Jump to content
ΩΡΙΩΝ

Ducati panigale 1299 R ,Μultistrada 1299 my 2015

Recommended Posts

η μουρη στο μουλτι απο απλα ασχημουλα που ηταν εγινε αισχος.

+600

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Μπράβο τους που,σχεδιαστικά,δεν ξέφυγαν από το παλιό και απλώς ομόρφηναν το καινούργιο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το multi έγινε υπέροχο, δείχνει ακόμα πιο κυριλέ και συνάμα αποπνέει περισσότερο δυναμισμό.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σαν τα angry birds έχει γίνει, μου αρέσει πάντως, μου αρέσει που έχει γίνει πιο ογκώδης μπροστά, έχει μεγαλώσει και η σέλα, της πάει πιο πολύ το topcase τώρα, για τον κινητήρα τα ξέρουμε, απλά διαμάντι, επίσης πρώτη φορά που βλέπω μαμά εξάτμιση να είναι πιο όμορφη από την aftermarket.. πάω πρακτορείο για κάνα τζόκερ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η πρωτη εντυπωση με αφηνει καπως παγωμενο. Δεν μου αρεσουν τα φουσκωματα ουτε η σελα. Σαν να προσπαθει να παρει κατι απο adventure που εμενα με χαλαει στον χαρακτηρα αυτης της μοτοσυκλετας.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η Μοτοσυκλετα ΕΙΝΑΙ και το δειχνει εκ πρωτης οψεως, εκει που πρεπει και ειπωθηκε απο τους ΚΑΤΟΧΟΥΣ

των ηδη μοντελων,ΒΕΛΤΙΩΜΕΝΗ.

Για εμενα,το γεγονος οτι το πολυ καλο το αναβαθμιζουν και ψαχνονται απο την μαμα ducati να το κανουν ακομη καλυτερο,με αρεσει πολυ.

Οτι εξελλισετε,απλα ΔΕΝ πεθαινει.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η Μοτοσυκλετα ΕΙΝΑΙ και το δειχνει εκ πρωτης οψεως, εκει που πρεπει και ειπωθηκε απο τους ΚΑΤΟΧΟΥΣ

των ηδη μοντελων,ΒΕΛΤΙΩΜΕΝΗ.

Για εμενα,το γεγονος οτι το πολυ καλο το αναβαθμιζουν και ψαχνονται απο την μαμα ducati να το κανουν ακομη καλυτερο,με αρεσει πολυ.

Οτι εξελλισετε,απλα ΔΕΝ πεθαινει.

πιο πολύ μετράει εμένα η γνώμη ΜΗ κατόχων γιατί είναι αντικειμενικότερη πιστεύω...όχι για το μούλτι, γενικά.

εγώ την βλέπω πιο "φλατ" σε πολλά σημεία από την προηγούμενη.

Εμφανισιακά μιλάω πάντα έτσι;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και πάνω που λες πως η Ιταλική Αισθητική και Σχεδίαση δεν μπορεί να πέσει παρακάτω, έρχεται το νέο και σε διαψεύδει........... Αν είναι δυνατόν η εταιρία που σχεδίασε το 916 και το monster, να δείνει αυτό το ΠΡΑΜΑ. Δυναμικά το μηχανάκι είναι αλλού, αισθητικά όμως είναι τελείως για τα τάρταρα.

Αν ήταν γυναίκα θα την είχα κατατάξει στην κατηγορία "γαρίδα".

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Προσωπική - φιλολογική άποψη, γιατί δεν μπορώ να βγάλω δυαδα στο στοίχημα...πόσο μάλλον να κερδίσω το joker για να την αποκτήσω...

• Μ' αρεσει ν'ουμ πολύ η πιο επιθετική γραμμή παντού! Πλαίνα και κ#λος τα σπάνε
  • Τα μπροστινά φανάρια είναι όντως απο μοτο που βγάζει 160 άλογα και το δείχνει...γκρρρρρρρ!!!!
  • Ο αυξημένος όγκος της απο τον οδηγό και μπροστά, έπισης μ' αρέσει πολύ...δείχνει πιο γεμάτη και πιο ταξιδιάρα

αλλά αυτό το φουλ γερακίσιο ράμφος γιατί :thumbsdown:??? Αν κόβανε τουλάχιστον την μύτη και το κάνανε λιιιιγο πιο flat...... :ok:

Τροποποιήθηκε από τον KOSTASAG

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και πάνω που λες πως η Ιταλική Αισθητική και Σχεδίαση δεν μπορεί να πέσει παρακάτω, έρχεται το νέο και σε διαψεύδει........... Αν είναι δυνατόν η εταιρία που σχεδίασε το 916 και το monster, να δείνει αυτό το ΠΡΑΜΑ. Δυναμικά το μηχανάκι είναι αλλού, αισθητικά όμως είναι τελείως για τα τάρταρα.

Αν ήταν γυναίκα θα την είχα κατατάξει στην κατηγορία "γαρίδα".

εντάξει το γούστο είναι υποκειμενικό... πχ εμένα το συγκεκριμένο μου αρέσει περισσότερο από το μούλτι 1000 πχ...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εμενα μου αρεσουν πολυ ειδικα το μουλτι ειναι ερωτας. αν ημουν ο ιννοβα πχ με τα 80000 θα τσιμπαγα: 1 μουλτι σιιγουρα , 1 καινουργιο ρ1 ή το καβασακι το supercharged και 1 καινουργιο ιννοβα ετσι για το γαμωτο :P

Τροποποιήθηκε από τον blooddead

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εντάξει το γούστο είναι υποκειμενικό... πχ εμένα το συγκεκριμένο μου αρέσει περισσότερο από το μούλτι 1000 πχ...

Εννοείται Γιώργο. Από την άλλη όμως ελάχιστοι (για να μην πω κανείς) δεν έχει πει άσχημο ένα 916, μια 328 GTB ή μία 8C. Είναι (θεωρώ) κρίμα, ένα τόσο αξιόλογο μηχανάκι να μην συνοδεύεται και από ένα "μαγικό" περιτύλιγμα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εντελως υποκειμενικο το γουστο του καθενος για το αν ειναι ομορφο η οχι.

Προσωπικα, θεωρω πως οσοι το βλεπετε ασχημο αυτο το μηχανακι....εχετε προβλημα ορασης :grin:

Το μηχανακι ειναι κ@υλαρος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το νέο χρηματοδοτικό πρόγραμμα Auto Credit με χαμηλό επιτόκιο της Ducati Financial Services, που δημιουργήθηκε σε συνεργασία με την Kosmocar, παρέχει ευελιξία και επιλογές σε εσάς που αναζητάτε την ελευθερία των κινήσεών σας.

Με το συγκεκριμένο χρηματοδοτικό πρόγμραμμα μπορείτε να αποκτήσετε τις Monster 1200, Monster 1200S, Diavel Dark, Diavel Carbon, Multistrada 1200, Multistrada 1200 S, Multistrada 1200 S Pikes Peak και Multistrada 1200 S Gran Turismo.

Τα βασικά πλεονεκτήματα του Auto Credit είναι η χαμηλή προκαταβολή στο 30%, επιτόκιο 3,9% (+0,6% εισφορά του Ν. 128/75), διάρκεια δανείου 36 μήνες, τελευταία δόση στο 30%, προστασία δανείου και δυνατότητα ένταξης στη χρηματοδότηση της ασφάλισης μοτοσυκλέτας.

Στο τέλος της περιόδου χρηματοδότησης, το πρόγραμμα παρέχει μία από τις παρακάτω τέσσερις επιλογές:

1. Αναχρηματοδότηση της τελευταίας μεγάλης δόσης

2. Ανταλλαγή της μοτοσυκλέτας με μια καινούργια (κατόπιν συμφωνίας με τον εξουσιοδοτημένο έμπορο)

3. Εξόφληση και διατήρηση της ιδιοκτησίας της μοτοσυκλέτας

4. Εγγυημένη επαναγορά από τον εξουσιοδοτημένο έμπορο στο 50% της αρχικής αξίας της μοτοσυκλέτας.

Χάμπε, πόσο πάνε τα νεφρά στη μαύρη αγορά;

Τροποποιήθηκε από τον DimitrisK72

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Copy paste το easy ride της bmw. Σωστη κινηση απο την λαθος εταιρεια.

Δεν το αποτυπώνεις καλά: Σωστή κίνηση, σε λάθος χώρα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αν κατάλαβα σωστά και θέσουμε ότι ένα multi πάει στα 23k κούτα, μιλάμε για 7k προκαταβολή και 36x 450€; Χωρίς να υπολογίσουμε επιτόκια.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το νέο χρηματοδοτικό πρόγραμμα Auto Credit με χαμηλό επιτόκιο της Ducati Financial Services, που δημιουργήθηκε σε συνεργασία με την Kosmocar, παρέχει ευελιξία και επιλογές σε εσάς που αναζητάτε την ελευθερία των κινήσεών σας.

Με το συγκεκριμένο χρηματοδοτικό πρόγμραμμα μπορείτε να αποκτήσετε τις Monster 1200, Monster 1200S, Diavel Dark, Diavel Carbon, Multistrada 1200, Multistrada 1200 S, Multistrada 1200 S Pikes Peak και Multistrada 1200 S Gran Turismo.

Τα βασικά πλεονεκτήματα του Auto Credit είναι η χαμηλή προκαταβολή στο 30%, επιτόκιο 3,9% (+0,6% εισφορά του Ν. 128/75), διάρκεια δανείου 36 μήνες, τελευταία δόση στο 30%, προστασία δανείου και δυνατότητα ένταξης στη χρηματοδότηση της ασφάλισης μοτοσυκλέτας.

Στο τέλος της περιόδου χρηματοδότησης, το πρόγραμμα παρέχει μία από τις παρακάτω τέσσερις επιλογές:

1. Αναχρηματοδότηση της τελευταίας μεγάλης δόσης

2. Ανταλλαγή της μοτοσυκλέτας με μια καινούργια (κατόπιν συμφωνίας με τον εξουσιοδοτημένο έμπορο)

3. Εξόφληση και διατήρηση της ιδιοκτησίας της μοτοσυκλέτας

4. Εγγυημένη επαναγορά από τον εξουσιοδοτημένο έμπορο στο 50% της αρχικής αξίας της μοτοσυκλέτας.

Ειχε φυγει απο την μνημη μου το συγκεκριμενο..........

Μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ

Τροποποιήθηκε από τον Captain Slow

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θα ρωτισω αυριο στην πιατσα για τα νεφρα Θειο Μητσο. Στην τελικη πουλαω το Sym μου σε εσενα 12.000 ευρω . Ετσι για να βοηθησεις εμενα τον φτωχο φιλο σου :grin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα