Jump to content
dogonala

Ποιο ειναι το καλητερο συνεργειο για Triumph στην αθηνα?

Recommended Posts

Καλησπερα παιδες,

Τις προαλλες πηγα τον τιγρη για πλησιμο και μου εσπασε το καπακι απο το φλας πιθανολογω ηταν φθαρμένο και το πιεστικο το αποτελειωσε. Πηρα αμεσως τηλεφωνο τον Σακη τον Κοντη να δω αν εχει ανταλακτικο δεν ειχε διαθεσιμο και επειδη δεν αντεχα να περιμενω πηγα πειραια στην intermoto που ειναι εξουσιοδοτημενο και ειχε ολα τα ανταλακτικα διαθεσημα. Και εδω ξεκινησε η απορεια. Ενω μεχρι τωρα δεν ειχα καμια δευτερη σκεψη για τον σακη και τα σερβις του και ολα οταν πηγα εκει σκεφτηκα γιατι να μην πηγαινω σε ενα officially πιστοποιημενο συνεργειο. Εν το μεταξι οταν του μιλησα για ενα θεματακι που ειχα που με αφηνε το μηχανακι ο σακης ελεγε μπορει να ειναι το ενα μπορει το αλλο ακρη δεν ειχα βρει αυτος ειπε βαζω το χερι μου στην φωτια ειναι μιζα. Τωρα που το βρηκε πως και αν εχει δικαιο δεν ξερω. Για πειτε λοιπον γνωμες για inter-motoτο γνωριζετε το συνεργειο ειναι καλος μαστορας? και απο τιμες τι παιζει? Γιατι εχω μια υπονια οτι παιζει να δαγκωνει.

Και αναμεσα στον Κοντη και σε intermoto τι θα προτιναται

Ευχαριστω

Τροποποιήθηκε από τον dogonala

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Και ο Σακης πιστοποιημενος εχω την εντυπωση πως ειναι.....

Αν δεν εχει παει καποιος και στους δυο δεν μπορει να εκφερει γνωμη ωστε να πει αυτος ειναι καλος και ο αλλος σκαρτος......εγω παντως δεν το κανω γιατι μεχρι στιγμης με τον ενα νταραβεριζομαι και δεν εχω αποψη για τον αλλο.

Απ'οτι εχω ακουσει ομως απο γνωστους ο Κωστας στην ιντερομοτο ειναι καλος μαστορας.

Κατι ασχετο.........τι σε νοιαζουν τα σερβις και τα συνεργεια,αφου θα το δωσεις για να πας ταξιδι..... :afro:

Τροποποιήθηκε από τον GeorStrat

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και ο Σακης πιστοποιημενος εχω την εντυπωση πως ειναι.....

Αν δεν εχει παει καποιος και στους δυο δεν μπορει να εκφερει γνωμη ωστε να πει αυτος ειναι καλος και ο αλλος σκαρτος......εγω παντως δεν το κανω γιατι μεχρι στιγμης με τον ενα νταραβεριζομαι και δεν εχω αποψη για τον αλλο.

Απ'οτι εχω ακουσει ομως απο γνωστους ο Κωστας στην ιντερομοτο ειναι καλος μαστορας.

Κατι ασχετο.........τι σε νοιαζουν τα σερβις και τα συνεργεια,αφου θα το δωσεις για να πας ταξιδι..... :afro:

Ειναι ακομα σε διαβουλευση με οικογενεια και μεσα μου το ταξιδακι. αλλα μεχρι να παρω την μεγαλη αποφαση τον φροντιζω τον tigraro οπως του πρεπει.

Απο τιμες εχεις ακουσει κατι?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν εχω χρειαστει και κατι.....μια αλλαγη λαδια εκανα,απο τον Ιουνιο που το πηρα....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και εγω στον σακη παω! Και εχει γινει εξουσιοδοτιμενος triumph!

Παντως γνωμη για αλλο συνεργειο δεν μπορω να εχω αλλα αν μπορουσα να πω κατι για τον σακης αυτο ειναι οτι ειναι καλος ανθρωπος περα απο την δουλεια του!

Τροποποιήθηκε από τον A7XBilly

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δε νομίζω παιδιά να έχει εξουσιοδότηση ο Σάκης.Με κάθε επιφύλαξη νομίζω η triumph θέλει πλέον κάθετη μονάδα για να δώσει πιστοποίηση.

Στον Πειραιά πετάνε κ καμία παπάτζα αν σε δούν ότι δεν κατέχεις,δεν είναι απόλυτα ειλικρινείς σε κάποια πράγματα αλλά δε σε τρώνει.Είναι τυπικοί με τιμές στάνταρ triumph.Τόσο η εργατοώρα δηλαδή,τόσο το ανταλλακτικό triumph που γενικά δεν είναι φτηνά από μόνα τους.

Ο Σάκης είναι κ αυτός πολύ καλός επαγγελματίας,μπορεί να κάνει καμία σκάτζα σε τιμές,δεν είναι τόσο αμετάπειστος σαν οι άλλοι.Σαν επαγγελματίες είναι πολύ καλοί και οι μεν κ οι δε,τα γνωρίζουν τα μηχανάκια τους.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

O σάκης ο ίδιος το είχε πει πριν κανα μήνα που είχα περάσει από εκεί ότι ή θα ή την έχει πάρει την εξουσιοδότηση...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ο σακης ειναι πλεον 100% εξουσιοδοτημενος !!! (με τα χαρτια του κ ολα) εγω το παω στον σακη γτ ειναι διπλα στη δουλεια μου απο τα 1τα χλμ. κανενα απολυτως θεμα...κ πολυ ωραιος τυπος κ μαστορας με καλο team, οτι χρειαστηκα απο την ιντερμοτο παρ ολη τη γκρινια με εξυπηρετισαν μια χαρα. γνκ δεν εχω κανενα θεμα !!!!

Τροποποιήθηκε από τον Doufe

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το θεμα με τον σακη ειναι οτι τον εμπιστευομαι περισσοτερο σε ανθρωπινο επιπεδο. Και τι εννοω. Εχω μια υπονεια για μιζα. Ε πιστευω αμα εχει ενα μικρο θεματακι δεν θα μου την αλλαξει ολη για να με δαγκωσει. Ποτε μην λες ποτε βεβαια αλλα δεν ξερω αυτο μου βγαζει.

Κατι αλλο ξερεται αν εχει ακρες για μεταχειρισμενα aftermarket καλουδια. πχ εξατμησεις, μανετες κλπ κλπ?/

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Από τους δύο προτιμώ τον Κόντη. Ο άλλος έχει τα καλά του και τα κακά του, αλλά μετά από 2-3 περιπτώσεις που δεν με κάλυψε η δουλειά του, αναζήτησα άλλο συνεργείο.

Τροποποιήθηκε από τον blueninja

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το θεμα με τον σακη ειναι οτι τον εμπιστευομαι περισσοτερο σε ανθρωπινο επιπεδο. Και τι εννοω. Εχω μια υπονεια για μιζα. Ε πιστευω αμα εχει ενα μικρο θεματακι δεν θα μου την αλλαξει ολη για να με δαγκωσει. Ποτε μην λες ποτε βεβαια αλλα δεν ξερω αυτο μου βγαζει.

Κατι αλλο ξερεται αν εχει ακρες για μεταχειρισμενα aftermarket καλουδια. πχ εξατμησεις, μανετες κλπ κλπ?/

Για κάτσε ρε παλικάρι μου!!!Τον εμπιστεύεσαι λες σε ανθρώπινο επίπεδο..δλδ,πας σου λέει την αλήθεια τι έχει και αν όντως έχει κάτι η μίζα σου σου ή είναι κάτι άλλο,σου λέει και την τιμή της επισκευής και εσύ μετά τι κάνεις,αφού πια ξέρεις τι έχει και πόσο θα σου στοιχίσει....το πας αλλού?Δεν τον εμπιστεύεσαι για μάστορα?

Ξέρεις κάποιο συνεργείο που δεν έχει άκρες σε μεταχείρο ανταλλακτικά. Εγώ προσωπικά,δεν ξέρω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

πρωτα απο ολα δεν πηγα αλλου ρε man ενα καπακι απο φλας πηρα συγνωμη για το εγκλημα να πουμε.απο ολο αυτο που εγραψες δεν καταλαβα που ειναι η διαφονια σου? το οτι τι? οτι ρωτησα αλλου? οτι πηρα μια 2 γνωμη απο πιστοποιημενο αλλο συνεργειο??

Τροποποιήθηκε από τον dogonala

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και πολύ καλά κάνεις και μια και δύο και χίλιες γνώμες να πάρεις από χίλια συνεργεία.

Εγκλημα δεν έκανες,διαφωνία δεν έχω,καλά τελειώματα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλησπερα παιδες,

Τις προαλλες πηγα τον τιγρη για πλησιμο και μου εσπασε το καπακι απο το φλας πιθανολογω ηταν φθαρμένο και το πιεστικο το αποτελειωσε. Πηρα αμεσως τηλεφωνο τον Σακη τον Κοντη να δω αν εχει ανταλακτικο δεν ειχε διαθεσιμο και επειδη δεν αντεχα να περιμενω πηγα πειραια στην intermoto που ειναι εξουσιοδοτημενο και ειχε ολα τα ανταλακτικα διαθεσημα. Και εδω ξεκινησε η απορεια. Ενω μεχρι τωρα δεν ειχα καμια δευτερη σκεψη για τον σακη και τα σερβις του και ολα οταν πηγα εκει σκεφτηκα γιατι να μην πηγαινω σε ενα officially πιστοποιημενο συνεργειο. Εν το μεταξι οταν του μιλησα για ενα θεματακι που ειχα που με αφηνε το μηχανακι ο σακης ελεγε μπορει να ειναι το ενα μπορει το αλλο ακρη δεν ειχα βρει αυτος ειπε βαζω το χερι μου στην φωτια ειναι μιζα. Τωρα που το βρηκε πως και αν εχει δικαιο δεν ξερω. Για πειτε λοιπον γνωμες για inter-motoτο γνωριζετε το συνεργειο ειναι καλος μαστορας? και απο τιμες τι παιζει? Γιατι εχω μια υπονια οτι παιζει να δαγκωνει.

Και αναμεσα στον Κοντη και σε intermoto τι θα προτιναται

Ευχαριστω

Καλσπέρα φίλε,εγώ που έχω αγοράσει από αυτούς τη μηχανή μου δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος από τη συμπεριφορά τους,κοιτάνε μόνο το κέρδος,σου πασάρουν ότι θέλουν αυτοί και εάν είσαι πρωτάρης ή όχι τόσο σχετικός με τη μηχανή σου θα σε γδάρουν στην τιμή(σέρβις ή αγορά),και εγώ από γνωστούς έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τον Κόντη οπότε και σκοπεύω να κάνω μία βόλτα τώρα που κοντεύει το σέρβις της δικής μου.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Από 2 χρόνια εμπειρία με intermoto δεν θα τη συνιστούσα σε κανέναν! 

Έχω βιώσει όλα τα αρνητικά σχόλια που έχω γραφτεί σε αυτό το θέμα...

Όσο για το αν είναι εξουσιοδοτημένος ο Σάκης, επικοινώνησα με ΗΛΙΟΦΙΛ Α.Ε πριν 3 μήνες και μου επιβεβαίωσε ότι είναι εξουσιοδοτημένο συνεργείο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θα ήθελα να ανοίξω ξανά το θέμα για συνεργείο triumph. Σε γενικές γραμμές είμαι τελείως απογοητευμένος από τα συνεργεία / service των ''εξουσιοδοτημένων / πιστοποιημένων'' συνεργείων. Έχω περάσει από όλα και έχω μείνει απόλυτα δυσαρεστημένος από όλους. Το χειρότερο που έκανα ποτέ ήταν πέρυσι στου Πιερράκου. Ήταν το μεγάλο των 40000 χλμ. Όταν το πήρα μετά το υποτιθέμενο σερβις που έκαναν, το μηχανάκι έκανε κάποιες μικροδιακοπές  στις 2000-3000 στροφές, κυρίως όταν έπεφτε σε λακκούβες. Και γενικώς το μηχανάκι δεν τράβαγε. Την επόμενη μέρα το πήγα πίσω και τους περιέγραψα τι συνέβαινε. -Προφανώς ο μικρός που έκανε το σέρβις, δεν γνώριζε πως να το κάνει σωστά-. Ο ίδιος ο Πιερράκος λοιπόν από ότι μου είπε την επόμενη μέρα, το έκανε βόλτα μέχρι Αργυρούπολη και δεν κατάλαβε κάτι. Αλλά παρόλα αυτά άλλαξε το πρόγραμμα. Το πήγα λοιπόν μια βόλτα 3-4 τετράγωνα και ακόμα έκανε τις διακοπές. Το πήγα πίσω και του το ξαναλέω. Από ότι φαίνεται, δεν είχε ιδέα τι γινόταν, παρότι μου έλεγε συνεχώς για τα 35 χρόνια που δουλεύει πάνω στις μηχανές και δεν του είχε ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο (τα σχόλια δικά σας) και στο κάτω κάτω δεν ήθελε να ενδιαφερθεί κιόλας παραπάνω. Τα 600 ευρώ που έσκασα για το ''σέρβις'' του έφταναν βρε παιδί μου. 

Εν τέλει, ούτε 1 χρόνο αργότερα και η μηχανή πλέον κάνει τεράστιες διακοπές στις χαμηλές στροφές. Μάλιστα πριν 1 βδομάδα κατά τη διάρκεια πορείας στη μέση του δρόμου, απλώς έσβησε. Είναι απλώς επικίνδυνη για οδήγηση και πρέπει να την πάω οπωσδήποτε για έλεγχο και κανονικό σέρβις.

Μπορεί κάποιος να μου προτείνει 1 σοβαρό συνεργείο που να ξέρουν τη δουλειά τους ώστε να την ελέγξουν;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Γενικότερα η εταιρεία απαρτίζεται από σκουπίδια όσον αφορά την εξυπηρέτηση πελατών. Αν έχεις δοκιμάσει τον Σάκη τον Κοντη και δεν έμεινες ευχαριστημένος , θα σου πρότεινα να το πας στο MRG Γιαννακόπουλος χωρίς να έχω (ακόμα ) δική μου γνώμη αλλά απ' όσα ακούω από παιδιά που εμπιστεύομαι.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Γενικότερα η εταιρεία απαρτίζεται από σκουπίδια όσον αφορά την εξυπηρέτηση πελατών. Αν έχεις δοκιμάσει τον Σάκη τον Κοντη και δεν έμεινες ευχαριστημένος , θα σου πρότεινα να το πας στο MRG Γιαννακόπουλος χωρίς να έχω (ακόμα ) δική μου γνώμη αλλά απ' όσα ακούω από παιδιά που εμπιστεύομαι.

Μα σου λέω έχω πάει σε όλους μπας και βρω τον σωστό και είναι όλοι μια απογοήτευση. Ο Γιαννακόπουλος ασχολείται και με triumph;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 1 ώρα, το μέλος StreetTriple2009 έγραψε:

Μα σου λέω έχω πάει σε όλους μπας και βρω τον σωστό και είναι όλοι μια απογοήτευση. Ο Γιαννακόπουλος ασχολείται και με triumph;

Ναι ναι. Χθες μιλούσα με ένα παιδί με ένα Daytona 675R και μου είπε τα καλύτερα. 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 2 ώρες, το μέλος StreetTriple2009 έγραψε:

Θα ήθελα να ανοίξω ξανά το θέμα για συνεργείο triumph. Σε γενικές γραμμές είμαι τελείως απογοητευμένος από τα συνεργεία / service των ''εξουσιοδοτημένων / πιστοποιημένων'' συνεργείων. Έχω περάσει από όλα και έχω μείνει απόλυτα δυσαρεστημένος από όλους. Το χειρότερο που έκανα ποτέ ήταν πέρυσι στου Πιερράκου. Ήταν το μεγάλο των 40000 χλμ. Όταν το πήρα μετά το υποτιθέμενο σερβις που έκαναν, το μηχανάκι έκανε κάποιες μικροδιακοπές  στις 2000-3000 στροφές, κυρίως όταν έπεφτε σε λακκούβες. Και γενικώς το μηχανάκι δεν τράβαγε. Την επόμενη μέρα το πήγα πίσω και τους περιέγραψα τι συνέβαινε. -Προφανώς ο μικρός που έκανε το σέρβις, δεν γνώριζε πως να το κάνει σωστά-. Ο ίδιος ο Πιερράκος λοιπόν από ότι μου είπε την επόμενη μέρα, το έκανε βόλτα μέχρι Αργυρούπολη και δεν κατάλαβε κάτι. Αλλά παρόλα αυτά άλλαξε το πρόγραμμα. Το πήγα λοιπόν μια βόλτα 3-4 τετράγωνα και ακόμα έκανε τις διακοπές. Το πήγα πίσω και του το ξαναλέω. Από ότι φαίνεται, δεν είχε ιδέα τι γινόταν, παρότι μου έλεγε συνεχώς για τα 35 χρόνια που δουλεύει πάνω στις μηχανές και δεν του είχε ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο (τα σχόλια δικά σας) και στο κάτω κάτω δεν ήθελε να ενδιαφερθεί κιόλας παραπάνω. Τα 600 ευρώ που έσκασα για το ''σέρβις'' του έφταναν βρε παιδί μου. 

Εν τέλει, ούτε 1 χρόνο αργότερα και η μηχανή πλέον κάνει τεράστιες διακοπές στις χαμηλές στροφές. Μάλιστα πριν 1 βδομάδα κατά τη διάρκεια πορείας στη μέση του δρόμου, απλώς έσβησε. Είναι απλώς επικίνδυνη για οδήγηση και πρέπει να την πάω οπωσδήποτε για έλεγχο και κανονικό σέρβις.

Μπορεί κάποιος να μου προτείνει 1 σοβαρό συνεργείο που να ξέρουν τη δουλειά τους ώστε να την ελέγξουν;

Έχω μια υποψία, ότι απλά θέλουν καθάρισμα οι αυλοί εισαγωγής, γύρω από τις πεταλούδες. Τα ίδια μου έκανε και ένα Daytona 675 που είχα. Μιλάμε για δουλειά μισής ώρας, βγάζεις φιλτρόκουτο, παίρνεις βούρτσα (παλιά οδοντόβουρτσα κάνει) και καθαριστικό σπρέι καρμπς και απλά τρίβεις-καθαρίζεις με τις πεταλούδες τέρμα ανοικτές, να φύγει η μάκα. Στο δικό μου, από εκεί που δεν ήξερε τι είναι το ρελαντί, έγινε άψογο.

Φυσικά μπορεί να είναι και κάτι τελείως άλλο και να λέω βλακείες.

ΕΓΩ θα το πήγαινα σε όποιο τίμιο ,γενικό συνεργείο μοτοσυκλετών και όχι εξουσιοδοτημένο, γνωρίζω και θα απέφευγα τα εξουσιοδοτημένα. Σε εξουσιοδοτημένο στην Μιχαλακοπούλου που έχει κλείσει τώρα, μου έχει τύχει να τους πάω δικό μου street triple 675, 100% εξακριβωμένο από εμένα με καμμένο ανορθωτή (ο οποίος ήταν και σε δωρεάν ανάκληση) και μου έλεγαν να αλλάξω μπαταρία, τον έπιασα από το γιακά (που λέει ο λόγος) και του έδειξα με δικό μου βολτόμετρο έξω από το μαγαζί τι κάνει, για να καταλάβει ο τύπος τι έφταιγε. Οπου Φύγει Φύγει τα εξουσιοδοτημένα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Την 20/5/2021 at 6:50 ΜΜ, το μέλος FlyingInADream έγραψε:

Έχω μια υποψία, ότι απλά θέλουν καθάρισμα οι αυλοί εισαγωγής, γύρω από τις πεταλούδες. Τα ίδια μου έκανε και ένα Daytona 675 που είχα. Μιλάμε για δουλειά μισής ώρας, βγάζεις φιλτρόκουτο, παίρνεις βούρτσα (παλιά οδοντόβουρτσα κάνει) και καθαριστικό σπρέι καρμπς και απλά τρίβεις-καθαρίζεις με τις πεταλούδες τέρμα ανοικτές, να φύγει η μάκα. Στο δικό μου, από εκεί που δεν ήξερε τι είναι το ρελαντί, έγινε άψογο.

Φυσικά μπορεί να είναι και κάτι τελείως άλλο και να λέω βλακείες.

ΕΓΩ θα το πήγαινα σε όποιο τίμιο ,γενικό συνεργείο μοτοσυκλετών και όχι εξουσιοδοτημένο, γνωρίζω και θα απέφευγα τα εξουσιοδοτημένα. Σε εξουσιοδοτημένο στην Μιχαλακοπούλου που έχει κλείσει τώρα, μου έχει τύχει να τους πάω δικό μου street triple 675, 100% εξακριβωμένο από εμένα με καμμένο ανορθωτή (ο οποίος ήταν και σε δωρεάν ανάκληση) και μου έλεγαν να αλλάξω μπαταρία, τον έπιασα από το γιακά (που λέει ο λόγος) και του έδειξα με δικό μου βολτόμετρο έξω από το μαγαζί τι κάνει, για να καταλάβει ο τύπος τι έφταιγε. Οπου Φύγει Φύγει τα εξουσιοδοτημένα.

Και τώρα που είπες για φίλτρο... θυμήθηκα πως του είπα να το καθαρίσει επειδή έχω πάρει επαναχρησιμοποιούμενο, για να μην το αλλάξει, και δεν του έριξε ούτε καν λιπαντικό. Έτυχε να το ανοίξω κάποια στιγμή αργότερα και το είδα. Επίσης, φαντάσου δεν λίπανε ούτε καν το σταντ. Δλδ έλεος. 

Παρόλα αυτά, θα το προσπαθήσω ...αν και δεν θα έπρεπε να το κάνουν αυτό στο μεγάλο σέρβις;;;;;;;;;;;;;;;;; Αλήτες

Την 20/5/2021 at 5:56 ΜΜ, το μέλος Gouky7 έγραψε:

Ναι ναι. Χθες μιλούσα με ένα παιδί με ένα Daytona 675R και μου είπε τα καλύτερα. 

Να'σαι καλά ρε φίλε. Θα τους δοκιμάσω. Ευχαριστώ πολύ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Την 20/5/2021 at 4:11 ΜΜ, το μέλος StreetTriple2009 έγραψε:

Αγαπητε εχεις ενα σχετικα απλο μηχανακι και κατα την αποψη μου δεν χρειαζεσαι εξουσιοδοτημενο,αλλα εναν καλο μερακλη μαστορα.Το δικο μου ο προηγουμενος το πηγαινε σε "σοβαρο"εξουσιοδοτημενο γκουρου της triumph  και εχω διαπιστωσει αρκετες τσαπατσουλιες τις οποιες εκανα μια προς μια με τα χερακια μου.

Πριν κανεις οτιδηποτε ριξε ενα επωνυμο καθαριστικο του συστηματος τροφοδοσιας στο τεποζιτο.Πολλες φορες κανουν θαυματα. 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Την 26/5/2021 at 11:17 ΜΜ, το μέλος pan(dvs) έγραψε:

Αγαπητε εχεις ενα σχετικα απλο μηχανακι και κατα την αποψη μου δεν χρειαζεσαι εξουσιοδοτημενο,αλλα εναν καλο μερακλη μαστορα.Το δικο μου ο προηγουμενος το πηγαινε σε "σοβαρο"εξουσιοδοτημενο γκουρου της triumph  και εχω διαπιστωσει αρκετες τσαπατσουλιες τις οποιες εκανα μια προς μια με τα χερακια μου.

Πριν κανεις οτιδηποτε ριξε ενα επωνυμο καθαριστικο του συστηματος τροφοδοσιας στο τεποζιτο.Πολλες φορες κανουν θαυματα. 

Δεν ξέρω αν θεωρείται απλό ή όχι, αλλά θα περίμενε κάποιος σε αντιπροσωπία να γνωρίζουν τη μηχανή απέξω και ανακατωτά. Και από κάποιον που λέει και ξαναλέει ότι ''δουλεύει'' πάνω στα μηχανάκια πάνω από 35 χρόνια , να ξέρει τι του γίνεται.

Παρόλα αυτά θα το δοκιμάσω και αυτό.

Ευχαριστώ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα