Jump to content
AntonisMAK

Ktm Duke ii 640 αξίζει;

Recommended Posts

Για τους εκκεντροφορους εισαι σιγουρος?
Πρωτη φορα το ακουω.

Η χαρτογραφηση νταξι, με το πατημα μερικων κουμπιων αλλαζει.
Αν και λογικα το συγκεκριμενο φοραει ηδη την acrapovic χαρτογραφηση.

εχω ερωτηματικο στο τελος της προτασης...ρωταω...δεν ξερω..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

μετα το 2010 και οι απλοι του ρ το μοτερ βαλανε ...

Στο bikez(και απ' οσο ξερω) τον κλασσικο ασπρομαυρο του 2011 τον εχει 654 κυβικα παντως.

Μηπως μιλας για τους 2012 και μετα που αλλαξαν γενικα?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

To bikez δε τα λεει και πολυ καλα γενικα απ'οτι θυμαμαι, δε το θεωρω πολυ αξιοπιστο site..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ειπα οτι δεν ειναι μονο το bikez, αλλα και γενικα αυτα που ξερω.
Τα "λαθη" που ισως(πολυ σπανια και αν, στα μονοκυλινδρα τουλαχιστον) βρει καποιος στο bikez ή σε αλλα τετοια site, συνηθως οφειλονται σε διαφορες μεταξυ ευρωπαϊκων και αμερικανικων μοντελων παντως, οχι σε πραγματικα λαθη.

Και το motorcyclespecs, 654 τον εχει τον δουκα του 11..

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/ktm/ktm_690_duke 11.htm

Πιο πιθανο μου φαινεται να μπερδευτηκε ο nikolakiss με τους (απαραδεκτους)δουκες του 12 και μετα.

Btw για τα πλαστικα που ειπαμε πιο πριν, το duke εκτος απο τη διαφορετικη μασκα, εχει και διαφορετικο φτερο πανω στη ροδα + το προστατευτικο(?) της εξατμισης κατω.

Τροποποιήθηκε από τον CptAngel

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η αγγελία διαγράφτηκε ....κάποιος το αγόρασε :_devil::yes::winking:...απο γκάζι πως πανε αυτα; Του δικού μου το duke r πυροβολούσε ακομα και οταν ηταν μαμα....σαν τα Husa 650 ένα πράγμα...το SM δεν ξερω τι θα κανει...εσεις ξέρετε;

Γιατι δεν μου εχει ερθει ακομα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ειπαμε ειναι σχεδον το ιδιο μηχανακι, οποτε και απο γκαζι τα ιδια πραγματα να περιμενεις.

Απο 'κει και περα αναλογα και με τι εξατμιση/προγραμμα/γραναζωμα φοραει αυτο που θα παρεις παρεις και αναλογα την κατασταση που θα ειναι, θα υπαρχουν και οι οποιες διαφορες.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πριν βαλεις εξατμιση ρωτα σε ενα εξουσιοδοτημενο για ποιες εξατμισεις παιζουν ετοιμα προγραμματα.

Προγραμμα για acrapovic υπαρχει στανταρ προφανως, αλλα για ποιες αλλες δε ξερω.

Προσεξε το αυτο, επειδη ειναι συχνο φαινομενο να μπαινουν πανω Racetech πχ. και να δουλευει το μηχανακι ειτε οπως να ναι, ειτε οχι οσο καλα οσο θα μπορουσε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Του δικού μου το duke r πυροβολούσε ακομα και οταν ηταν μαμα....σαν τα Husa 650 ένα πράγμα...το SM δεν ξερω τι θα κανει...εσεις ξέρετε;

yπερβολικη υπερβολη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Racegun η mivv θα βάλω....για προγράμμα θα δουμε....

yπερβολικη υπερβολη

του γνωστού μου ρε φιλε το Duke r πραγματικα πυροβόλο....με ενα husa εδω κοντά που εχει ενα παιδί ιδια πυροβόλα μου φαίνονται...εκτος και τον δούκα τον είχε φτιαγμένο αλλα δεν νομίζω....γιατι μετα το έφτιαξε μια και καλη για dragster 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μην συγκρίνεις Duke με FS 650.

60268879.jpg

Τροποποιήθηκε από τον The Dread Rider

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μην συγκρίνετε Duke με FS 650.

Δε συγκριναΜΕ τιποτα.

Μονος του την εκανε τη συγκριση.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μακριά από fs 650. Μόνο αν είσαι οικονομικά πολύ πολύ άνετος αλλιώς ούτε καν. Αλλά και πάλι αν το πάρει κάποιοΣ χρειάζεται και ένα παπί να κάνει βόλτες γιατί μότο με αγωνιστικό μοτέρ είναι Άννα 10 ώρες σέρβις δεν κάνει για κάθε μέρα 

Η αγγελία διαγράφτηκε ....κάποιος το αγόρασε :_devil::yes::winking:...απο γκάζι πως πανε αυτα; Του δικού μου το duke r πυροβολούσε ακομα και οταν ηταν μαμα....σαν τα Husa 650 ένα πράγμα...το SM δεν ξερω τι θα κανει...εσεις ξέρετε;

Γιατι δεν μου εχει ερθει ακομα

έχεις καβαλησει husa 650 ? 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παιδιά μετά από καιρό μάζεψα κάποια λεφτά έκανα υπομονή για να πάρω κάτι καλό..θα δείξει...τώρα από 640 το μόνο που κοιτάω είναι του παιδιού από ωροπω μιλήσαμε σήμερα φαίνεται καλό...περιμένω βιντεάκι να μου στείλει να το δω καλυτερα και να το ακούσω....μετα βρήκα και ενα 690 07 SM το δίνει 3.500 και με τις μανισιες 2600 στα ιδια χιλιόμετρα με του παιδιού το 640....απλα αν ειναι ετσι ακριβώς όπως τα λεει το παιδί με το 640 και αν ειναι ετσι όντως όπως φαίνεται θα παρω ενα πολυ καλο δούκα...το 690 ομως ειναι 690 άλλη τεχνολογία αλλα δεν ξερεις σε τι κατασταση ειναι...εξωτερικά και εκεινο καλο φαίνεται..μοτερικα θα στείλω τον θείο μου να το δει

φιλε μου για μενα παρε αυτο απο τον ωροπο... παρα λιγο να το παρω και γω αλλα επειδη ειμαι χαζος και δεν ηθελα να τρεχω μεχρι εκει και επισης δν εχω και διπλωμα δν το ρισκαρα να παω εκει και να το γυρισω ετσι για ευνοητους λογους.

Πηρα ενα απο αθηνα,καλο επισης αλλα με λιγα θεματακια.

Οτι και να παρεις ευχομαι να το χαρεις και παντα προσοχη.

Και αμα εισαι και απο πειραια η γυρω περιοχες κανονιζουμε και καμια βολτα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα