Jump to content
vasilisx

επιλογή παπιου

Recommended Posts

Γεια σας παίδες, καλός σας βρήκα. Θέλω να αγοράσω ενα παπί αλλά η επιλογή τλκ είναι δύσκολη. Το χρειαζομαι για μεταφορά στην δουλειά 15+15 =30χλμ καθημερινά, γιατί με το αμάξι δεν πάει άλλο.

Η διαδρομή έχει 8χλμ κατηφορα, αρα στον γυρισμό έχω 8χλμ ανηφόρα με στροφές, και με 2 ατομα στην μηχανή. Κοιταω για μεταχειρισμένο αλλά δεν ξέρεις τι θα σου βγεί...

Έτσι για καινούριο δίνω έως 2000€ και κοιταω το modenas kriss 125 περισσότερο από τα άλλα. Innova και crypto ανεβαίνει πολύ το κόστος αρα τα ξεχναω.

Πιο είναι για την γνώμη σας το καλύτερο σε αντοχή στο χρόνο αξιοπιστο και οικονομία στο καύσιμο;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

παρε σκουτερ με παπι δεν θα ειναι βολικα Αν παλι επιμενεις σε παπακι δες kawasaki 135 εχουν ωραια μοντελα δεν ξερω τιμη αλλα νομιζω πιο κατω απο χ και ιννοβα checkare τα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το joy r δεν έχει τόση δύναμη όσο αλλά 125αρια.ενώ είμαι σχεδόν σίγουρος όρι πάω για kriss 125 κάποιοι γνωστοί που έχουν innova, λένε καμια σχέση το kriiss μς το ,innova.

Καλά αξίζουν 250-400 παραπάνω για το honda;

Τροποποιήθηκε από τον vasilisx

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δες το Kymco Jetix εχω ακουσει καλα λογια, και η τιμη του ειναι αρκετα καλη.

Τροποποιήθηκε από τον Markarth

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το kymco ηταν το πρώτο που κοίταξα, ενω μου αρέσει εμφανισιακά έχω ακούσει όχι και τα καλύτερα σαν σκύλο, και δύσκολα ανταλλακτικά να βρείς.

Κοιταω και το daytona τις τελευταίες μέρες αρα δεν ξέρω κατά ποσο θα αντέχει στο χρόνο.

Οποίο κ να πάρω έχω σκοπό να το προσέχω κσι να το έχω μέχρι να τα φτυσει, αρα θέλω να αντέξει και πολλά χρόνια..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ενας φιλος μου εχει ενα Daytona Sprinter 125, αποδειχτηκε αξιοπρεπες εργαλειο. Οσο για το Kymco δεν ισχυει κατι τετοιο, νομιζω πως και ανταλλακτικα υπαρχουν αλλα και η αντιπρωσοπεια ειναι ενταξει. Ψαξε το λιγο το ζητημα δεν θα χασεις.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Γεια σας παιδιά, πήγα σήμερα και είδα για πρώτη φορά απο κοντά στον αντιπρόσωπο daytona-modenas στο Ηράκλειο Κρήτης. Πραγματικά το kriss σε σχέση ποιότητας στο μάτι φαίνεται πιο όμορφο γεμάτο κτλ. Αλλά δυστυχώς ο αντιπρόσωπος το παιζει μονοπώλιο στο Ηράκλειο, και σε αγορά μετρητής για όποιο και να αγοράσω δεν δίνει τίποτα δώρο. Πχ το kriss 1995€ θα πάρει στο χέρι και μου λέει 100€ ταξινόμιση, και ουτε ενα δώρο, έστω μια μπακαζιερα, ενα λουκέτο, έστω την ταξινόμηση δωρο, και μίλησε και με άσχημο τρόπο. Δυστυχώς στο Ηράκλειο δεν υπάρχουν πλεον πολλά καταστήματα-ανταγωνισμος και κοιπανε στο σταυρό. Δεν υπάρχει κανεις άλλος που να δίνει αυτά τα μοντέλα στο Ηράκλειο... Πήγα για στην αντιπροσωπία της yamaha για το χ 110 και μου λέει μονος του σε μετρητής -200€ ή δώρα. Ξενερωσα τελείως.

Τέλος, ένας φίλος, ενός φίλου μου πουλάει innova 2014 8.000χλμ ατα 1700€ χατηρικος, δεν τον έχω δει ακόμα, αλλά μου είπε ο φίλος οτι είναι της πένας, είναι λέτε ευκαιρία;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

φωτο απο το παπι? λινκ αγγελιας? κοιτα ειναι ειναι αδουλευτο και οντως εχει 8.000 με σωστα σερβις κτλ, γιατι να μην το παρεις? γλυτωνεις 550 ευρω απο το να παρεις καινουριο ιννοβα. εχεις καποιον γνωστο μηχανικο-φιλο που ξερει απο μηχανακια να πατε να το δειτε?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν το έχει βάλει αγγελία, 1700 το δίνει μονο επειδή είναι ο φίλος μου στην μέση. Δεν το έχω δει ακόμα, ο φίλος μου που ξέρει καλά απο μηχανάκια και το έχει δει μου λέει ότι είναι άριστο μηχανικά, φυσικά θα το πάω σε μηχανικό αν καταλειξω, αύριο θα μάθω περισσότερα, γιατί το πουλάει κτλ τυχαία μου το είπε σήμερα ο φίλος μου, που του είπα αυτό που έγραψα, και αφού δεν το παιρνει ο θείος του, που έχει σουβλατζίδικο, μου το είπε σε μενα

Δεν είναι 550 αλλά 650, 2350€ ακατεβατα έχει εδώ στο Ηράκλειο το παπί αυτό χωρίς ταξινόμηση

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ναι φιλέ μου, το ξέρω αυτό με το Ρέθυμνο, το εδώ δεί, αλλά ποιος το φέρνει απο το Ρέθυμνο στην νότια Κρήτη νομού Ηρακλείου, μονο οι βενζινες αν πάω με ενα αγροτικό να το φορτωσω και να φυγω, φτάνει, γιατί να το βάλεις στην εθνική να το πας στρομενο 190χλμ δεν φτάνεις ουτε σε μια μέρα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα