Jump to content
manos437

Αποφυγή ακρωτηριασμού πάνω άκρων (Αγορά χειμερινού γαντιού)

Recommended Posts

Απαράδεκτος τίτλος!

Αν ψάξεις για κράνος, απέφυγε να ανοίξεις θέμα!

xaxaxxaxaaax...Να ανοιχθει τοπικ ΑΜΕΣΑ "προτεινομενος τιτλος" :mB_kalo_e::crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

ρε παιδιά,μια χαρά αστείος είναι,εμένα πάντως πήγαν να μου φύγουν τα τσίριος από την μύτη. :mB_kalo_e:

μικρή οφ τόπικ παρέμβαση, αλλά έλα ρε Κωστή, μη λεμε ότι θέλουμε...τα άτομα που ζήτησαν την αλλαγή δεν ήταν μόνο εγώ και αυτό κάτι λέει, άσχετα με τους κανονισμούς τους οποίους φρόντισε να μας θυμίσει ο Θανάσης. Εδώ μου την έπεσες εσύ που είχα το "tool review" στο θέμα μου με τα εργαλεία, και δε θα πέσει κόσμος να φάει το φίλο που άνοιξε θέμα με τίτλο για ακρωτηριασμούς πρώτο πλάνο; Ήμαρτον!

Αλλά τεσπα, ο συντονισμός ήταν σαφής, ο φίλος εξήγησε, τον βοηθήσαμε, νομίζω θέμα λήξαν...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εχει χαθεί το humor.

On topic:

Κάνα γάντι θα προτεινετε οι πιο έμπειροι; :P

Αρχικα λέω να πάρω καλουτσικα γάντια και με τα λεφτά απο τα κάλαντα θερμαινόμενα grips

Τροποποιήθηκε από τον manos437

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εχει χαθεί το humor.

Ζήτα με χιουμορ απο καποιο Συντονιστη να κανει λιιιγο πιο μοτοσυκλετιστικο τον τιτλο...Δεν χρειαζεται-νομιζω-black humor μεταξυ μας :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

πιασάρικος τίτλος :crazy:

Ηρεμήστε ρε παιδιά,μια χαρά αστείος είναι,εμένα πάντως πήγαν να μου φύγουν τα τσίριος από την μύτη. :mB_kalo_e:

Θα σταθώ στους υποστηρικτές μου

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μικρή οφ τόπικ παρέμβαση, αλλά έλα ρε Κωστή, μη λεμε ότι θέλουμε...τα άτομα που ζήτησαν την αλλαγή δεν ήταν μόνο εγώ και αυτό κάτι λέει, άσχετα με τους κανονισμούς τους οποίους φρόντισε να μας θυμίσει ο Θανάσης. Εδώ μου την έπεσες εσύ που είχα το "tool review" στο θέμα μου με τα εργαλεία, και δε θα πέσει κόσμος να φάει το φίλο που άνοιξε θέμα με τίτλο για ακρωτηριασμούς πρώτο πλάνο; Ήμαρτον!

Αλλά τεσπα, ο συντονισμός ήταν σαφής, ο φίλος εξήγησε, τον βοηθήσαμε, νομίζω θέμα λήξαν...

Ώπα Αποστόλη,φρένο..ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ το θέμα σου με αυτό.

Πρώτα απ'όλα όπως βλέπεις δεν έβαλα μόνο το δικό σου σχόλιο για αλλαγή τίτλου :) από εκεί και πέρα εγώ τότε στο θέμα σου είδα:

πλήρες σετ σε εξωπραγματική τιμή

58 ευρώ. Ναι καλά διαβάσατε. 58 ευρωωωωω την τρέλα μου...ΜΟΝΟ!

Για μία κασετίνα που ΔΕΝ την είχες δοκιμάσει που και πάλι,το σχόλιο μου δεν ήταν επιθετικό ούτε στην "έπεσα": http://www.mybike.gr...ost__p__1859810

Οπότε καμία σχέση με το χιουμοράκι του Μάνου. :)

Τροποποιήθηκε από τον CrazyTsach

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Άμα μιλάμε Κρήτη για τόσο κρύο θα πέσει φωτιά να μας κάψει!!

Εξαιρετικά γάντια και value for money ¨εχει η IXS. Τα έχω προτιμήσει και σε χειμερινά και σε αεριζόμενα δερμάτινα.

Με 70-80€ παίρνεις εξαιρετικά γάντια.

Για τη μηχανή που έχεις θα πρότεινα χούφτες και όχι θερμαινόμενα. Δεν υπάρχει λόγος και ειδικά για Κρήτη εκτός αν είσαι ένα βήμα πριν τον καναπέ με κουβερτούλα και τσαγάκι.. :grin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θα είμαι Αθήνα για μερικές μέρες (Ηλιούπολη), εχετε να προτείνετε οι Αθηναίοι κανενα μαγαζί με σχετικά καλές τιμές για εξοπλισμό;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Απιστευτα ατυχής - για να μην πω βλακώδης τίτλος topic, είπαμε ρε πστ μου...Ανοιγεις browser και βλέπεις "ακρωτηριασμός", ΟΚ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Απιστευτα ατυχής - για να μην πω βλακώδης τίτλος topic, είπαμε ρε πστ μου...Ανοιγεις browser και βλέπεις "ακρωτηριασμός", ΟΚ...

Για τσέκαρε κι αυτό που'χει κομπλέ τίτλο..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πωπω φίλε μου, που να θελήσεις να αγοράσεις κράνος, μην ανοίξεις θέμα καλύτερα, δεν θέλω να σκέφτομαι τον τίτλο...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πωπω φίλε μου, που να θελήσεις να αγοράσεις κράνος, μην ανοίξεις θέμα καλύτερα, δεν θέλω να σκέφτομαι τον τίτλο...

Σε πρόλαβαν :P

Απαράδεκτος τίτλος!

Αν ψάξεις για κράνος, απέφυγε να ανοίξεις θέμα!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θα είμαι Αθήνα για μερικές μέρες (Ηλιούπολη), εχετε να προτείνετε οι Αθηναίοι κανενα μαγαζί με σχετικά καλές τιμές για εξοπλισμό;

http://www.motorparts.com.gr/

απο εκει εχει καλυτερες τιμες

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σχετικο-ασχετο με το θεμα.

Απ οσο ξερω το GTX δεν επιτρεπει την υγρασια/νερο να περασει χαρη στη θερμοτητα που παραγει το σωμα μας, που ειναι υψηλοτερη απο την θερμοκρασια περιβαλλοντος. (καπως ετσι δλδ)

Αν λοιπον ενω βρεχει φοραμε γαντια με GTX και εχουμε ενεργοποιημενα τα θερμαινομενα γκριπ δεν θα εχουμε προβλημα; Θεωρητικα τουλαχιστον γιατι πρακτικα δυσκολο να βραχει τοσο πολυ η παλαμη.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα