Jump to content
Peiraiwths

Καπου κοντα στους Αγ.Θεοδωρους / Κυριακη 15/2

Recommended Posts

Τι όμορφη βόλτα...!!!

Ωραία παρέα, ωραία διαδρομή, ωραίο μέρος...!!!

Thanks guys...!!! :cheers: :cheers:

:_hi:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Όμορφα, ευχαριστήθηκα στρίψιμο αν και διπλός και ωραία παρέα! :D να ξαναγίνει... :)

Τροποποιήθηκε από τον Dont

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ωραια βολτα και η πρωτη μ μεγαλη..ωραια παρεα και θυμηθηκε και ο παππους βατραχος τα παλια π ειδε το σιμπιεφακι μ... :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Λοιπον εχουμε κ λεμε, σημερα διαπιστωσα για πρωτη φορα οτι η περιοχη ειναι τοσο κοντα απο τον παλιο σαν να πηγαινω στο συνταγμα! :plaf::bash::gathering:

Οσο κρυφη ηταν η καφετερια αλλο τοσο κρυφη ηταν η ταβερνα που ειχα φαει 150 μετρα πιο κατω πριν 2 χρονια :lol:

Και φυσικα η προταση του Γιαννη να παρουμε σουβλακια απο το Αλιβερι για πικ νικ σε κατι καταραχτες,λιμνες...ακουστηκε υπερβολικα καλη ιδεα!! Το γραφειο εδωσε την εγκριση του!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ρεμάλια βλέπω μπόλικα...γμτ δεν το είδα νωρίτερα...χμφ γκρρρρρ.... :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ναι οντως πολυ ωραια βολτα. Προσωπικα ευχαριστηθηκα στροφιλικι αλλα και η παρεα υπεροχηη!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Eπιστροφή στη βάση και έχω να πώ τούτο:

Σύνολο 11 μοτοσυκλέτες από 125cc έως και 1200cc,ηλικίες από κάτω των 30 έως και αρκετά πάνω των 50 :peep::grin:, παλιά και νέα μέλη,που όλως περιέργως δέσαμε άμεσα τόσο πολύ δε,που ήταν σαν να γνωριζόμασταν χρόνια.

Αυτό εγώ εξέλαβα από την σημερινή βολτίτσα μας και ακριβώς αυτό το σημείο με ευχαρίστησε ιδιαίτερως.Ωραίες οι μοτοσυκλέτες,ωραίο το τοπίο με θέα το απέραντο γαλάζιο που ήμασταν,αλλά για μένα αυτό που μετράει σε πολυπληθής μοτοσυναντήσεις είναι ο άνθρωπος,ο φίλος,ο σύντροχος,η καλή παρέα,αυτό δλδ που πετύχαμε όλοι μαζί σήμερα.

Νάμαστε όλοι γεροί και να ξαναβρεθούμε.Σας ευχαριστώ.. :gd_cheers:

Τροποποιήθηκε από τον moto99

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ωραίες οι μοτοσυκλέτες,ωραίο το τοπίο με θέα το απέραντο γαλάζιο που ήμασταν,αλλά για μένα αυτό που μετράει σε πολυπληθής μοτοσυναντήσεις είναι ο άνθρωπος,ο φίλος,ο σύντροχος,η καλή παρέα,αυτό δλδ που πετύχαμε όλοι μαζί σήμερα.

Νάμαστε όλοι γεροί και να ξαναβρεθούμε.

Τα είπες όλα... :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ωραια κοντινη βολτιτσα και όλα τα παιδια OK και το νου στο περιμενε στο δρομο ολοι μαζι .Αντε και στην επομενη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Χωρίς σχόλια. Τά 'παν οι άλλοι. :_thumbsup:

Ερε, δε θά 'ρθει η άνοιξη.....? Τρέμετε δρόμοι, ο αγαπούλης έρχεται. :crazy:

Όμορφα, ευχαριστήθηκα στρίψιμο αν και διπλός και ωραία παρέα! να ξαναγίνει...

Ότι θα καταντούσα να "κυνηγάω" τον Dont και να μην τον φτάνω, ποιός να μου τό 'λεγε..... I Dont believe it. :plaf: :D :P

Υ.Γ.

Κύριε διευθυντά φωτογραφίας, πολύ κακή έως κάκιστη ποιότητα βλέπω στις λίγες φωτό που ποστάρατε. :shock::lac:

Παρακαλώ περάστε απ' τον προσωπάρχη και το ταμείο. :afro: Απολύεστε. :sopase::tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Οπως ειπα το κλεινω το μαγαζι μεχρι να γυρισει απο Ιταλια! Τα κοροιδα μας τελειωσαν!!! :lock:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κι εγω να φανταστείς δεν μπορουσα να ξεφυγω από ένα CBF 125....... :ranting:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Οπως ειπα το κλεινω το μαγαζι μεχρι να γυρισει απο Ιταλια! Τα κοροιδα μας τελειωσαν!!! :lock:

Καλά ρε συ, μην παρεξηγιέσαι. Αστειεύομαι. :D

Πάντως την αποζημίωσή σου θα την πάρεις κανονικά. Τρόϊκα τέλος. :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δε μου λέτε ρε λαμόγια...

Με το που ξεκινήσαμε για επιστροφή και βγήκαμε στον κεντρικό,

ήταν μπροστά μας μια πορτοκαλοκόκκινη οδική βοήθεια...

Για μένα τη φωνάξατε έτσι...???

Πείτε την αλήθεια...

:crazy::peep::mB_kalo_e:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Κι εγω να φανταστείς δεν μπορουσα να ξεφυγω από ένα CBF 125....... :ranting:

σιμπιεφ παρον..να υποθεσω εχεις το ζητα;; αν ναι..εχω μια ιδιαιτερη αγαπη για αυτο τον κωλο και ηθελα να τον χαζευω.. ;)

Τροποποιήθηκε από τον geokaf

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Όμορφα πράγματα!! Το σκεφτόμουν να ακολουθήσω κι εγώ μιας και έχω να κάνω σοβαρή βόλτα κάτι μήνες αλλά τελικά σάπισα!! Νεξτ τάιμ !!

ΥΓ: Δεν ξέρω τον φωτογράφο αλλά αν ήταν και ο Αργύρης μαζί και δεν έχει ανεβάσει φώτο με το Μούλτι να χαζέψουμε κι εμείς λίγο τότε είναι ιερόσυλος :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Όμορφα πράγματα!! Το σκεφτόμουν να ακολουθήσω κι εγώ μιας και έχω να κάνω σοβαρή βόλτα κάτι μήνες αλλά τελικά σάπισα!! Νεξτ τάιμ !!

ΥΓ: Δεν ξέρω τον φωτογράφο αλλά αν ήταν και ο Αργύρης μαζί και δεν έχει ανεβάσει φώτο με το Μούλτι να χαζέψουμε κι εμείς λίγο τότε είναι ιερόσυλος :P

Οχι,ο Αργύρης έχει ιωσούλα και του στέλνω τα περαστικά μου.

ΣΠΥΡΕΤΟ...φωτογραφίες please!!!big-tears.gif

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Απαντησες λιγο αργα ρε Σπυρο.....δεν ημουν σιγουρος αν πατε απο νεα εθνικη οδο η απο παλια,αργησα κι εγω να ξυπνησω το πρωι.....

Παντως αν πω οτι δεν ζηλεψα.....θα'ταν ψεμα.

Χαιρομαι που περασατε ομορφα και ευχαριστηθηκατε την διαδρομη....

Δηλωνω συμμετοχη για την επομενη καφεδια στην περιοχη.....και κατι για σουβλακια πηρε το ματι μου.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν ξέρω για σας, αλλά εγώ την άκουσα λιγάκι με το κρύο στα πόδια, και μιλάω για τους μηρούς αποκλειστικά.

Η εξήγηση μπορεί να είναι μία εκ των κάτωθι, ή και περισσότερες από μία συνδυαστικά:

1) Πού πάς ρε καραμήτρο με τζην? Δεν ξέρεις ότι είναι ακατάλληλο για κρύο? :wallbash:

2) Χουφτάλιασες Κωστάκη μ' και δεν το παραδέχεσαι.... (ου γαρ έρχεται μόνον) :sopase:

3) Είσαι θερμό αγόρι φτιαγμένο για ζεστά κλίματα. Εισιτήριο για Μαλδίβες τώρα. :vv:

4) Έχεις ευαισθησία πλέον μετά από κείνη την ξεγυρισμένη ψύξη την προπέρσινη και το "παράσημο" δε φεύγει... :(

5) Το Στρώμα πάει πολύ γρήγορα τελικά και τρως περισσότερο κρύο. :P

6) Και σου λέγανε.... μην ξυρίσεις πόδια, άσε την τρίχα κάγκελο να κρατάει λίγο κρύο. :crazy:

7) Άμα βάλεις λίγο λίπος πάνω σου μπορεί ν' αντέχεις περισσότερο κρύο..... παλιοσιλφίδα. :D

8) Δε μας χέ :shit: ζεις ρε Νταλάρα με τις ανησυχίες σου βραδιάτικο? :tooth:

Τροποποιήθηκε από τον Kostas-MotoLover

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παιδες ωραιοτατη βολτιτσα με τις φωτογραφιες μας ε και με λιγακι κρυο.αλλα ειναι της εποχης.Τι να κανουμε ακομα Φλεβαρη εχουμε οχι Ιουνιο.

Αντε και στην επομενη με διοργανωτη DON Spiridon τον νεο διευθυντη γραφειου οργανωσεων. ΑΞΙΟΣ :clapping2::worshippy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παιδες ωραιοτατη βολτιτσα με τις φωτογραφιες μας ε και με λιγακι κρυο.αλλα ειναι της εποχης.Τι να κανουμε ακομα Φλεβαρη εχουμε οχι Ιουνιο.

Αντε και στην επομενη με διοργανωτη DON Spiridon τον νεο διευθυντη γραφειου οργανωσεων. ΑΞΙΟΣ :clapping2::worshippy:

:popcorn:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Koψε τις μ...βραδιατικα :lol: :lol: :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα