Jump to content
spyrosk42

Σούπε Σπροτ πριν τα γεράματα και αν όχι τι ???

Recommended Posts

τσεκαρε και το cbr600f που εβγαινε το 11-13 , σκυφτη σχετικα θεση αλλα αρκετα ανετο στριβει αρκετα καλα φρεναρες η εκδοση με abs και σχετικα ικανοποιητικη δυναμη

https://www.car.gr/17773386-honda-cbr-600-f-abs

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

@GeorStrat & @nikolai ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

Το είχα ξεχάσει το "ss hornet", θα κοιτάξω καλύτερα το τι λέει και μήπως και υπάρχει εδώ κάτι.

Πάντως πολύ κωλόπαιδο ο @Gouky7 Κούλα..

Ενώ δεν μου άρεσε, όσο πιο πολύ το έβλεπα/άκουγα και διάβαζα για το 765 RS τόσο πιο πολύ το ήθελα.

Και ρώτησα τιμή εδώ.. Σχεδόν 14 :blink: :uglystupid2::cry: 

Μπήκε στη λίστα για το "αν και όταν" σε κάνα 2 χρόνια μπας και έχουν πέσει λίγο οι τιμές, αλλά μας έβαλες φωτιές.

Εντελώς άσχετο αλλά έχω ένα νεφρό διαθέσιμο αν ενδιαφέραται κάποιος :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εχω ενα ιδιο οτι απορια θες στειλε , αλλα ειναι οπως το πες ενα λιγο πιο σκυφτο χορνετ με πλαστικα τιμιο μεν και στα 43-44000 κμ που το εχω δεν μου χει βγαλει κτ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Την 14/11/2018 at 5:08 ΜΜ, το μέλος spyrosk42 έγραψε:

Αυτά εδώ πως σας φαίνονται;

https://www.facebook.com/marketplace/item/871719959619431

https://www.bazaraki.com/el/adv/1997803_honda-cb1000r/

Το πρώτο είναι περίπου στα ίδια λεφτά με το δικό μου αν το πάρεις μαζί με το συμπλέκτη και SC, και ο δεύτερος λέει για ανταλλαγή με sport-touring (οπότε ίσως θα πρέπει να του ζητήσω και χρήματα?).

Αυτό που δεν ξέρω είναι μην πάω σε "μία από τα ίδια" σχετικά μιας και ο κινητήρας είναι ο ίδιος, βέβαι το CB φαντάζομαι θα είναι αρκετά πιο ευέλικτο.

Η άλλη μου απορία είναι όλα αυτά τα Πάουερ Κομμάντερ, Αυτοτιούνε κτλ αν δεν το πας φανάρι-φανάρι, τα χρειάζεσαι; Μήπως δείχνουν σε κάγκουρα ιδιοκτήτη ή τα έχω παρεξηγήσει;

κρινωντας απο εμφανηση και μονο 1ο θα πηγαινα να δω αυτο με τους καθρευτες.

το αλλο με τις βελτιωσεις ειναι 90% τι φρουτο θα ναι ο ιδιοκτητης. αν ειναι ακρανωτος καγκουρακος την κανεις με ελαφρα πηδηματακια,

αν ειναι σαν τη παρεα του superbike racer τοτε το παιρνεις. 

οι βελτιωσεις εχουν νοημα σε drag και αν εισαι ξαδερφος του MD οπου και το 1 αλογα περισσοτερο θα σε βοηθησει. 

αν δε σε πολυ νοιαζουν μπορεις να τα πουλησεις. αν και power commander εν ετη 2018 ειναι καπως (συνηθως τα βαζουν αυτοι που δε γνωριζουν)...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ρε σεις ποιος ειναι αυτος που λεει για τους 45αρηδες???????????? α να χαθεις αλητηριε τυπε ακου κει να πει για τους 45αρηδες.......ΤΟΥΣ 45ΑΡΗΔΕΣ........γαμωτ.....

περα απο την πλακα αμα θες ss να το παρεις,μια ζωη την εχουμε και να παει να μαμηθει,αν δεν σου κανει το πουλας και πας για αλλο, σμπουτσαμας,λεφτα υπαρχουν.

οσο αφορα την ηλικια θα σου πω κατι οπου και εγω παραξενευτηκα,πριν 2 βδομαδες ετοιμαζουμε καταδρομικη στο ιερον βουνον (επιδαυρος) αφου φτανουμε και καθομαστε για καφε στο αλλο ιερον καφενειον ξαφνικα συνηδητοποιω οτι αναμεσα στα 30 ατομα ημουν ο μικροτερος (45 χρονονε πιπινι ειμαι) και ολοι ηταν με ss και λεω απο μεσα μου¨΄ρε σεις αυτα τα πιτσιρικια που σκατα ειναι αραγες?????την απαντηση φυσικα δεν την ξερω απλα το σκεφτηκα.

παρε οτι μηχανακι γουσταρεις ζηστο οπως εσυ θες και ασε τα υπολοιπα στην ακρη.

αυτα. καλη τυχη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 14 ώρες, το μέλος noodles έγραψε:

παρε τωρα ςς και σε λιγα χρονια παιρνεις vstrom να δεις πως ειναι τα καλα εργαλεια :biggrin:

Πε εμ βε θα πάρω τότε ρε :tongue:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα