Jump to content

Recommended Posts

Καλησπέρα σας ..νέος και εγώ εδώ σας χαζεύω καιρό για διάφορα θέματα  και είπα να μπω στην παρέα σας....οδηγώ bmw s1000xr και μου αρέσουν οι εκδρομές σύντομες μακρινές γρήγορες αργές αρκεί να καβαλάω 🙂Ευχαριστώ!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Καλως ηρθες Βασιλη συναγωνιστη να γινουμε 2 γιατι μεχρι στιγμης ημουν μονος και με κοροιδευαν οτι πηρα ιμιτασιον bmw χωρις αξονα 😂

Καλες βολτες και παντα ορθιος.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ελα  και τη Τρίτη το πρωί θα γίνουμε τρεις όταν παραλάβω το κοκκινάκι! 
Αυτοι που σε κοροϊδεύουν δεν ξέρουν. 😂

Αύριο ξεφορτώνομαι την Μπέμπα με τον άξονα. 
Πάντα όρθιοι!!

Τροποποιήθηκε από τον Osprio

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μολις γυρισε απο την πρωτη της βολτα, 70χλμ. Τελεια!

Πρεπει ομως να βγαλω το κεντρικο stand γιατι το ακουμπαει η μποτα πισω και ενοχλει ..

spacer.png

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

καποια στιγμη θα το μετανιωσεις αν το βγαλεις. Αλλοι κανουν αμαν για να βαλουν, βαλε την ανεση που σου δινει σε καποιες εργασιες που πρεπει να κανεις. Πατας τον μαρσπιε στα δακτιλα , γι'αυτο σου βρισκει.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 13 ώρες, το μέλος Osprio έγραψε:

spacer.png

Καλοταξιδο το οπλο!!

Συμφωνω στο να κρατησεις το κεντρικο σταντ,πολλοι μπαινουν πιστα και δεν τους ενοχλει...θα πρεπει απλα να το συνηθισεις και θα εισαι οκ νομιζω.

Τροποποιήθηκε από τον GeorStrat

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Να'στε καλα

κι αυτοι ρε παιδι μου τοσο γκαου ειναι στο σχεδιασμο? Δυο ποντους πιο κοντο το πατακι του σταντ ηθελε. Αμα μου τη δωσει το βγαζω, το κοβω, ξανακολλαω και το βαζω πισω. Θα δω πρωτα αν το συνηθισω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Την 14/7/2020 at 10:27 ΜΜ, το μέλος Osprio έγραψε:

Μολις γυρισε απο την πρωτη της βολτα, 70χλμ. Τελεια!

Πρεπει ομως να βγαλω το κεντρικο stand γιατι το ακουμπαει η μποτα πισω και ενοχλει ..

spacer.png

Τρομεροοο καλορίζικο!

Καλημέρα σας!!Πολύ όμορφο το κόκκινο του φίλου πρέπει να είναι του 20 μοντέλο?να ηστε όλοι καλά...παρεμπιπτόντως έκανα μια ωραία βόλτα από Αθήνα βιολιά συνέχισα Λιβαδειά (καφέ στην κρύα)συνέχεια για ιερά μόνη οσίου Λουκά απο εκεί ιτεα με κατάληξη Ναύπακτο μέσω του Διστόμου-δεσφινας!!γυρισμός από εθνική οδό:(

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ναι του 20 είναι. Όταν είχα δοκιμάσει το προηγούμενο και μου είχε φανεί άγριο, το φοβήθηκα. Του 20 είναι πιο πολιτισμένο. Έχει πιο μακρινες 4-5-6. Επίσης είναι factory lowered με 30 χιλ διαδρομή λιγότερη στις αναρτήσεις αλλά δεν κατάλαβα διαφορά στην οδήγηση από το κανονικό.   Ότι πρέπει για τα 55 μου χρόνια και 1.74 ύψος. 
Είχα κάνει τη διαδρομή το Μάρτιο με μια GS. Το κομμάτι Νάυπακτο - Αράχωβα λέει τρελά. 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μήπως μπορεί να μου γράψει κάποιος τις αποστάσεις στις τρύπες της ζελατίνας, οριζόντια, κάθετα  και τη διάμετρο τους; Θελω να μάθω αν το μοντέλο του 20 έχει την ίδια ζελατίνα με τα προηγούμενα μοντέλα. 
ευχαριστω

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εχω την εντυπωση οτι δεν ταιριαζει η ζελατινα του gen1 με του 2.

Θα μετρησω το απογευμα και θα σου πω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Την 16/7/2020 at 11:31 ΠΜ, το μέλος Osprio έγραψε:

Ναι του 20 είναι. Όταν είχα δοκιμάσει το προηγούμενο και μου είχε φανεί άγριο, το φοβήθηκα. Του 20 είναι πιο πολιτισμένο. Έχει πιο μακρινες 4-5-6. Επίσης είναι factory lowered με 30 χιλ διαδρομή λιγότερη στις αναρτήσεις αλλά δεν κατάλαβα διαφορά στην οδήγηση από το κανονικό.   Ότι πρέπει για τα 55 μου χρόνια και 1.74 ύψος. 
Είχα κάνει τη διαδρομή το Μάρτιο με μια GS. Το κομμάτι Νάυπακτο - Αράχωβα λέει τρελά. 

Θεωρώ πως αυτή η 4-5-6 πιο μακρινή που λες θα είναι σουπερ...εμένα αν και νωρίς ακόμα είναι λίγο βάρβαρο το μηχανάκι χαχαχα!!καλές βόλτες σε όλους σας..παρεμπιπτόντως ξενέρωσα με κάτι το πίσω αριστερο πατακι συνοδηγού ρε παιδιά χαλάρωσέ δλδ δεν κλείνει προς τα πάνω και έφυγε και το λάστιχο...Το μηχανάκι έχει 1.100 χλμ !

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Την 18/7/2020 at 10:08 ΠΜ, το μέλος BillXr 1000 έγραψε:

..παρεμπιπτόντως ξενέρωσα με κάτι το πίσω αριστερο πατακι συνοδηγού ρε παιδιά χαλάρωσέ δλδ δεν κλείνει προς τα πάνω και έφυγε και το λάστιχο...Το μηχανάκι έχει 1.100 χλμ !

Παραξενο μου ακουγεται. Η εγγυηση θα στο καλυψει. Μηπως το εφαγε κανενας?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Την 20/7/2020 at 10:01 ΜΜ, το μέλος Osprio έγραψε:

Παραξενο μου ακουγεται. Η εγγυηση θα στο καλυψει. Μηπως το εφαγε κανενας?

Οχι δεν νομίζω να το έφαγε κάποιος διότι δεν το αφήνω πουθενά μένει σε κλειστό γκαράζ την 2η εβδομάδα παρουσιάστηκε αυτό.. εντάξει μικροπράγματα!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα