Jump to content
Ηρώ

Έμεινα με τον λεβιέ στο χέρι...

Recommended Posts

Περαστικά μόνο σε σένα και άλλη φορά πιο συγκρατημένα...Ευχομαι να μην σου ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο!

Πάντα όρθιοι έτσι?? :grin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντα όρθιοι έτσι?? :grin:

Θα προσπαθήσω αν και δεν υπόσχομαι τίποτα! :mB_kalo_e:

Η προηγούμενη πτώση ήταν με την μικρή μηχανή εξαιτίας ενός δολοφονικού κουκουναριού!!!! :pinch: Βέβαια η μηχανή δεν έπαθε τίποτα γιατί έπεσε σχεδόν σταματημένη....

Τροποποιήθηκε από τον Ηρώ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Γκαμώτα, πάει το Σάββατο και η βόλτα που ήθελα να πάω με τα παιδιά που θα ερχόντουσαν από Λάρισα και θα πήγαιναν Καρδίτσα.................... :cry: :cry: :plaf: γιατίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι......

Πριν κάμποσες μέρες είχε έρθει το άβαφτο πλαϊνό φέρινγκ (όχι δεν παρήγγειλα μαμά) με αποτέλεσμα να μην εφαρμόζει καλά στην μηχανή (κόψε - ράψε με λίγα λόγια) και πέρα από αυτό ήταν και σπασμένο...Το υλικό ήταν για τα κλάματα και πάρα πολύ εύθραυστο από μόνο του. Όταν επικοινώνησα με τον έμπορα για την ζημιά του απάντηση σόι δεν έλαβα...

2m5cvif.jpg

2it4wug.jpg

Οπότε παρήγγειλα ένα δεύτερο φέρινγκ (δεν το ρίσκαρα να βάλω το "ηλίφιο" πλαστικό) από έναν ιδιώτη, η εξυπηρέτηση ήταν άψογη και σαν αντικείμενο είναι σε πολύ καλή κατάσταση.

254vbt3.jpg

(οοο φέεε μου, φαίνεται η παντοφλίτσα μου!)

dgkkgi.jpg

Επίσης ήρθε και το καπάκι πηνείων.

2vjdcw9.jpg

10pwzuo.jpg

Και ακόμα περιμένω τον λεβιέ.... και από Δευτέρα θα πάω το πλαστικό στα Τρίκαλα στον Τόγελο για βάψιμο.... αυτά...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Έχω χαλαστεί απίστευτα μην το συζητάς.... άσε και τα πλαστικά ακόμα στα Τρίκαλα είναι γιατί έχει δουλειά το παιδί οπότε δεν τον πιέζω να βάψει γρήγορα, δεν έχω που δεν έχω τον λεβιέ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πες τον καλυτερα οτι βιαζεσε ωστε να στα εχει ετοιμα μην σου ερθει ο λεβιες και μετα περιμενεις τα πλαστικα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Karavidoouli =D <3

Σε ευχαριστώ για την ευχή σου Νίκο!

Θα τον πάρω τηλέφωνο την Δευτέρα, για να του το πω...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μέχρι να έχουμε νέο θές να κάνουμε μια ανακαιφαλέωση που είναι και η χύτρα πάσης μαθήσεως? :crazy:

έχουμε ένα 1000άρι 4κ που το κυκλοφορεί για καθημερινό για να μήν φορτώνει χιλιόμετρα το 125 και χάνει μεταπωλιτική αξία με το οποίο τρώει σούπα πάει σε κάτι γαμάτους τέλειους μάστορες που αργούν αλλά δεν θέλει να τους πιέσει, ο λεβιές στο χέρι πάει παλινδρομικά σύννεφο σαν τα πιστόνια στο 4κ.

στο ενδιάμεσο παίζουν κάτι αγορές έτσι για να περνάει η ώρα του στύλ δέρματα μαστίγια χειροπέδες και τελικά στον λαρισαϊκό καφέ θα φανεί με 300άρακι νέας γενιάς καθώς το 1000 ήταν πολύ για να ψαρακώνει και να αλλάζει ταχύτητες με τον λεβιέ στο χέρι και το 125 έφυγε σε καλή τιμή!

έτσι πέρασε το 2014 και ζήσαμε εμείς καλά και εμείς καλύτερα :crazy:

:peep:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μαύρε Πήτ ........ :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Δεν είναι τίποτα το παθαίνω όταν έχω κοιμηθεί λίγες ώρες ο πρώτος εσπρέσο σπίτι με άγγιξε σαν χάδι στο μάγουλο και περιμένω το μίκελο boy που έχει αργήσει να μου ρίξει μια μπουνιά καφείνης στα μούτρα να νιώσω ότι ειμαι ζωντανός!

αφού κλείνουν τα μάτια μου και νιώθω να πηγαινοέρχομαι ανάμεσα σε δύο κόσμους σαν το χόμπιτ στον άρχοντα των δαχτυλιδιών :crazy:

Τροποποιήθηκε από τον pit_hal

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν είναι τίποτα το παθαίνω όταν έχω κοιμηθεί λίγες ώρες ο πρώτος εσπρέσο σπίτι με άγγιξε σαν χάδι στο μάγουλο και περιμένω το μίκελο boy που έχει αργήσει να μου ρίξει μια μπουνιά καφείνης στα μούτρα να νιώσω ότι ειμαι ζωντανός!

αφού κλείνουν τα μάτια μου και νιώθω να πηγαινοέρχομαι ανάμεσα σε δύο κόσμους σαν το χόμπιτ στον άρχοντα των δαχτυλιδιών :crazy:

Τότε ΔΕΝ πρέπει να κοιμάσαι καθόλου ! :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η μηχανή είναι στα τελευταία στάδια "συναρμολόγησης" :mB_kalo_e::crazy: , σήμερα θα πάω μια βόλτα στο Συκούριο από τον αγαπητό μάστορα Ράπτη να δω τι νέα έχει να μου πει.

Εφόσον το πάρω στα χέρια μου, καινούριο και φρέσκο θα έχει και φωτογραφικό υλικό! =)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν με θεωρω εμπειρο μοτοσυκλετιστη για να σου πω την γνωμη μου.αλλα θα σου πω τη δικη μου θεωρια.

Η οδηγηση ειναι με μια ( κοσμια ) λεξη απολαυση. οταν προσπαθεις να ξεπερασεις τον ευατο σου.. και τον πιεζεις σε μεγαλο βαθμο η απολαυση γινεται φοβος...αγχος... χανεις τα αντανακλαστικα σου.. βαζεις τον ευατο σου σε κινδυνο.. και χανεις το πιο βασικο.. την απολαυση.

.................................

Πολύ μου άρεσε αυτό έτσι που το έγραψες. :worshippy:

Ναι ρε σεις, ξέρω, πέρσι το έγραψε, :crazy: αλλά εγώ τώρα το είδα.  :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η οδηγηση ειναι με μια ( κοσμια ) λεξη απολαυση.οταν προσπαθεις να ξεπερασεις τον ευατο σου..και τον πιεζεις σε μεγαλο βαθμο η απολαυση γινεται φοβος...ανχος...χανεις τα αντανακλαστικα σου..βαζεις τον ευατο σου σε κινδυνο..και χανεις το πιο βασικο..την απολαυση.

Πολύ μου άρεσε αυτό έτσι που το έγραψες. :worshippy:

Αναποδα το πατε... Το παραπανω λεγεται απολαυση...:_devil:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αναποδα το πατε... Το παραπανω λεγεται απολαυση...:_devil:

Ο χαρακτηρισμός αλλάζει κάθε χρόνο και είναι αντιστρόφως ανάλογος της ηλικίας του αναβάτη φίλε Νικολή. :biggrin: 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ο χαρακτηρισμός αλλάζει κάθε χρόνο και είναι αντιστρόφως ανάλογος της ηλικίας του αναβάτη φίλε Νικολή. :biggrin: 

Δηλαδη αμα επιζησω τωρα, μπορει σε μερικα (20-25 γκουχ γκουχ) χρονια να κυκλοφορω κι εγω με βεστρομ κυριος...

Δεκτον... 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δηλαδη αμα επιζησω τωρα, μπορει σε μερικα (20-25 γκουχ γκουχ) χρονια να κυκλοφορω κι εγω με βεστρομ κυριος...

Δεκτον... 

Οχι.

Εχει ξανα συζητηθει.

Ναι μεν σε νεαρες ηλικιες εισαι γενικα πιο αγριος, αλλα αν το 'χεις μεσα σου ειτε στα 25 ειτε στα 50 κανιβαλος εισαι.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Οχι.
Εχει ξανα συζητηθει.

Ναι μεν σε νεαρες ηλικιες εισαι γενικα πιο αγριος, αλλα αν το 'χεις μεσα σου ειτε στα 25 ειτε στα 50 κανιβαλος εισαι.

Ε... ειπα "μπορει"... :mB_kalo_e:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα