Jump to content
ax_ena_honda

Χ vs Ψ vs Omega Shenron vs Gogeta vs Lada Samara

Recommended Posts

Πρέπει να μπει με τους κανόνες αυτό το ποστ 1000%

Ένα άλλο θέμα είναι ότι πολλοί απλά κάνουν το εύκολο και ανοίγουν θέμα για πράγματα που έχουν απαντηθεί 2-3 φορές ήδη.

Επίσης καλό θα ήταν κάποιος να αποφάσιζε σε ένα ποστ τι θέλει να πάρει και όχι να ανοίγει κατά καιρούς διάφορα να ρωτήσει για άλλου τύπου δίκυκλο (Όπως εγώ. Σε λίγες μέρες έρχεται καινούριο ποστ με καινούρια καψούρα cbr500r)

Ακόμα, ο Tsach να αφήσει τη Χριστιάνα ήσυχη. Αλήθεια που έχει χαθεί αυτός;

Εγώ ψηφίζω Super Saiyan God

Τροποποιήθηκε από τον Sledgehammer

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Ηθελε κατι που να καιει πηνία....

Πεθανα.....Εκλαψα....ξεχασα γιατι εγραψες το υπολοιπο.....

Φιλε σοβαρα τωρα, αν περιμενεις να ακουσεις τη γνωμη του καθενα, ξαναλεω, τη γνωμη, τοτε δεν θα παρεις ποτε ουτε καροτσι απο σουπερ μαρκετ. Αλλο αν θες να ακουσεις ακριβη νουμερα πχ συντηρησης απο αυτους που το εχουν το συγκεκριμενο μηχανακι. 

Τελος παντων αυτα εχουν ξαναγραφτει τοσες φορες εδω μεσα. Παλι θα δεις σε λιγο θεμα: "θελω κτμ, να το παρω η θα χαλασει;"

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η ελάχιστη συνεισφορά ΝΕΩΝ τόπικ στην Κατηγορία ''Βίος + Πολιτεία'', επιφέρει τόπικ σαν το παρόν.

14 τόπικ, όλο το 2015....

Πως να αντλήσει ενας υποψήφιος αγοραστής, πληροφορίες απο το ΜΒ ? Οπότε (τι πιο φυσιολογικό) να ανοιξει νεο τοπικ αναζητησης μοτοσυκλέτας.

υγ. Like, μετα δακρύων.

υγ2. Pinned at Χ vs Ψ vs Ω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η ελάχιστη συνεισφορά ΝΕΩΝ τόπικ στην Κατηγορία ''Βίος + Πολιτεία'', επιφέρει τόπικ σαν το παρόν.

Πως να αντλήσει ενας υποψήφιος αγοραστής, πληροφορίες απο το ΜΒ ? Οπότε (τι πιο φυσιολογικό) να ανοιξει νεο τοπικ αναζητησης μοτοσυκλέτας.

υγ. Like, μετα δακρύων.

Οι νέοι συνήθως δεν έχουν γνώσεις να συνεισφέρουν κάπως. Ούτε τεχνικές γνώσεις ούτε εμπειρία. Γι αυτό μπαίνουν σε φόρουμ, για να μάθουν. 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εδώ ανέβασα ολόκληρη συνταγή πως να φτιάξετε ένα Streetfighter και δεν μπήκανε καν στον κόπο, όλοι τρέχανε να δούνε τι σώβρακο να βάλουνε για να μην τρέμει το Tracer.

Χάθηκε ο ερωτισμός... :_unsure:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μα με ροζουλί μποξεράκι δεν κουνάει ....     :biggrin:

Θέλω να δω με το μαγιώ του Μπόρατ αν θα κουνάει

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Συντομα παντως θα ανοιξω κ εγω θεμα στο βιος και πολιτεια (οταν με το καλο ερθει το καινοριο μεκανακι) και τοτε θα δειτε.........

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Συντομα παντως θα ανοιξω κ εγω θεμα στο βιος και πολιτεια (οταν με το καλο ερθει το καινοριο μεκανακι) και τοτε θα δειτε.........

Δε σε φοβόμαστε ρε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και που ξέρεις ρε big1 αν ο αλλος δεν έξυνε τους σοβάδες για να πάρει ασβέστιο από τις ήδη αιματηρές οικονομίες που ενδεχομένως

έχει κάνει και του λες να σφίξει τη σούφρα του κιάλλο μέχρι να τον ακούνε μόνο τα δελφίνια όταν κλ@νει;

Έκλαψα :laugh:

ΥΓ σας πονάει ο gogeta :_devil:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ax1 ρε φιλε γραφεις υπεροχα! Κλαιω και ειναι και σωστα 

Τροποποιήθηκε από τον stavrosdm

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Α, και το αγαπημένο μου.

"Κάνε υπομονή να μαζέψεις άλλο ένα χιλιάρικο"

13664438_10208395263493065_1259650733_n.

Και που ξέρεις ρε big1 αν ο αλλος δεν έξυνε τους σοβάδες για να πάρει ασβέστιο από τις ήδη αιματηρές οικονομίες που ενδεχομένως έχει κάνει και του λες να σφίξει τη σούφρα του κιάλλο μέχρι να τον ακούνε μόνο τα δελφίνια όταν κλ@νει;

πωωωω τι μου θυμησες τωρα..

Υγ. αγαπω το σεττερ.  

υγ. Like, μετα δακρύων.

επι τη ευκαιρια... στο βιος και πολιτεια γραφουμε ΑΦΟΥ εχουμε κανει μερικα αρκετα χλμ, και ειναι ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ κομματι απο εκει που γραφουμε τις εντυπωσεις και τεστ ραιντ ε;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Βίος και Πολιτεία ουσιαστικά είναι η συμβίωση με το μηχανάκι που σου έκατσε στο σβέρκο και οι εντυπώσεις από αυτή (πχ βλάβες, καταναλωση, αναλώσιμα)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μπαίνει ο άλλος, "εγώ είμαι ασφάλτινος, δε με νοιάζει που το θες για χώμα, πάρε με τα ίδια λεφτά ένα ZX7R"

Κάποιον μου θυμίζει... αμυδρα... :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τα χόντα σπάνε και χαλάνε. τα γιαμάπα δεν είναι χόντα, τα ιταλικά παίρνουν νερό αν πέσουν σε λίμνη και δεν παίρνουν μπρος αν δεν είσαι γιατρός, ΚΤΜ μόνο αν δε δουλεύεις τις Τρίτες, τα Tiger έχουν κυλίνδρους από βούτυρο, τα σουτζουκάκια κόβουν πλαίσιο εκτός αν έχουν σκόρδο στη σάλτσα και γενικά ξέρω από όλα τα μηχανάκια και πάρε ένα σκούτερ που σε πάει παντού και χωράει και το κράνος από κάτω.

Ωραίο σεντονάκι Κωστή. 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα