Jump to content
fasarias

Το 3 είναι η λέξη κλειδί

Recommended Posts

Ωραια μερη, πολυ ομορφη βολτα! Ελπιζω τουλαχιστον να φορουσες καλοκαιρινο μπουφαν, και να μην ειχες φρικαρει τελειως με το χειμερινο.

Παντα τετοια ρε ρεμαλι!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Ξερεις ποια ειναι η μαλακια παναγιωτη?

Εκτος απο εκεινο το ασπρο που κολλαει. :tooth::tooth::tooth:

Δεν εχω τιποτα απο καλοκαιρινο εξοπλισμο εκτος απο κατι γαντια.

Ασε σου λεω εβγαλα την μπεμπελη.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Που πας με χειμερινό εξοπλισμό εν τω μέσω καύσωνα καημένε υδραυλικέ της καταστροφής

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ξερεις ποια ειναι η μαλακια παναγιωτη?

Κρυμμένο περιεχόμενο

Δεν εχω τιποτα απο καλοκαιρινο εξοπλισμο εκτος απο κατι γαντια.

Ασε σου λεω εβγαλα την μπεμπελη.

χαχαχα!!! περαστικά σου, και γω μια απο τα ιδια ειμαι. 

Κοντομάνικο κάτω απο το χειμερινο, με φουλ ανοιχτους αεραγωγούς, το οποιο γίνεται μούσκεμα. 

Πολύ όμορφη βόλτα, ωράια πράγματα, να πατε κι αλλες βόλτες να γουστάρετε! 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Που πας με χειμερινό εξοπλισμό εν τω μέσω καύσωνα καημένε υδραυλικέ της καταστροφής

Τι να καμω ωρε θωμα τι να καμω.

Ημουν μεταξυ αυτου του συνδιασμου ή του μαγιο-τιραντακι-γυαλι ray ban και παντοφλα διχαλο.

Αλλα τελικα επελεξα τον πρωτο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ο σωστός εξοπλισμός για TDM είναι αυτός που μόλις προανέφερες :mB_kalo_e:

Τροποποιήθηκε από τον naftilos

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το χειμερινό μπουφάν σε πείραξε ρε γητευτή του..... ιδρώτα, όχι η το fullface που φόραγες με 40°! :blink:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλά βρε,δεν ντράπηκες να οδηγείς έτσι ζωσμένος το tdm;Τι θα πει ο κύκλος σας;:_devil:

Και εις άλλα με υγεία!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το χειμερινό μπουφάν σε πείραξε ρε γητευτή του..... ιδρώτα, όχι η το fullface που φόραγες με 40°! :blink:

Που ειχαμε βαλει εσενα πλοηγο και παραλιγο να μας φανε τα τσακαλια με πειραξε.

Ειπαμε η μπαλακλαβα μπηκε για να μην εχω ιδρωτες στο κρανος.

Αλλαξε το κρανος στο προφιλ σου.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ειπαμε η μπαλακλαβα μπηκε για να μην εχω ιδρωτες στο κρανος.

:laugh: Με μεγάλη επιτυχία θα έλεγα....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ευγε και στους τρεις!

Μιχαλη εγκατεστησε συστημα αποστραγγισης του ιδρωτα asap! :2funny:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

οταν εχει 40 βαθμους ,παμε παραλια κ η μοτο στο γκαραζι

ας το καναμε αλλη μερα.νεοι ...ειμαστε ακομα!!!

παντως μπραβο στο κουραγιο σας

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μλκ Μιχάλη δε πόσταρες τη πιο καθηλωτική φώτο της εκδρομής. Αντ' αυτού μας μόστραρες το καγκουρομηχανάκι σου 2-3 φορές. Ορίστε! Μη διαβάσω σχόλια σχετικά με μπογιές, βαψίματα και βουτιές, θα αποσύρω τη φώτο...2e54bo9.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

FΚαποιος πεταξε ενα vstrom στη λιμνη! Τοσο λαδι που ειναι η λιμνη φαινεται πεντακαθαρα! :_devil:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μλκ Μιχάλη δε πόσταρες τη πιο καθηλωτική φώτο της εκδρομής. Αντ' αυτού μας μόστραρες το καγκουρομηχανάκι σου 2-3 φορές. Ορίστε! Μη διαβάσω σχόλια σχετικά με μπογιές, βαψίματα και βουτιές, θα αποσύρω τη φώτο...2e54bo9.jpg

Τραγικο!

images_zps6da8f7d7.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ενα απογευμα με πηρε τηλ ο αχιλλεας.

παμε μου λεει στυμφαλια; αλλο που δεν ηθελα μιας και ειχα μολις παρει μηχανακι. αλλα δεν ειχα παει ακομα βολτα.

εννια παρα δεκα ημουν ελευσινα. οι αλλοι οπως παντα καθυστερημενοι στα ραντεβου τους. ειναι καλα παιδια μωρε (ενα το κρατουμενο).

επιτελους ξεκιναμε πλοηγος ο αχχιλεας κεντρικος μεσος ο μιχαλης και σκουπα γω.

απο τα πρωτα μετρα βλεπω χερια σε φανταστικες ριψεις baseball ειτε αριστερο ειτε δεξι δεν εχει σημασια. μετα ειχαμε τα ποδια σε φανταστικα σουτ ειπαμε αριστερο η δεξι δεν εχει σημασια. τωρα βαραγε κορνερ η πεναλτυ θα σας γελασω. επισης ειχαμε κι εντουρο σταση. ολα αυτα ο αξιαγαπητος μας μιχαλης.

εγω να εχω σκασει στο γελιο και να αναρωτιεμαι αν θα την βγαλω ετσι για 300 χλμ που ηντουνε η βολτα.

φτανουμε κορινθο φτανουμε κιατο και κοβουμε δεξια.

εγω με νεα μηχανη που δεν την ειχα βαλει ποτε σε στριφιλικι και με μεταβαση απο 21 ροδα σε 17. ηταν καπως το θεμα κι επρεπε να ψαξω τι τροπο θελει. χωρια που ειχα και κατι αλογακια για πρωτη φορα στο χερι που ηταν μπολικα.

φτασαμε στυμφαλια και η ζεστη να κανει σθεναρα την παρουσια της. κατσαμε σε ενα μπανγκαλοους για ταλαιπωρους ταξιδιωτες του γλυκου νερου να παρουμε μιαν ανασα.

IMG_3330.jpg

IMG_3332.jpg

κοτες ουτε για δειγμα.

αρχισανε ο μιχαλης με τον αχιλλευς περι η πενσα μου η μακρυτερη και το κατσαβιδι μου το μακρυτερο. καποια στιγμη κι αφου ηρθανε στα χερια τους ηρεμησα και κινησαμε για λιμνη δοξας. (δυο τα κρατουμενα ο καβγας)

στον δρομο λοιπον για δοξα αρχισα να ψιλοκαταλαβαινω πως οδηγιεται ο τιγρης. εχει απιστευτη ροπη κι εγω δεν ηξερα πως να την κουμανταρω. λαθος σχεσεις παντου λαθος γραμμες πολυ απολυτο μηχανακι δεν σχωρναγε λαθη.

και φτανουμε σε μια οπτασια που χαζεψα.

IMG_3334.jpg

IMG_3339.jpg

πραγματικα πανεμορφο μερος.

ο μιχαλης να εχει φαγωθει να παμε στους καλογερους με τα τριανταφυλα. αλλο χουι κι αυτο. κι ετσι παμε στο μοναστηρι. καλα το τριανταφυλλακι που μας κερασανε ζουπερ. πηραμε απο ενα βαζακι ο καθεις. το μοναστηρι παμπαλαιο αλλα πολυ ομορφο

IMG_3348.jpg

IMG_3344.jpg

στο μοναστηρι μας ειπε κι ο γερονδας να παμε απο τον χωματοδρομο 2.800 μετρα για να γλυτωσουμε 20 χλμ ασφαλτου. επεσε μπολικο καντηλι αλλα ας οψεται που ηταν σουπερ η παρεα και δεν ηθελα να τους χαλασω χατηρι.

προορισμος ανω τρικαλα για καφε τοστακι και ξεκουραση και την βαρετη επιστροφη. τα περι πηγης τα ειπε ο μιχαλης.

στον δρομο η συμβιωση με τον τιγρη αρχισε να γινεται ολο και καλυτερη. ειχα μια καλυτερη ροη ανεβασα και μια ταχυτητα πανω αποτι ειχα συνηθισει κι ολα πηγαιναν καλυτερα για μενα. τοτε αρχισα να καταλαβαινω τον τροπο κι ευχαριστιομουν ολο και περισσοτερο. φτασαμε στα ανω τρικαλα. κι αρχιζουνε νεο τροπαρι ο αχιλλευς με τον μιχαλη περι καταναλωσης μηχανακιου. (τριτο κρατουμενο καταναλωση)

ειπαμε το τρια μαγικος αριθμος. γιαυτο εχει τρια ποδια η χαλκιδικη :laugh:

μια σουπερ βολτα πολυ καλο παρεακι πολυ γελιο και το ευχαριστηθηκα παρα πολυ

και στα επομενα!!!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλό το τρία αλλά στο καφέ πρέπει να είναι τέσσερα τουλάχιστον, να μπορείς να μιλήσεις με κάποιον δίχως να σε διακόπτει συνεχώς ο fasarias.... :peep:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

τς τς τς τς ...... αυτο ειναι λεπτομερεια μπροστα στα αλλα τρια :angel_not:

να φτιαξεις δικο σου τριο αχιλλεα :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα