστυχώς.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θα μπορούσα αν έβρισκα κατάλληλο υλικό. Αυτό που βρίσκω είναι μαλακό ενώ χρειάζομαι πολύ σκληρό. Οποιαδήποτε πρόταση για αντίστοιχο υλικό, καλοδεχούμενη.

Ρωτα σε ειδικα μαγαζια ηχομονωσεων για στουντιο κι ετς

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κανένα ρικοφόν υλικό δεν αντέχει στον ήλιο και είναι και μαλακά πολύ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παναγιώτη τα λόγια είναι περιττά μπροστά σ' αυτή την κούκλα :worthy: :worthy: :worthy:

Περιμένω από εσένα μια φωτό με τα όργανα και μια με φόντο τη Θάσο ( θέλω να βάλω το τέλειο φόντο στην επιφάνεια εργασίας ) :wub:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Γιάννη, για καλό φόντο την Θάσο θα πρέπει να περιμένεις ηλιόλουστη μέρα με βορειαδάκι για να έχουμε κρυστάλλινη διαυγή ατμόσφαιρα.

Τα όργανα "ψιλοντρέπομαι" να τα δείξω, είναι το μόνο κομμάτι που δεν μπόρεσα να φέρω εκεί που θέλω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλοτάξιδο, Παναγιώτη.

Μόνο τα Michelin του λείπουνε.

Καλά χιλιόμετρα να 'χεις, φίλε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παναγιώτη τα λόγια είναι περιττά μπροστά σ' αυτή την κούκλα :worthy: :worthy: :worthy:

Περιμένω από εσένα μια φωτό με τα όργανα και μια με φόντο τη Θάσο ( θέλω να βάλω το τέλειο φόντο στην επιφάνεια εργασίας ) :wub:

Γιάννη, για καλό φόντο την Θάσο θα πρέπει να περιμένεις ηλιόλουστη μέρα με βορειαδάκι για να έχουμε κρυστάλλινη διαυγή ατμόσφαιρα.

Τα όργανα "ψιλοντρέπομαι" να τα δείξω, είναι το μόνο κομμάτι που δεν μπόρεσα να φέρω εκεί που θέλω.

Ρε δεν έλεγες έξι νούμερα στο ΛΟΤΤΟ;

Σήμερα λοιπόν οι συνθήκες ήταν οι σωστές, οπότε:

10479921_10153324908830744_3163313697099323037_o.jpg

1669978_10153324910055744_4604223696890058027_o.jpg

1658509_10153324905990744_1058728209898766750_o.jpg

Και μία "με ολίγη" από Θάσο και "ολίγη" από Καβάλα:

10669211_10153324911175744_5171477996105034443_o.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παναγιώτη αυτή η φωτογραφία βγαίνει πανω στην παραλία με τις ρόδες να πατάνε άμμο..αυτό για το στήσιμο

Απο τεχνικής μεριάς πρόσεξε την σκιά και βγάλε με φλας στην αντηλια

Κατα τα αλλα δεν υπάρχει καταλληλότερο μηχανάκι για ποζα στην συγκεκριμένη μέρα και τοποθεσία!!Το τρικολορε ειναι φανταστικό!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα