Jump to content
andpekte

τι ποτό να παρω στο club

Recommended Posts

ετσι!

κυριος Σκουπιδης μοτοσικλετιστης, εναντια σε καθε μορφη καταστολης!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Μετά από απαίτηση Αγρινιώτικης τσουτσούς, σε προσκαλώ να θαυμάσεις το παρακάτω.

Μια περίληψη

Στην δουλειά έχουμε windows XP και σκάει ειδοποίηση ότι θα σταματήσει η Google να υποστηρίζει αναβαθμίσεις του chrome για τα XP

Πατάω το link από περιέργεια https://chrome.googleblog.com/2015/11/updates-to-chrome-platform-support.html και αρχίζω να γελάω με τα σχόλια των ανά την υφήλιο χρηστών.

Μέχρι που.........:biggrin:..........βρίσκω το διαμάντι...........και είναι Έλλην.

stelios tsitsopoulosπριν από 2 εβδομάδες  -  Κοινόχρηστο δημόσια

22 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017==ΑΠΟ ΠόΤΕ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑ ΟΤΙ Η ΠΑΡΑΝΟΜΗ ΑΟΡΑΤΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΥ ΙΣΡΑΗΛ ΜΕ ΤΟ ΟΠΛΟ YOUTUBENIKOLATESLA ,ΕΛΕΓΧΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΜΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.ΜΑΣ ΙΣΟΠΕΔΩΝΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ ΜΕ ΚΛΟΠΕΣ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ ΚΛΠ,ΠΑΩ 4 ΦΟΡΕΣ ΚΑΝΩ ΦΟΡΜΑΤ=ΚΑΘΑΡΣΗ,ΣΕ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ,ΠΛΗΡΩΝΩ 30 ΕΥΡΩ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΤΑΝΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΟΥ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ,ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ Ο,ΤΙ ΒΙΝΤΕΟ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΟΙ,Ο,ΤΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΘΕΛΟΥΝ,ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ,ΕΧΩ ΧΙΛΙΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΣΑΤΑΝΙΣΤΙΚΑ,ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΒΛΕΠΩ Ο,ΤΙ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΕΚΤΥΠΩΤΗΣ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ.ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΚΕΙΜΕΝΟ,ΓΙΑ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ, ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΩΡΙΣΜΕΝΩΝ ΛΕΞΕΩΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟΤΕ ΤΟ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ Η ΤΟ ΚΟΒΟΥΝ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ,ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΒΑΖΩ ΔΥΟ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΕΥΓΕΙ ΜΕ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ....ΤΟ EMAIL...ΦΡΙΚΗ..ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΡΓΕΙ ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥΣ ΤΟ ΣΑΤΑΝΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΤΕΣΛΑ,ΕΓΡΑΨΑ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟΝ κ.ΝΤΟΝΑΛΤ ΤΡΑΜΠ,ΣΤΟΝ κ.ΒΛΑΔΙΜΗΡΟ ΠΟΥΤΙΝ,ΣΤΟΝ κ.ΧΙ.ΤΖΙΜΠΟΥΝΓΚ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ ΚΛΠ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΚΟΜΗ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΗΣ ΑΜΥΝΤΙΚΗΣ ΤΟΥΣ ΙΣΧΥΟΣ...........ΕΧΟΥΜΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠ ΤΟΥΣ ΑΡΜΟΔΙΟΥΣ ΕΔΩ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΕ, ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΣΧΥΡΟΙ,ΑΦΟΥ ΜΟΝΟ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ,ΤΙΣ ΗΠΑ....ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΓΥΝΑΙΚΑ,ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ 34 ΕΤΩΝ,ΣΕ ΟΛΑ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ,ΠΟΥ ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ,ΤΟΝ ΕΚΑΝΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΑ 75 ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΑΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ ΝΑ ΜΟΥ ΒΟΗΘΗΣΗ ΣΕ ΚΑΤΙ,ΟΛΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ...ΦΡΙΚΗ...ΤΟΣΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ,ΕΛΛΑΔΑ=ΗΠΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΟΥ ΡΙΧΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΛΑΣΠΗ=ΛΑΣΠΗ=ΛΑΣΠΗ...ΙΣΟΠΕΔΩΣΑΝ ΟΛΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ,ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΜΕ ΨΕΜΑΤΑ=ΨΕΜΑΤΑ=ΨΕΜΑΤΑ...
ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΜΟΥ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠ ΤΟ 1999=18 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΗΛΘΑ ΑΠ ΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΕΔΩ,ΝΑ ΧΑΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΕΡΔΗ ΚΑΙ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ....ευχαριστω για την υπομονή σας.....Στέλιος Κ.Τσιτσόπουλος τηλ 23730 32936==φλογητά χαλκιδικής====

Έχει και σελίδα με περισσότερες ανακοινώσεις  https://plus.google.com/107702251543743852164

• Like 5

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ευτυχως παρεθεσες στο τελος την σελιδα του να μην χανουμε ανακοινωση.

ααααα βλεπω εχει και πολλες..δε πειραζει..ετσι κ αλλιως δε νυσταζα αποψε...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μετά το επικό 400 μέτρα φθεια....

Τροποποιήθηκε από τον ΓιωργοςΤΤ
  • Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

up δεν πρεπει να ξεχναμε αυτο το θεμα θυσαυρο!!!

Τροποποιήθηκε από τον meccanica
  • Like 2

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

κανω ανακατσκευη 2 κομοδινα της γιαγιας μου αυτον τον καιρο.

με τι βερνικι θα πετυχω αυτη την αποχρωση?

εμποτισμου?νερου ή διαλύτου?

• Like 3

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μόλις είδα την παρακάτω διαφήμιση στη τηλεόραση.

Ναι είναι αληθινή..

Και όμως..

• Like 6

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αν κατσω ν ασχοληθω θα βγαλω 200 screenshotς διαμαντια απο αυτα τα 20 λεπτα..
πολυ υλικο.

πωωωω!

ποτε δε μας απογοητευει ο Mr.Boutias

• Like 2

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν το βρήκα στην τύχη,το κσέρω το άσθμα... :crazy: 

Τροποποιήθηκε από τον karellen
  • Like 2

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 18 λεπτά, το μέλος Αλομπαρ έγραψε:

it's alive :yahoo:

Φιλε ειναι υποχρεωση ολων μας να κρατηθει ζωντανο το πιο αυθεντικο και αντρικιο τοπικ του mybike. Μπορει ξερω γω να εχεις να δεις τον @Apisteftos κατι αιωνες να γραψει κατι και τσουπ ξαφνικα να τον βλεπεις εδω. Αλλη φαση το θρεντ αυτο.

Τροποποιήθηκε από τον Gouky7
  • Like 5

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Την 20/9/2017 at 6:52 ΜΜ, το μέλος karellen έγραψε:

Δεν το βρήκα στην τύχη,το κσέρω το άσθμα... :crazy: 

Αν και θα ταιριαζε και  στους σκυλομουρηδες...καλο δεχουμενο κι εδω μιας και εδω σε μια ανασα δροσιας μεσα στην ξηρασια του θρεντ.

:grin:

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το βίντεο αυτό είναι απόδειξη για όλους αυτούς που, λανθασμένα, πιστευουν οτι μας ψεκάζουν.
Δεν ψεκάζει κανείς κύριοι, αλλιώς θα έπρεπε να είχαμε σταματήσει την αναπαραγωγή... δυστυχώς κάποιοι συνεχίζουν ακόμα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δώστε έμφαση στη τιμή και μετά δείτε και τα review :
https://www.amazon.com/AudioQuest-Diamond-52-49-Braided-Cable/dp/B00IL3TZSQ

Bonus :
https://www.amazon.com/Haribo-SUGAR-Classic-Gummi-Bears/dp/B006J1FBLM

440.gif

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα