Jump to content
john1993

Κανενας απο Δραμα ρε παιδια ???

Recommended Posts

Λοιπον οπως πολλοι ξερουν η εχουν καταλαβει εδωσα το xtx .και πλεον ψαχνομαι για καινουρια .. ειδα κατι σε πολυ καλη τιμη και αν οντως ειναι αληθεια αυτα που γραφει ειναι ευκαιρια .. Η αποσταση ομως  ειναι πολυ μεγαλη για να ξεκινισω να παω χωρις πρωτα την γνωμη ενως αλλου που μενει κοντα ... η αγγελια ειναι  αυτη  .

Αν μπορει καποιος που μενει κοντα να ριξει ενα πρωτο βλεφαρο θα με βοηθαγε παρα πολυ ....

Υ.Γ το νου σας τεντυμποηδες μη δω κανεναν και γραψει στα ευχαριστα οτι το τσιμπισε τ εργαλειο θα σας φαω το κρανιο :_devil:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτα χαλανε.μεχρι να γυρισεις αθηνα θα θες συνεργειο.

σιγα θα φτιαξω τη διαδρομη αναλογα ... εσενα σ χρωσταω ενα τσαγακι μην ξεχνας ε ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ποοοοοοοοοοοο τι οπλο ειναι αυτο??????

αστο που να τρεχεις εκει πανω , κανει κ κρυο..

παιρνω τηλ τον δικο μου τωρα !

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πω πω πω πω πω... Αυτό πρέπει να είναι πύραυλος... Εδώ τους μικρούς δούκες βλέπω και πάνε... μιώντας..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Γιαννακη ,κανονισε να στο κατεβασει μεχρι θεσσαλονικη και στειλε καποιον απο εκει.

Και το πολυ βαλε του τις βενζινες,καμια 200αρια ευρω :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Οταν λετε να το δει τι ενοειται?

Να το ακουσει, να το κανει βολτα ας πουμε?

Εγω μπορω να καταλαβω πολλα πραγματα ενω ειναι στασιμο, να το ανεβω δεν γινεται....

Αυτο που λες για μαστορα, καλη ιδεα ειναι αλλα ποιος επαγγελματιας θα αφησει την δουλεια του οικειοθελως για να παει να δει μια μηχανη στην Ελλαδα του 2016?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Υποθετω πως ναι,θα θελει να το ακουσει τουλαχιστον.

Τωρα εαν ειναι διαθεσιμος ο Γιαννης να δωσει κατι,ισως τοτε να βρει ενα μαστορα εκει που να ασχοληθει.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

προπαπια το πρωτο θεμα ειναι ο τυπος να σηκωσει το τηλ γτ σμρ δεν το πετυχα.. κ μετα απο αυτο θελω να το δει καποιος εστω κ εσυ ρε παιδι μου να μας πει την πραγματικη εικονα της μηχανης γτ δεν ειναι λιγοι βου βαζουν φωτογραφιες της μηχανης πριν καμποσο καιρο κ το τωρα ειναι πολυ διαφορετικο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Λοιπον να σου πω τι ξερω να ελεγξω

Αλυσιδα o-ring και τετοια, λαστιχα, μπαταρια, φορτιση, τακακια, ανρτισεις, ηλεκτρικα (φωτα, μιζα, φλας, κοκ) απο κει και περα οι ακουστικες μου ικανοτητες δεν ειναι και τοσο αναπτυγμενες, ισως να μπορουσα να ακουσω τις βαλβιδες αλλα και παλυ δεν ειμαι σιγουρος, μπορω επισης να κανω οπτικο ελεγχο στον κινητηρα να δω ας πουμε αν εχει ανοιχτει.

Αν ημουν εμπειρος οδηγος και οχι 16 χρονων που κανεις δεν θα μου εμπιστευωταν το μηχανακι του στα χερια μου (και με το δικιο του) θα το εκανα και test drive να δω ταχυτητες συμπλεκτη, αυριο και την Κυριακη ειμαι ελευθερος μεσα στην βδομαδα ζοριζεται το προγραμμα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Διευθυνση, και ζητα οτι αλλο στοιχειο θελεις, ενημερωσε τον οτι κατα πασα πιθανοτητα θα φτασω στο χωρο του φορτομενος σε dio 50 και για την ηλικια μου η αν δεν θελεις εσυ για οποιονδηποτε λογο μην το κανεις.

Βασικα στειλε πμ αν θελεις

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ριξε μια ματια απλα εαν φαινεται χτυπημενο καπου.

Δες πατακια,μανετες,καπακια κινητηρα,πιρουνια.

Πες του να το βαλει μπροστα και απλα βαλε αυτι μπας και κουδουνιζει τιποτα.

Τα βασικα αυτα ειναι.

Εαν δεν εχει τιποτα χοντρο,υποθετω θα τα δει ο Γιαννης τα υπολοιπα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δλδ να μην δω φορτιση και τετοια?

Νομιζω πως η φορτιση μπορει να ριξει αρκετα την τιμη αν δεν ειναι καλη.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ενταξει αυτα τα βλεπει σε τελικη φαση.

Πρωτη ματια ειναι να μη κουδουναει ολο το μοτερ και να μην ειναι θεοστραβο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Οκ  :_thumbsup:

Ωρα, διευθηνση και ειμαι ετοιμος για την αποστολη, θα ερθεις με παρεα η μονος?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Οπως εγραψε και πανω,κατσε να τον βρει ο Γιαννης και θα σου στειλει για να πας ,να το δεις.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

τον θορυβο του μοτερ ειναι δυσκολο να τον καταλαβει καποιος που δεν εχει εμπειρια απο lc8, γενικα το μοτερ εχει καποιους θορυβους που δεν ειναι συνηθισμενοι

επισης τσεκαρε τα στοπ του τιμονιου αν ειναι σπασμενα η στραβωμενα και αν εκει που "ακουμπανε" τα καλαμια στον σκελετο εχει γουβα ο σκελετος, ειναι τα πρωτα σημαδια τουμπας σε αυτα τα μηχανακια

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αν μπορείς να το ακούσεις μια κρύο το μοτέρ μόλις πάρει μπρός απο πλήρη στάση για ώρες και μια μετά απο βόλτα που θα το κάνει το παιδί που το έχει γιατί συνήθως υπάρχουν ήχοι που μόλις ζεσταθεί το μοτέρ ή σταματάνε ή τότε εμφανίζονται. επίσης αν έχεις κανα κινητό καλό να βγάλεις ένα βιντεο και να το ακούσουν τα παιδιά απο δώ μεσα που είναι πιο έμπειρα!

πάντως η λύση του πιστοποιητικού φαντάζει όλο και πιο καλή!όπως αυτά που άρχισαν πρόσφατα να βγαίνουν απο ιδιωτικές εταιρίες που πάς το όχημα σου κάνουν έναν έλεγχο και σου δίνουν αναλυτικό χαρτί σε τι κατάσταση είναι! αν γίνεται σοβαρή δουλειά θα είναι κάτι που θα μας βολέψει όλους. και ο πωλητής θα μπορεί πιο εύκολα να αποδείξει την κατάσταση του οχήματος και ο αγοραστής θα νιώθει κάπως πιο ασφαλής!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα