Jump to content
Sign in to follow this  
papasouzas98

Μην σταματατε ΠΟΤΕ στους μπλε

Recommended Posts

Πριν μια βδομάδα και κάτι μέρες που λέτε παιδιά,αγόρασα το Daytona dv 50 του 14 έχοντας ενισχυθεί οικονομικά από την πώληση του Κινέζου μου στην ίδια τιμή με αυτή που το αγόρασα. Με το dv έχω ήδη κάνει 850 χιλιόμετρα (καθημερινά έκανα 100 πάνω κάτω εκτός από 2 μέρες που έβρεχε) και άλλαξα λάδια στα 500 και έβαλα μια apido χωρίς τάπα για ποιοτικό ήχο. Έτσι όπως έκανα την καθημερινή μου βόλτα, χωρίς να φοράω κράνος μιας και το δικό μου μου το κλέψανε όταν μπήκα για 5 λεπτά σε ψιλικατζιδικο (ούτε δίπλωμα έβγαλα ακόμη, το καλοκαίρι πρώτα ο Θεός) βλέπω έναν Ζ στην άκρη του δρόμου σταματημένο να μου κάνει νόημα να σταματήσω και από πίσω του ένα περιπολικό Citroën από εκείνα τα παλιά που έχουν καθίσει οι αναρτήσεις. Μη έχοντας δίπλωμα λοιπόν, στην θέα και μόνο των μπλε ανέβασα παλμούς πιο γρήγορα απ ότι XT σε κατηφόρα!!! Φυσικά και δεν ήθελα να σταματήσω γιατί δεν μπορώ να πληρώνω πρόστιμο,οοπότε πηγαίνοντας γύρω στα 50 με 2α ξαπλώνω κατευθείαν,με τα πόδια κρύβω όσο μπορώ πινακίδα και με το αριστερό χέρι πατάω καρφωτη τρίτη και άκουγα την apido σαν να με χειροκροτα....μέχρι να ξεκινήσω η Suzuki του Ζ και το Citroën είχα ήδη διανύσει 40 μέτρα. Δυστυχώς όμως ο σουζουκαρος απέδειξε ότι έχει τεράστια επιταγχυνση και με σταμάτησε 1-1.5 χλμ μακριά. Φυσικά μου δώσανε κλήση για φυγή κράνος δίπλωμα εξάτμιση καθρέφτες 2350€,1175 στις πρώτες 10 μέρες. Δεν ξέρω και πως να το πω στους γονείς μου. Δεν περίμενα ότι θα με πιάσουν, είχε και κίνηση στα στενά και ο βλακας προτίμησα την ευθεία. Το χω ήδη μετανιώσει. Όποιος έχει μεγάλο μέσο ας μου στείλει π.με.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε ο μπαμπάς μου παλιά με τα εντουρο του είχε περιπέτειες... Η φουκαριάρα η μάνα μου θα πάθει εγκεφαλικό. Θα μου πείτε και θα έχετε δίκιο πώς έπρεπε να το σκεφτώ αυτό

Κάτσε φρόνιμα vkats,show some respect to my face

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

:popcorn:

Μετα απο ολο αυτο σκηνικο εσυ καταλαβες οτι δεν πρεπει να σταματαμε τελικα ε?

Σε κοβω να πουλας το μηχανακι για να πληρωσεις την κληση και μετα ποδηλατακι μεχρι να μαθεις να σκεπτεσαι πιο ωριμα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

:popcorn:

Μετα απο ολο αυτο σκηνικο εσυ καταλαβες οτι δεν πρεπει να σταματαμε τελικα ε?

Σε κοβω να πουλας το μηχανακι για να πληρωσεις την κληση και μετα ποδηλατακι μεχρι να μαθεις να σκεπτεσαι πιο ωριμα.

δεν φτάνουν τα λεφτά :crazy::grin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ευτυχώς έχω ποδήλατο. Ίσως άμα κλάψω στα πόδια του διοικητή να μου την σβήσει :( όσο το σκέφτομαι το μετανιών, έπρεπε να έστριβα στα στενά και να ανέβαινα στα πεζοδρόμια.

Μηνας λαμβανειι zentakia

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αντε ο μπαμπάς μου παλιά με τα εντουρο του είχε περιπέτειες... Η φουκαριάρα η μάνα μου θα πάθει εγκεφαλικό. Θα μου πείτε και θα έχετε δίκιο πώς έπρεπε να το σκεφτώ αυτό

Κάτσε φρόνιμα vkats,show some respect to my face

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΦΙΛΕ !!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θα πουλήσω και κανένα νεφρό. Λάθος δικό μου δεν πήγαινα με 50 αλλά με 30 όταν είχα 2α

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

δεν επρεπε να παρεις 50αρι ρε, ειναι πιο αργα και απο το replay! για αυτο σε πιασανε, εμεις τετοιους που τους πιανουν οι μπατσοι τους κοροϊδευουμε καθε μερα (bullying κ' ετσι φαση) γιατι ειναι λέσια...

την επομενη φορα πετα αστρεα μοτερ πανω 55 χιλιοστα, 28 καρμπ, βαλε κεντροφορια, βαλε στροφαλο, βαλε πειραγμενη ηλεκτρονικη.

:crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η ιστορία δεν αποτελεί προϊόν μυθοπλασίας παρότι έτυχε να συμπίπτει με την ημερομηνία. Ούτε είναι παρμένη από τον αισωπος ή τον stukerman

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

και μην ξεχασεις να σφιξεις τερμα τη βιδα του συμπλεκτη για να τις παιρνει τις ταχυτητες μπαμ μπαμ, θα σε βοηθησει και στο 0-400 να πατας τα fx!! :shoot:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

δεν επρεπε να παρεις 50αρι ρε, ειναι πιο αργα και απο το replay! για αυτο σε πιασανε, εμεις τετοιους που τους πιανουν οι μπατσοι τους κοροϊδευουμε καθε μερα (bullying κ' ετσι φαση) γιατι ειναι λέσια...

την επομενη φορα πετα αστρεα μοτερ πανω 55 χιλιοστα, 28 καρμπ, βαλε κεντροφορια, βαλε στροφαλο, βαλε πειραγμενη ηλεκτρονικη.

Βάλε και σοκολάτες για τα παιδιά κυρ Στέφανε. :grin:

Στα σοβαρά τώρα.

99% είναι τρολ φάση και κακώς θα αναλωθούμε όλοι μας σε εξυπνάδες.

1% να λες αλήθεια,και λίγα σου έκαναν.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πριν μια βδομάδα και κάτι μέρες που λέτε παιδιά,αγόρασα το Daytona dv 50 του 14 έχοντας ενισχυθεί οικονομικά από την πώληση του Κινέζου μου στην ίδια τιμή με αυτή που το αγόρασα. Με το dv έχω ήδη κάνει 850 χιλιόμετρα (καθημερινά έκανα 100 πάνω κάτω εκτός από 2 μέρες που έβρεχε) και άλλαξα λάδια στα 500 και έβαλα μια apido χωρίς τάπα για ποιοτικό ήχο. Έτσι όπως έκανα την καθημερινή μου βόλτα, χωρίς να φοράω κράνος μιας και το δικό μου μου το κλέψανε όταν μπήκα για 5 λεπτά σε ψιλικατζιδικο (ούτε δίπλωμα έβγαλα ακόμη, το καλοκαίρι πρώτα ο Θεός) βλέπω έναν Ζ στην άκρη του δρόμου σταματημένο να μου κάνει νόημα να σταματήσω και από πίσω του ένα περιπολικό Citroën από εκείνα τα παλιά που έχουν καθίσει οι αναρτήσεις. Μη έχοντας δίπλωμα λοιπόν, στην θέα και μόνο των μπλε ανέβασα παλμούς πιο γρήγορα απ ότι XT σε κατηφόρα!!! Φυσικά και δεν ήθελα να σταματήσω γιατί δεν μπορώ να πληρώνω πρόστιμο,οοπότε πηγαίνοντας γύρω στα 50 με 2α ξαπλώνω κατευθείαν,με τα πόδια κρύβω όσο μπορώ πινακίδα και με το αριστερό χέρι πατάω καρφωτη τρίτη και άκουγα την apido σαν να με χειροκροτα....μέχρι να ξεκινήσω η Suzuki του Ζ και το Citroën είχα ήδη διανύσει 40 μέτρα. Δυστυχώς όμως ο σουζουκαρος απέδειξε ότι έχει τεράστια επιταγχυνση και με σταμάτησε 1-1.5 χλμ μακριά. Φυσικά μου δώσανε κλήση για φυγή κράνος δίπλωμα εξάτμιση καθρέφτες 2350€,1175 στις πρώτες 10 μέρες. Δεν ξέρω και πως να το πω στους γονείς μου. Δεν περίμενα ότι θα με πιάσουν, είχε και κίνηση στα στενά και ο βλακας προτίμησα την ευθεία. Το χω ήδη μετανιώσει. Όποιος έχει μεγάλο μέσο ας μου στείλει π.με.

Καλή πρωταπριλιά...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

''...άκουγα την apido σαν να με χειροκροτα....''

χαχα χαχαχχαχααχ

που πας ρε μεγάλε με το dv ???

( φιλικα παντα)

αλλα αλήθεια τωρα , πιστευεις οτι θα ξεφυγεις με το 50 αρι???

τεσπα , καλά ξεμπερδεματα....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Α ρε σατανά zentakia... Έχω βάλει στο μάτι ένα μοτέρ supra και ένα κιτ takegawa και ένα ψυγιακι Siemens για καλύτερη ψύξη του μοτέρ στις υψηλές στροφές

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θα ανέβαζα φώτο για τους άπιστους θωμαδες αλλά δεν γίνεται γιατί είναι παραπάνω από τα επιτρεπτά upload mb

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Α ρε σατανά zentakia... Έχω βάλει στο μάτι ένα μοτέρ supra και ένα κιτ takegawa και ένα ψυγιακι Siemens για καλύτερη ψύξη του μοτέρ στις υψηλές στροφές

βαλ'τα βαλ'τα!!! μετα θα φυσαει το εργαλειο!! :shoot: :shoot: και ασε τους ζηταδες να προσπαθουν να σε φτασουν!! :secret:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα