Jump to content
cineboy

Ευχάριστος πονοκέφαλος επιλογής ON-OFF!!

Recommended Posts

Περιμένοντας απο Ιταλία την νέα δισκόπλακα, και καθώς η Ιταλίδα είναι παρκαρισμένη προς το παρών..
15b.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Εκτός απο την αναγκαστική αγορά της δισκόπλακας που έρχεται σε λίγες ημέρες, έχουν παραγγελθεί από εξωτερικό και περιμένω ως δωράκι μου στην Ιταλίδα και τα ακόλουθα!!

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Είναι πολύ καλό σύντροχοι.Το κατέβασα,το δοκίμασα,και σας το προτείνω.

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.bk.tools.motorbike.free

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Την 26/9/2020 at 4:25 ΜΜ, το μέλος cineboy έγραψε:

Εκτός απο την αναγκαστική αγορά της δισκόπλακας που έρχεται σε λίγες ημέρες, έχουν παραγγελθεί από εξωτερικό και περιμένω ως δωράκι μου στην Ιταλίδα και τα ακόλουθα!!

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

Κινεζιές σε μούλτι; Γιατί; Ε όχι!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αν έγραφαν rizoma ή touratech θα ήταν επένδυση ? 

Αλίμονο δεν λέω ότι είναι η ίδια ποιότητα αλλά μην τρελένεστε, ένα κομάτι μέταλλο είναι που πολλές φορές το πληρώνουμε σαν πολύτιμο μέταλλο !!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 5 ώρες, το μέλος costikos έγραψε:

Φίλε, μη το κάνεις αυτό. Ευτελίζεις το όχημα.

Ακριβώς επειδή είναι μικρές λεπτομέρειες-πινελιές, θεωρώ υπερβολικά τα χρήματα που ζητούν μόνο και μόνο λόγω ονόματος.......εάν δεν μου αρέσουν επάνω της φυσικά και δεν πρόκειται να τοποθετηθούν.....εάν μου αρέσουν θα είμαι ευτυχισμένος που γιά τα καπάκια υγρών ως παράδειγμα δεν έδωσα 150 ευρώ αλλά 30....όλα έχουν να κάνουν σε σχέση και με την ποιότητα αλλά φυσικά και με το κόστος. ...εμφανισιακά τουλάχιστον εγω δεν τα βρίσκω καθόλου άσχημα...το αντίθετο θα έλεγα!!

Επίσης δεν υπάρχει περίπτωση εάν κάτι απο όλα αυτά δεν μου αρέσει να κουμπώσει επάνω της.Δοκιμάζουμε και βλέπουμε...δεν χάνουμε κάτι σοβαρό,και εάν μας αρέσει προχωράμε,εάν όχι στην αποθήκη γιά πώληση!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 6 ώρες, το μέλος Ravendark έγραψε:

Κινεζιές σε μούλτι; Γιατί; Ε όχι!

Εγω φίλε μου στα ονόματα δεν κολλάω ....και αφού πρόκειται γιά μικρές εξωτερικές πινελιές, εάν μου αρέσουν όταν φτάσουν στα χέρια μου καλώς...εάν όχι δεν θα τα βάλω με το ζόρι επειδή τα αγόρασα.Κάποιες φορές η περιέργεια της γάτας δεν την σκοτώνει!! 

Τροποποιήθηκε από τον cineboy

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παρέλαβα σήμερα την νέα δισκόπλακα μέσω Fedex.....155 € συνολικά απο Ιταλία, αφού την βρήκα εκεί με έκπτωση 40% και με Promo Code -5% γιά μελλοντική αγορά απο εκεί...Γιά την ίδια στην εδω αντιπροσωπεία μου ζητούσαν 278 €!!!!

2.jpg

3.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και απο σήμερα....η παλιά σκυλό-δισκόπλακα, θα εκτελεί χρέη ρολογιού...έτσι γιά την θυμάμαι!!

30-9-2020-2.jpg

30-9-2020-1.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και επειδή η Ιταλίδα δεν έχει μπροστά USB κάτι πολύ χρήσιμο ,παρά μόνο πίσω κάτω από την σέλα συνεπιβάτη, σήμερα ασχολήθηκα με την μεταφορά USB από εκεί στο εμπρός μέρος,και φυσικά καλωδιάκι σε κόκκινο χρώμα!!  

IMG-20201001-193021.jpg

IMG-20201001-201117.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και επειδή κάτι μου έφταιγε επειδή ήταν μικρό το ρολόι και διαφήμισης, ήθελα να την κάνω ακόμη καλύτερη....

IMG-20201001-230309.jpg

IMG-20201001-230319.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πριν λίγο...πίνοντας καφεδάκι στον κήπο μου και χαζεύοντας την....τελικά είναι σπουδαίο πράγμα να ερωτεύεσαι κάθε μέρα που περνάει την δίτροχη φίλη σου!! 

6-10-2020.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Καθώς πλέον έχω διανύσει αρκετά χιλιόμετρα εντός και εκτός πόλης, μπορώ με σιγουριά να σας πω, ένα ακόμη μέρος της μηχανής (1200 Enduro) που με έχει εντυπωσιάσει σε σχέση πάντα με τον ανταγωνισμό και την δύναμη της συγκεκριμένης Moto, και αυτό δεν είναι άλλο από την κατανάλωση.
Είχα διαβάσει ότι αυτή βρίσκεται σε χαμηλά επίπεδα, αλλά κάπου δεν το πολλυπίστευα,μέχρι που πλέον το διαπίστωσα μόνος μου.
Ο μέσος όρος ανεξάρτητα τρόπου οδήγησης δεν μου έχει ξεπεράσει ποτέ τα 5,5 λίτρα/100 Khm....ένα νούμερο άκρως ικανοποιητικό νομίζω,γιά τα δεδομένα της κατηγορίας.

17-7-2020-14.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η τάπα λαδιού ήρθε και τοποθετήθηκε...μιά χαρά μου φαίνεται...
Πριν και μετά στην φωτογραφία...

FotoJet.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ήρθαν και μπήκαν σήμερα και τα υπόλοιπα καλούδια, και νομίζω ότι έγινε ένα αρμονικό και όμορφο δέσιμο. Δεν ξέρω πόσο θα αντέξουν, αλλά προσωπικά μου αρέσουν και το κόστος σε πολύ λογικά πλαίσια...ο χρόνος θα δείξει.

2-11-2020-8.jpg

2-11-2020-9.jpg

2-11-2020-1.jpg

2-11-2020-2.jpg

2-11-2020-3.jpg

2-11-2020-4.jpg

2-11-2020-5.jpg

2-11-2020-6.jpg

2-11-2020-7.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα