Jump to content
zandesiro

ZΟΝGSHEN RX3 Το φθηνό Adventure Bike από την Κίνα!

Recommended Posts

Με ποιον αλγοριθμο εξισωνεις μοτοσυκλετες κινεζικης κατασκευης με ευρωπαϊκα?

KTM σπανε χαλανε τι δεν καταλαβαινεις :thumbsup:

Καλο και χρυσο το crypton Χ αλλα ειναι παπακι και 2500 για παπι δεν δινω ουτε για πλακα..

Ακου τι λεεϊ. Εχεις μεταπωληση και ανταλλακτικα ρε ψηλε τι εννοεις δε δινεις 2μισι χιλιαρικα για παπι.
Και 5 και 10 να εκανε αξιζει. Αφου εχει μεταπωληση και ανταλλακτικα :_zorro:

Τροποποιήθηκε από τον CptAngel

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Πες μου ότι παίρνει και Ζέμπρινγκ ΧΡΥΣΟΤΑΜΠΕΛΗ, να το πουλήσω ΤΩΡΑ λέμε...!!!:rotfl:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πες μου ότι παίρνει και Ζέμπρινγκ ΧΡΥΣΟΤΑΜΠΕΛΗ, να το πουλήσω ΤΩΡΑ λέμε...!!!:rotfl:

Δυστηχως δν βγαζει για το κινεζακι ε...? Ο αλγοριθμος ειναι η λογικη. Μην τα ισοπεδώνουμε ολα! Ηταν, ειναι και θα ειναι κινεζικο. Οτι και να κανεις οσο και να προσπαθεις να πεισεις τον εαυτο σου ανοιγοντας θεματα για το ποσο υπεροχο ειναι παντα θα ειναι κινεζικο. Ευχομαι απροβληματιστα χιλιομετρα!

KTM σπανε χαλανε τι δεν καταλαβαινεις :thumbsup:

Ακου τι λεεϊ. Εχεις μεταπωληση και ανταλλακτικα ρε ψηλε τι εννοεις δε δινεις 2μισι χιλιαρικα για παπι.Και 5 και 10 να εκανε αξιζει. Αφου εχει μεταπωληση και ανταλλακτικα :_zorro:

Δυστηχως το κρυπτον εχει καλυτερη τιμη μαλλον σαν μεταχειρισμενο απο το καθε χρεπι ΚΤΜ που υπαρχει εκει εξω. Εξου και οτι ολοι προσπαθουν να βρουν καποιο θυμα να το ανταλλαξουν για να ησυχασουν.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δυστηχως το κρυπτον εχει καλυτερη τιμη μαλλον σαν μεταχειρισμενο απο το καθε χρεπι ΚΤΜ που υπαρχει εκει εξω.

Ε?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ο άλλος ασχολείτο με κρυφτό ξ το συζητάτε μαζί του; Έχει κάνει το παπί πανιγκαλε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τι δεν καταλαβενετε;  Τα χρεπια KTM χαλανε και τα δινουν για scrap, μετα οι κατοχοι αγοραζουν crypton και γινονται μπαγκοσμιοι,

Ολες οι enduro και mx πιστες ειναι γεματες crypton που τα πηραν πρωην κατοχοι KTM, αφου πρωτα βρκαν θυματα και γλιτωσαν απο τα χρεπια

Αμαν πχια, δεν ξερετε τιποτα εσεις με τα αυρωπαικα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Crypton-X παπάκι με 2.800€ και ταμπούρο πίσω!!

Αν αυτό δεν είναι η απόλυτη επιτυχία του Brandname και του Marketing τότε ποιά είναι??!!

Αλλά το Crypton-X είναι άσχετο με το θέμα.

Με 3.500€ εδώ παίρνεις μια πλήρως εξοπλισμένη μοτοσυκλέτα 250 κυβικών με τα όποια μειονεκτήματα κουβαλάει σε τομέα μεταπώλησης, υποστήριξης αντιπροσωπείας και ενδεχομένως συμβιβασμού σε ποιότητα σε κρυφά σημεία για να διατηρηθεί το κόστος παραγωγής και η τιμή χαμηλή. Αλοίμονο, δεν μπορείς να μην περιμένεις και συμβιβασμούς. 

Πράγματι κι εγώ έχω DAYTONA Παπί, καινούργιο 1200€, μεγάλο Value For Money Αλλά υπάρχει ένας συμβιβασμός ενδεχομένως σε κάποια υλικά. Σκυλί μου έχει βγεί βέβαια.

ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΜΟΤΕΡ δεν μπορεί να έχει κανείς άποψη για τί ποιότητα μιλάμε. Εκεί παίζεται το παιχνίδι. 

Εγώ προσωπικά δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να αγοράζω το συγκεκριμένο Adventure μηχανάκι. 

Έτσι κοροιδεύαμε και τα Hyundai 20 χρόνια πίσω και βλέπεις και σήμερα μοτέλα 97-98 με άπειρα χλμ να κυκλοφοράνε κανονικά (εκτός ενδεχομένως απο τη λαδιέρα S-Coupe Turbo..:laugh: )

Και επιπλέον.. Ας μην συγκρίνουμε μεταχειρισμένα με καινούργια, είναι άλλη κατηγορία οχημάτων.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ας αφησουμε να γραψει μερικες χιλιαδες χιλιομετρα και μετα βλεπουμε, επισης το στατιστικο δειγμα δεν βγαινει απο 2 μηχανακια αλλα απο ποσοστο επι των παραγομενων

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το φτηνο κρεας το τρωνε οι σκυλοι λενε εδω που ειμαι.

Οπως επισης και το οτι πληρωσεις παιρνεις. 

Σωστός!

Αλλα κάτσε κάτι μου θυμίζει αυτή η ατάκα, α ναι, τα ίδια έλεγαν και στη BMW στη γραμμή παραγωγής των GS,

αξιόπιστα μηχανήματα, ε πως, αφού είναι ακριβά, Γεεερρρμανικά!

:afro:

απο το καθε χρεπι ΚΤΜ που υπαρχει εκει εξω.

Ε ρίξε από την αρχή το παρασύνθημα να καταλάβουμε ντε!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μην γράψει κάποιος την αλήθεια, αμέσως να πέσετε να τον φάτε εδω μέσα...!!!

Τς τς τς τς...

Ορίστε μερικές αλήθειες...

Τα ΚΤΜ σπάνε...

Τα Κρύφτον μαμάνε... (αλήθεια εκείνος ο θεούλης με το 102r τι απέγινε...???!!!)

Τα κινέζικα είναι για κορόϊδα...

Τα πυρηνικά είναι ακίνδυνα...

Η Γη τετράγωνη....

και ο γάΙδαρος πετάει...!!!

Στα διάλα πια... εγκάθετοι όλοι σας...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εντάξει για να πούμε και του στραβού το δίκιο, τα ΚΤΜ όντως σπάνε

Μετα απο εκτακτη συνελευση εχει κανονιστει η δίκη σου για εσχάτη προδοσια την ερχομενη εβδομαδα.

Η ποινη ειναι θανατος δια οδηγησης lc4 στα κοκκινα, διχως εξοπλισμο, μεχρι να ανατιναχτει και να γινεις ηχος και φως.

gavel_1835992c.jpg

Τροποποιήθηκε από τον CptAngel

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μετα απο εκτακτη συνελευση εχει κανονιστει η δίκη σου για εσχάτη προδοσια την ερχομενη εβδομαδα.
Η ποινη ειναι θανατος δια οδηγησης lc4 στα κοκκινα, διχως εξοπλισμο, μεχρι να ανατιναχτει και να γινεις ηχος και φως.

gavel_1835992c.jpg

Κοίτα να δεις αγαπητέ... έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου, να μην ξαναοδηγήσω ΚΤΜ όσο έχω έχω το τριμπούρδελο, γιατί τελευταία φορά που οδήγησα, σκεφτόμουν για μια βδομάδα, αν θα βγω στα φανάρια να καθαρίζω τζάμια, μπας και μαζέψω λεφτά να πάρω ΚΤΜ! :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εξαρτάται τι νεότερα θες...

Αισίως έχω περάσει τα 9.000χλμ και θα γράψω τα 10 μέσα στις γιορτές...

Για το γκάζι, τι να σου πω...???

Τα ανέφερα όλα περιληπτικά στην προηγούμενη σελίδα...

Ο αντιπρόσωπος δεν είναι για φούντο, αλλά ΣΙΓΟΥΡΑ είναι για ΦΑΠΕΣ...!!!

ΑΝΤΙΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ όσο δεν πάει...!!! 

Έχει φάει 2 φορές αναφορά στη μαμά εταιρεία μέχρι στιγμής...!!! Και δεν πρέπει να είμαι ο μόνος...!!!

Τον τσάκισε το capital control λέει και δεν μπορεί να εκτελωνίσει λέει και έχει στο τελωνείο 3 κοντέϊνερ λέει

και κάνε υπομονή λέει και θα έρθουν πολλά ανταλλακτικά λέει και γενικά όλο λέει... αλλά τίποτα δεν κάνει... 

Για πολλές μηνύσεις είναι ο ξεφτίλας...!!!

Αν τελικά αγοράσεις τη μηχανή, το μόνο που σε καίει είναι το φίλτρο λαδιού,

που και για αυτό έχω βρεί τη λύση και δεν παρακαλάω κανένα λαλάκα ΚαραΤανάση... 

Τακάκια που είναι το αμέσως επόμενο αναλώσιμο, κάνουν και από CRYPTON X, οπότε χαλαρά και εκεί...

Ανταλλακτικά υπάρχουν στο net, αλλά μέχρι στιγμής μας βγήκε αξιόπιστο και δεν έχω χρειαστεί κάτι... δυστυχώς... 

Πάντως τις πηγές μου, τις έχω... ετοιμοπόλεμες αν τις χρειαστώ... 

Για όποια απορία, στείλε πμ ή πίνουμε ένα καφέ και τα λέμε από κοντά...

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ!ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΗ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ 99% ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ!ΘΑ ΤΟΝ ΤΣΑΚΙΣΩ ΚΑΙ ΣΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΚ ΤΟ ΜΟΤΟ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΟΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 3.200 ΕΥΡΟΥΛΑΚΙΑ ΜΕΤΡΗΤΑ,ΞΕΡΕΙΣ ΤΩΡΑ:yes:

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΑΣΦΑΛΗΣ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΒΟΛΤΕΣ!Α ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ:thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

2.500ΚΛΜ απολαυση με rx3!ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ,ΤΑ ΣΠΑΝΕ!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κανένα νεότερο απο το.. μέτωπο οι ιδιοκτήτες;;

Εντυπώσεις/θετικά σχόλια/γκρίνιες με τον αντιπρόσωπα/βλάβες/αναποδιές/ευτράπελα;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα