Jump to content
Messer

VR|46 aka Valentino's topic

Recommended Posts

και έναν βαθμό να πάρει,έχει ήδη δείξει τι σημαίνουν γι' αυτόν οι αγώνες

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

μαζέψαμε τα σαγόνια μας με τον κωλόγερα ή ακόμα?

άντε να δούμε αν θα αντέξει πλήρη αγώνα - φόρτσα Βάλε!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Άντεξε. Κ αξιοπρεπέστατη 5η θέση.

Βασικά πολύ πάνω από αξιοπρεπέστατη αλλά ....εντάξει.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μανέτα από ybr? :blink:

Περίεργα πράγματα.....

(Ούτε προστασία μανέτας.....Ή έχουν μόνο στο φρένο? Δε θυμάμαι....)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Είναι φωτο από προπόνηση με  r1 ο κουλός μονο κανένα τετοιο είναι να οδηγεί:biggrin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μετά και τα τη Βαλένθιας του 2017 

είμαι πια σίγουρος ότι το Μαμακιστήρι Εξτραορντιναίρ και ο Μέγας Αχώνευτος 

ήταν συνεννοημένοι και το 2015

και πραγματικά, δεν χρειαζόταν

Τροποποιήθηκε από τον Mi_ka

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Συμφωνώ και επαυξάνω Μάικ......

Ο Λορένθο κατέστρεψε για άλλη μια φορά το πρωτάθλημα κατόπιν συνεννοήσεως.

Στη θέση του αφεντικού του, ή θα τον έβαζα στον πάγκο για μια ολόκληρη χρονιά, ή θα του έδινα να τρέχει με μηχανάκι εξέλιξης.

Όταν η fim χειροκρότησε πριν από 2 χρόνια τέτοια αλητεία, ας τα φάει στη μάπα τώρα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 22 λεπτά, το μέλος ksino1100 έγραψε:

Όταν η fim χειροκρότησε πριν από 2 χρόνια τέτοια αλητεία, ας τα φάει στη μάπα τώρα.

Balestre_prost.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλά και η fia τα ίδια σκ@τά έκανε........

Με τον Μπαλέστρ να δίνει πρωτάθλημα στον διπλανό του (Προστ) στη Suzuka απέναντι στον Senna

Καλά τους έκανε ο Ayrton μια χρονιά μετά.

Στη μάπα ρε καρεκλάτοι.......

Πόση ομοιότητα στην πουστι@ όμως.

Γάλλος πρόεδρος έδωσε σε γάλλο οδηγό (Μπαλέστρ/Προστ)

Στα δικά μας, ισπανός πρόεδρος έδωσε σε δύο ισπανούς.

Τουλάχιστον ο Μαρκέθ, οφείλουμε να του το αναγνωρίσουμε, προσφέρει και θέαμα, σώζει φάσεις που όλοι οι άλλοι πέφτουν, το κυνηγάει ακόμα και αν είναι βέβαιος (δεν είναι βαθμοθήρας). Όχι σα τον άλλο τον γκρίνια.......Που φέτος έφαγε την μέγιστη ξεφτίλα απέναντι στον οδηγό της ίδιας ομάδας.....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

[εκτός θέματος] Λοιπόν ο πολύ διπλωματικός Ντα Λίνεα δήλωσε πως ο Αχώνευτος του είπε πως προσπάθησε να φέρει τον Ντόβι κοντά στους πρωτοπόρους με υψηλό ρυθμό και πως του προτείναμε τι να κάνει αλλά αυτός είναι καβάλα στο μηχανάκι και αυτός αποφασίζει, καμμιά γκρίνια, είμαστε ευχαριστημένοι που και οι δυο αναβάτες μπορούν πλέον να κερδίζουν κλπ κλπ

Ο Ντόβι είπε πως στους πρώτους γύρους είχε λίγο ταχύτερο ρυθμό αλλά δεν έβρισκε να προσπεράσει λόγω του διαφορετικού στυλ που υπαγορεύεται και από την διαφορά του φέριγκ και πως στους επόμενους γύρους το ότι ήταν ο Λορένθος μπροστά του επέτρεπε να κρατηθεί κοντά στην κορυφή και γενικά έμοιαζε κουλ και αυτός και καμμιά γκρίνια.[/εκτός θέματος]

λοιπόν εγώ βλέποντας τον Αχώνευτο εμφανώς να καθυστερεί τον τημέιτ του για 4-5 γύρους μετά τους 4-5 πρώτους και μετά να μπαστακώνεται παρά την επανηλειμένη σύσταση της ομάδας ειδικά αφού είχε δηλώσει πως ήθελε να βοηθήσει είμαι σίγουρος πως ξεπλήρωνε τη χάρη του 2015 (παρουσία του Εθπελέτα νομίζω στο γκαλά είχανε πει χαχαχα χουχουχου «ήταν σημαντικό να είναι η νίκη Ισπανική» και παρόμοια μισόλογα τότε)- πόσο συννενόηση υπάρχει είναι εικάσιμο με το τρομερό παιδί που πήρε πάλι το πρωτάθλημα εντελώς άξια αλλά σίγουρα 

ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ 

όπως πιστεύω ότι και το 2015 δε χρειαζόταν το όλο σκηνικό καθώς δε νομίζω ότι ο Ντοκ θα τα κατάφερνε ειδικά στη Βαλένθια.

[εκτός θέματος] ίσως ο Ντόβι να μην έχει πρωταθλήματα στα μεγάλα ακριβώς γιατί είναι καλό παιδί και δε πατάει πόδι όταν του κάνουν μαμακίες [/εκτός θέματος]

Τροποποιήθηκε από τον Mi_ka

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν πιστεύω ότι επηρεάστηκε το πρωτάθλημα από την άρνηση του Λορένθο να αφήσει τον Ντόβι να περάσει....ούτε ότι εξοφλεί και τίποτα γραμμάτια στον Μαρκέζ.

Απλά επιβεβαιώνει γιατί είναι τόσο αντιπαθής.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

και εγώ αυτό ήθελα να πιστεύω αλλά είπε 2-3 φορές «θέλω να βοηθήσω» και τη στιγμή που δεν το έκανε μέχρι και ταμπέλα που το ματαξαναβγάλανε, ε, δε βρίσκω καλύτερη απάντηση στο γιατί

έχω απορία τι θα πει ο Ντοκ άμα δει βίνδεο και ερωτηθεί

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα