Jump to content
sorips

Κρίσιμη μάχη για τη ζωή του δίνει ο Ν. Ρωμανός

Recommended Posts

....μηλάτε για αρχίδι@  που διαθετουν μικρά παιδιά κλέβοντας τράπεζες , ρίχνουν μολώτοφ  ,  καίνε μαγαζιά , κ.α     και κανένας δεν αντιδρά  στο ότι είναι ανήλικα  ,

μηλάτε για  παναθρώπινα  ιδανικά και  δέχεστε  ανήλικα να συμμετέχουν σε επεισόδια και ίσως και ληστείες  ή τρομοκρατικές ενέργιες . και ούτε εδω αντιδρά κανέις

να τα βρασω  αυτά τα ιδανικά , παπ@ρια ιδανικά είναι

ΑΝΗΛΙΚΟΙ οι μισοί κουκουλοφόροι που ΕΚΑΨΑΝ τα Εξάρχεια

Τροποποιήθηκε από τον οινοχόος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Μια μικρη παρενθεση. Αυτα τα περι αστυνομιας στην αμερικη δεν μπορω να τα ακουω. Περισσοτερους σκοτωνει η αστυνομια απο αυτους που σκοτωνουν οι τρελοι.

Δεν διαφωνώ σε αυτό, είναι ένα μεγάλο θέμα / κουβέντα / τροφή για σκέψη, απλά με τους ισχύοντες νόμους, και με τα παρόντα ΜΜΕ, ότι και αν κάνει η αστυνομία ή οι μπάτσοι, ή όπως θες πες τους, θα βγουν κατηγορούμενοι για το παραμικρό.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν διαφωνώ σε αυτό, είναι ένα μεγάλο θέμα / κουβέντα / τροφή για σκέψη, απλά με τους ισχύοντες νόμους, και με τα παρόντα ΜΜΕ, ότι και αν κάνει η αστυνομία ή οι μπάτσοι, ή όπως θες πες τους, θα βγουν κατηγορούμενοι για το παραμικρό.

Ποιοί ? Οι μπλέ ?

:worthy::rotfl::rotfl::rotfl:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν το έγραψα σωστά.

Θα πέσουν να τους φάνε τα ΜΜΕ. Αυτό εννοώ.
πχ σήμερα βλέπω άρθρα "ΜΠΟΥΝΙΑ ΑΠΟ ΜΠΑΤΣΟ ΣΕ ΑΝΗΛΙΚΟ".

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν το έγραψα σωστά.

Θα πέσουν να τους φάνε τα ΜΜΕ. Αυτό εννοώ.
πχ σήμερα βλέπω άρθρα "ΜΠΟΥΝΙΑ ΑΠΟ ΜΠΑΤΣΟ ΣΕ ΑΝΗΛΙΚΟ".

Λολ χ2.

Τζιμ, υπάρχει ατυπη ασυλία, χρονια τωρα....

Οτι και να γραφει, οτι και να δημοσιοποιηθει, οσα βιντεο κι αν ερθουν στη φόρα, η απονομη δικαιοσυνης στην Ελλάδα, ειναι σαν να ψαχνεις βιβλίο του Μαρξ στην Μακρόνησο....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τι να πουμε για τους και καλα αντιεξουσιαστες...ετσι ειναι οι αντιεξουσιαστες;και ποιος τους προσδιορισε με αυτον τον τιτλο δεν καταλαβενω!

Αυτα συμβενουν γιατι ο κοσμος μεγαλωνει τα παιδια του μαθαινοντας οτι οποιος ειναι ποιο καλος στις κομπινες ποιο εξυπνος να δουλεψει τον αλλο να κλεψει τον αλλο κτλ κτλ ειναι ποιο μαγκας 

Ξεχασε ο κοσμος να μεγαλωνει τα  παιδια του λεγοντας τους να γινουν καλοι ανθρωποι...

Θα σας πιασω σιγουρα στον υπνο ρωτωντας σας ποσες φορες στην ζωη σας μεγαλωνοντας τα παιδια σας τους ειπατε ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ οχι καλο παιδι που το λενε ετσι λογου χαρης...μαθενουν ολοι στα παιδια τους πως να γινουν καλοι απατεωνες τι κοινωνια να φτιαξουμε ετσι.

Αφου λοιπον ο κοσμος οι γονεις μαθενουν τα παιδια τους να μισουν την κοινωνια που ζουν και να ζουν με λαθος τροπο μεσα σε αυτην δινοντας στα παιδια τους λαθος αξιες αν υπαρχουν ποια αξιες αυτο το λεω γιατι δεν τις μεταφερη κανεις στα παιδια του σπανια ποια κοινωνια θα φτιαξουμε ΤΟΥ ΑΛΗΤΑΜΠΟΥΡΑ που οργανωθηκε ποια και λεγετε αντιεξουσιαστης...που αυτο δεν το κανει κακο παιδι απλα θυμα καποιου εξυπνου παλιανθρωπου που τον εχει εκμεταλλευτει

Τροποποιήθηκε από τον andreasnemea

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εχετε μπερδεψει στο μυαλο σας τα 15χρονα που πανε απλα να πεταξουν καμια πετρα και μπορει καν να μην ξερουν γιατι εχει πορεια-τους ασφαλιτες που κανουν επιιτηδες επεισοδια(οποιος εχει παει σε πορεια καταλαβαινει τι λεω) και τους αναρχικους

ειναι 3 πραγματα τελειως διαφορετικα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ετσι μπραβο !! Τωρα το κανες ξεκαθαρο αναρχικοι ειναι αυτοι που κλεβουν τραπεζες. , εχουν οπλα και σκοτωνουν χρησιμοποιουν βια σε οτι δεν συμφωνει με τα πιστευω τους

Τροποποιήθηκε από τον οινοχόος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Οχι οχι οινοχοος αυτοι που τις καινε πες χωρις να υπολογιζουν του αλλου την ζωη αν ειναι καποιος μεσα marfin 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

το να κλεβουν τις τραπεζες ναι και δεν με νοιαζει και δεν θα λυπηθω καμια τραπεζα..

το να σκοτωνουν που το ειδες ρε μεγαλε??

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

το να κλεβουν τις τραπεζες ναι και δεν με νοιαζει και δεν θα λυπηθω καμια τραπεζα..

marfn marfin ρε μεγαλε χρυση αυγη νεο ηρακλειο ποσα θες 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

επειδή  τα έχω πάρει λίγο με όλα αυτά που γίνονται κάθε χρόνο με αφορμή ημερομηνίες και επετείους που θα έπρεπε να είναι τροφή για σκέψη και όχι για μπάχαλα για μένα τα πράγματα είναι απλά....

ΌΛΟΙ οι μπάχαλοι (15χρονα,ούγκανα,ανεγκέφαλοι και λοιπά μονοκύτταρα πρωτόζωα) που σπάνε  δημόσια και ιδιωτική περιουσία ΠΡΕΠΕΙ να πάνε στην μπουζού!!

Όσο για τους αναρχικούς που απολαμβάνουν τα καλά τις κοινωνίας μας αλλά δεν θέλουν και τα κακά που πάνε παρέα (ίσως δεν θέλουν να τα αντιμετωπίζουν...?) μπορούν να πάνε και να κάνουν την αταξική/αναρχική τους κοινωνία κάπου αλλού...στις στέπες της Ασίας,στην ζούγκλα στην Αφρική/Αμαζόνιο ή και στην Ανταρκτική δεν ξέρω....μακριά πάντως!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

στην μαρφιν ησουνα μπροστα ρε φιλε?γιατι αν ξερεις πηγαινε να καταθεσεις να βρουν τους δολοφονους,ολοι αυτο θελουμε..με τοσες καμερες στο κεντρο και δεν μπορουν να τους βρουν...δεν ξερω,κατι δεν κολλαει

οσο για την δολοφονια στην χρυση αυγη...πηρε την ευθυνη της επιθεσης επαναστατικη οργανωση που δεν την ηξερε κανεις μεχρι τοτε και δεν ξαναεμφανιστηκε ποτε απο τοτε...και τα κρανη των δολοφονων ανηκαν σε γνωστο νονο της νυχτας..οκ!

και γω σου λεω οτι ειμαι ο σπαιντερμαν,αντε ελα να αποδειξεις το αντιθετο..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

στην μαρφιν ησουνα μπροστα ρε φιλε?γιατι αν ξερεις πηγαινε να καταθεσεις να βρουν τους δολοφονους,ολοι αυτο θελουμε..με τοσες καμερες στο κεντρο και δεν μπορουν να τους βρουν...δεν ξερω,κατι δεν κολλαει

οσο για την δολοφονια στην χρυση αυγη...πηρε την ευθυνη της επιθεσης επαναστατικη οργανωση που δεν την ηξερε κανεις μεχρι τοτε και δεν ξαναεμφανιστηκε ποτε απο τοτε...και τα κρανη των δολοφονων ανηκαν σε γνωστο νονο της νυχτας..οκ!

εδω δεν ειναι δικαστιριο τι κανει νιαου νιαου οκ και το ΠΑΣΟΚ με την ΝΔ δεν κλεβανε τοσα χρονια αν ξερεις κατι αντε να το καταθεσεις να πανε φυλακη πλακα μας κανεις τωρα ετσι;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Έχεις ιδέα ρε φίλε τι θα γίνει αμα όποιος γουστάρει μπαινει σε μια τραπεζα και τη ληστευει? ουτε εγω θα στεναχαωρηθω για τον τραπεζιτη αλλα αν παω μια μερα ΑΤΜ και μου πει παρε το μακρυτερο θα στεναχωρηθω λίγο...

Κατα τα άλλα όπως τα λέει ο ΖΟΙS, οι πολλοι αποφασισαν οτι η κοινωνια εχει κανονες κ οσοι διαφωνουν δν έχουν θεση μεσα της. Οταν οι πολλοι αποφασισουν οτι δε θα έχει κανονες το ιδιο θα ισχυει για αυτους που πιστευουν το αντιθετο...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μια σελιδα πισω ας πουμε θα βρεις μια απαντηση

ενδιαφερον αυτο με τις τραπεζες αληθεια τα λεφτα ποιος τα παιρνει ;

Την marfin εγώ την έκαψα, ξεκολλήστε. 

μα να μην σε παιρνουν στα σιβαρα :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

marfn marfin ρε μεγαλε χρυση αυγη νεο ηρακλειο ποσα θες 

Εσυ εισαι αλλου παλικαρι μου..... 

:thumbsup1:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ο αγωνας πρεπει να γινετε σεβομενος το περιβαλον και την ζωη του διπλανου σου με στοχο να δημιουργησει κατι καλο μεσα απο αυτο και οχι να καταστρεψει μονο το υπαρχων...

Ο αγωνας που εχει στοχο την δημιουργια ειναι αποτελεσματικος ο αγωνας που εχει στοχο την καταστροφη φερνει το ιδιο σαν αποτελεσμα την καταρρευση 

Θελουμε ενα κοσμο κατεστραμενο η ενα κοσμο καλυτερο;αγωνιζομαστε δημιουργοντας η καταστρεφοντας;

Μηνυμα απο Lunatic0nWheels

Το μέλος LunaticOnWheels πρόσθεσε ένα μήνυμα στο θέμα moto tsitinis γνωμες    πριν 4 ώρες

Αμα ερθει ο παρακατω να σε πειραξει ενημερωσε και σκαμε 10 15 ατομα για ξυλο με λοσταρια. Ενας εχει και σιδερικο.
Εγω ειμαι αλλου εισαι σιγουρος?οραια παιδια πολυ καλο παιδι καλος ανθρωπος λογικος κτλ μιλανε τα λογια του καθενος το ποιος ειναι αλλου και το τι πρεσβευει ο καθενας μας!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ο αγωνας πρεπει να γινετε σεβομενος το περιβαλον και την ζωη του διπλανου σου με στοχο να δημιουργησει κατι καλο μεσα απο αυτο και οχι να καταστρεψει μονο το υπαρχων...

Ο αγωνας που εχει στοχο την δημιουργια ειναι αποτελεσματικος ο αγωνας που εχει στοχο την καταστροφη φερνει το ιδιο σαν αποτελεσμα την καταρρευση 

Θελουμε ενα κοσμο κατεστραμενο η ενα κοσμο καλυτερο;αγωνιζομαστε δημιουργοντας η καταστρεφοντας;

Δεν διαφωνω αλλα καμια φορα δεν γινεται ετσι δυστυχως. Καποιες φορες μπορει να μην κανουν τα θεμελια και να πρεπει να τα ριξεις και να φτιαξεις καινουρια. Δεν με νοιαζει σε ποιον πολιτικο χωρο ανοικεις απλα απαντησε μου ενα πραγμα. Αυτο που ειπες για την δολοφωνια στο νεο ηρακλειο το πιστευεις;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, οι αρχές εξετάζουν όλα τα ενδεχόμενα. Λένε ότι περίμεναν ένα αιματηρό τρομοκρατικό χτύπημα και ότι ο στόχος άλλαξε τελευταία στιγμή λόγω της δολοφονίας του Παύλου Φύσσα 

Σε ποιον χωρο ανηκαν αυτοι δεν εχω αμφιβολια εσυ εχεις;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, οι αρχές εξετάζουν όλα τα ενδεχόμενα. Λένε ότι περίμεναν ένα αιματηρό τρομοκρατικό χτύπημα και ότι ο στόχος άλλαξε τελευταία στιγμή λόγω της δολοφονίας του Παύλου Φύσσα 

Σε ποιον χωρο ανηκαν αυτοι δεν εχω αμφιβολια εσυ εχεις;

οκ εγω ειμαι ο σπαιντερμαν και συ ο αστυνομος σαινης τελικα :yes:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

οκ εγω ειμαι ο σπαιντερμαν και συ ο αστυνομος σαινης τελικα :yes:

οχι απλα εγω μιλαω λογικα και εσυ πουλας τρελα...

τι φωναζεις οτι εχουν φαει λεφτα οι τραπεζες το πασοκ και η ΝΔ εχεις αποδειξεις;αν ναι να τις πας στον εισαγγελεα αν οχι να μην ξαναμιλησεις για αυτο...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

οχι απλα εγω μιλαω λογικα και εσυ πουλας τρελα...

τι φωναζεις οτι εχουν φαει λεφτα οι τραπεζες το πασοκ και η ΝΔ εχεις αποδειξεις;αν ναι να τις πας στον εισαγγελεα αν οχι να μην ξαναμιλησημεις για αυτο...

παληκαρι αστο.....καληνυχτα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μα αυτοι ειναι το συστημα ρε φιλε,μας δουλευεις??

περιμενεις το συστημα να τιμωρησει το συστημα..

τι πινεις και δεν μας δινεις

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα