Jump to content
RIDE_OUT_WEST

Απεργία εξεταστών οδήγησης.

Recommended Posts

γιατι δε γινονται μαζικες καταγγελιες ρε γμτ με προσειμειωμενα να τελειωνει αυτο το παραμυθι.

ειναι τα πιο τσαμπα λεφτα που εκμεταλευονται τον κοσμο για μια γελοια σε διαδικασια δοκιμασια...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Οπως ειπαν και παραπανω εκει βγαινει το 100ρικο, το παραβολο συν  οι ωρες και καλα που θα χασει ο δασκαλος για να ειναι μαζι σου στην εξεταση. Εγω βεβαια του λεω σαν πολλα δεν μου τα λες και με αυτα και αυτα, μου λεει αντε για σενα μονο (λες και με αγαπησε) αλλα δεν ειμαι και 20 χρονων, ασε που παιζει να τον περναω και 1-2 χρονια , μου λεει θα στο αφησω 60 ευρω. Τεσπα το ξερω οτι ειναι μαλακισμενα φραγκα, αλλα δεν μπορω αλλο εγω να περιμενω, γιατι ετσι που ειναι τωρα με την υπολειθτουργια, θα ξαναπαρω σειρα σε κανα μηνα και αν...  

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

γιατι δε γινονται μαζικες καταγγελιες ρε γμτ με προσειμειωμενα να τελειωνει αυτο το παραμυθι.

ειναι τα πιο τσαμπα λεφτα που εκμεταλευονται τον κοσμο για μια γελοια σε διαδικασια δοκιμασια...

γτ το περισοτερο φταιξιμο στο ολο θεμα το χουμε εμεις που ειμαστε ηληθιοι και τα δινουμε, σε οποιον κατσει φαση για λαδωμα θα πει σιγα μην βγαλω εγω τωρα το φιδι απ την τρυπα και ειτε θα τα δωσει ειτε θα περασει ειτε αν ειναι εξυπνος θα αλλαξει δασκαλο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Όταν πριν ενάμιση χρόνο έψαχνα σχολή για το Α η πρώτη κουβέντα που έλεγα στους δασκάλους είναι "μην γυρίσετε να μου πείτε για λαδώματα και ιστορίες, να είμαστε ξηγημένοι". Έτσι εξασφαλίζεσαι ως ένα σημείο ότι δεν θα σου ζητήσουν "εξτραδάκια" στο τέλος. Τον κόβεις και τον άλλον αν είναι κουφαλίτσα ανάλογα με το τι θα σου απαντήσει και πως. Αποκλείεται όλη αυτή η ιστορία να συντηρείται μόνο από τους εξεταστές. Σίγουρα βάζουν το χεράκι τους και οι δάσκαλοι. 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

προσωπικά και για αμαξι και για α2 τα περασα κανοντας τα ολα οπως επρεπε να τα κανω.

ξερω ατομα ομως που πχ τους εκοψαν για υπεραμεληταια πράγματα. Εστω οτι καλα τους κανανε. αλλα ΡΕ ΠΣΤ δε δεχομαι να περνάνε άλλοι με λάδωμα κλπ. Η διαδικασία αυτή σε σοβαρές χώρες παίρνει μέρες και αμεληταία ποσά. Σε δε επαρχίες χρειάζεται 1000ρικο για να βγαλεις διπλωμα.

Η λυση ειναι μια. αντι πορεία του μυβικε/ λεσχη μοτο κλπ να μαζευτει λαος πορεια για το συστημα εξετασεων με καταληψη του υπουργείο (ειρηνικά) . Γενικα οργανωμενη κινηση συντονισμένη για να αλλάξει μια και καλή αυτή η αρρώστεια που λέγεται δημόσιο+σχολες οδηγών+λαδωμα.

Ο λαός θέλει και ο τρόπος υπάρχει. Αρκει να βρεθεί μια ομάδα οργανωτών.

Ονειροπολώ θα πουν πολυ ξέρωντας ομως οτι έχω δίκιο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν έμαθα τίποτα καινούργιο , για την ήπειρο όποιος θέλει ενημερώνεται από εδώ. 

http://www.php.gov.gr/

Τροποποιήθηκε από τον BlackDiamond

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θεσσαλονικη με ειπε φιλαρακι που ετοιμαζεται για διπλωμα πως ξαναρχιζει τα μαθηματα γιατι ξαναρχιζουν και οι εξετασεις....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ειμαι 21 σε ενα μηνα, ξεκινισα με το σκεπτικο του να παρω το Α2 ωστε στα 23 να παρω το απεριοριστο (ο καημενουλης να κερδισω ενα ετος..γιατι αλλιως θα περιμενα εως τα 24) και ετσι οπως το παμε μαλλον οντως στα 24 θα το παρω, και το χειροτερο? Θα εχω πεταξει 2 κατοσταρικα για το τιποτα, μιας και ειμαι καλημενος με αυτο το διπλωμα για το μηχανακη που εχω...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Με το καλό όταν ανοίξουν οι εξετάσεις για οδήγηση θα κόψουν παααααααρα πολλά άτομα μόνο και μόνο για το γαμ..το για δεν πρόκειται να πάρουν πίσω τα επιδόματα . 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μόλις με ενημέρωσαν από το κοντρολ...

Μοναδικός τρόπος μείωσης της παραγωγής ρύπων στο περιβάλλον είναι η ελάττωση των ι.χ. ώστε ο κοσμακης να χρησιμοποιεί τα μέσα μαζικής μεταφοράς.έτσι ,καταργειται η υπερωρια των υπαλληλων του υπουργειου μεταφορων,οι σχολές θα υπάρχουν μόνο για επαγγελματικες άδειες 

Όποιος πρόλαβε πρόλαβε.

Υφυπουργός μεταφορών, Μαρίνα χρυσοβελωνη

Τροποποιήθηκε από τον papasouzas98

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μόλις με ενημέρωσαν από το κοντρολ...

Μοναδικός τρόπος μείωσης της παραγωγής ρύπων στο περιβάλλον είναι η ελάττωση των ι.χ. ώστε ο κοσμακης να χρησιμοποιεί τα μέσα μαζικής μεταφοράς.έτσι ,καταργειται η υπερωρια των υπαλληλων του υπουργειου μεταφορων,οι σχολές θα υπάρχουν μόνο για επαγγελματικες άδειες 

Όποιος πρόλαβε πρόλαβε.

Υφυπουργός μεταφορών, Μαρίνα χρυσοβελωνη

χαχαχαχα αυτό ανέβηκε κάπου ? :yeahright: 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Έστω ότι υπάρχει χΕ® τέτοιο ώστε...

Στην ιστοσελίδα του ελληνοφρενεια :p .

Υπουργείο μεταφορών βρεε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η κοπελια μου εδωσε κανονικα την προηγουμενη εβδομαδα και σε ενα μηνα της ειπανε θα το παραλαβει

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η κοπελια μου εδωσε κανονικα την προηγουμενη εβδομαδα και σε ενα μηνα της ειπανε θα το παραλαβει

Σε ποιο νομό φίλε;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αττικης,δεν ειδα αν λεγατε για αλλου.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αττικης,δεν ειδα αν λεγατε για αλλου.

Εγω μενω Ηπειρο και ο δασκαλος μου ειπε οτι γινονται λιγες εξετασεις για αυτους που εχουν δικαστηρια ή θελουν επαγγελματικο..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα