Jump to content
Στέργιος Βήχος

Μια ζωή Ολυμπιακός vol 2.

Recommended Posts

Τσάμπα μάγκας.

Προτελευταία κουβέντα μου.....

Η επόμενη θα συμπεριλαμβάνει και κόκκινη κάρτα.

Γανυμήδη κάτω από το αυλάκι ακου πως έχει το πράμα...........

Λάθος που το παράκανα ΝΑΙ τσάμπα μάγκας ΟΧΙ

Τράβα τώρα την καρτούλα σου την κόκκινη που τόσο σου αρέσει και τέρμα η ιστορία...........

Τροποποιήθηκε από τον ΓΙΑΝΝΗΣ Δ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Άλλαξα γνώμη.....

Αφήνω το ποστ σου στον αέρα μόνο και μόνο για να μη μας το παίξεις Βασιλάκης Καΐλας σε μια βδομάδα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

επειδή διαβάζεις τακτικά το θέμα αυτό,θα πρέπει να έχεις καταλάβει,Σε έχω για έξυπνο άνθρωπο Στέλιο.

τακτικα δε το διαβαζω, οτι συζητηση κανω, την κανω με παρεα γαυρους κ μ'αρεσει να τους τσιγκλαω λιγο, ετσι κανω και εδω. :grin:

ξερω τί γνωμη εχετε οι περισσοτεροι θαυμαστες της ομαδας αυτης,

αλλά ευτυχως τον τελευταιο καιρο αρχισαν πολλοι απο εσας να ξυπνανε και να βλεπουν λιγο πιο καθαρα...

:rolleyes:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ευχαριστούμε τους φιλάθλους των άλλων ομάδων που προσπαθούν να μας ξυπνησουν. Ρε τι τραβάμε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

@bull tdm δεν προσπαθω να "ξυπνησω" καποιον.

Απλα αρχιζουν μερικοι φιλοι μου κ γνωστοι μου, φιλαθλοι του ολυμπιακου, να αντιλαμβανονται οτι πεφτει κοροϊδια ακομα και στους ιδιους απο την ομαδα σας (κυριως διοικηση)

@Μακη

Δεν θελω να παρω μερος σε αντιπαραθεσεις, γιατι απλα ειμαι θεατης των συμβαντων στην ελλαδα.

Ας το παιρνει οποιος θελει το πρωταθλημα εδω και ας το παιρνει και εφ'ορου ζωης, αλλά να παραδεχονται καποιοι το τι συμβαινει πισω απο τα φωτα των γηπεδων και να τα αναγνωριζει.

Ολοι εκαναν λαμογιες και σε αλλες εποχες, αλλά θελω να μη μας περνάνε και για ζώα που τρωμε κουτοχορτο.

Αμα καποιοι ειναι ικανοποιημενοι με την υπαρχουσα κατασταση, εγω περισσευω.

Δεν εχω κατι αλλο να πω απο μερους μου.

:)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Στέλιο,αναφέρεις πρώτη φορά και τις άλλες ομάδες σαν βρωμιά.'Εστω και παρελθόν.Ενώ κάθε μέρα που λέει ο λόγος και εσύ αλλά και όλη η γνωστή κλάψα μας πιπιλάει τα αυτιά πως η μόνη βρώμικη ομάδα ήταν είναι και θα είναι ο Ολυμπιακός.

Ποιός χρειάζεται να ξυπνίσει δε ξέρω...

Τροποποιήθηκε από τον Gen.Markus

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Είναι πραγματικά πολύ δυσκολο για τους αιώνια 2ερο3ο4ους να αποδεχτούν την πραγματικότητα. Στην κακή του χρονιά ο Ολυμπιακός θα κάνει νταμπλ με τους υπόλοιπους να ακολουθούν σε βαμούς κελσίου Σιβηρίας. Το ποιος τρώει κουτόχορτο το βλέπουμε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Στέλιο,αναφέρεις πρώτη φορά και τις άλλες ομάδες σαν βρωμιά.'Εστω και παρελθόν.Ενώ κάθε μέρα που λέει ο λόγος και εσύ αλλά και όλη η γνωστή κλάψα μας πιπιλάει τα αυτιά πως η μόνη βρώμικη ομάδα ήταν είναι και θα είναι ο Ολυμπιακός.

Ποιός χρειάζεται να ξυπνίσει δε ξέρω...

στα 10 πετρινα δικα σου(γαυρου) χρονια που ισως να μην ειχες γεννηθει πηραν διαφορες ομαδες πρωταθληματα και κυπελλα........τα τελευταια 20 χρονια μονο εσεις και με βοηθεια της ΕΠΟ και της ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ κανετε οτι γουσταρετε........μην πεταχτει καμια τσουραπω αι πει οτι εχουμε την καλυτερη ομαδα........σε τρυπαω συνεχεια τα τελευταια χρονια........αλλα μαγκια σας............αλλα ειστε κλεφτες......και ..καταστροφεις του ελληνικου ποδοσφαιρου κλπ.............αμα σας αρεσει ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ.............αν παιζοταν το παιχνιδι στα ισια δεν θα χαμε αντιολυμπιακους...........

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

παλι καλα που ναι κατι τετοια ατομα και μαθαινουμε την ΑΛΗΘΕΙΑ *

*και με κεφαλαια...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Οι πρασινοι αρουραιοι παντως υπαρχουν παντου εκτος της δικης τους φωλιας! :tooth:

Ομοιως βεβαια κι οι υπολοιπων χρωματων, κατι μαυριδεροι τεραστιοι!!! :P :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

σε τρυπαω συνεχεια τα τελευταια χρονια........

και χανεις σχεδον απο τις μισες ομαδες...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πες τα vagma!! Είναι δυνατόν να παίρνει μόνο μια ομάδα το πρωτάθλημα Ελλάδας 20 χρόνια τώρα; Να δεις που κάποιος γαύρος θα πεταχτεί και θα προπαγανδισει λέγοντας πως στο μπάσκετ ο σύλλογος μεγάλος δεν υπάρχει άλλος έχει 19/20. Εγώ πάντως Θέλω να σταθώ στο σοβαρότατο πρόβλημα που είχες παλαιότερα. Τελικά έφτιαξε γήπεδο στίβου ο χοντρός να πηγαίνεις στον Πειραιά να τρέχεις η το σκάνδαλο συνεχίζεται και αναγκάζεσαι να πηγαίνεις στις παιδικές χαρές;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αντε καλη ανασταση και χρονια πολλα γιατι μαλλον η ομαδα εφυγε νωρίτερα για πασχαλινες διακοπες.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Οποιος εχει ορεξει και δε κανει μπεεεεεεεεεεεεεε ας διαβασει να δειτε...την "υπερομαδα" που εχετε.

http://www.skai.gr/news/sports/article/279064/diki-ston-skai-idou-to-porisma-korea-gia-tin-eglimatiki-organosi-sto-podosfairo/

Αντε να δουμε πως θα το κρυψετε και αυτο τωρα.......

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Οποιος εχει ορεξει και δε κανει μπεεεεεεεεεεεεεε ας διαβασει να δειτε...την "υπερομαδα" που εχετε.

http://www.skai.gr/n...sto-podosfairo/

Αντε να δουμε πως θα το κρυψετε και αυτο τωρα.......

ρε φιλε αλλη δουλεια δεν εχεις εχει περα απο το να ασχολισε με τον γαυρο κ το μαρινακη?

διδ εσυ νομιζεις οτι αν βαλουν τον χοντρο φυλακη εμεις δε θα μπορουμε να φαμε...?

τι τραβατε κ εσεις... :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αντί να ασχοληθεί με τον μελισανιδη να λες που έχει καταδικασθει για λαθρεμποριο πετρελαίου και κυκλοφορεί ελεύθερος τον πειράζει ο χοντρός. Κατά τα άλλα μπεεεεεεεεε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το ΣΚΑΙ του Αλασκούζου θα έπρεπε να ντρέπεται να μιλάει για αυτά τα θέματα.

Αλλά και πάλι στα @@ μας αν βάλουν τον Μαρινάκη φυλακή.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα