Jump to content
efkola

Μεταναστευτικό:ένα μεγάλο ελληνικό-παγκόσμιο ζήτημα...

Recommended Posts

Fenrir αυτά δεν τα έγραψε ο Ratamahatta.   Eίναι κάποια συμπεράσματα του λεφλωρ, επειδή μπέρδεψε πάλι την λούτσα με την βούρτσα.

Βεβαια κι ο Ratamahatta αντι να κάτσει να διαβάσει προσεκτικά,  βιάστηκε να μιλήσει για Ελληνάρες...

Για τα περι αρμέγματος,  μια γεύση εδώ..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Ευχαριστώ για τα λινκ, και ΕΙΔΙΚΑ για το Now The End Begins, πήγα στο σάιτ τους και είναι ώρες και ώρες διασκέδασης

Συνομωσιολόγοι, φανατικοί Χριστιανοταλιμπάν, ακροδεξιοί σπονσοραρισμένοι από τον Πούτιν είναι και εμένα οι βασικές πηγές πληροφόρησης μου για αντικειμενικές ειδήσεις.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ευχαριστώ για τα λινκ, και ΕΙΔΙΚΑ για το Now The End Begins, πήγα στο σάιτ τους και είναι ώρες και ώρες διασκέδασης

Συνομωσιολόγοι, φανατικοί Χριστιανοταλιμπάν, ακροδεξιοί σπονσοραρισμένοι από τον Πούτιν είναι και εμένα οι βασικές πηγές πληροφόρησης μου για αντικειμενικές ειδήσεις.

Σε ποια λινκ που σε διασκέδασαν αναφέρεσαι ;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σε ποια λινκ που σε διασκέδασαν αναφέρεσαι ;

To πιο διασκεδαστικό είναι το SOMETHING YOU'VE NEVER SEEN επειδή εάν ακολουθήσεις την πηγή στο site, είναι εμφανώς τραλαλα τα παιδιά.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πω πω μιλάμε για εμπάθεια πλέον...  

Προσπερνάς ό,τι έχει γράψει ο skiritis,  προσπερνάς το περιεχόμενο των βίντεο και στέκεσαι στο ποιο μπορεί να είναι το background σε ένα από αυτά,   με βάση το τι συμπεραίνεις ΕΣΥ!  

Κι όλα αυτά από κάποιον που έχει παραθέσει εδώ μέσα ως πηγές άρθρα από το provo και το indymedia, ενώ προσφάτως μας έκανε και κήρυγμα για τα οφέλη της αναρχίας!

Μιλάμε για αστεία πράγματα...     

Γρήγορα διάβασμα τον Μπακούνιν!  Και μόλις τελειώσεις, πήγαινε  σε κάποιο χοτσποτ  να προσφέρεις κι εσύ τις υπηρεσίες σου.  Μήπως και απαλύνεις το δράμα που ζουν οι Αλγερινοί πρόσφυγες από τη Συρία...  

Τροποποιήθηκε από τον Roadrash890

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πω πω μιλάμε για εμπάθεια πλέον...  

Προσπερνάς ό,τι έχει γράψει ο skiritis,  προσπερνάς το περιεχόμενο των βίντεο και στέκεσαι στο ποιο μπορεί να είναι το background σε ένα από αυτά,   με βάση το τι συμπεραίνεις ΕΣΥ!  

Άσε μας ρε μανάρι μου που κατέληξες πως έχω κάποια υποχρέωση να απαντάω στα πάντα και σε όλους. 

Και το αστείο είναι πως εσύ μια χαρά κράζεις τις πηγές, ακόμα και όταν γράφω "δεν ξέρω, απλά το λέω" αλλά όταν σου πουν πως ρε οι πηγές σου είναι τύποι που ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΠΩΣ Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΗΜΕΡΑ-ΑΥΡΙΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕ θίγεσαι.

Ποιός, ο άνθρωπος που όταν του πούνε "ρε αυτά δεν ισχύουν" απαντάει "ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ ΤΙΠΟΤΑ". 

Λοιπόν η άποψη μου είναι πως οι πηγές σου χρίζουν ιατρικής παρακολούθησης. ΟΚ? ΟΚ.

Εάν έχεις κάποιο δικό σου επιχείρημα ή σκέψη ή ιδέα στα οποία σηκώνεις και αντέχεις κουβέντα ΓΑΜΩ, εάν απλά θες να κράζεις ΟΛΟΥΣ όσους διαφωνούν (από ξένος, μέχρι πληρωμένος ΣΥΡΙΖΑιος, μέχρι αναρχικός, ότι καπέλο σου έσκασε μου έχεις φορέσει) και εσύ να είσαι στο απυρόβλητο "Απλά η άποψη μου", τι να σου πω, δεν γίνεται διάλογος έτσι.

Φυσικά είναι προφανές πως δεν θες διάλογο αλλά οκ, τα μαμημένα τα προσχήματα βλέπεις, κάποιοι έχουμε τον θεό μας.

Κι όλα αυτά από κάποιον που έχει παραθέσει εδώ μέσα ως πηγές άρθρα από το provo και το indymedia, ενώ προσφάτως μας έκανε και κήρυγμα για τα οφέλη της αναρχίας!

1 πρόταση είναι "κήρυγμα"? ΟΚ.

Θες να σου κάνω και 1-2 "κηρύγματα" για τα οφέλη άλλων ιδεολογιών να έρθει στα ίσα η τραμπάλα? Δεν χωράει το μυαλό σου πως κάποιος μπορεί να βλέπει θετικά και αρνητικά σε διάφορες πολιτικές ιδεολογίες? 

Μιλάμε για αστεία πράγματα...     

Γρήγορα διάβασμα τον Μπακούνιν!  Και μόλις τελειώσεις, πήγαινε  σε κάποιο χοτσποτ  να προσφέρεις κι εσύ τις υπηρεσίες σου.  Μήπως και απαλύνεις το δράμα που ζουν οι Αλγερινοί πρόσφυγες από τη Συρία...  

Χαχα οοοκ πάρε ένα χάπι chill out δεν έγινε και τίποτα, κάποιος διαφωνεί μαζί σου, όλα θα πάνε καλά.

TL;DR: Ναι ρε, αμέ, πως.

Τροποποιήθηκε από τον Le Flwr

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ρε Λεφλωρ, ειλικρινά πίστευα ότι η κατρακύλα σου θα έχει κάποια όρια.  Αλλά το βαρέλι δεν έχει πάτο τελικά...

Το μόνο που χρίζει ιατρικής παρακολούθησης είναι η ψύχωση που έχεις πάθει μαζί μου!  Πλέον δεν βλέπεις τίποτα άλλο μπροστά σου, παρα μόνο τα σχόλια μου. Μπορεί να έχουν μεσολαβήσει αλλα 10,  όμως στα φρύδια σου γιατί εσύ θες να απαντάς μόνο σε μενα.      Κάθε φορά που αναρτάω κάτι, ο πρώτος που θα σχολιάσει είσαι εσύ! Χωρίς καν να ζητάω απαντήσεις. Καταλαβαίνω βέβαια ότι όλα σου τα επιχειρήματα έχουν πέσει  στο κενό  και προσπαθείς κάπως να κερδίσεις τις εντυπώσεις.    Αλλά δεν γίνεται ρε φιλαράκι να επιβάλεσαι!   Ειδικά με πηγές, ρητορική και συμπεριφορά μπαχαλάκηδων!   Πράγματα τα οποια τα έχεις αποδείξει άπειρες φορές σε αυτό το forum!   Εγραψες κάποια στιγμή ότι έπρεπε να σταματήσεις να μου απαντάς από την 1-2η σελίδα.  Αλλά όλο εδώ σε βρίσκω.      Γιατί  λοιπόν δεν σταματας? Δεν σε κρατάει κανένας...

Κι αν θεωρείς ότι όλα είναι μέλι γάλα με αυτήν την ιστορία ( μεταναστευτικό),  ξεκίνα να προσφέρεις τις υπηρεσίες σου στα χοτσποτς να τους ξαλαφρώσεις λιγάκι,   βάλε λεφτά από την τσέπη σου να βοηθήσεις,  άνοιξε το σπιτάκι σου και βάλε 2-3 οικογένειες μέσα  ή ό,τι άλλο γουστάρεις.   Δώσε το καλό παράδειγμα πρώτα εσύ, δείξε το δρόμο στους υπόλοιπους και μετά πες ό,τι θες!     Μην μας ζαλίζεις όμως το φρύδια με το να πουλάς  ανθρωπισμό εκ του ασφαλούς  και μην κατακρίνεις όσους δεν έχουν τις ίδιες θέσεις με εσένα!  Και ειδικά ό,τι δεν καταλαβαίνεις.  

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

......................

Κι αν θεωρείς ότι όλα είναι μέλι γάλα με αυτήν την ιστορία ( μεταναστευτικό),  ξεκίνα να προσφέρεις τις υπηρεσίες σου στα χοτσποτς να τους ξαλαφρώσεις λιγάκι,  βάλε λεφτά από την τσέπη σου να βοηθήσεις,  άνοιξε το σπιτάκι σου και βάλε 2-3 οικογένειες μέσα  ή ό,τι άλλο γουστάρεις.   Δώσε το καλό παράδειγμα πρώτα εσύ, δείξε το δρόμο στους υπόλοιπους και μετά πες ό,τι θες!     Μην μας ζαλίζεις όμως το φρύδια με το να πουλάς  ανθρωπισμό εκ του ασφαλούς  και μην κατακρίνεις όσους δεν έχουν τις ίδιες θέσεις με εσένα!  Και ειδικά ό,τι δεν καταλαβαίνεις.  

:yes::ok::victory::worthy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

δικε μου..τι καναλαρα ειναι αυτη??!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το μόνο που χρίζει ιατρικής παρακολούθησης είναι η ψύχωση που έχεις πάθει μαζί μου!  Πλέον δεν βλέπεις τίποτα άλλο μπροστά σου, παρα μόνο τα σχόλια μου. Μπορεί να έχουν μεσολαβήσει αλλα 10,  όμως στα φρύδια σου γιατί εσύ θες να απαντάς μόνο σε μενα.      Κάθε φορά που αναρτάω κάτι, ο πρώτος που θα σχολιάσει είσαι εσύ! Χωρίς καν να ζητάω απαντήσεις. Καταλαβαίνω βέβαια ότι όλα σου τα επιχειρήματα έχουν πέσει  στο κενό  και προσπαθείς κάπως να κερδίσεις τις εντυπώσεις.    Αλλά δεν γίνεται ρε φιλαράκι να επιβάλεσαι!   Ειδικά με πηγές, ρητορική και συμπεριφορά μπαχαλάκηδων!   Πράγματα τα οποια τα έχεις αποδείξει άπειρες φορές σε αυτό το forum!   Εγραψες κάποια στιγμή ότι έπρεπε να σταματήσεις να μου απαντάς από την 1-2η σελίδα.  Αλλά όλο εδώ σε βρίσκω.      Γιατί  λοιπόν δεν σταματας? Δεν σε κρατάει κανένας...

Κι αν θεωρείς ότι όλα είναι μέλι γάλα με αυτήν την ιστορία ( μεταναστευτικό),  ξεκίνα να προσφέρεις τις υπηρεσίες σου στα χοτσποτς να τους ξαλαφρώσεις λιγάκι,   βάλε λεφτά από την τσέπη σου να βοηθήσεις,  άνοιξε το σπιτάκι σου και βάλε 2-3 οικογένειες μέσα  ή ό,τι άλλο γουστάρεις.   Δώσε το καλό παράδειγμα πρώτα εσύ, δείξε το δρόμο στους υπόλοιπους και μετά πες ό,τι θες!     Μην μας ζαλίζεις όμως το φρύδια με το να πουλάς  ανθρωπισμό εκ του ασφαλούς  και μην κατακρίνεις όσους δεν έχουν τις ίδιες θέσεις με εσένα!  Και ειδικά ό,τι δεν καταλαβαίνεις.  

Του απαντάω, φωνάζει και με κράζει ξένο, ψεύτη, ΣΥΡΙΖΑίο, μπάχαλο, αναρχικό.

Αργώ να απαντήσω, "α σου πήρε λίγο να απαντήσεις πουλάκι μου ε?"

Δεν απαντάω "εξαφανίστηκες / κρύβεσαι".

Ξαναπαντάω και μου λέει "Έχεις εμμονή".

Αυτά από άνθρωπο που

α) Ξέρει πως με λένε

β) Ξέρει που μένω

γ) Παρακολουθεί πότε και σε ποιά θέματα ποστάρω

Εάν δεν ήσουν ένας πουθενάς που ουρλιάζει πίσω από το πληκτρολόγιο του θα ανησυχούσα. Δεν είσαι καλά, σοβαρά στο λέω.

Αυτά από άνθρωπο που σχολιάζει και τουλάχιστον 5 φορές σε αυτό το θέμα έχει αποδειχθεί πως δεν έχει ΙΔΕΑ για τι μιλάει. Που δεν βλέπει ο ίδιος τα βίντεο και τα λινκς που ανεβάζει.

Τροποποιήθηκε από τον Le Flwr
tags

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πω πω άρχισαν και οι ψευδαισθήσεις Λεφλωρ.     Βλέπεις ότι χειροτερεύει η κατάσταση.  Σου είπα να πας να το κοιτάξεις και δεν πας.  Κακό του κεφαλιού σου...

Εσύ τώρα έχεις την εντύπωση ότι κάθομαι και παρακολουθώ την δραστηριότητα σου (ενώ ποστάρεις παντού και φαίνεται) ,   ότι είμαι κανένας stalker   και ότι κοπανιέμαι στο πληκτρολόγιο όταν γράφω κάτι εδώ μέσα για να απαντήσω είτε σε σενα είτε σε κάποιον άλλο νεοφολελέ ψευτοπροοδευτικό.     Μην κρίνεις εξ ιδιων τα αλλότρια.  Εκτίθεσαι...ξανά... 

Μιας και τα ανέφερες όμως να σου φέρω ένα παράδειγμα:  Πρόσφατα είχα βάλει αγγελία εδώ για ένα φίλο μου που ήθελε να πουλήσει τη μηχανή του.  Παίρνει κάποιος λοιπόν τηλ.  του λέει ότι είναι από το my bike, και έκανε τον υποψήφιο αγοραστή.  Βέβαια μετά του ξεφούρνισε ότι δεν ενδιαφέρεται για τη μηχανή αλλά για να του δώσει το τηλεφωνο μου επειδη ταχα μου ήθελε να με ρωτήσει κάτι σχετικά με το account του (λες και είμαι κανένας διαχειριστής).  Ο τύπος απλά ήθελε να μάθει φούστικα ποιος είμαι! 

Το λοιπόν, έχω και δουλειές λεφλώρ,   προσωπική ζωή, κοινωνικές υποχρεωσεις. You know?   Δεν περιστρέφονται όλα γύρω από σενα.  Επομένως μην σκούζεις τσάμπα  για πράγματα που είναι μέσα στο μυαλό σου.     Το πουθενάς δεν ξέρω πώς προέκυψε, από τη στιγμή που δεν με γνωρίζεις κιόλας προσωπικά,  αλλά δεν σε παρεξηγώ για τους παραπάνω λόγους.    

Το ότι είσαι μπαχαλάκιας πάντως δεν στο λέω μόνο εγώ. Το χεις ακούσει πολλές φορές! Και το ξέρεις....

Τροποποιήθηκε από τον Roadrash890

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ιάσονα είσαι φάουλ.

Το τι είναι ή δεν είναι ενας συνομιλητής σου, δεν είσαι σε θέση να το κρίνεις.

Πολλώ δε μάλλον αν δεν είναι ο ρολος σου αυτός.-

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Όλη η φαγωμάρα εδώ και 47 σελίδες για το θέμα, είναι πλέον ανούσια.

Κι αυτό γιατί η ίδια η πραγματικότητα έχει απαντήσει ΣΕ ΟΛΑ. Και με τον πιο σκληρό τρόπο δυστυχώς, κι ας μη μας αρέσει. Κι ας κάνουμε ότι δε βλέπουμε, ή ότι βλέπουμε άλλο απ' αυτό που βλέπουν όλοι γύρω μας (κυρά Τασία πχ).

Ευτυχώς, οι ανθρώπινες συμπεριφορές έχουν σχεδόν στο σύνολό τους "κωδικοποιηθεί" σε πετυχημένα ρητά:

Ο έξυπνος παραδέχεται-ο πονηρός δικαιολογείται- ο ηλίθιος επιμένει

Ο Τσύριζα θα καταγραφεί στην ιστορία ως μοιραίος για το θέμα και τον τόπο για τις ηλίθιες "ιδέες" και αγκιλώσεις του. Αλλά το αγγούρι δυστυχώς το τρώμε όλοι, όχι μόνοι τους οι "προοδευτικοί" όπως θα έπρεπε εν προκειμένω.

FIN. :smile:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ακριβώς έτσι!  Τα γεγονότα έχουν μιλήσει από μόνα τους και έχουν καταρρίψει κάθε αριστερίστικο και δήθεν ανθρωπιστικό επιχείρημα. Αλλά κάποιοι εξακολουθούν να επιμένουν...

Η ανευθυνότητα και η επιδερμικότητα με την οποίο αντιμετωπίζουν το συγκεκριμένο ζήτημα (κυβερνώντες και μη) έχουν οδηγήσει τη χώρα στο χείλος της καταστροφής. Κι όλα αυτά για να ικανοποιούνται οι ιδεοληψίες και τα κολλήματα κάποιων...

Επαναλαμβάνω, όποιος θέλει να δείξει την στήριξη και την αλληλεγγύη του στους πρόσφυγες (ντεμέκ που λένε και στα βόρεια), είναι ελεύθερος να το κάνει! Αλλά να το κάνει μόνος  του,  με τις δικές του δυνάμεις! Οχι να την πληρώνουν όλοι για να κάνουν κάποιοι το κομμάτι τους!

Υ.Γ Στην μόρια έκαψαν πάλι χοτσποτ οι Πακιστανοί.  Τον λογαριασμό για τις ζημιές αλλά και για να ξαναστηθεί ποιος θα τον πληρώσει? Ρητορικό το ερώτημα μιας και η απάντηση είναι προφανής...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ρε παιδιά σταματήστε να ασχολήστε... δεν υπάρχει λόγος να συνεχιστεί το μαρτύριο αυτό! παθαίνω ταχυκαρδίες μαΤΠ!

μίσος, έλεγχος, νόμοι για τους άλλους (όχι για εμάς), αναρχικοί, μουνιά, φασίστες, εθνικιστές, πατριώτες, αριστεροί, δεξιοί, Αλβανοί, Τουρκοι, Ελληνες(?), Αφγανοί, Μπαγκλαντεζ, Σύριοι, παιδιά που πεθαίνουν, οικονομική κρίση, ανεργεία, αρρώστιες... πόσους φόβους ακόμα να ονομάσω? πείτε μου? πόσους ακόμα εχθρούς θέλετε στους εφιάλτες σας? δεν βαρεθήκατε?

On topic: @ChristosZ ναι εγώ ήμουν αυτός που αλώνιζε με το ZXR στην Πεντέλη αλλά κάποια χρόνια πριν... το kawa πουλήθηκε μαζί με τον μοτοσυκλετισμό μου. τώρα πια είμαι πατέρας και δεν μπορώ να είμαι ταυτόχρονα και τα δυο. Είχαμε ειδωθεί ποτέ?

και ο καθένας μπορεί να κρίνει, είναι-δεν είναι ο ρόλος του... βασική προϋπόθεση είναι στην κρίση να περιλαμβάνεται ο σεβασμός.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ρε παιδιά σταματήστε να ασχολήστε... δεν υπάρχει λόγος να συνεχιστεί το μαρτύριο αυτό! παθαίνω ταχυκαρδίες μαΤΠ!

μίσος, έλεγχος, νόμοι για τους άλλους (όχι για εμάς), αναρχικοί, μουνιά, φασίστες, εθνικιστές, πατριώτες, αριστεροί, δεξιοί, Αλβανοί, Τουρκοι, Ελληνες(?), Αφγανοί, Μπαγκλαντεζ, Σύριοι, παιδιά που πεθαίνουν, οικονομική κρίση, ανεργεία, αρρώστιες... πόσους φόβους ακόμα να ονομάσω? πείτε μου? πόσους ακόμα εχθρούς θέλετε στους εφιάλτες σας? δεν βαρεθήκατε?

Aυτά που ονομάζεις δεν είναι ούτε φόβοι, ούτε εχθροί σε κανενός εφιάλτη.  Απλή πραγματικότητα είναι. 

Τώρα αν εσένα σου φαίνονται μαρτύριο και σε χαλάει τόσο, μπορείς κάλλιστα να μην συμμετέχεις και να αγνοήσεις το παρόν thread.  Μην πάθεις και τίποτα. Κρίμα είναι.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ενα διάλειμμα για ταμταμ λόγω της ημέρας.    Τέτοιοι αγώνες είναι που μας δίνουν δύναμη  να συνεχίσουμε γι αυτό αξίζουν κάθε τιμές!    Χρόνια πολλά Ελλάδα!!  Σε πείσμα των εχθρών σου (εσωτερικών και εξωτερικών) θα βρεις πάλι τον τρόπο να σταθείς όρθια!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

κοιταχτε πραματα που κανουν τα παιδια σημερα.......... αν και σιγουρα πρεπη να ειναι λαθρομεταναστακη..... ΚΑΝΗ ΝΤΑΠ πανω στη παρελαση!!!!!!!! 
 Εσυς..... τι ποινη θα του κανατε??? με πιο τροπο θα το τιμορουστε ?????? 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εσυς..... τι ποινη θα του κανατε??? με πιο τροπο θα το τιμορουστε ?????? 

24 ώρες (σερί) υποχρεωτική παρακολούθηση βιντεοκλίπ των Snik, Ypo και Σαράντη Κρεμιζάκη

:tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

24 ώρες (σερί) υποχρεωτική παρακολούθηση βιντεοκλίπ των Snik, Ypo και Σαράντη Κρεμιζάκη

:tooth:

Ti τιμωρία? 

Μετάλλειο θέλει το παλικάρι!

Προτίνω στην επόμενη παρέλαση να παίξει κάνα thush metal να φαίνεται ότι τα παιδάκια πάνε με το ρυθμό των κρουστών  

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

http://www.protothema.gr/world/article/627959/mustikes-upiresies-pros-ee-oi-tzihadistes-ekpaideuodai-na-paristanoun-tous-prosfuges/

http://www.eglimatikotita.gr/2016/11/2.html

Τζιχάντια λοιπόν....      Για να φτάνει σε σημείο να το ομολογούν μυστικές υπηρεσίες και Μουζάλας τα πράγματα είναι πολύ πιο σοβαρά απ΄ ό,τι φανταζόμασταν...

Με αφορμή λοιπόν και την μαύρη επέτειο του Μπατακλάν     http://www.iefimerida.gr/news/300714/enas-hronos-apo-tromokratiko-htypima-sto-parisi-prepei-na-thymomaste-dilonei-o-olant

καλό είναι να είμαστε πιο προσεκτικοί ως προς το ποιους βάζουμε μέσα.    Και  να ξέρουν, όσοι είναι υπερ της ελεύθερης  εισόδου και φιλοξενίας  μεταναστών, ότι είναι ηθικοί αυτουργοί σε μακελειά όπως αυτό που έγινε πριν ένα χρόνο στο Παρίσι! 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα