Jump to content
ALX™

Let's see your bike!

Recommended Posts

Ο πολυεαστερας ειναι ακαμπτος.Στην παραμικρη τουμπα στο βουνο θα σπασει.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

δε μπορω να βρισω, θα φαω καμμία ποινή . ..

πλαστικα+τεποζιτο πανε στα 250-300 ευρα, δεν ξερω αν εχει η yamaha κανα κιτ για τοσο παλιο μηχανακι.

αλλιώς θα παίξει πάλι βάψιμο και τιγκάρισμα στα αυτοκολητα.

ειδικά αυτό το τεπόζιτο, κάθε φορά που χύνετε λίγο βεζίνα έξω γίνετε (οχι gogol) bordelo

Ντεποζιτο και πλαστικα κοιταξες τα γνησια? Ψαξου λιγο για aftermarket, τιποτα UFO για τα πλαστικα ας πουμε... Νομιζω οι διαφορες στις τιμες θα ειναι τραγικες...

Τροποποιήθηκε από τον Νικολακης_Husq

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Για τα πλαστικα του YZ τα πισω, αλλα απο τα μεταγενεστερα μοντελα, που ειναι οπως του παιδιου με το 08αρι νομιζω εχουν 15 ή 20 ευρω το ενα.. Ufo..

Φανταζομαι και τα μπροστα μαξιμουμ κανα 30αρι το ενα να εχουν..

Τα ντεποζιτα ομως ειναι ακριβα συνηθως..

Αν θες, ριξε ενα τηλ στον καρρερ, και ρωτησε τον για το δικο σου μοντελο. Αν βρει για το δικο σου, σιγουρα θα ειναι χωμα οι τιμες!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

IMG_20141226_122108.jpg

αύτη είναι πρίν από μια ευδομάδα μόλις έβαλα τα ανακλαστικά στις ρόδες...

IMG_52300691225420.jpg

και αυτή με το αδερφάκι της...

Τροποποιήθηκε από τον leosake

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μεταμεσονύχτιες βόλτες με εμένα στα αριστερά και τον παποβιο φίλο στα δεξιά :P

0953cab03d094f90f62933fb4a4f4c9c.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Τροποποιήθηκε από τον panagiotis4268

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

:baby: :baby:

X2mcTj8.jpg

Ρε θηριο! Ρε απιστεφτε τυπε! Ποτε? Τι? Πως? Εγραψες κατι και δεν το δα? Ρεεεε συ! Καλοριζικο ρεεεεεεεε! Στιφτο το εργαλειο!

Τροποποιήθηκε από τον Νικολακης_Husq

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Να σαι καλά ρε.. όχι δεν έγραψα τίποτε, πρώτο ποστ είναι.

Κανε θεμα ρε με φωτογραφιες να μας τρεξουνε λιγο τα σαλια! Μας πηρες τουμπανο τεσσεραμισι με ακραπα και μας εβαλες μια φωτογραφια μονο να ουμε... (και δεν ειναι και λασπωμενο) τι να σου πω... Απαραδεκτος. :P :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν έχω άλλες φώτο :P Την Πέμπτη το πήρα και έκανα μια βόλτα που είχε καλό καιρό και μετά στο γκαράζ για τουλάχιστον μια βδομάδα να τελειώσουν οι καταιγίδες και να το φορτώσω για τον τόπο που θα διαμείνει..Τώρα είναι ακινητοποιημένο μέχρι να βρω ρυθμιστή τεντωτήρα καδένας γιατί ακούγεται σαν ντουκάτι :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν έχω άλλες φώτο :P Την Πέμπτη το πήρα και έκανα μια βόλτα που είχε καλό καιρό και μετά στο γκαράζ για τουλάχιστον μια βδομάδα να τελειώσουν οι καταιγίδες και να το φορτώσω για τον τόπο που θα διαμείνει..Τώρα είναι ακινητοποιημένο μέχρι να βρω ρυθμιστή τεντωτήρα καδένας γιατί ακούγεται σαν ντουκάτι :D

Γιατι ρε? Ωραια ακουγονται τα ντουκατι :crazy:

Τι να πω ρε... Με επιασες απροετοιμαστο! Καλα γουστα να βγαλεις, περιμενω φωτο και κανα βιντεακι (να ακουσουμε και λιγο)... :blush2: Δεν θα το χεις αθηνα ε(Αθηνα περασες αν θυμαμαι καλα)? Θα το στειλεις πανω? Να φανταστω το cr πηρε ποδι ε?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Γιατι ρε? Ωραια ακουγονται τα ντουκατι :crazy:

Τι να πω ρε... Με επιασες απροετοιμαστο! Καλα γουστα να βγαλεις, περιμενω φωτο και κανα βιντεακι (να ακουσουμε και λιγο)... :blush2: Δεν θα το χεις αθηνα ε(Αθηνα περασες αν θυμαμαι καλα)? Θα το στειλεις πανω? Να φανταστω το cr πηρε ποδι ε?

Κοντά έπεσες,... Γιάννενα πέρασα :D Στην Άρτα θα είναι το μηχανάκι.. Το cr έφυγε ναι τον Σεπτέμβρη.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κοντά έπεσες,... Γιάννενα πέρασα :D Στην Άρτα θα είναι το μηχανάκι.. Το cr έφυγε ναι τον Σεπτέμβρη.

Εγω γιατι θυμαμαι Αθηνα? nevermind, νταξει δεν θα ναι τοσο μακρια τοτε... Θα κοιμασαι τα βραδυα ομως τωρα? Η θα ακους τετραχρονα γουργουρισματα και ξερογκαζα στον υπνο σου? :pray:

Οταν με το καλο γυρισεις κανα βιντεακι στειλτο!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Έχεις pc που να αντέχει 1080p60 fps? :spiteful: :spiteful:

Θα βγάλω ρε, αρκεί να σταματήσει η θεομηνία :(

Το laptopακι μου δεν φημιζεται για τις δυνατοτητες του, για mybike, fb και κανα UT καλο ειναι αλλα μεχρι εκει :P Αλλα στειλε εσυ κι εγω θα βρω λυση να το δω, μην αγχωνεσαι... Με το πασο σου.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

icjlhf.jpg

30c7sp5.jpg

Άντε να έρθουν και οι μνημονιακοί bar-end καθρέπτες να μπορέσω να κυκλοφορήσω, κοντεύουμε μήνα με αμάξι.. :aggressive:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Άντε να έρθουν και οι μνημονιακοί bar-end καθρέπτες να μπορέσω να κυκλοφορήσω, κοντεύουμε μήνα με αμάξι.. :aggressive:

αλλαξε και μια εξατμιση και βαλε και μια καρινα :_thumbsup:

ωραιο εγινε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

icjlhf.jpg

30c7sp5.jpg

πολυ ωραιο το αποτελεσμα εως τωρα!! :worshippy:

Μονο οπως ειπε ο Δημητρης-Αλομπαρ, αλλαξε τον θερμοσυφωνα και βαλε μια καρινα να γινει πιο επιθετικό. :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πανέμορφο το αποτέλεσμα,αλλά μάλλον είχες πάρει λάθος μηχανάκι εξ αρχής.

Γιατι το λες αυτο συγγαυρε? Η μετατροπη σε γυμνο ηταν για μενα ενα low budget αισθητικο πειραμα (190 ευρω μαζι με τους καθρεπτες) , λογω ιδιαιτερης συμπαθειας προς τα γυμνα (το Gladius που ειχα). Νομιζω οτι οι φθηνοτερες επιλογες σε γυμνο στρογγυλοφαναρο με ABS ειναι τα 1300αρια της Honda και της Yamaha. Και στην εργοστασιακη του μορφη με εξυπηρετουσε αρκετα (και μου αρεσε επαρκως) και το κυριοτερο ειναι οτι για να επανελθει σε αυτη μου αρκει ενα Σαββατο στο γκαραζ!

Παιδια για την εξατμιση, δεν... Δοκιμασα την θεωρητικα πιο αξιοπιστη λυση (Yoshimura) και εχασα λεφτα και την ησυχια μου (υπερβολικα πολλα σκασιματα). Για καρινα το βλεπουμε αν βρεθει καποια οικονομικη...

Τροποποιήθηκε από τον Bill_DR_125

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Γιατι το λες αυτο συγγαυρε? Η μετατροπη σε γυμνο ηταν για μενα ενα low budget αισθητικο πειραμα (190 ευρω μαζι με τους καθρεπτες) , λογω ιδιαιτερης συμπαθειας προς τα γυμνα (το Gladius που ειχα). Νομιζω οτι οι φθηνοτερες επιλογες σε γυμνο στρογγυλοφαναρο με ABS ειναι τα 1300αρια της Honda και της Yamaha. Και στην εργοστασιακη του μορφη με εξυπηρετουσε αρκετα (και μου αρεσε επαρκως) και το κυριοτερο ειναι οτι για να επανελθει σε αυτη μου αρκει ενα Σαββατο στο γκαραζ!

Παιδια για την εξατμιση, δεν... Δοκιμασα την θεωρητικα πιο αξιοπιστη λυση (Yoshimura) και εχασα λεφτα και την ησυχια μου (υπερβολικα πολλα σκασιματα). Για καρινα το βλεπουμε αν βρεθει καποια οικονομικη...

Συγγαυρε φίλε μου,ωραία είναι το έγραψα και πριν,αλλά για μένα δεν χρειαζόταν αυτή η αλλαγή.

Πήρες ένα γαμάτο φουλ φεριγκάτο μηχανάκι.Αστο όπως είναι μωρέ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα