Jump to content

Recommended Posts

οσο δεν εκανε βημα με το βαπορι τοσο ξεσαλωσε με το 250...σκεψου να παρει κανενα 50αρι που θα φτασει.... :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

μπραβο φιλαρακι :thumbsup1: εδωσες το ταξιδιαρικο κι εχεις χορτασει βολτες μ' αυτο :tooth:

οσο δεν εκανε βημα με το βαπορι τοσο ξεσαλωσε με το 250...σκεψου να παρει κανενα 50αρι που θα φτασει.... :crazy:

Είδατε τι θαυμάσια πράγματα συμβαίνουν όταν δεν σκέφτεσαι τις βενζίνες; :tooth:

Ωραίες φωτό έβγαλες!

Τα εύσημα στη γυναίκα!

Τροποποιήθηκε από τον Mr.Slow

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Άντε ντε να ανοίξει και εμάς το μάτι μας... Σσσ ωραίος!

Μεγάλο πράγμα φίλε να μπορείς να φύγεις ανά πάσα στιγμή χωρίς να σπας κουμπαράδες! Εξ'ου και το 2.5άρι... Κάποια στιγμή στο μέλλον θα έρθει και μεγαλύτερο σίγουρα, αλλά δεδομένων των τωρινών οικονομικών η ικανοποίηση "του δρόμου" έστω και με το μικρούλι είναι τεράστια. Σκέψου πως ήταν γύρω στα 100 χιλιόμετρα βόλτα (τίποτα) και γυρνάς ανανεωμένος και τέρμα χαλαρωμένος απ'τα γνωστά καθημερινά. Μοτοδιαλογισμός! :grin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ωραια τοπια :blush2: .Αλλα εχω να σου δωσω μια φιλικη συμβουλη αντι να γραφεις ενα κειμενο και μονοκοπανια ολες τις φωτο θα μπορουσες να γραφεις και ενα μικρο κειμενακι για καθε φωτο οπως ο Βεδουινος.Ετσι το θεμα θα ηταν ακομα καλυτερο :_thumbsup:

Τροποποιήθηκε από τον GreekSouvlaki

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ωραια τοπια :blush2: .Αλλα εχω να σου δωσω μια φιλικη συμβουλη αντι να γραφεις ενα κειμενο και μονοκοπανια ολες τις φωτο θα μπορουσες να γραφεις και ενα μικρο κειμενακι για καθε φωτο οπως ο Βεδουινος.Ετσι το θεμα θα ηταν ακομα καλυτερο :_thumbsup:

Δεν έχεις άδικο αλλά στο συγκεκριμένο ήταν και σχετικά λίγες και λίγο... "γενικές", ας πούμε οι φωτογραφίες και είπα να μην υπάρχει και commentary! Θα το'χω υπ'όψη μου για το επόμενο! :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν έχεις άδικο αλλά στο συγκεκριμένο ήταν και σχετικά λίγες και λίγο... "γενικές", ας πούμε οι φωτογραφίες και είπα να μην υπάρχει και commentary! Θα το'χω υπ'όψη μου για το επόμενο! :_thumbsup:

Ναι ναι να ξεχυλώνουμε πάλι με άσκοπες σελίδες θεμάτων που στο τέλος γίνονται βαρετά θέματα και δεν ανοίγουν καν... Να ξεκινάς πριν πας βόλτα με ντιν νταν κλπ κλπ να έχει λίγο σπασπένς το θέμα όπως γίνεται εδώ και καιρό... Αντωνουά συνέχισε όπως ξέρεις και σε ξέρουμε και εμείς.. Είσαι ωραίος και να είσαι καλά να το χαρείς όσο δεν πάει μιας και κάθε φορά "ακούγεσαι" και πιο γεμάτος με την επιλογή σου.. Επιβεβαιώνεις τελικά ότι όλα είναι μια ιδέα.. Αν γουστάρεις κάτι πολύ, πάντα θα βρίσκεις τρόπο να το καταφέρνεις με οποιδήποτε μέσο και να νιώθεις ακόμη πιο τυχερός και χαρούμενος... Keep going :cheers: :cheers: ..

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μέσα σ'όλα έπεσες φίλε... :cheers:

Περιμένω με το καλό να έρθουν και τα υπόλοιπα ανταλλακτικά που θέλει μερικά μαζεματάκια ακόμα και με το καλό θα φτάσει και Θεσ/νίκη η ρουκετίτσα μου!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

10603246_322067401306509_4494469667729543205_n.jpg?oh=edd58b0c277dfa926b1b315f98be5d61&oe=54F7FD49&__gda__=1424586688_72d1009b0daf0b201bec7c1901772d24

Πολύ ωραίες λήψεις! ξεχώρισα την παραπάνω διότι είναι οτι ομορφότερο να απολαμβάνεις απο ένα τέτοιο ασφάλτινο μονοπάτι την φύση που ξετυλίγεται τόσο κοντά μπροστά σου!!

τελικά τώρα κατάλαβα τι έκανες, πούλησες το βαραντέρο και τα ρέστα πήρες βιράγκο (που μοιάζει να σου ταιριάζει περισσότερο) και βόλτες..!

μαρέσεις! :clapping::_thumbsup: :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πολύ ωραίες λήψεις! ξεχώρισα την παραπάνω διότι είναι οτι ομορφότερο να απολαμβάνεις απο ένα τέτοιο ασφάλτινο μονοπάτι την φύση που ξετυλίγεται τόσο κοντά μπροστά σου!!

τελικά τώρα κατάλαβα τι έκανες, πούλησες το βαραντέρο και τα ρέστα πήρες βιράγκο (που μοιάζει να σου ταιριάζει περισσότερο) και βόλτες..!

μαρέσεις! :clapping::_thumbsup: :_thumbsup:

Που να δεις πως ξετυλιγόταν η φύση στους χωματόδρομους που πιάσαμε! Καημένο τσοπεράκι τι τραβάει μαζί μου! χαχαχα

Πανέμορφες εικόνες πάντως, ειδικά όταν τις "ζείς" μπροστά σου. Η στάση στη λίμνη ήταν απίστευτη. Απόλυτη ησυχία εκτός απ'τα ζουζουνίσματα εντόμων και τα κραξίματα πουλιών, ούτε αμάξι δεν έβλεπες γύρω, ήρεμα τα νερά της λίμνης, η φύση μόνο ολόγυρα... Πανέμορφα, απλά. Κι ειδικά όταν δεν τρέχεις να προλάβεις, είτε ωράρια, είτε στροφές και κλίσεις, είτε... γρήγορους(!!!) και μπορείς απλά ν'αράξεις και ν'απολαύσεις τα γύρω τοπία. Καις και ακόμα λιγότερο! :grin:

Πάντως έχεις δίκιο, πήρα ακριβώς αυτό που έπρεπε να πάρω εξ'αρχής (και όσον αφορά το στυλ που μου αρέσει αλλά και τα κυβικά που μπορώ να συντηρήσω άνετα κάνοντας τέτοιες βόλτες) και με τα ρέστα όντως απλά το μάζεψα (και συνεχίζω και θα συνεχίζωωωω να το μαζεύω...) και... βολτάρω! Με ΠΟΛΥ λιγότερα λεφτά απ'όσο θα μου κόστιζε με το μαστόδοντο, και βραχυχρόνια αλλά και μακροχρόνια. Αγάπη μεγάλη το virago...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σύντροχε είσαι ωραίος! Πολύ όμορφη η διαδρομή και υπέροχες οι φωτογραφίες! Πάντα τέτοια!

Υ.Γ. Μπράβο σου που ξεφορτώθηκες το θηρίο και αγόρασες κάτι οικονομικότερο και περισσότερο στον τύπο σου. έχω μόνο μια απορία... γιατί δεν έψαξες για την αντίστοιχη Dragstar, ξέρεις αυτήν που έψαχνα κι εγώ. Στο λέω γιατί έχουν ακριβώς τον ίδιο κινητήρα, άρα δεν θα είχες πρόβλημα με τα ανταλλακτικά, αλλά ο βασικότερος λόγος είναι πως είναι νεότερο μοντέλο. Φιλικά πάντα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σύντροχε είσαι ωραίος! Πολύ όμορφη η διαδρομή και υπέροχες οι φωτογραφίες! Πάντα τέτοια!

Υ.Γ. Μπράβο σου που ξεφορτώθηκες το θηρίο και αγόρασες κάτι οικονομικότερο και περισσότερο στον τύπο σου. έχω μόνο μια απορία... γιατί δεν έψαξες για την αντίστοιχη Dragstar, ξέρεις αυτήν που έψαχνα κι εγώ. Στο λέω γιατί έχουν ακριβώς τον ίδιο κινητήρα, άρα δεν θα είχες πρόβλημα με τα ανταλλακτικά, αλλά ο βασικότερος λόγος είναι πως είναι νεότερο μοντέλο. Φιλικά πάντα.

Να'σαι καλά Chris, αντεύχομαι!

Η αντίστοιχη dragstar (250) είναι βαρύτερη, πιο αργή και κατά τ'άλλα φοράει ακριβώς το ίδιο μοτέρ (πιο... φιμωμένο) με την δικιά μου. Το πλαίσιο, τα φτερά και οι ρύποι αλλάζουν μόνο. Και πέραν αυτού, υπάρχουν ελάχιστες και τουλάχιστον 1000+ ευρώ πιο πάνω απ'ότι πήρα το παλιότερο. Ανταλλακτικά υπάρχουν ευτυχώς σε αφθονία και τα βρίσκεις και φθηνά, και ακόμα και οι Κινέζικες λύσεις είναι απλά -άριστες- σε ποιότητα. Συν του ότι το παλιό πάντα μου άρεσε παραπάνω...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν σε προλαβαίνω... Βρήκες την υγειά σου με το Virago και βολτάρεις ασταμάτητα! Καλά κάνεις!!! :chopper: :)

Πάντα τέτοια και με το καλό οι επόμενες! Θα περιμένουμε...

:cheers:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Mr Slow δεν σε ξέρω αλλά πολύ σε χαίρομαι που βολτάρεις σε τοπία που πολλοί τα προσπερνούν και όμως κρύβουν αρκετή ομορφιά.

Καλές βόλτες να έχεις.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ωραίες βολτίτσες ξηγιέσαι Αντωνάκη :_thumbsup:

Και πολύ ωραίες φωτογραφίες επίσης.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Είδατε τι θαυμάσια πράγματα συμβαίνουν όταν δεν σκέφτεσαι τις βενζίνες; :tooth:

Τα εύσημα στη γυναίκα!

Ειλικρινά σε χαίρομαι πολύ ρε φίλε.

Χαίρομαι που επιτέλους βρήκες λύση και είναι και η ιδανική στην παρούσα φάση.

Κι αυτό φαίνεται απ' το ότι έχεις μαμηθεί στις βόλτες (αυτό που θέλουμε όλοι μας) και απολαμβάνεις αυτά που χρειάζεσαι.

:respekt:

......... Επιβεβαιώνεις τελικά ότι όλα είναι μια ιδέα.. Αν γουστάρεις κάτι πολύ, πάντα θα βρίσκεις τρόπο να το καταφέρνεις με οποιδήποτε μέσο και να νιώθεις ακόμη πιο τυχερός και χαρούμενος... Keep going :cheers: :cheers: ..

:thumbsup1:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πιστεύω μια Στενή τώρα πια χρειάζεται...... :_innocent:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πιστεύω μια Στενή τώρα πια χρειάζεται...... :_innocent:

Πάλι; Τα'χω πάρει όλα παραμάζωμα! χαχαχα

10649696_313558962157353_9181928851795157859_n.jpg?oh=3143c1df9a35cf3efa6c8e1b21b397bc&oe=54ACF453

Μπατζάβαλη δεν έχω πάει ακόμα όμως...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα