Jump to content
Sarevock

Η απαντηση στον Dik...

Recommended Posts

Είμαι παιδί με προβλήματα, μη μου δημιουργείτε κι άλλα. Και οι δυο πλευρές έχετε δίκιο και άδικο. Αυτό που ξέρω είναι πως χάρη σε κάποιο φόρουμ γνώρισα και έκανα πολύ καλούς φίλους, έκανα μια καλή παρέα. Αν σταματήσουν να υπάρχουν τέτοια φόρουμ, μειώνεται η δυνατότητα σε κάποιους άλλους να γνωρίσουν ανθρώπους που έχουν την ίδια αγάπη. Και με το να αποχωρούν μέλη από αυτούς τους χώρους (εννοώ κυρίως τους βόρειους όπου ήμαστε ήδη λίγοι), κάποια στιγμή θα διαλυθούμε. Από την άλλη βέβαια δεν θέλω να είμαι χρήστης “΄β κατηγορίας“. Επιβάλλεται να έχουμε όλοι την ίδια αντιμετώπιση και κάποιοι δεν την είχαν.

Μη μου τα όνειρα τάρατε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες
Είμαι παιδί με προβλήματα, μη μου δημιουργείτε κι άλλα. Και οι δυο πλευρές έχετε δίκιο και άδικο. Αυτό που ξέρω είναι πως χάρη σε κάποιο φόρουμ γνώρισα και έκανα πολύ καλούς φίλους, έκανα μια καλή παρέα. Αν σταματήσουν να υπάρχουν τέτοια φόρουμ, μειώνεται η δυνατότητα σε κάποιους άλλους να γνωρίσουν ανθρώπους που έχουν την ίδια αγάπη. Και με το να αποχωρούν μέλη από αυτούς τους χώρους (εννοώ κυρίως τους βόρειους όπου ήμαστε ήδη λίγοι), κάποια στιγμή θα διαλυθούμε. Από την άλλη βέβαια δεν θέλω να είμαι χρήστης “΄β κατηγορίας“. Επιβάλλεται να έχουμε όλοι την ίδια αντιμετώπιση και κάποιοι δεν την είχαν.

Μη μου τα όνειρα τάρατε

Σωστότατος. Συμφωνώ και οχι μόνο απλά επαυξάνω....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

:argue::bash::cry2: :greece: :respekt:

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ.Για οσους δεν εχουν ακομη καταλάβει τρέμουν καρέκλες.

Επειδη ο χρονος μου ειναι περιορισμένος,θα πώ δυο κουβέντες προς όλους,κ ας με κάνετε ban.( :plaf: )

Παίδες,ο καθένας ειμαι σιγουρος οτι εχει δικιο απτην πλευρά του,δε θα πιάσω κανενα απτα μούτρα αυτη τη στιγμή δε προλαβαίνω.

Τόσο καιρό κάποιοι που αφοσιώνονται στο να γράφουν,να ασχολούνται να ψάχνουν για να ενημερώουν κ΄άποιους άλλους,αυτο αποτελεί παράδειγμα ανθρώπων που αυτομάτως κερδίζουν ένα σεβασμό εδώ μέσα.(μονο για το φορουμ)

Το να καθίσω να ασχοληθώ και να μη βρίσκω ανταπόκριση και να πηγαινουν στο βρόντο,λυπάμαι δε θα πάρω.

Δε μου άρεσαν ποτέ τα έτοιμα,του πάρε εδώ..τοχω ψάξει εγώ,πάντα έψαχνα λιγάκι παραπάνω.

Κάποιος διαχειριστής το βλέπει έτσι,ενα μέλος το βλέπει αλλιώς,οι συντάκτες πιο παλιά το έβλεπαν ο καθενας απτη δική του σκοπιά.

ΑΚΟΥΣΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ.ΗΡΕΜΗΣΤΕ,ΟΛΟΙ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΤΕ δείξτε σεβασμο σε αυτο που κάνουμε όλοι και κοιτάξτε να οδηγειτε με ασφάλεια να μάθαίνουμε όλοι ο ένας απτον άλλο.

Οσο και να τα κρατατε μεσα σας επίσης ειναι ασχημο γιατι επιδρά στα άρθρα,καθένας με το δικό του τρόπο.

Δε θα μιλήσω για συναντήσεις απο κοντά.

Επειδή τρώμε τα μούτρα μας έτσι,ναι,σιγουρα δεν ανέχεται κανείς τον άλλο να τον προσβάλει εστω και διαδικτυακά ,αλλά έλεος,εγω δε ψαχνω τον ποσοτικο κόσμο εδώ μέσα,στα@@ μου.Μπορεί να μπει κάποιος και να γουστάρει να μαθει να δει να βρεθεί να να να?

Μάγκες ξυπνήστε εδώ δεν είναι ΛΑΙΚΗ ΑΓΟΡΑ.

Μπαίνουν νέα μέλη διαβάζουν και τους αρέσει..(είμαι σιγουρος το θέμα ειναι φτιαχτό για τις δημοσκοπήσεις) :baby:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παιδια,

νομιζω πως ολοι σας πρεπει να σταματησετε για λιγο να γραφετε και να παρακολουθητε το συγκεκριμενο τοπικ ειδικα. Να σκεφθειτε για λιγο ο καθενας μονος του. Θα συνειδητοποιησετε πιστευω ολοι, αλλος γρηγορα αλλος λιγο πιο αργα οτι .......ειναι κριμα. Εσεις ειδικα που εχετε προσφερει τοσα στο mybike.

Εγω μπορει να μην γραφω τοσο συχνα. Μπορει να μην ειχα την ευκαιρια να ερθω σε καποια απο τις συναντησεις και να γνωρισω καποιους απο κοντα. Παρακολουθω ομως το φορουμ καθημερινα και με ανυπομονησια μπορω να πω περιμενω ποτε θα ερθει η ωρα που θα χαλαρωσω στο σπιτακι μου και θ' ανοιξω τον υπολογιστη μου ......για να διαβασω ολα αυτα τα χρησιμα που γραφετε εσεις (συντονιστες και μελη) και να σας εκφρασω τις ερωτησεις μου.

Προσπαθειστε. Ειναι κριμα να χαλασει κατι τοσο καλο. Θα ηταν καλο να κανετε ολοι καποια υποχωρηση. Να σκεφθειτε λιγο πιο ηρεμα και να ζητησετε συγνωμη ο ενας απο τον αλλον. Και νομιζω πως ολα μπορουν να στρωσουν ξανα.

Εγω προσωπικα σας παρακαλω γι' αυτο.

Τροποποιήθηκε από τον laksof

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εγω θα σας πω τι φταιει, ειναι χειμώνας και δεν είναι ευκολο να κανουμε μια πανελλήνια και να γουστάρουμε εεεεε και μας εχει πάρει απο κάτω η γκρίνια τώρα , χάλια και το ποδοσφαιρο , τι να κάνεις....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

νυχτεριδανθρωπε....νομιζω πως κατι τετοιο θα λυσει τα παντα......

αντε να οργανωθουμε για κατι καλο και να αφησουμε πισω τις φαγομαρες μας....

μια εκδρομη καπου στην κεντρικη Ελλάδα θα ειναι οτι πρεπει να μαζευτουμε ολοι μαζι και να "φαγοθουμε¨ οπως πρεπει.....παϊδάκια τζατζικια και ολα τα παρελκομενα.....και αν με τοσο σκορδο μπορεσουμε και μαλωσουμε τοτε τι να πω ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΜΑΣΤΕ!!!!!!

ΕΙΡΗΝΗ ΤΕΚΝΑ ΜΟΥ!!! :greece:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν θα πω τίποτα συγκεκριμένο πάνω στα καθέκαστα, οπότε όποιος θέλει αίμα, ας πάει να δει Ευαγγελάτο.

Θέλω μόνο να γράψω κάποιες σκόρπιες σκέψης.

Κατά καιρούς γραφόταν με στόμφο από πολλά μέλη, για το πόσο ιδιαίτερο είναι το MyBike και πόσο διαφέρει από τα άλλα φόρα.

Ήταν πολλοί γοητευμένοι από το φόρουμ, εντελώς αδικαιολόγητα κατά την γνώμη μου, οπότε μοιραία κάποια στιγμή ήρθε η απο-γοήτευση.

Είναι κακό να χτίζεις στη άμμο παλάτια, να νομίζεις πως αυτά που ζεις στην ζωή σου, τον λαλάκα αφεντικό στην δουλειά, την πατσούρα την γκόμενα που σε παράτησε, τον φούστη τον κολλητό που την έκανε με την πατσούρα, μπαίνεις σε ένα φόρουμ και τα αφήνεις πίσω σου. Γοητεύεσαι με κάτι πρωτόγνωρο, άντρες με @@ και κυβικά, που ενώνονται μαζί σου σαν μια γροθιά απέναντι στους κακούς του κόσμου.

Χέστηκα αν δεν με παίζει κανείς εκεί έξω, εγώ έχω τα φιλαράκια του MyBike, βράχους ηθικής και συντροφικότητας, που θα πάμε μαζί τις τσάρκες μας και θα πατήσουμε τους φλώρους του Bikenet.

Τι γίνεται όμως, όταν ξαφνικά εμφανίζεται έστω και ένας που σου θυμίζει πιο πολύ τον κολλητό που την έκανε με την γκόμενα, από ότι το ιδανικό πρότυπο που νόμιζες ότι θα βρεις εδώ; Απο-γοήτευση.

Έλα συντονιστή να τον κάνεις ντα, κυρία κυρία, αυτός με είπε κακό παιδί και μου πήρε τα μολύβια. Γιατί ο χλεμπόνας παραμένει χλεμπόνας σε όποιον χώρο και να κινείται.

Το επόμενο βήμα με συνέπεια θα ήταν μια θεατρική αποχώρηση, έτσι για να τους δείξω εγώ τι χάνουν που φεύγω. Ούτε αυτή δεν έρχεται όμως, μόνο κλαψούρισμα για τον όμορφο κόσμο, που χάθηκε για άλλη μια φορά στην ζωή σου. Γιατί ο χλεμπόνας παραμένει χλεμπόνας σε όποιον χώρο και να κινείται.

Α ναι, και κάτι ακόμα: Πάρτε το χαμπάρι μερικοί. Υπάρχουν άνθρωποι που κάνουν κάποια πράγματα ανιδιοτελώς, επειδή πιστεύουν ότι έτσι είναι το σωστό σε μια κοινωνία. Δεν χωράει στο φτηνιάρικο μυαλουδάκι της αρπαχτής, αλλά έτσι είναι. Έχει καταντήσει γελοίο αυτό που γράφετε για τα μπλουζάκια του MyBike και την προσπάθεια του Dik να χρηματοδοτήσει την επόμενη Ferrari του με αυτά.

Μπορεί να απογοήτευσα κάποιους με αυτά που γράφω, επειδή θα περίμεναν ίσως άλλου είδους στάση από εμένα.

Δεν φταίω εγώ για αυτό. Το είπε και ο ποιητής: Δεν φταις εσύ, η μαλακία μου τα φταίει...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Υ.Γ.: Αντε Dik να πουλήσεις κανα μπλουζακι, να βγαλεις και κανα λεφτό γιατί γιορτές ερχονται...

αυτό πιστεύω πως θα το πάρεις πίσω όταν ηρεμήσεις

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

απο οτι φαινετε δεν θα λειξει ευκολα αυτη η κουβεντα....δεν ξερω αν πρεπει να πει ο καθενας τον "πονο" του και εγω ειχα ενα διαξιφισμο με μελος αλλα εληξε και ολα καλα....λογικο ειναι να συμβαινουν ισως ο τροπος του καθενός μας να ειναι λαθος....και για να ταραξω και εγω τα νερα ,λεμε τωρα,....ο ΝΤΙΚ γιατι δεν απανταει σε αυτα που βλεπει....να πει την αποψη του...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Φτυνετε εκει που γλυφατε.......δεν προλαβα να απαντησω τι εννοουσα.Με προλαβε ο Σταθης.

Κατά καιρούς γραφόταν με στόμφο από πολλά μέλη, για το πόσο ιδιαίτερο είναι το MyBike και πόσο διαφέρει από τα άλλα φόρα.

Ήταν πολλοί γοητευμένοι από το φόρουμ, εντελώς αδικαιολόγητα κατά την γνώμη μου, οπότε μοιραία κάποια στιγμή ήρθε η απο-γοήτευση.

Εγω εκει ειχα μεινει.Δεν περιμενα απο καποιους ιδιαιτερα πως θα αλλαζε τοσο πολυ η σταση τους.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

To mybike.gr ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝΔΡΩΘΗΚΕ... :_rock-on: Γιατι για ολα τα φορουμ φτανει μια στιγμη που θα γινει ενας πανικος μεταξυ μελων...μια χάβρα.Εδω λεγαμε και ΛΕΓΑΤΕ κι εσεις ΟΛΟΙ που ΑΠΕΧΘΑΝΕΣΤΕ ΞΑΦΝΙΚΑ το mybike οτι υπηρχε ενα ΕΠΙΠΕΔΟ...Ισως φταινε πολλα...καθενας ας κανει τις επιλογες του και τις αναλυσεις του.ΟΜΩΣ...Το Mybike δεν εχει αναγκη ΚΑΝΕΝΑΝ και κανενας δεν εχει αναγκη το mybike. Δεν σε εκφραζει,δεν σου αρεσει την κάνεις για αλλου...καπου που να σε εκφραζει...Αλλά ΠΡΟΣΕΞΕ γιατι εσυ που εν βρασμω ψυχης θα την κανεις απο δω μεσα θα φτασει στιγμη που ΟΜΟΙΩΣ θα την κανεις απο ΚΑΘΕ φορουμ... Γιατι το προβλημα σου ειναι οτι εισαι ΑΠΡΟΣΩΠΟΣ ή ΔΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ή απλα ΚΕΝΟΣ...ή οτι ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ να ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.Και οι 4 αυτοι ΒΑΡΥΤΑΤΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΙ απευθυνονται σε ολους αυτους που αντι να δουν το mybike.gr σαν ευκαιρια για ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ και ΠΑΡΕΑ το βλεπουν σαν ευκαιρια για ΜΑΛΑΚΙΑ και ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ...Ημαρτον ρε σεις... :baby:

Θα μπορουσα να πω μια δυο λεξεις για τον καθενα απο δω μεσα...Και για εσας που εχετε προβλημα και για εσας που δεν εχετε.ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ...Γιατι απλα πιστευω οτι οποιοσδηποτε ΔΕΝ τυπωνει τη σφραγιδα του μεσα σε μια στιγμη...την αφηνει διαχρονικα...Οτι και να γραφτει απο καποιον ...την "τελευταια στιγμη" ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ποιος εισαι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.Το εχεις δειξει εν καιρω...

Εγω κραταω απο δω μεσα την ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΠΑΡΕΑ που εχουμε με τα παιδια απο την Πατρα,με τα παιδια που γνωρισα ανα την Ελλαδα και θεωρω ΦΙΛΟΥΣ και ΜΑΓΚΕΣ και ΦΥΣΙΚΑ συνεχιζω να "ενοχλω" με τα ποσταρισματα μου...ΚΑΡΑΓΟΥΣΤΑΡΩ κι ετσι θα μεινω... :_hi: ban & ξεban ειναι απλα οι αφορμες για ενα ΤΙΠΟΤΑ...η μαγκια φαινεται δεν γραφεται...η ουσια εννοειται δεν πληκτρολογειται... εισαι οτι φαινεσαι ...εισαι οτι δειχνεις... :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
ι να μαζευτουμε ολοι μαζι και να "φαγοθουμε¨ οπως πρεπει.....παϊδάκια τζατζικια και ολα τα παρελκομενα.....

Δημήτρη δυστυχως όλοι που τσακωνονται είναι λεπτοι και υπόβαροι. Δεν τους νοιαζουν τα ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ πραγματα στη ζωή. :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
..Αλλά ΠΡΟΣΕΞΕ γιατι εσυ που εν βρασμω ψυχης θα την κανεις απο δω μεσα θα φτασει στιγμη που ΟΜΟΙΩΣ θα την κανεις απο ΚΑΘΕ φορουμ... Γιατι το προβλημα σου ειναι οτι εισαι ΑΠΡΟΣΩΠΟΣ ή ΔΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ή απλα ΚΕΝΟΣ...ή οτι ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ να ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.Και οι 4 αυτοι ΒΑΡΥΤΑΤΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΙ απευθυνονται σε ολους αυτους που αντι να δουν το mybike.gr σαν ευκαιρια για ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ και ΠΑΡΕΑ το βλεπουν σαν ευκαιρια για ΜΑΛΑΚΙΑ και ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ...Ημαρτον ρε σεις... :baby:

Εντάξει ρε Κώστα οτι πείς.Είμαστε ολα αυτά λοιπόν.Ικανοποιήθηκες?

Αντε και η προαγωγή σου είναι κοντά :_rock-on::_rock-on::_rock-on:

Σλουρπ σλουρπ :dribble::dribble::dribble::dribble:

Δε θελω να σχολιάσω τους εμετικούς σχολιασμούς σου που δεν αποσκοπούν πουθενά εκτός απ το να φανείς το καλό παιδί στα μάτια των συντονιστών.Αν μπω στη διαδικασία να τα σχολιάσω θα γίνουμε τελείως κώλος.

Ίσως βρεθεί κανένας πιο ψυχραιμος να τα σχολιάσει.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Γιατι το προβλημα σου ειναι οτι εισαι ΑΠΡΟΣΩΠΟΣ ή ΔΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ή απλα ΚΕΝΟΣ...ή οτι ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ να ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ

Καλησπέρα σας! Είμαι ο διπρόσωπος

Δεν μπήκα στη διαδιακασία να κατηγοριοποιήσω τον εαυτό μου και τους υπόλοιπους.

Έχουμε τον Άθω για αυτές τις δουλείες.

Σ'ευχαριστώ πολύ παληκάρι μου. Μπορείς να σπαμάρεις ανενόχλητος πλέον :winking:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
To mybike.gr ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝΔΡΩΘΗΚΕ...

Αυτοί που αποχώρησαν είναι κυρίως οι θιγμένοι και μιας και κάποιους τους γνωρίζω καλά, μπορώ να πω πως είναι και συναισθηματίες.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θανο13 Βρεθηκε πιο ψυχαιμος...και νομιζω πως κανεις λαθος...

Εισαι μεγαλο παιδι και νοημων ανθρωπος και πιστευω οτι καταλαβες σε τι τονο και τι υφος μιλισε ο Κωστας!!!

Τροποποιήθηκε από τον st3li0s

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δε θελω να σχολιάσω τους εμετικούς σχολιασμούς σου που δεν αποσκοπούν πουθενά εκτός απ το να φανείς το καλό παιδί στα μάτια των συντονιστών.

Με κάλυψες Βάζελε! :_rock-on:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δε θελω να σχολιάσω τους εμετικούς σχολιασμούς σου που δεν αποσκοπούν πουθενά εκτός απ το να φανείς το καλό παιδί στα μάτια των συντονιστών.Αν μπω στη διαδικασία να τα σχολιάσω θα γίνουμε τελείως κώλος.

Ίσως βρεθεί κανένας πιο ψυχραιμος να τα σχολιάσει.

Καλησπέρα σας! Είμαι ο διπρόσωπος

Δεν μπήκα στη διαδιακασία να κατηγοριοποιήσω τον εαυτό μου και τους υπόλοιπους.

Έχουμε τον Άθω για αυτές τις δουλείες.

Σ'ευχαριστώ πολύ παληκάρι μου. Μπορείς να σπαμάρεις ανενόχλητος πλέον :winking:

Χαιρομαι ειλικρινα και για τους δυο σας... :) Γουσταρω να βλεπω ανθρωπους που πασχιζουν να δειχνουν αυθεντικοι διαχρονικα κιολας...να ξεστομιζουν εν βρασμω ψυχης οτι σοφία τους κατεβει στο μυαλο...Ετσι... Ζητω ο Μουνιοθ Θανο...Ειμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ απο οσο με ξερεις οτι αυτα ΔΕΝ τα λες εσυ...Γιατι δεν σε κοβω να εχεις εμπειρια απο γλυψιματα για να μπορεις και να δινεις στιγμα για κατι τετοια σε αλλον...Εκτος και εκανα λαθος...Αλλά δεν νομιζω...Δεν εισαι τετοιος,,,Κωστα οσο για σενα ...θα μου επιτρεψεις να μεινω στις κουβεντες που ειχαμε "κατ'ιδιαν" εως σημερα...Δεν θελω να σχολιασω τιποτα απο τα λεγομενα σου γιατι κι εσυ εισαι "συναισθηματικος" και δεν μιλας ο ιδιος...Καλα να περνας.Θανο και Κωστα ...οπου κι αν συνεχισετε καλα να ειστε αλλά θα ηταν ενδιαφερον να σας βλεπουμε ΟΛΟΙ κι εδω μεσα...Εχετε πολλα να πειτε και να δειξετε.Ετσι δεν ειναι;... :_hi:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κι σοο για προβιβασμους και συντονιστιλικια...Κωστα και Θανο...μαλλον καποιοι ΑΛΛΟΙ επιθυμουσαν ΔΙΑΚΑΩΣ να παρουν προαγωγη...αλλά δυστυχως θελει ΚΟΤΣΙΑ να πας απο την Α Δημοτικου στη Β...δεν σας παρεξηγω..γιατι σας ξερω...Να τα ελεγε κανενας αλλος που δεν τον ξερω ναι...αλλά τωρα...οχι...cool!!! :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny: :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Κι σοο για προβιβασμους και συντονιστιλικια...Κωστα και Θανο...μαλλον καποιοι ΑΛΛΟΙ επιθυμουσαν ΔΙΑΚΑΩΣ να παρουν προαγωγη...αλλά δυστυχως θελει ΚΟΤΣΙΑ να πας απο την Α Δημοτικου στη Β...

ήταν της μοίρας μου γραφτό να το δω κι αυτό

Για πε ρε Κωστή ποιοι ήταν αυτοί που επιθυμούσαν διακαώς να προαχθούνε σε πλωτάρχες; :think:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ήταν της μοίρας μου γραφτό να το δω κι αυτό

Για πε ρε Κωστή ποιοι ήταν αυτοί που επιθυμούσαν διακαώς να προαχθούνε σε πλωτάρχες; :think:

Ξερεις κατι Κωστα;...Το να νομιζει οποιοσδηποτε οτι το παιζω ουδετερος και γλυφτης για να μην στεναχωρησω τον ταδε και τον κεινο...ειναι τουλαχιστο ΠΟΤΑΠΟ...οχι για μενα αλλά για αυτον που με ξερει...και οσοι με ΞΕΡΟΥΝ δεν εκφραζονται ετσι...Απλα εγω εχω την ικανοτητα,που ισως καποιοι δεν την εχουν,να ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ...κραταω τα καλα του και δεν με αφορουν τα σκατα του..αλλωστε αυτα ειναι δικο του προβλημα οχι δικο μου.Αν αυτο λεγεται γλυψιμο,τοτε ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ οποιον το πιστευει...Κατι θα ξερει απο γλυψιματα...δεν μπορει...Εκτος και ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ καποιον ή καποιους να βλεπει οτι καποιοι γουσταρουνε εδω μεσα και συνεχιζουνε και καποιοι αλλοι την κανουνε παρα την ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ τους θεληση...Ειπαμε φιλε μου. Το ιντερνετ προσφερει ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ και ΛΥΣΕΙΣ...πολλες επιλογες...κανεις δεν ειναι με το ζορι εδω...Απλα τυχαινει εγω να ΚΑΡΑΓΟΥΣΤΑΡΩ και να μενω...Ειναι κια υτο γλυψιμο;Τοτε τι να πω...Μια χαρα :bye:

Υ.Γ.Μισο λεπτο γιατι χτυπαει το κουδουνι...παρηγγειλα πιτσα για να συνεχισω να απολαμβανω με γεματο στομαχι... :cheers:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Den to teleiwnoume to 8ema edw vre paidia???Hmarton!!As kanei o ka8enas oti nomizei kalo gia ton eauto tou figei den figei!Ante na teleiwnoume vre paidia me tous tsakwmous!! :sweatdrop:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Oλοι εσεις οι υποστιρηκτες για το καλο του φορουμ θα ηταν καλο ΚΑΠΩΣ να αναρωτηθητε γιατι φευγουν καποια μελη.....

και αφηστε τις φιλοσοφιες και τις αοριστες συμβουλες..

Δεν ειναι ουτε οι εκφρασεις ΜΑΛΑΚΑΣ OYTE TO ΘΕΜΑ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΩΝ...

Απλα ουτε καν μπηκατε στον κοπο μιας και ενδιαφερεστε τοσο για την παρεα και τα καλα εδωμεσα....

Οτι θελεται βλεπεται....δεν ειναι πρωσωπικες διαμαχες.....το θεμα....

Και Κωστα....(Athos)

Κανω πως δεν διαβασα τα λεγομενα σου για διπλοπροσωπους ,απροσωπους και κενους.....

Αναγουλα μου ερχεται.......

Τροποποιήθηκε από τον Ouzo Power

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα