Jump to content
nikoloul

Καφές Λαρισαίων.

Recommended Posts

Για να μην ανοίγω καινούριο, και μιας και δεν κατάφερα να ρθω την προηγούμενη φορά, πάμε πάλι κανά καφέ Λάρισα, Σάββατο 10/01 πρωί;;;

:gathering: :gathering: :gathering:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Θα την εχω Βολο εγω, αλλα αν μαζευτουμε ερχομαι με το κουτι να σας προσεχω... :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Έλα έλα με το συγκρουόμενο κανένα πρόβλημα θα είμαι εγώ δίπλα σου να σου κάνω παρέα!!!! =Ρ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Λοιπον, το ξεκιναω εγω. 11:00 καφε κεντρο, και μετα οποιος ψηνεται βολτα.

1) nikoloul (Νίκος)

2) Ηρώ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ωραία, μιας που είπε ο nikoloul για συνάντηση να μην ανοίγω άλλο θέμα.

Εγώ θα πήγαινα το Σάββατο μια διαδρομή έτσι κι αλλιώς. Έλεγα για Καλλιπεύκη, αλλά νομίζω τόσο ψηλά θα έχει χιόνι. Εξάλλου βλέπω θα είναι κι η Ηρώ με το 125 και δεν θα της είναι και ευχάριστο τόσα χλμ σε ευθείες.

Οπότε τι θα λέγατε μια πιο μικρή διαδρομή προς Φάρσαλα; https://www.google.gr/maps/dir/Larisa+%CE%9B%CE%AC%CF%81%CE%B9%CF%83%CE%B1/39.4554144,22.3423991/39.3269384,22.3823432/39.6380079,22.4204318/@39.4826394,22.4793638,58281m/data=!3m1!1e3!4m11!4m10!1m5!1m1!1s0x1358885c595d47a1:0x400bd2ce2b99c30!2m2!1d22.4191254!2d39.6390224!1m0!1m0!1m0!3e0?hl=en

Επίσης, παίζει να κάτσουμε για καφέ πιο περιφεριακά, π.χ. mikel παλιά εθνική; Για να έρθω με το μοτο και να φύγουμε απ' ευθείας μετά όσοι είναι.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

mikel παλιά εθνική +1

Οπότε τι θα λέγατε μια πιο μικρή διαδρομή προς Φάρσαλα; +100000000000

( Dimitrismaxrpm δεν σε πειράζει να είμαστε οι δυο μας, αν τελικά τα αγόρια τα άλλα δεν έρθουν =Ρ... βλέπεις είναι ακόμα στην ανάπτυξη και δεν μπορούν τα κρύα. :wub: )

1) nikoloul (Νίκος)

2) Ηρώ

3) Dimitrismaxrpm

4)... ?

5) ... ?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ΡΕ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ! δεν το πηρα χαμπάρι δουλευα.. και εκτος της αλλης δουλευω τα σαββατοκύριακα... θα κανουμε εναν καθημερινό καφε? Νταξ θα έρθω και Λάρισα αν ειναι :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και για καθημερινό καφέ μέσα είμαι. Για πρωί-μεσημέρι δεν ξέρω σίγουρα, αλλά απογεύματα μπορώ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σοβαρά τωρα η ωρα θα είναι πάλι 11? Θα περάσετε να με ξυπνήσετε? :yawn:

Anyway αύριο θα ξέρω σιγουρα αν έχω μεροκάματο το Σάββατο και θα απαντήσω κ εγώ. Λογικά παντως ναι.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Για να μην ανοίγω καινούριο, και μιας και δεν κατάφερα να ρθω την προηγούμενη φορά, πάμε πάλι κανά καφέ Λάρισα, Σάββατο 10/01 πρωί;;;

:gathering: :gathering: :gathering:

Εγινε διασπαση απο το προηγουμε νο τοπικ, και καρφιτσωθηκε το παρόν, ωστε να το βρισκετε ευκολα και να κανονιζετε τις συναντησεις σας. :afro: :afro:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

παιδια εγω τωρα που ανοιξαν οι σχολες ειμαι βολο και πεφτει διαβασμα οποτε δυσκολο να πεταχτω λαρισα...καλα να περασετε και πηγαιντε και μια βολτιτσα...ποιος την ακουει την ηρω αμα της ριξουμε παλι ακυρο?/ :P :D :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

παιδια εγω τωρα που ανοιξαν οι σχολες ειμαι βολο και πεφτει διαβασμα οποτε δυσκολο να πεταχτω λαρισα...καλα να περασετε και πηγαιντε και μια βολτιτσα...ποιος την ακουει την ηρω αμα της ριξουμε παλι ακυρο?/ :P :D :)

Κανονίζουμε να έρθουμε και Βόλο για να σου δώσουμε δύναμη και κουράγιο στο διάβασμα!!!! :afro:

Όσο για την γκρίνια σχετικά με την βόλτα εσείς θα με ακούτε ποιος άλλος!!!... :mB_kalo_e:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Τελικά αύριο στα Mikel (παλιά εθνική), 11 η ώρα το πρωί ισχύει ο καφεδάκος να βάλω το βράδυ ξυπνητήρι;

Ποιοι θα είμαστε;

1. nikoloul
  2. Ηρώ
  3. Dimitrismaxrpm
  4. zentakias ???
  5. Le Tavernier
  6. borgiriadis1 (Τάσος!!!)

7. ....

vaggelisK8600 εσύ δεν θα μας κάνεις την τιμή να έρθεις;;;;

Νικολακης_Husq επιβάλλεται να έρθεις!!!

Έλα να βλέπω συμμετοχές, ...

μην «νευριάσω γκαμώτα» (όπως λέει η μαμά μου)

!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Επιβαλλεται ξερω, μονο που απο Θεσσαλονικη να κατεβω για τον καφε λιγο δυσκολο... :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ρε Αύριο Εγώ δουλεύω γκρρρ μην με βάζετε στην λίστα θα βάλω τα κλάματα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εγω δουελευω....καλα να περασετε :cheers:

κανονιστε και κανα μεσημερι, οχι μονο πρωινα :rtfm:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

1. nikoloul
  2. Ηρώ
  3. Dimitrismaxrpm
  4. zentakias ???
  5. borgiriadis1 (Τάσος!!!)\

Άδεια απουσίας από την σύσκεψη στον Le Tavernier.

Ο κος. Le Tavernier δεν θα παραβρεθεί στην σύσκεψη που θα γίνει στις 10/1/2015 ώρα 11:00 διότι εγκλωβίστηκε στο ίδιο του το σπίτι από τα 10 μέτρα χιόνι που τοου έκλεισαν την είσοδο του σπιτιού.

Σύμφωνα με ειδικούς ο απεγκλωβισμός θα είναι πολύ δύσκολος και πολύ επικίνδυνος διότι ο ηφαίστειο που βρίσκεται μόλις 100 χλμ μακριά είναι έτοιμο να εκραγεί μιας και καπνίζει έντονα τα χόρτα που φύτρωναν δίπλα του. Οπότε θα χρειαστεί να κάνουν το σήμα για να έρθει ο Batman μαζί με τον Sperman για να σώσουν την κατάσταση, αλλά μιας και δεν έχουν ταυτότητα δεν μπορούν να περάσουν στην Ελλάδα. Οπότε έχουν μπει σε έναν πλοίο με αλλοδαπούς και τους περιμένουμε να καταφθάσουν.

Ο Ρωμανός μαθαίνοντας όλα τα παραπάνω κάνει μια νέα απεργία πείνας συμπαραστέκοντας στον κ. Le Tavernier....

Οπότε φίλε μου, δικαιολογημένα δεν μπορείς να έρθεις…

-----------------------

Όσο για σένα Νίκο, καλά δεν πειράζει… την επόμενη φορά.

Κανείς άλλος;;; =Ρ

Τροποποιήθηκε από τον Ηρώ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Άδεια απουσίας από την σύσκεψη στον Le Tavernier.

Ο κος. Le Tavernier δεν θα παραβρεθεί στην σύσκεψη που θα γίνει στις 10/1/2015 ώρα 11:00 διότι εγκλωβίστηκε στο ίδιο του το σπίτι από τα 10 μέτρα χιόνι που τοου έκλεισαν την είσοδο του σπιτιού.

Σύμφωνα με ειδικούς ο απεγκλωβισμός θα είναι πολύ δύσκολος και πολύ επικίνδυνος διότι ο ηφαίστειο που βρίσκεται μόλις 100 χλμ μακριά είναι έτοιμο να εκραγεί μιας και καπνίζει έντονα τα χόρτα που φύτρωναν δίπλα του. Οπότε θα χρειαστεί να κάνουν το σήμα για να έρθει ο Batman μαζί με τον Sperman για να σώσουν την κατάσταση, αλλά μιας και δεν έχουν ταυτότητα δεν μπορούν να περάσουν στην Ελλάδα. Οπότε έχουν μπει σε έναν πλοίο με αλλοδαπούς και τους περιμένουμε να καταφθάσουν.

Οπότε φίλε μου, δικαιολογημένα δεν μπορείς να έρθεις…

Χαχαχαχαχα! Εχεις θεματα μου φαινεται!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Χαχαχαχαχα! Εχεις θεματα μου φαινεται!

Όχι, ζηλεύεις που σου απάντησα με μια φρασούλα. =Ρ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Όχι, ζηλεύεις που σου απάντησα με μια φρασούλα. =Ρ

Really now? :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εγω δουελευω....καλα να περασετε :cheers:

κανονιστε και κανα μεσημερι, οχι μονο πρωινα :rtfm:

Στο Αλομπάρ δουλεύεις; Να μαζευτούμε κι εκεί καμία φορά αν είναι, βράδυ όμως.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα