Jump to content

Recommended Posts

πολυ ομορφες εικονες, αντε και στα επομενα :cheers:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Πανέμορφες φωτο πανέμορφα μέρη!!!κρατα μας ενήμερους στο θεμα με τις βόλτες στην περιοχή!

Καλα η φωτο με το xr στα καλύτερα του ειναι για καρτποσταλ!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τι δουλειά είχες εκεί, βρε μάστορα ;

Καρδιτσιωτης ειμαι αφου! :P

Πανέμορφες φωτο πανέμορφα μέρη!!!κρατα μας ενήμερους στο θεμα με τις βόλτες στην περιοχή!

Καλα η φωτο με το xr στα καλύτερα του ειναι για καρτποσταλ!!!

Χρηστο , εννοειται! Αν μεινω λιγο καιρο ακομα, θα υπαρξει και συνεχεια... Λογικα καποια στιγμη θα αρχισουν και οι εντουραδες. Αδερφικος φιλος με αυστριακο, καπνιστο δυομισαρι, οποτε ειμαι σιγουρος οτι θα υπαρξουν πολλες περιπετειες!! Ηδη χθες εκανα την πρωτη επισκεψη στο γνωστο για τους Καρδιτσιωτες, πιστακι της Μητροπολης και κατι χαζομονοπατακια σε ενα ποταμι εδω κοντα... :afro: Με εχει πιασει στερηση, με αυτα που διαβαζω στη χωματινη μπουγατσα... Επισης πρεπει να ξερω και κανα 2-3 μερη.. Ανοιξη θα ερθει καποια στιγμη.. Γκουχ-γκουχ... :rolleyes:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μλκσμενο μου λειψες!

Επισης πρεπει να ξερω και κανα 2-3 μερη.. Ανοιξη θα ερθει καποια στιγμη.. Γκουχ-γκουχ... :rolleyes:

την ανοιξη λοιπον! :mB_kalo_e:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πολυ ωραιες φωτο Κωστα! Να χαιρεσαι το καμαρι σου!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μπα? ξεκινήσαμε σιγά σιγά να περνούμε πάλι θάρρετα και να απομακρυνόμαστε απο τη φωλιά μικρό κατσιουλι?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ποια απο τις δυο ντιζες κοπηκε?

Υποθετω οχι αυτη που κανει επαναφορα, η αλλη... Γιατι οταν γκαζωνω δεν κανει τιποτα. Δεν εχω ουτε κατσαβιδακι ουτε τιποτα να το ανοιξω, να δω τι παιζει ρε γαμωτο...

Μπα? ξεκινήσαμε σιγά σιγά να περνούμε πάλι θάρρετα και να απομακρυνόμαστε απο τη φωλιά μικρό κατσιουλι?

Καιρος δεν ηταν Θωμακο;;; :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ηταν ο μεγαλος φοβος μου μη με αφησει σε καμια ρεματια απο ντιζα, ειχα μαζι μου αλλα επρεπε να λυσω μισο μηχανακι για να την αλλαξω!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ουτε ένα λαικ στον καλημέρα8764 μας εβγαλε την ψυχη μεχρι να απολυθει και συνεχιζει να μας την βγαζει προκαλώντας μας ζηλια με τις ομορφες φωτο :grin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καρδιτσιωτης ειμαι αφου! :P

Και γιατί δεν πας για καφέ στην πλατεία δικαστηρίων αντί να πηγαίνεις για λασπό τσάρκες? Οι πιο πολλοί στην πόλη μου φαίνεται ότι έχουν τα μοτοσακό μόνο για να τα μοστράρουν στην καφετέρια... :grin: (πίνοντας ροφήματα γιατί γλυκά σε αυτή την πόλη δεν σερβίρουν :fool:)

Για να είσαι μόνος σου τι παίζει? Δεν υπάρχουν άλλοι με τα γούστα σου? :think:

Άμα είναι έτσι άαααααααμα βάλω πάλι μπρος το DR να σε βρω να βολτάρουμε μαζί να μου δείξεις μέρη... :cheers:

Τροποποιήθηκε από τον Mi_ka

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και γιατί δεν πας για καφέ στην πλατεία δικαστηρίων αντί να πηγαίνεις για λασπό τσάρκες? Οι πιο πολλοί στην πόλη μου φαίνεται ότι έχουν τα μοτοσακό μόνο για να τα μοστράρουν στην καφετέρια... :grin: (πίνοντας ροφήματα γιατί γλυκά σε αυτή την πόλη δεν σερβίρουν :fool:)

Για να είσαι μόνος σου τι παίζει? Δεν υπάρχουν άλλοι με τα γούστα σου? :think:

Άμα είναι έτσι άαααααααμα βάλω πάλι μπρος το DR να σε βρω να βολτάρουμε μαζί να μου δείξεις μέρη... :cheers:

Χαχαχα! Σπανια παω δικαστηριων και αμα παω θα παω με ποδηλατακι ή με τα ποδια.

Υπαρχουν ατομα θελω να πιστευω, αλλα δεν εχω δικτυωθει ακομα καλα. Μεχρι τωρα ο ενας εχει μεν σωστο μηχανακι, δεν εχει χρονο, ασφαλειες στο μηχανακι κτλ, ο αλλος δε βγαινει ευκολα εξω απο την πολη και δεν ειναι για πολλα πολλα στα χωματα, οποτε αναγκαστικα μονος... Απο εδω κοντα εισαι και εσυ; Εννοειται πως ειμαι μεσα για οποιαδηποτε ονοφαδοκατασταση ή χωματαδες, που ουσιαστικα εξερευνηση θα ειναι γιατι και εγω δεν ξερω ακομη πολλα μερη...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αν κανονισετε τιποτα εδω κοντα εχετε υποψιν και εμενα για χωματαδες να δοκιμασω το Derbi να βγαλουμε γουστα :peep:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ωραια μερη με σωστο ματοσακο...αμα μάς αξιωσει να ερθουμε προς τα εκει,θελουμε ξεναγηση :)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σίγα σίγα το κατσίκι ξεθαρρεύει άντε με το καλό περιμένουμε και άλλα τέτοια θέματα. Μακάρι να είχε μιλιά να μιλήσει το XR που μετά από τόσο καιρό ξανά πάτησε χώμα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ωραία μέρη, καταπληκτική φύση !

Ανέβα Νεράιδα, και φέρε μας φωτό. (Εχω γραμμάτιο ανεξόφλητο απο Άγραφα εως Νεράιδα.... :this: )

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

όλες είναι γαμάτες

αυτή εδώ ρε μπαγάσα είναι να την στείλεις σε διαγωνισμό φωτογραφίας

20141121_163028_zpsfa428ae4.jpg

έχεις χρησιμοποιήσει και κατευθύνει θέλοντας η μη τον ήλιο ως φυσικό φλάς πάνω στο xr που λαμποκοπάει περισσότερο και απο την φρεσκοποτισμένη μπογιά του διαμαντή!!!

Η ιδανική desktop image!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μιας και η περιοχη ειναι πανω-κατω η ιδια, προσθετω εδω, ο,τι εχω...

Αν θελει καποιος admin να μου δωσει δικαιωματα να ξαναβαλω σωστους συνδεσμους για τις φωτογραφιες του 1ου ποστ επι τη ευκαιρια, να φαινονται, χαρα μου να το κανω...

Ξεχωριστη μερα για μενα σημερα, την αφιερωσα στον εαυτο μου. Οποτε με το που ξυπνησα και ειχα ορεξη για βολτα, δεν το πολυσκεφτηκα. Προφανως αφου δεν υπηρξε προγραμματισμος, δεν ειχα παρεα. Μονος λοιπον. Λιγοστες φωτογραφιες, αλλα χαρα μου να τις μοιραστω, εστω και αυτες!

Πριν απο αυτο, να πω δυο λογια για να σχηματισετε και εσεις μια καλυτερη εικονα. Απιστευτη λιακαδα, πολυ βροχη τις προηγουμενες μερες, αρκετες χαζες-ανωδυνες πτωσεις, πολλα απιστευτα απατητα μερη. Μιλαμε δρομοι που ειχαν γινει ενα με τα γυρω χωραφακια, απλωμενο παντου κοντο, εντονο πρασινο γρασιδι. Μονοπατια που ειχαν δημιουργηθει απο κατσικες και δεν ειχε περασει ποδι ανθρωπου ή ζωου για πολλα χρονια απο οτι φαινεται. Ενιωθα λες και ημουν στο χωριο των Χομπιτ...

Αυτο το μονοπατακι ξεκινα απο το πουθενα και δε βγαζει στο ιδιο μερος, δηλαδη δε βγαζει πουθενα.. :uglystupid2: -Χαλια φωτο το ξερω, ας το θεωρησουμε απλα τεχνη και ας προχωρησουμε λοιπον...-

20150203_130256_2_zpsn9ddecrd.jpg

Ενα ρεμα, με ελαχιστο νερο, αλλα για χαρη της επικοτητας, ας το θεωρησουμε οτι ειναι κατι παρομοιο με τον Huang He...

20150203_131418_zpscef9kkn2.jpg

Εδω βλεπουμε τα γραφικα της cryEngine87 στο παιχνιδι farCry8764...

20150203_153050_zpsoytq8izj.jpg

Εδω βλεπουμε την Καρδιτσα. ...Υποθετω...

20150203_153142_zpshbumv8ih.jpg

Και εδω βλεπουμε τα χιονισμενα βουνα στο δασος, ειναι ενα megatexture και με το draw distance στο max...

20150203_153204_zpsweb41ovq.jpg

Αυτια...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα