Jump to content
Rudigarcia

Keeway target 125 η daytona dv απόψεις

Recommended Posts

Γειά χαρά, λοιπον ψάχνω παπί αρκετό καιρό, έχω κάνει ένα έλεγχο αγοράς ξέρω τι ισχυει πάνω κάτω για κινέζικα δηλαδή να τα αποφεύγω και να προτιμήσω γιαπωνέζικα κτλ

πρόσφατα βρήκα 2 παπάκια από γνωστούς σε πολύ καλές τιμες, ένας στο χωριό ηλικιωμένος φίλος του παππού και ο ακλός γαμπρός ξαδερφης. Ο ένας έχει dv και ο άλλος ταργκετ. Και τα δύο κινέζικα το ταργκετ αγορασμένο πέρσι με 10.000 χιλ το daytona το 15 με 22χιλ. Σε καλή κατάσταση και τα δύο. 

Επειδή αποφάσισα να πάρω ένα από τα δύο γερνω προς το keeway γιατί είναι πιο καινούργιο μπορείτε να μου πείτε οι κάτοχοι την άποψή σας. Δεν έχω βρει σχόλια γενικά στο νετ . Για το daytona έχω βρει θεωρείται καλό για  κινέζικο.

Τα πάπια προορίζονται για νορμάλ χρήση. 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Παρε οποιο σου αρεσει πιο πολυ στο ματι κανε τις βολτες σου και αν χαλασει αγοραζεις ενα καινουριο μοτερ με 200 ευρω και εισαι κομπλε, απλα τα πραγματα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εννοείς αυτά τα λιφαν. Αυτά από ότι διαβάζω και βλεπω αγγελίες μπαίνουν σίγουρα στα daytona. Μπαίνουν και στα keeway? 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Γειά χαρά, λοιπον ψάχνω παπί αρκετό καιρό, έχω κάνει ένα έλεγχο αγοράς ξέρω τι ισχυει πάνω κάτω για κινέζικα δηλαδή να τα αποφεύγω και να προτιμήσω γιαπωνέζικα κτλ

πρόσφατα βρήκα 2 παπάκια από γνωστούς σε πολύ καλές τιμες, ένας στο χωριό ηλικιωμένος φίλος του παππού και ο ακλός γαμπρός ξαδερφης. Ο ένας έχει dv και ο άλλος ταργκετ. Και τα δύο κινέζικα το ταργκετ αγορασμένο πέρσι με 10.000 χιλ το daytona το 15 με 22χιλ. Σε καλή κατάσταση και τα δύο. 

Επειδή αποφάσισα να πάρω ένα από τα δύο γερνω προς το keeway γιατί είναι πιο καινούργιο μπορείτε να μου πείτε οι κάτοχοι την άποψή σας. Δεν έχω βρει σχόλια γενικά στο νετ . Για το daytona έχω βρει θεωρείται καλό για  κινέζικο.

Τα πάπια προορίζονται για νορμάλ χρήση. 

Προσωπικά θα διάλεγα το target.  Ο λόγος;  Είναι πιο προσεγμένο σαν κατασκευή. Επιπλέον έχει χώρο για full face κράνος κάτω απο τη σελα. Τέλος το Target είναι μάρκα ενώ τα daytona είναι έμπνευση του Γκοργκολη. Απο μοτέρ, ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΑΝ χρειαστείς, δε πιστεύω ότι θα έχεις πρόβλημα να ταιριαξεις ενα lifan στο Keeway. 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

τα daytona  υπαρχουν καιρο δεν εμφανιστηκαν ξαφνικα χθες. συν οτι, οτι και να συμβει θα εχεις καπου να μιλησεις και γενικα θα βρεις αμεσα ανταλλακτικα.

και το daytona ειναι πολυ καλο παπι για 1200 ευρω οταν για να πας σε αλλα 125 θες αλλα τοσα σχεδον.

δεν λεω οτι ειναι καλυτερο απο το keeway γιατι απλα δεν εχω προσωπικη εμπειρια παρα μονο ακουστα σαν μαρκα

Τροποποιήθηκε από τον spiros!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

και μόνο που το KEEWAY έχει χώρο για ένα full face κράνος είναι τεράστιο πλεονέκτημα. Στα σύν του ότι είναι ποιο όμορφο και πληθωρικό από το daytona , αυτά βέβαια είναι κ προσωπική άποψη. Η εταιρεία που το παράγει Qianjiang Group πρόσφατα αγόρασε την ιταλική Benelli. οπότε δεν είναι κάποια μικρή εταιρεία και ο όλος σχεδιασμός έχει ευρωπαϊκά πρότυπα. 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εννοείς αυτά τα λιφαν. Αυτά από ότι διαβάζω και βλεπω αγγελίες μπαίνουν σίγουρα στα daytona. Μπαίνουν και στα keeway? 

Και στο trget θα μπαινει, ολα αυτα τα παπιά φορανε μοτερ αντιγραφή honda.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλησπέρα παίδες. 

Δεν ανοίγω καινούριο θέμα, ελπίζοντας ότι θα υπάρχουν πληροφορίες για το keeway μιας και έχουν περάσει τα χρόνια και τα πάει καλά σε κατάταξη. 

Είναι τελικά αξιόπιστο και ποιοτικό για τα λεφτά του σε σχέση με το σπρίντερ; 

Απο αντιπρόσωπο πως τα πάει; 

Και πως θα μάθω αν μπαίνει μοτερ απ λιφαν; 

Τροποποιήθηκε από τον GavriilVet

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 22 λεπτά, το μέλος spiros!!! έγραψε:

Μπα ξεραιλα. Ένα μόνο έχω δει στο δρομο

Και γω ένα Αθήνα, αν και στις ταξινομισεις δε τα πάει άσχημα 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το εχω εγω...το πηρα για τον γιο μου!

Οδηγησα και το daytona και εχει ποιοτικη διαφορα ξεκαθαρα.

Μου αρεσαν η σελα και τα φωτα του αλλα και εκπληξη ειναι τα φρενα καθως οσο πιεσα την εμπρος μανετα δεν μπλοκαρισε η

ροδα δινοντας μου εμπιστοσυνη στο φρεναρισμα σε στροφη .

Επισης μεγαλο ατου ο χωρος κατω απο την σελα ο οποιος θυμιζει μικρο σκουτερ...και χωραει κρανος..αν οχι ολατα μοντελα σιγουρα αρκετα.

Ωραιος ηχος απο το φιλτροκουτι ακουγεται σαν να υπαρχει χοανη.

Εκανα το σερβις των 1000 και ολα καλα

Ανταλλακτικα ?? κανε αναζητηση στο car ...keeway target....και θα δεις αλλωστε ειναι ιδιο με το supra !

Κατι για το τελος......ΔΕΝ ΤΡΙΖΕΙ !! 

(Δεν ξερω αν περνει λιφαν)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 11 λεπτά, το μέλος νεκταριος έγραψε:

Το εχω εγω...το πηρα για τον γιο μου!

Οδηγησα και το daytona και εχει ποιοτικη διαφορα ξεκαθαρα.

Μου αρεσαν η σελα και τα φωτα του αλλα και εκπληξη ειναι τα φρενα καθως οσο πιεσα την εμπρος μανετα δεν μπλοκαρισε η

ροδα δινοντας μου εμπιστοσυνη στο φρεναρισμα σε στροφη .

Επισης μεγαλο ατου ο χωρος κατω απο την σελα ο οποιος θυμιζει μικρο σκουτερ...και χωραει κρανος..αν οχι ολατα μοντελα σιγουρα αρκετα.

Ωραιος ηχος απο το φιλτροκουτι ακουγεται σαν να υπαρχει χοανη.

Εκανα το σερβις των 1000 και ολα καλα

Ανταλλακτικα ?? κανε αναζητηση στο car ...keeway target....και θα δεις αλλωστε ειναι ιδιο με το supra !

Κατι για το τελος......ΔΕΝ ΤΡΙΖΕΙ !! 

(Δεν ξερω αν περνει λιφαν)

Ευχαριστώ πολύ! Αναλυτικοτατος! 

Αν είναι ίδια με supra τα πιο πολλά φαντάζομαι θα είναι (είμαστε) οκ! 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

@νεκταριοςμπες και μια στο keeway target greece που έφτιαξα στο fb να μαζευτούμε πολλοί! 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα