Jump to content
Giannis90

Προς όσους έχουν facebook, την ψήφο σας παίδες!

Recommended Posts

Καλησπέρα σύντροχοι! Λοιπόν, ένα ταξιδιωτικό γραφείο κάνει έναν διαγωνισμό στο fb για την καλύτερη χιονοδρομική φωτογραφία αθλητικών επιδόσεων δίνοντας διάφορα δώρα στους νικητές.

Έχω δηλώσει συμμετοχή, το link της φωτογραφίας είναι: https://www.facebook...&type=1

Όποιος θέλει να με βοηθήσει μπορεί να πατήσει το "like" εντός της φωτογραφίας, έτσι μετριούνται οι ψήφοι.Ευχαριστώ προκαταβολικά! :cheers:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

γιαννη καλη προσπαθεια αλλα η φωτογραφια ειναι θολη ..να σου πω την αληθεια μου πηρε λιγα δευτερολεπτα να καταλαβω τι βλεπω :blush2:

Τροποποιήθηκε από τον sorips

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αυτή είναι ανταπόκριση! :punk: 10+ likes μέσα σε λίγες ώρες! Ευχαριστώ παιδιά, όσο περισσότερα τόσο το καλύτερο!

γιαννη καλη προσπαθεια αλλα η φωτογραφια ειναι θολη ..να σου πω την αληθεια μου πηρε λιγα δευτερολεπτα να καταλαβω τι βλεπω :blush2:

Δεκτό, εννοείται πως έχεις δίκαιο.Είναι τραβηγμένη με μία κοινή compact, συν το ότι δεν βοηθάει καθόλου το ασπρόμαυρο-γαλάζιο μπουφάν,το ασπρόμαυρο σκουφάκι, το γκρι παντελόνι,οι άσπρες μπότες και το φρέσκο χιονάκι που πετάγεται. :P

Απ΄την φετινή season με την GoPro και με την ανανεωμένη στολή το αποτέλεσμα θα είναι σίγουρα καλύτερο. :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τσίμπησες και από μένα ένα LIKE. Καλή επιτυχία.... :bye:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

:_thumbsup: :_thumbsup:

Τσίμπησες και από μένα ένα LIKE. Καλή επιτυχία.... :bye:

Να είστε καλά παιδιά, ευχαριστώ! Άμα συνεχίσω έτσι με βλέπω να τα παίρνω τα πεδιλάκια. :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

τσιμπα αλλη μια

:_hi:

Done! :thumbsup1:

Έχουμε πολλούς κοινούς γνωστούς στο facebook...

:cheers:

Ο "Stelios Adam" είσαι; Με δυο απ΄αυτούς (Δημήτρης και Βασίλης) κάνω παρέα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θα σε βοηθούσα φίλε μου, αλλά δεν έχω. θα μπω όμως από 2 φίλους μου! :D

Πήρες άλλα 5 από φίλους μου. :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Φωτογραφιαρα! Δυστιχως δεν εχω φατσοβιβλιο... Αλλα μιας και σκιερ και εγω με εκανες και ζήλεψα απιστευτα!

Να σε πω ειναι off piste σωστα; Γιατι βλεπω αρκετη πουδρα και ταυλωνω!

Δυστιχως ετσι οπως με παει φετος θα κλεισω 2 χρονια μακρια απο τα χιονια :(

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θα σε βοηθούσα φίλε μου, αλλά δεν έχω. θα μπω όμως από 2 φίλους μου! :D

Πήρες άλλα 5 από φίλους μου. :D

Είσαι ωραίος,ευχαριστώ! :punk:

Φωτογραφιαρα! Δυστιχως δεν εχω φατσοβιβλιο... Αλλα μιας και σκιερ και εγω με εκανες και ζήλεψα απιστευτα!

Να σε πω ειναι off piste σωστα; Γιατι βλεπω αρκετη πουδρα και ταυλωνω!

Δυστιχως ετσι οπως με παει φετος θα κλεισω 2 χρονια μακρια απο τα χιονια :(

Πάντα offpiste! Ουσιαστικά η season για μένα ξεκινά με τις πρώτες πούδρες! Μέχρι τότε συμβιβάζομαι απλά με το να κάνω σκι στην πίστα. Έχω το jam της movement το οποίο είναι mid-fat με 85mm μέση ώστε να μπορώ να την παλεύω και on-piste.Εννοείται πως δεν στρίβεις με τα χέρια κάτω αλλά τσουλάς αξιοπρεπώς μέχρι να αρχίσεις τα απάτητα! :shades:

Επόμενη αγορά (φιλοδοξώ τον χειμώνα του 2013-2014) θα είναι ένα αποκλειστικό πουδροπέδιλο, βλέπε armada jj.

Freeskier και εσύ; Ωραίος! Δεύτερο χρόνο εκτός ε; Να φανταστώ ότι το πρόβλημα είναι οικονομικό;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πάντα offpiste! Ουσιαστικά η season για μένα ξεκινά με τις πρώτες πούδρες! Μέχρι τότε συμβιβάζομαι απλά με το να κάνω σκι στην πίστα. Έχω το jam της movement το οποίο είναι mid-fat με 85mm μέση ώστε να μπορώ να την παλεύω και on-piste.Εννοείται πως δεν στρίβεις με τα χέρια κάτω αλλά τσουλάς αξιοπρεπώς μέχρι να αρχίσεις τα απάτητα! :shades:

Επόμενη αγορά (φιλοδοξώ τον χειμώνα του 2013-2014) θα είναι ένα αποκλειστικό πουδροπέδιλο, βλέπε armada jj.

Freeskier και εσύ; Ωραίος! Δεύτερο χρόνο εκτός ε; Να φανταστώ ότι το πρόβλημα είναι οικονομικό;

All Mountain παντα, αλλα αν βρεθει και καμια πιο extreme διαδρομη μπορώ να σας δείξω πως να την κατεβαιτε κωλοτουμπες. Οπου μπορουσα τσουλαγα και εγω... Κυριως Παρνασσο ομως γιατι ηταν κοντα στην Αθηνα και μου εβγαινε οικονομικα με τα Ski bus.

Απο εξοπλισμο ειχα σκασει μερικα παραπανω φραγκα για κατι καλυτερο απο αυτα που μου λεγανε να παρω οι "εμπειροι" μαγαζατορες και τσιμπησα τις Rossignol Sensor 3 και τα Ζ10(70% offpiste). Δυστιχως όμως τα εχω στο υπόγειο αυτή τη στιγμη και μαραζώνουν...

Τροποποιήθηκε από τον BlackmanGR

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα