Jump to content
Torakusu Yamaha

Ζωντανη Συζητηση Ιουλιου

Recommended Posts

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα,αν νομίζεται ότι μιλάμε υπερβολικά, να μας το πείτε οι μοντς,οι admins κλπ και πάει λέγοντας.

Η να αλλάξουμε το όνομα σε τοπικ καλημέρας-καλησπέρας-καληνυχτας μόνον!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Χαλάρωσε. Η ζωή ειναι μικρή για να αρπαζεσαι σε ένα φόρουμ με έναν άγνωστο. :D

Ώπα, μετρημένα τα λόγια σου γιατί δεν ξέρεις κανέναν μας και άντε τώρα μην αρχίσω τίποτα αποσπάσματα από το ευαγγέλιο με όλους εσάς τους ξερόλες εδώ μέσα βραδιάτικα, όλοι έχετε άποψη για τα πάντα

Η πιπίλα μου? Πού πήγε η πιπίλα μου??? :mB_kalo_e:

• Like 3

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καληνύχτα από εμένα γιατί θα ξυπνήσω νωρίς να διαβάσω λίγο. Και φρόνιμα. :)

Καληνύχτα Γιώργο.Κάτσε τώρα,γιατί με μπέρδεψες... Το τελευταίο μάθημα το γράφεις αύριο ;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Φίλε Μάκη

Δεν είπα ότι αυτά ακριβώς ήταν τα λόγια σας, ούτε είχα πρόθεση να διεστραβλωσω τα λεγόμενα σας. Είπα πως είδα την κουβέντα σαν τρίτος. Μέχρι εκεί. Τίποτα παραπάνω.

Τα υπόλοιπα δεν πίστευα ότι θα χρειαζόταν να το εξηγήσω ότι προφανώς και κάνω πλάκα να ελαφρυνω το κλίμα και να κολλησω το γάτακι λίγο, αλλα δεν υπολόγισα ότι καμία φορά τα βλέπουμε στραβά και επιθετικά όλα. Ειδικά τον γραπτό λόγο.

Για την ιστορία πάντως, πριν απο καιρο είχε πέσει για λίγο το φόρουμ, και έκανα πλάκα τότε τον Μανώλη, ότι γόνατισε το server. Πάνω σε αυτο το σκηνικό στηρίχτηκε και το τελευταίο σχόλιο μου. Σε αυτο και στο ότι γουσταρε πολυ το παιχνίδι με την γουρουνα του Adam.

Χαλάρωσε. Η ζωή ειναι μικρή για να αρπαζεσαι σε ένα φόρουμ με έναν άγνωστο. :D

ναι βρε σιγά μη βάλω και τα κλάματα κιόλας! :pray:

Απλώς ήμουν και γώ απών πολύ καιρό απο το φόρουμ και έχω χάσει επεισόδια.no hard feelings!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Χμμμμ. Οκ πάσο. Βλέπω ότι η κουβέντα παει με μαθηματική ακρίβεια για παρεξήγηση.

Ζητώ συγνώμη για τα παραπάνω που έγραψα. Ήταν ηλίθια κίνηση απο μέρους μου, και θα σε παρακαλούσα να μην τα δώσεις και σημασία.

Edit. Γράφετε πιο αργά την τρέλα μου μέσα. Δεν προλαβαίνω να απαντήσω ανάμεσα απο τα προηγούμενα posts. Στα διαλα :D

Τροποποιήθηκε από τον MentalRay
  • Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ώπα, μετρημένα τα λόγια σου γιατί δεν ξέρεις κανέναν μας και άντε τώρα μην αρχίσω τίποτα αποσπάσματα από το ευαγγέλιο με όλους εσάς τους ξερόλες εδώ μέσα βραδιάτικα, όλοι έχετε άποψη για τα πάντα

Η πιπίλα μου? Πού πήγε η πιπίλα μου??? :mB_kalo_e:

Α ρε τράβα σε καμια "μπίστα" εσύ ναούμ...

να ρθω και γω;; :peep: :peep:

Χμμμμ. Οκ πάσο. Βλέπω ότι η κουβέντα παει με μαθηματική ακρίβεια για παρεξήγηση.

Ζητώ συγνώμη για τα παραπάνω που έγραψα. Ήταν ηλίθια κίνηση απο μέρους μου, και θα σε παρακαλούσα να μην τα δώσεις και σημασία.

το παραπάνω ποστ με την μετανομασία του τόπικ και καλά δε πήγαινε σε εσένα,γενικά το έγραψα.κατάλαβα τι ήθελες να πεις δε σε παρεξήγησα μη μασάς!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μετά τον ''καυγά'',γίνεται το καλύτερο...

Δεν θυμάμαι.Το ξέχασα :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σε αυτο και στο ότι γουσταρε πολυ το παιχνίδι με την γουρουνα του Adam.

pics or didn't happened :mB_kalo_e:

3 γραμματα τελειώνει σε _εξ

Ποιός θα έχει τον φακό,να φέξ' ; :crazy:

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ουτε εναν καυγα της προκοπης δεν μπορειτε να κανετε,μικρα και τρελλα γατακια..... :tooth:

Οποτε.....σκαστε λοιπον,και συνεχιστε στο καθημερινο μοτιβο,μην σας αναφερω στους απο πανω..... :tooth:

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ουτε εναν καυγα της προκοπης δεν μπορειτε να κανετε,μικρα και τρελλα γατακια..... :tooth:

Οποτε.....σκαστε λοιπον,και συνεχιστε στο καθημερινο μοτιβο,μην σας αναφερω στους απο πανω..... :tooth:

μάλιστα πάνσοφε γέροντα.... :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μάλιστα πάνσοφε γέροντα.... :crazy:

Προσεχε πως μου μιλας.Εχω 1100 κυβικα μηχανη ετσι ???

Αντε μην σε ποσταρω καμια φωτο,και ψαρωσεις.......

Αναιδεστατε και κατωτερε....... :shades::grin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παίδες sorry κιόλας, αλλά άσχετα αν συμφωνώ η διαφωνώ με τον Γιώργο, είστε φάουλ. Εδω και 2-3 σελίδες του την "λέτε", τον ειρωνεύεστε και πετάτε και το "μάγκιόρικο" τι πρόβλημα έχεις ρε ψηλέ και τι έγινε τώρα και τέτοια.

Δεν ξέρω αν έχετε κάποια ιστορία η κάτι παρόμοιο, απλά σας λέω πως το βλέπω σαν ένα τρίτος στο θέμα αυτό.

Φιλικά όπως πάντα και Μανώλη, τράβα παρε μια γουρούνα να κάνεις καμια βόλτα μπας και αφήσει ήρεμο το forum. Αρχισε να γονατίζει απο την ημέρα που ήρθες και αργει να φορτώσει.....

να τι έγραψε ο Μενταλ.

και επειδή είναι όντως αργά για πες μου τι έπιασε και που είδες επίθεση.

μή και βάλω τα κλάματα,εγω την έχω μονο 599

κυβικά :hunter:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εγώ πάντως έχω να πω οτι 17 Σεπτέμβρη εγκαταλείπω τα εγκόσμια..

Σε ποια Μονη πατερ ??? :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και Honda...ΚΑΙ μπλε ; Μήπως είναι κανένα εξώγαμο του γιαμαχάκια ; :crazy: (Δεν μπορώ να βρώ την φωτό,που κάθεται πάνω στο xx και κάνει γκριμάτσα :tooth: )

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Honda σου λέει και έφτασε και τα 100, πώς να μη κάψει; :P

:rotfl: :rotfl: :rotfl: χαχα τί κ@λόπαιδο πού' σαι!!!

Τα 2 ντεπόζιτα ειναι ενδεικτικά της πίεσης που'φαγε το ψημενο.

Με ΜΩΤ 75-80 και σχεδον μονιμα κολλημενο στα 100 κοντερίσια, δικαιολογείται.

Μιλάμε για το ψεκαστό ε?

Κάτσε λίγο βρε Θανάση, τελικά 2 τεπόζιτα για 130 χλμ ή για 260? :shock:

Γιατί 2 τεπόζιτα 3,5 πες από τα 3,7 x 2 = 7 λίτρα για 130 χμ είναι χοντρικά 5,4 λίτρα/100 χλμ. Οπότε φαντάζομαι έκαψες 7 λίτρα στα 260 χλμ. (Εκτός αν δεν το τελείωσες όλο το 2ο τεπόζιτο!!!)

Με μέσο όρο 2,7 λίτρα/100 σε τέτοιους έντονους ρυθνούς είναι καλά, ακόμα και για το ψεκαστό. Το δικό μου (17άρι καρμπυρατέρ όλα μαμά αλλά με ιρίδιο) σε τέτοιο ρυθμό (εθνικές με 100, στροφές με 60-90 με 2α-3η αποκλειστικά, 4η μόνο στις ευθείες και στα ανοιχτά κομμάτια) καίει περίπου 2,6-2,7. Αλλά υπόψιν, τού' χω πιο κοντό γρανάζωμα (14άρι μπροστά αντί για 15άρι) και η τελική του στην ευθεία είναι 100.

Με ευνοϊκό τυφώνα και κατηφόρα με κίση λες και κάνω ελεύθερη πτώση, πιάνω 112...! :mB_kalo_e::afro: (από 118-120 με μαμά γρανάζι)

Τροποποιήθηκε από τον Optimus Prime

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πολύ σπαμ έπεσε και δεν μπορώ να διαβάσω,τόσες πολλές που είναι οι σελίδες...Τσ τσ τσ τσ :lac:

:aggressive: :aggressive:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Επισκέπτης
Το θέμα δεν δέχεται άλλες απαντήσεις.

• Create New...