Jump to content
ArhoN

ΚλήσειΣ

Recommended Posts

Για να πάει ..καλά η χρονιά νομίζω πως πρέπει να αποτινάξουμε από πάνω μας τα κακά πνεύματα που στοιχειώνουν το παρελθόν μας.

Και ξεκινάω:

---Κράνος (x3)

---Αυτοσχέδιοι αγώνες/οδηγικές ε--πιδήξεις

---Δίπλωμα

---Δακτύλιος

---Αλκοόλ

---Ταχύτητα

---Κόκκινο

Ίσως παλαιότερα να με βλέπαν οι τροχαίοι κ να τρίβαν τα χέρια τους, Ίσως να έχω σκεφτεί πως ένα κομμάτι τον εσόδων μου θαθελα να το κρατάω για κλήσεις, Ίσως να μην ήμουν τόσο καλό παιδί, σαν τον Γιωργάκη κ τον Κωστάκη γιατί αυτή παίρνουν ελαφάκια, μίζες,βίλες, πίσίνες, λίμνες, βουνά από τον Αι Βαισίλη.

Το μόνο σίγουρο είναι πως έχω ηρεμήσει............και ανησυχώ.

Καλή Χρονιά

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

με το σκουτερ πιτσιρικας αρκετες για κρανος και θορυβο

οσο ειμαι με μεγαλη μοτο τιποτα :)

edit:μια παρκινγκ μετραει?? :P

Τροποποιήθηκε από τον Al_Bandy

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Με μοτό μία για κράνος (πιτσιρικάς με παπί), και μία πριν καμιά διετία για κόκκινο κι έγινα μπαρούτι διότι δεν είχα περάσει με κόκκινο, αλλά ο καριο...ης ήθελε απλά να γράψει. :angry:

Mε ΙΧ τρεις τέσσερις για παρκάρισμα (όλες μαζεμένες από το '93 έως το '95) και μία για υπερβολική ταχύτητα στην Κορίνθου-Πατρών πριν κάνα 3άρι χρόνια, όταν με συνέλαβε ραντάρ να τρέχω με την υπερβολική ταχύτητα των 119χαω ενώ το όριο ήταν 80χαω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

κλήση έχω να φάω από τότε που είχα παπάκι...(Τ50 πρίν είκοσι χρόνια). Τις θυμάμαι ακόμα και γελάω...

Τρικάβαλο, κόστος 500 δραχμές (φιλαράκι με τα πόδια δέν αφήνουμε!)

Δίπλωμα, δικαστήριο μετά δύο χρόνια αθώος (κλάφτηκα και λίγο)

Παραχώρηση οχήματος σε φίλο που δέν είχε δίπλωμα, (αθώος στο δικαστήριο, κλάφτηκε ο φίλος!)

Παραποίηση οχήματος (άν έχουν το θεό τους για βαμένη κίτρινη ποδιά στο παπάκι!)

Για τις υπόλοιπες μακακίες που έκανα την έβγαλα τσάμπα... :vv:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

απο τα 12 που καβαλω μεχρι τωρα καμια 10αρια για κρανος,3 για ηχορυπανση,4 για διπλωμα,2 για επιδειξη οδηγικων ικανοτητων,και ολο και καποια θα μου διαφευγει

αν ναι και καμια 10αρια επισης για πινακιδα(ελειψη)

Τροποποιήθηκε από τον BLOODY64

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τιποτα-τιποτα !

Αλλα μετραω ακομα 377+β για να ληξει η αναστολη... περασαν τα 2 χρονια ! Για τροχαιο "αδηκιμα" αλλα περασα απο Αεροδικιο...

Τι να πω η κακια η ωρα... θελημα θεου... εκκπυρσοκρωτησε..!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καμία κλήση. Κάτι μικροπρόστιμα μόνο γιατί οδηγούσα χωρίς να έχω το δίπλωμα μαζί μου. :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μια για κράνος και δύο για μονόδρομο πριν καμιά δεκαριά χρόνια με ένα CB50 που είχα. την τελευταία μάλιστα μου την έδωσε και ο γνωστός ζητάς με το τατουάζ αστέρι στο χέρι. κανα δυο για parking με το κουτί της εταιρίας παρόλο που ξεφόρτωνα μηχανήματα στην επαρχία (είχε βλέπεις αθηναΪκες πινακίδες) και αλλή μία για υπερβολική ταχύτητα των 77 χλμ με όριο τα 50 κάπου έξω από την Αρτα πάλι με το εταιρικό κουτί..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μια κλήση στα 17 με παπί γιατί μπήκα στην παλιά πόλη της ρόδου που απαγορεύεται. :_zeppelin:

Υ.Γ Α! και μια προσαγωγή στο τμήμα γιατί είπα καραγκιόζη ένα ζητά αλλά δεν πλήρωσα κλήση.με άφησαν να φύγω.πιο πολύ για να με τρέξουν :grin: (παλιά στο τέξας...τώρα ηρέμησα)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καμία.. :vv: Αν και άνετα θα μπορούσα να έχω πάρει για ταχύτητα, ήχο, δίπλωμα, επίδειξη, 9 άτομα στο αμάξι :huh: κλπ.. Τεσπα.. Δε μου χρειάζεται κιόλας μια χαρά είμαι και έτσι :P

Υ.Γ Α! και μια προσαγωγή στο τμήμα γιατί είπα καραγκιόζη ένα ζητά

:_rock-on:

Τροποποιήθηκε από τον SnodeGR

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μεγάλη πέμπτη με το τρίκυκλο του πατέρα μου χωρίς δίπλωμα και χωρίς να έχω τα χαρτιά μαζί μου. Α και μια φορά για κράνος.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

καμία με μηχανή και μηχανάκι, αν και όταν ήμουν με το παπί με έιχαν σταματήσει για έλεγχο, και δεν είχα δίπλωμα (όχι μαζί μου, γενικά). με άφησαν και έφυγα.

με αυτοκίνητο 2-3 για στάθμευση, και μία που μου ξηλώσανε τις πινακίδες γιατί ήμουν στο λουνα παρκ στη βάρκιζα (πρίν βάλουν τα σαμαράκια) και κόλλαγα σε ένα περιπολικό (τα ζήταγε και εμένα ο κ@λος μου)...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

xexe εχω κλησεις σε 4 χώρες

κα;ι εκκρεμει και ενα δικαστηριο για υπερβολική ταχύτητα το οποίο ομως αργει και μπορεί να έχει παραγραφεί λόγω αλλαγής του νόμου

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Με την μηχανή το μόνο που έχω πληρώσει είναι το δικαστήριο που έχασα (δικαστικά έξοδα 600 ευρώ) όταν ο νόμος αποφάσισε πως σωστά ο γερανός της EXPRESS SERVICE έκανε ελιγμό στην εθνική οδό χωρίς φλάς και φταίω εξ ολοκλήρου εγω που είμουν σχεδόν δίπλα του και δεν μπόρεσα να τον αποφύγω και έπεσα πάνω του με αποτέλεσμα να πάω στο νοσοκομείο με σπασμένα 5 πλευρά. :greece: :kaaaala:

Τώρα με το αυτοκίνητο έχω κάποιες κλήσεις για υπερβολική ταχύτητα στην εθνική οδό (συνήθως 30 - 40 χλμ παραπάνω) και κάποιες για παρκάρισμα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

1 για διπλωμα που εχω δηκαστηριο 24 ιανουαριου !! και 1 επειδη περασα μεσα απο πεζοδρομο ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

καμία!!!!!!!!!!!ειμαι κοριτσακι και μπορώ αν θέλω να κλάψω κιόλας!!!!!!ασε που το παίζω εντελώς bimbo!!!!!!!!!!τυπου,"αχ καλέ πιο είναι το δίπλωμα το ροζ ??"κλπ.!!!!!!!!βγαζω σερβιέτες και ταμπόν απ τη τσαντα και του τα δίνω να τα κρατάει μέχρι να τα βρώ!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαααααααα!!!!!!!!!1 φορά μονο με είχε σταματήσει γυναίκα(κριμααααααααα!!!!!!!!) και η φίλη που οδηγούσε ήταν ντιρλα και παραλιγο να της πάρουν και το αμαξι..αλλα για καλη μας τύχη εδωσε τα χαρτια σε ενα πιτσιρικα ,του κάναμε φουλ επιθεση και φυγαμε κυρίες!!!!!!!!!!!τι να κάνουμε,καθένας ότι οπλα έχει χρησιμοποιεί!!!!!!!!!!!!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
καμία!!!!!!!!!!!ειμαι κοριτσακι και μπορώ αν θέλω να κλάψω κιόλας!!!!!!ασε που το παίζω εντελώς bimbo!!!!!!!!!!τυπου,"αχ καλέ πιο είναι το δίπλωμα το ροζ ??"κλπ.!!!!!!!!βγαζω σερβιέτες και ταμπόν απ τη τσαντα και του τα δίνω να τα κρατάει μέχρι να τα βρώ!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαααααααα!!!!!!!!!1 φορά μονο με είχε σταματήσει γυναίκα(κριμααααααααα!!!!!!!!) και η φίλη που οδηγούσε ήταν ντιρλα και παραλιγο να της πάρουν και το αμαξι..αλλα για καλη μας τύχη εδωσε τα χαρτια σε ενα πιτσιρικα ,του κάναμε φουλ επιθεση και φυγαμε κυρίες!!!!!!!!!!!τι να κάνουμε,καθένας ότι οπλα έχει χρησιμοποιεί!!!!!!!!!!!!!!

Χμμμμμμμ :(

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ασε τα χμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αμα ειναι χαζος ο μπατσος και το παει σεξιστικα θα παιξω το παιχνιδι του θα φυγω χωρις δωρακι και εληξε...αν νομιζει οτι θα σκοραρει ας ζησει με τις αυταπατες του..προτιμω να το παιζω χαζη και να μη πληρωνω παρα να ειμαι κανονικα και να ανεχομαι τη παπατζα του καθενος και να εκνευριζομαι κιολας...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα