Jump to content

Recommended Posts

Από οτι είδα δυστυχώς βγήκε από το πρόγραμμα (για την ώρα βέβαια) τα sessions για τις Σέρρες. Πριν έγραφε Ιούνιο, τώρα τίποτα.... Για να δούμε αν θα επανέλθει.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Αν μαθει καποιος για τις σερρες ας κανει το κοπο να το ποσταρει

κι εδω..Εχω ψιλοψηθει κι εγω

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ψιλο offtopic, αλλά είμαι μεταξύ CSS και του άλλου σχολείου, που γίνεται τις ίδιες μέρες. Μπορεί κάποιος που τα έχει κάνει και τα δύο (ή έχει εικόνα πώς είναι και τα 2) να πει +/- για το καθένα; (ή ας στείλει ένα pm αν υπάρχει θέμα διαφήμισης etc)

Γενικά, επειδή είμαι αρχάριος και επειδή οι ημερομηνίες πέφτουν μέσ στο κατακαλόκαιρο, η δεύτερη επιλογή μου φαίνεται πιο 'light' / εύκολη λύση για πρώτη επαφή με σχολείο μοτοσυκλέτας (με την προοπτική να κάνω και το CSS κάποια στιγμή στο μέλλον).

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ψιλο offtopic, αλλά είμαι μεταξύ CSS και του άλλου σχολείου, που γίνεται τις ίδιες μέρες. Μπορεί κάποιος που τα έχει κάνει και τα δύο (ή έχει εικόνα πώς είναι και τα 2) να πει +/- για το καθένα; (ή ας στείλει ένα pm αν υπάρχει θέμα διαφήμισης etc)

Γενικά, επειδή είμαι αρχάριος και επειδή οι ημερομηνίες πέφτουν μέσ στο κατακαλόκαιρο, η δεύτερη επιλογή μου φαίνεται πιο 'light' / εύκολη λύση για πρώτη επαφή με σχολείο μοτοσυκλέτας (με την προοπτική να κάνω και το CSS κάποια στιγμή στο μέλλον).

Χωρίς να ξέρω ποιό είναι το άλλο σχολείο, από το να μην κάνεις κανένα, καλύτερα να κάνεις το φτηνότερο. Σε έναν αρχάριο θα ανοίξουν τα μάτια το ίδιο. Και κατά βάση όλα τα σχολεία τα ίδια λένε. Αυτά που θα έπρεπε να μας λένε όταν κάναμε μαθήματα για δίπλωμα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ανακοινώθηκε προχθές αλλά σήμερα το πήρα χαμπάρι

Θα γίνει το session στις Σέρρες στις 27-28 Σεπτεμβρίου 2014!!

Γενικά έχει ανανεωθεί το πρόγραμμα με αρκετά sessions στα Μέγαρα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Στα Μεγαρα μονο σχολειο .Τρακ ντευ οχι Και μετα το σχολειο ,εξασκηση στα λιμανακια .. :shoot:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Στα Μεγαρα μονο σχολειο .Τρακ ντευ οχι Και μετα το σχολειο ,εξασκηση στα λιμανακια .. :shoot:

ναι ρε, άλλα επίπεδα πρόσφυσης!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η πίστα κρίνεται κατάλληλη για σχολείο (280 γιουρια)

Η πίστα κρίνεται ακατάλληλη για εξάσκηση (50 γιουρια)

Μπράβο ρε μάγκες... :clapping2: :greece: :clapping2:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η EXTREME TRACKDAYS διοργανώνει ΟΛΟΗΜΕΡΗ προπόνηση μοτοσυκλέτας την Παρασκευή 27 Ιουνίου 2014 στα Μέγαρα!

10:30 Έναρξη Ελεύθερων Δοκιμών

Θα υπάρχουν 4 Κατηγορίες:

- Αγωνιζόμενοι OPEN

- Αγωνιζόμενοι RACING 250/125

- Αγωνιζόμενοι SUPERSPORT/SUPERSTOCK

- Ιδιώτες ΕΜΠΕΙΡΟΙ ΑΝΑΒΑΤΕΣ 25 θέσεις μόνο!

Στο Γκρουπ των ιδιωτών θα τηρηθούν αυστηρά οι 25 θέσεις και μονό από έμπειρους αναβάτες, δεν θα γίνουν δεκτοί αρχάριοι και ενδιάμεσοι.

Θα υπάρχει τεχνικός έλεγχος μοτοσυκλέτας και εξοπλισμού.

Για κρατήσεις θέσεων όπως επικοινωνήσετε στα τηλέφωνα: 6987165041

Την εμπειρία πώς θα την κρίνουνε; Θα σε βάλουνε να κάνεις δοκιμαστικό γύρο; :Ρ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Την εμπειρία πώς θα την κρίνουνε; Θα σε βάλουνε να κάνεις δοκιμαστικό γύρο; :Ρ

θα σε βγαλει εξω στον πρωτο γυρο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πάντως στο μεηλ που στείλαν από το css αναφέρουν ότι η πίστα των Σερρών είναι (η θα είναι) επιδιορθωμένη

Τροποποιήθηκε από τον StavrosV650

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πάντως στο μεηλ που στείλαν από το css αναφέρουν ότι η πίστα των Σερρών είναι (η θα είναι) επιδιορθωμένη

Οποσδηποτε .Αγορασανε μια καλη αλοιφη για τις λακουβες .. :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Υπάρχει και αυτό http://www.cityart.gr

Από την ομάδα του css...

Απ' οτι ξέρω για σκούτερ και μικρά είναι ότι πρέπει! Και με μεγάλη, βέβαια, μπορείς να παρακολουθήσεις, αλλά...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

900-1200 εουρα... μιλαμε τετοιο ανεκδοτο ουτε με ποντιο δεν εχω ακουσει.

Τι ποσό είναι αυτό? Εννοείς και για τα 4 επίπεδα? Μιλάς για περίπου 40 ώρες εκπαίδευσης. Γύρω στα 30 ευρώ η ώρα. Για μάθημα σχεδόν ιδιαίτερο (4-5 άτομα ανα εκπαιδευτή)

Ενώ για να πας να κουρευτείς που κάνεις 10 λεπτά και δίνεις 8 ευρώ είναι φτηνά....

Έχω την εντύπωση οτι την δική μας εργασία πάντα την κοστολογούμε ακριβά και των άλλων τσάμπα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ετσι εκπαιδευονται στην Ιαπωνια στις σχολές οδηγων.

Τροποποιήθηκε από τον zentakias

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αυτά είναι από επιδείξεις. Είπαμε καλή η εκπαίδευση αλλά ορισμένα από αυτά είναι εξαιρετικά δύσκολα για κάποιον που απλά θέλει να πάρει δίπλωμα.

Αν ήταν έτσι οι απαιτήσεις θα βγαίναν ελάχιστα διπλώματα το χρόνο! :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αυτά είναι από επιδείξεις. Είπαμε καλή η εκπαίδευση αλλά ορισμένα από αυτά είναι εξαιρετικά δύσκολα για κάποιον που απλά θέλει να πάρει δίπλωμα.

Αν ήταν έτσι οι απαιτήσεις θα βγαίναν ελάχιστα διπλώματα το χρόνο! :)

Στην περιγραφή απο ακόμα ενα τετοιο βιντεο, εγραφε οτι αυτα μαθαινουν στους δασκαλους των σχολων οδηγησης και ναι ειναι επιδείξεις.

Αν ηταν να εξεταστουμε ετσι κ μεις, ακομα με ποδηλατο θα γυρνουσαμε οι περισσοτεροι. :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ειδικά εκεί που κάνουν ενα σχηματισμό στο S και σε ένα δρομάκι μια τζούρα πάνε οι μισοί πήγαινε και οι μισοί έλα σε παράταξη, θα έπεφτε πολύ κλάμα....(ειδικά αν υπήρχε women's only τμήμα... )

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Στην περιγραφή απο ακόμα ενα τετοιο βιντεο, εγραφε οτι αυτα μαθαινουν στους δασκαλους των σχολων οδηγησης και ναι ειναι επιδείξεις.

Αν ηταν να εξεταστουμε ετσι κ μεις, ακομα με ποδηλατο θα γυρνουσαμε οι περισσοτεροι. :tooth:

μπορεί να έχω κλάψει με αυτό που είπες!!!!χαχααχαχααχ

με ποδήλατο θα μας έβλεπα όλους μη σε πώ με τα πόδια...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ξέρετε στα rider days που διοργανώνει στα Μέγαρα το team του CSS αν υπάρχει δυνατότητα ενοικίασης εξοπλισμού; Επίσης, σε τι ρυθμό κινούνται μέσα στην πίστα;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

thanks :) Νοικιάζουν τα πάντα (και μπότες εκτός από στολή δλδ;) Τα καλοκαιρινά γάντια επιτρέπονται;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα