Jump to content
Sign in to follow this  
xourafis

cosmote

Recommended Posts

οποτε την βλεπω δεν μπορω να σταματησω να γελαω!!!μπραβο σε εκεινους που συνέλλαβαν το concept! :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Στις διαφημίσεις καλοί είναι...όσο για σήμα καμπάνα ούτε σήμα κουδουνίστρα δεν έχω κι ας είμαι μέσα στην Θεσσαλονίκη :wallbash:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Χαχαχαχα..Απιστευτη διαφημιση!!!!Πολυ αστεια και πετυχημενη..

Μονο που η Cosmote(εχω γι αυτο το λεω) ΔΕΝ εχει σημα...Σχεδον πουθενα δεν πιανω σταθερα πανω απο 3 γραμμες...Συνηθως παλευω για μια για να μπορω να επικοινωνησω!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Χαχαχαχαχα, την είδα χθες το βράδυ, άπαιχτη λέμε!

Δυστυχώς εγώ όταν ήμουν στον Έβρο δεν είχε σήμα καμιά κωλοεταιρία και περίμενα πως και πως έξοδο για να πάω με το λεωφορείο σε καμιά κοντινή πόλη μπας και μιλήσω με κανέναν...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

οι ελληνες διαφημιστες εχουν πολλες διακρισεις σε παγκοσμια κλιμακα!!! :shades:

απο φαντασια ο ελληνας δεν παλευεται λεμεεεεε!!!!! :worthy:

( αν ειχε και την πραγματικοτητα με το μερος του θα ηταν ΑΡΧΗΓΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ). :ok:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Χθες την είδα κι εγώ πρώτη φορά και έσκασα στα γέλια!!!

Πάντως φαίνεται ότι πολλοί γράφτηκαν στην Cosmote για το σήμα αλλά αυτή δεν αύξησε αρκετά τη χωρητικότητα του δικτύου και πάει από το κακό στο χειρότερο. Έχω πολλά παράπονα, δεν μιλάω με τίποτε σε μέρη που μιλούσα χωρίς πρόβλημα μέσα στην πόλη (π.χ. Βασ. Όλγας), και έχω ακούσει άλλα τόσα παράπονα από άλλους (οπότε δεν είναι θέμα της συσκευής μου...). :thumbsdown:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ωραιο ταινιακι! Ενα μπραβο στα παιδια της παραγωγης αλλα και στον οδηγο του mercedes , Τολη γραφεις λεμεεε :clapping2:

Cosmote ειχα 7 χρονια , τα τελευταια 2 εχω Vodafon και μπορω να πω οτι με τη Cosmote δεν ειχα ποτε παραπονο , επιανε εκει που οι αλλες δυο ειχαν κανενα ή μειον κανενα σημα... μακαρι να μην εχανα το τηλεφωνακι μου τοτε και θα 'χα ακομα Cosmote..

Αλλη μια που καναμε κι εμεις κατι καπνους/ομιχλες !

3 μερες γυρισμα στην Ελατη! Πολυ τρεξιμο ομως...!

Τροποποιήθηκε από τον Smias

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Έχει γέλιο η διαφήμιση όντως.

Όσο για το σήμα της εταιρίας. 10 χρόνια είμαι συνδρομητής, όπου και να βρέθηκα ακόμα και τέρμα Θεού στον Έβρο, είχα σήμα καμπάνα :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ισως φανω υπερβολικος.......

εμενα γιατι με ''προσβαλει'' αυτη η διαφημηση??????

τι εννοω?

καταρχην οι περισσοτεροι στην διαφημηση φαινοντε σαν gay...

δευτερον δεν νομιζω να πρεπει να ''παιζουμε'' με αυτα.δλδ με ενοπλες δυναμεις κλπ.πρεπει να υπαρχει ενα κυρος οπως και να το κανουμε.

πες πως εγω ειμαι τουρκος η σκοπιανος η κατι αλλο και εβλεπα την διαφημηση...θα ελεγα χαχαχα ρε αυτοι ειναι ολοι gayδες!!! αυτοι θα αμυνθουν αν γινει κατι? θα τους γα.........

θα χαλουσε η εικονα που θα επρεπε να εχω και δεν θα τους σεβομουν οπως θα επρεπε.

τριτον...γραψτε στο youtube την εξης φραση στην αναζητηση : greek army fun

δειτε ποσα βιντεακια βγαζει τα οποια διακωμοδουν τις ενοπλες δυναμεις μας με διαφορους τροπους...

γραψτε τωρα πχ turkish η albanian army fun...δεν νομιζω να βγαλει ουτε ενα βιντεο.και πολυ καλα κανει...

γιατι εκει εχουν το φρονημα πως με αυτα δεν πρεπει να κανουν καν humor.

εδω ο ελληναρας διαφημηστης δεν υπολογιζει τπτ προκειμενου να κανει ντορο και να πουλησει το προιον του.λαθος κατα την γνωμη μου...

και γενικα αυυη η διαφημηση λεει πολλα για το πως σκεφτομαστε σαν λαος.

ξαναλεω πως ειναι απλα μια διαφημηση η οποια θα περασει αλλα ολα σιγα σιγα δημιουργουν ενα παζλ το οποιο ειναι ορατο και απο τους εξω...

αυτα απο εμενα και ξαναλεω ισως σας φαινονται υπερβολικα αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου.

alex

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

οχι φιλε μου, σεβομαι την γνωμη σου και την παραθετεις πολυ ομορφα, αλλα δεν συμφωνω μαζι σου.

πρωτα απο ολα μονο το παλικαρι που απλωνει τα ρουχα εχει αναλαβει τον ρολο της αδερφης (τωρα αν το θεμα μιουζικαλ σου παραθετει σε αδερφες, αυτο ειναι αλλο :)).

συνεχιζω: γιατι ο στρατος να ξεχωριζει απο το χιουμορ? εδω στην ζωη του καθενος γινονται σημαντικοτερα πραγματα και το αντιμετωπιζουμε με χιουμορ για να το ελαφρυνουμε. ο στρατος ειναι ενα σοβαρο θεμα, συμφωνω μαζι σου, αλλα δεν μπορει να ειναι απαγορευτικος στην πλακα (αλλιως θα υπηρχε δικτατορια).

η διαφημιση αυτη δεν προσβαλει και αυτο ειναι που την κανει τοσο πετυχημενη. δεν ειναι χυδαια, δεν δειχνει γυμνο, απλα χρησιμοποιει εντονα ολα τα στοιχεια του στρατου που ολοι μας βρηκαμε μεσα εκει. τον μαγειρα, τον στρατοκαυλο, τους κανονικους, την αδερφη, ολοι μας αυτα βρηκαμε αρα ειναι ενα κομματι του ελληνικου στρατου (και κομματι για καθε στρατο, καθε χωρας). επομενως δεν μπορει να προσβαλλει τον στρατο γιατι πολυ απλα αυτος ειναι, ενα συνωθηλευμα ανθρωπων που την καταλληλη στιγμη θα υπερασπιστει την χωρα του.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Έχει γέλιο η διαφήμιση όντως.

Όσο για το σήμα της εταιρίας. 10 χρόνια είμαι συνδρομητής, όπου και να βρέθηκα ακόμα και τέρμα Θεού στον Έβρο, είχα σήμα καμπάνα :)

Μαλλον δεν εχεις ερθει σπιτι μου η σε πολλα αλλα σπιτια...Και μιλαω για πολεις ετσι...Ακομα και στον Υμηττο τερμα θεου που εχει 300 κεραιες ξερω γω, σημα σχεδον μηδενικο...

Και εγω συνδρομιτης ειμαι 7μιση χρονια και δεν ειχα παντα το παραπονο με το σημα..Ομως τον τελευταιο χρονο(ισως και λιγο παραπανω) εχει παραξηλωθει η κατασταση...Υπαρχουν και ΠΟΛΛΕΣ φορες που εχει σημα καμπανα και δεν καλει ή δεν στελνει μηνυματα γιατι το δικτυο ειναι "απασχολημενο"...

Αρκετα με το Off-Topic..Η διαφιμηφη παντως κορυφη!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα