Jump to content
karellen

Μου τη δίνει...

Recommended Posts

Μου τη δίνει που πάνε οι χαζοΙάπωνες και χαραμίζουν την αξιοπιστία τους κατασκευάζοντας μεκανάκια τους στο Italy και αντί να χρησιμοποιούν περιφερειακά της γείτονος (φρένα, αναρτήσεις, πιρούνια, ψαλίδια κλπ), πάνε και χρησιμοποιούν τα ηλεκτρικά τους!!!! :plaf::tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Μου την δίνουν αφάνταστα όλοι αυτοί οι μ@λ@κες με τα beverly που έχουν μόνιμα ανοιχτή την μεγάλη σκάλα και σε στραβώνουν ότι και αν οδηγάς... :shock:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μου τι δινει οταν βγαινω αυτη την εποχη απο τη θαλασσα και με ρωτανε αν ειναι κρυα.

πεσε να δεις ρε φιλε.............................

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μου τι δινει οταν βγαινω αυτη την εποχη απο τη θαλασσα και με ρωτανε αν ειναι κρυα.

πεσε να δεις ρε φιλε.............................

Αυτό αλήθεια το έχω απορία μεγάλη καθώς δεν τολμώ να βουτήξω. Υποθέτω πώς η θάλασσα θα είναι πιο ζεστή απ'την ατμόσφαιρα αυτήν την εποχή. Αν είναι έτσι μετά υπάρχει θέμα απ'τη στιγμή που θα βγεις μέχρι να ντυθείς.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αυτό αλήθεια το έχω απορία μεγάλη καθώς δεν τολμώ να βουτήξω. Υποθέτω πώς η θάλασσα θα είναι πιο ζεστή απ'την ατμόσφαιρα αυτήν την εποχή. Αν είναι έτσι μετά υπάρχει θέμα απ'τη στιγμή που θα βγεις μέχρι να ντυθείς.

αν εχεις να κανεις απο τον αυγουστο,σαφως θα σου φανει κρυα.

χτες δεν ηθελα να βγω,διοτι εξω ηταν αισθητα χαμηλοτερη η θερμοκρασια και λογω υγρασιας.

μολις βγεις σκουπιζεσαι,ντυνεσαι και εισαι οκ.ενα μπουρνουζι ειναι οτι πρεπει.για κανα 3λεπτο το σωμα εχει κανει φιλμ και ΔΕΝ ΚΡΥΩΝΕΙΣ οταν βγαινεις

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σχετικά είναι όλα. Τι θα πει δεν κρυώνεις. Άλλος κρυώνει άλλος όχι. Και εμένα με ρωτάνε για τις χειμερινές καταδύσεις αν το δαγκώνω αλλά δε μου τη σπάει κιόλας όταν με ρωτάνε..

Μη πάμε στο άλλο άκρο, όποιος δεν κάνει αυτό που κάνουμε εμείς κ ρωτάει να μάθει μας τη σπάει.. Υπερβολικό σε βρίσκω το φίλο από πάνω.

Εμένα μου τη σπάει που το 90% όσων έχουν σκύλο, είναι ακατάλληλοι για ιδιοκτήτες με αποτέλεσμα να δημιουργούν ένα ταιραστιο κ ανυπέρβλητο πολλές φορές σύμπλεγμα προβλημάτων.

Sent from GT-N7100 using tapatalk PRO

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Eγω βουταω τον Αυγουστο (παλιοτερα, εχω να βουτηξω 2 χρονια) και κρυωνω... Δεν θα κρυωσω τωρα;; :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Moυ τη δινει να ανεβαινεις στη μηχανη ντυμενος τζιτζί,με ισοθερμικα,θερμοεσωρουχα,αντιανεμικα,στολη κρανος μπαφ γαντια μποτα κομπλε,και το γμμημενο το αερακι να βρισκει ΠΑΝΤΑ μια χαραμαδα να περναει ισα να σε "φτιαχνει"...και να σε πηδ@ει...ΓΜΤ! :hunter::crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

οπως ειπα,αν εχεις απο αυγουστο θα κρυωνεις

γι αυτους που ρωτανε οταν βγαινεις,και μονο που τον κοβεις αυτον που ρωτα,τσαντιζεσαι και δεν ειναι υπερβολη

οσο για τα ισοθερμικα,η πλακα ειναι οταν μπεις καπου για καφε που βραζεις σαν γαλοπουλα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αν εχεις να κανεις απο τον αυγουστο,σαφως θα σου φανει κρυα.

χτες δεν ηθελα να βγω,διοτι εξω ηταν αισθητα χαμηλοτερη η θερμοκρασια και λογω υγρασιας.

μολις βγεις σκουπιζεσαι,ντυνεσαι και εισαι οκ.ενα μπουρνουζι ειναι οτι πρεπει.για κανα 3λεπτο το σωμα εχει κανει φιλμ και ΔΕΝ ΚΡΥΩΝΕΙΣ οταν βγαινεις

μιλας ακριβως οπως ειναι τα πραματα.

μπαινοντας στον 8ο χρονο χειμερινης κολυμβησης δεν εχω παρα να συμφωνησω απολυτα μαζι σου!!

α..ξεχασα να πω τι μου την δινει...

τα καροτσακια στο σουπερ μαρκετ,ΟΛΑ πηγαινουν στραβα...παντα.1 στις 100 να βρεις αυτο που δεν τραβαει...

Τροποποιήθηκε από τον George_®

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Εγώ με την 5άρα τη στολή δεν κρυώνω πάντως. :crazy:

Έχουμε πολλά κοινά εμείς :P

Sent from GT-N7100 using tapatalk PRO

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μου τη δίνει όταν με ζελατίνα - αεραγωγούς κλειστούς το κράνος από κάπου μπάζει......

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μου τι δινει οταν πρέπει να κάνω slalom για να μην πέφτω μεσα σε καθε φρεάτιο του δρόμου!!

Λες και δεν μπορούσαν να τα βάλουν σε μια ευθεία,την τρέλα μουυυυ.... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μου την καρφώνει που βάζουν αγγελία στο car ή στα forums(!) με τις μισές φωτογραφίες στραμμένες κατά 90ο (ενίοτε και 180) και δεν μπαίνουν να δουν πώς δείχνουν,ούτε καν στον κόπο να τις διορθώσουν. :rtfm:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μου τι δινει οταν πρέπει να κάνω slalom για να μην πέφτω μεσα σε καθε φρεάτιο του δρόμου!!

Λες και δεν μπορούσαν να τα βάλουν σε μια ευθεία,την τρέλα μουυυυ.... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

έτυχε να διανύσεις τη Θηβών από Καβάλας μέχρι Ιερά οδό πρίν λίγο καιρό που τη φτιάχνανε;

έκανα σλάλομ για τις λακουβες και συνάμα είχα να αντιμετωπίσω και χώμα στο οδόστρωμα...λες και έπαιζα στο κάστρο του Μάριο!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

... βάζουν αγγελία στο car με τις μισές φωτογραφίες στραμμένες κατά 90ο ...

Νίκο, όπως διαπίστωσα κατά την πώληση του CBF μου, το car αυτόματα περιστρέφει κατά 90ο τις φωτογραφίες "πορτρέτο" ώστε να γίνουν "τοπίο" (αδόκiμοι όροι, αλλά νομίζω έγινα κατανοητός!). Έτσι, αν θέλεις να δείξεις μια κατακόρυφη λήψη (πχ πίσω όψη της μοτό) πρέπει είτε να περικόψεις, είτε να προσθέσεις περιθώρια εκατέρωθεν. Την παραπάνω διαδικασία άλλοι δεν την γνωρίζουν και άλλοι δεν ασχολούνται.

Τώρα για 180ο... ε υπάρχουν και οι ελληνοαυστραλοί :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μου την δίνει η ευκολία μερικών να πετάνε σκουπίδια στο δρόμο αδιάφορα .

Μου την δίνει η αδιαφορία των καπνιστών στους μη καπνιστές .

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μου τη δινει που για τάφους μοτο 20ετιας+ που ειχαν παροπλισμενους και για πεταμα σχεδον στα αζητητα,ζητανε σημερα διπλά και παραπάνω απο οσα δεν θα τολμούσαν καν να φανταστουν σαν ιδανικη πλουσια τιμη πωλησης προ 5ετιας...και ειναι και..."τελικη τιμη"... :hunter:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μου την δινει οτι οταν δεν εχεις δουλεια δεν εχεις χρηματα να ζησεις ενω οταν εχεις δουλεια δεν εχεις χρονο να ζησεις.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μου την δινει οτι οταν δεν εχεις δουλεια δεν εχεις χρηματα να ζησεις ενω οταν εχεις δουλεια δεν εχεις χρονο να ζησεις.

αυτό ξαναπές το :_thumbsup: :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα