Jump to content
μάθο...

Γεννηθείς έν έτει 1931...οδηγός VS mAthosalina πεζή!...

Recommended Posts

Την οποία όμως την δίνει με βάση την πιστοποίηση του ιατρού. Δεν υπάρχει κάποιο άλλο κριτήριο σήμερα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Την οποία όμως την δίνει με βάση την πιστοποίηση του ιατρού. Δεν υπάρχει κάποιο άλλο κριτήριο σήμερα.

ειπα.Ο γιατρος πιστοποιει την αρτιοτητα ,οχι την ικανοτητα .

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σωστό. Αλλά μια και η ικανότητα δεν λαμβάνεται υπόψη, το μόνο φίλτρο που έχεις είναι τα της αρτιότητας. Αν λειτουργούσε σωστά έστω αυτό το κομμάτι, ένα σημαντικό ποσοστό θα ήταν εκτός δρόμων. Για αυτό και επιμένω σε αυτό. Είναι το μόνο που έχουμε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σε κάθε κράτος, όχι μόνο στην Ελλάδα, έχετε δει τη μέση ηλικία των νομοθετών?

Υπάρχει περίπτωση άνθρωποι των 60 ή 65+ να δεχθούν να ψηφιστεί τέτοιος νόμος?

Να υποχρεούνται στα 70+ να καταθέσουν το δίπλωμά τους?

Πάντως, ανεξάρτητα της νομοθετικής διάθεσης, καλά κάνουν και δε το ψηφίζουν.

Τα έχω πει και παραπάνω.

Και για να γίνω αντιληπτός, θα μπορούσατε να σκεφτείτε τι θα μπορούσε να έχει συμβεί αν αντί του "αργού" παππού ανέβαινε το δρόμο ο κ@υλωμένος 22χρονος με το τουρμπάτο πιστόλι και δεν είχε χώρος και χρόνο να φρενάρει?

Ή η ξανθιά με το X5 και το κινητό σαν σκουλαρίκι ταυτόχρονα με το φρέντο καπουτσίνο στο χέρι να μη μπορεί να υπολογίσει που πάει και που βρίσκεται?

Ανατριχιάζω και μόνο στη σκέψη.

Γιαυτό λέω, φίλε μου Κώστα, γ@μησέ το, μη χαλάς άλλο την υγεία σου και τα νεύρα σου.

Έγινε η στραβή και ευτυχώς η κοπέλα δεν χτύπησε και δε χρειάστηκε να την πας στο νοσοκομείο αιμόφυρτη κ τα παιδάκια να έχουν σοκαριστεί.

Αυτό είναι το σημαντικότερο.

Τα υπόλοιπα που σκέφτεσαι, ναι μεν είναι σωστά και επειδή σε ξέρω θεωρώ πως έχεις δίκιο 100% στην κρίση σου, αλλά δεν υπάρχει νόμος να καλύπτει κάτι τέτοιο.

Δώσε ένα ωραίο φιλί στην γυναίκα σου και στα ζουζούνια σου.

Ξεπεράσατε τη φουρτούνα με ελάχιστες φθορές και έδεσες στον μώλο με ασφάλεια.

Και αυτό είναι το σημαντικότερο, καπετάνιε μου :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ANA 3???? καλαα νταξ...

Βρε ας ήταν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ έλεγχος και ας ήταν και ανά πέντε χρόνια.....................

Εδώ ρε παιδιά βγάζεις δίπλωμα 18 χρονών και μέχρι τα 65 (47 χρόνια δηλαδή) κανείς δεν εξετάζει αν έχεις τα δυο χέρια, δυο ποδάρια, τα δυο μάτια που είχες όταν πήρες το δίπλωμα στα 18 σου.

Και για να ανάψει λίγο η κουβέντα, αν ψηφιζόταν ένας νόμος που θα έλεγε ΟΛΟΙ μας ανά ΠΕΝΤΕ χρόνια σωματική εξέταση και ανά δεκαπέντε πλήρης επανεξέταση, πόσοι από εσάς θα λέγατε μπράβο και πόσοι θα ανεβαίνατε στα κεραμίδια..........

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Βρε ας ήταν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ έλεγχος και ας ήταν και ανά πέντε χρόνια.....................

Εδώ ρε παιδιά βγάζεις δίπλωμα 18 χρονών και μέχρι τα 65 (47 χρόνια δηλαδή) κανείς δεν εξετάζει αν έχεις τα δυο χέρια, δυο ποδάρια, τα δυο μάτια που είχες όταν πήρες το δίπλωμα στα 18 σου.

Έχεις απόλυτο δίκιο, έτσι είναι δυστυχώς.

Και για να ανάψει λίγο η κουβέντα, αν ψηφιζόταν ένας νόμος που θα έλεγε ΟΛΟΙ μας ανά ΠΕΝΤΕ χρόνια σωματική εξέταση και ανά δεκαπέντε πλήρης επανεξέταση, πόσοι από εσάς θα λέγατε μπράβο και πόσοι θα ανεβαίνατε στα κεραμίδια..........

Σηκώνω το γάντι :D λοιπόν και σου λέω. Θα δεχόμουνα όχι απλώς αδιαμαρτύρητα αλλά και με χαρά, υπό τις εξής όμως 2 αδιαπραγμάτευτες προϋποθέσεις:

1) Οι επανεξετάσεις να ήταν απολύτως αμερόληπτες και χωρίς ίχνος φακελακίου στον ορίζοντα (πώς θα το κάνανε δεν ξέρω, ας κόβανε το σβέρκο τους, λίγο μ' ενδιαφέρει).

2) Οι επανεξετάσεις να μην αντιμετωπίζονταν ως ευκαιρία να τ' αρπάξει πάλι το Κράτος με παράβολα, υποχρεωτικά μαθήματα, ιατρικές εξετάσεις κατ' ιδίαν και άλλες κοστοβόρες και χρονοβόρες διαδικασίες.

Να ήταν πάμφθηνα (συμβολικό τίμημα), ώστε για κανέναν να μην είναι επιβάρυνση.

Γιατροί του Δημοσίου να εξέταζαν επί τόπου στα πλαίσια της διαδικασίας επανελέγχου και χωρίς κόστος για τους εξεταζόμενους.

Θα μου πείτε "μα έχει έξοδα κάτι τέτοιο". "Ναι, αλλά αυτά θα υπερκαλύπτονταν απ' το τεράστιο κόστος που θα γλιτώναμε όλοι απ' το συνεχές ξεσκαρτάρισμα και την επακόλουθη μείωση των τροχαίων" λέω ως αντίλογο.

Τροποποιήθηκε από τον Kostas-MotoLover

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ποστάρω μόνο και μόνο γιατί κάτι ανάλογο έπαθα και εγώ πριν 2 μήνες.

Στις 2Μαϊου είπαμε με την οικογένεια να πάμε στο αττικό πάρκο να δούμε τα ζωάκια και το σόου με τα δελφινάκια.

Μπήκαμε λοιπόν στο τουτού και ξεκινήσαμε, όλα ήταν υπέροχα ώσπου πήραμε το δρόμο της επιστροφής.

Βγαίνοντας λοιπόν από αττική οδό στην έξοδο προς Αχαρναί και ανεβαίνοντας τη Δημοκρατίας, μετά από 300 μέτρα, βλέπω ένα χιουντάι να έρχετε κατά πάνω μας στο αντίθετο ρεύμα.

Του κορνάρω και βλέπω ότι κοιμάται πάνω στο τιμόνι και όλα αυτά στις 2μμ, κόβω το τιμόνι δεξιά σε ένα πλάτωμα που έχει στο σημείο εκείνο και με κοπανάει με πολύ δύναμη, μιας και ερχόταν με καμιά 70 χλμ/ω, πίσω στον αριστερό τροχό.

ΟΙ ΖΩΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΆΚΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΤΑΝ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ΕΣΩΣΑΝ και δεν χτυπήσαμε, παρά μόνο η γυναίκα μου πονάει λίγο στην πλάτη από το τράνταγμα.

Η μικρή δεν έπαθε απολύτως τίποτα, να είναι καλά το recaro καθησματάκι της και εγώ έχω ένα κάψιμο στο χέρι από τον αερόσακο.

Το αυτοκίνητο έχει €7500 ζημιά, ευτυχώς έχω κάλυψη ζημιάς από ανασφάλιστο και γιατί το λέω αυτό;;;

Ο άλλος οδηγός ήταν ένα γοαμιοπρεζόνι του κερατά, που μόλις είχε πάρει τη δόση του και ήταν για θάνατο.

Χαρτιά δεν είχε τίποτα μαζί του, φυσικά, και ήταν τόσο ντίρλα που βγήκε έξω και κοιμόταν όρθιος χωρίς να πέφτει ο γαμιόλης κάτω.

Αμέσως τηλ. σε αστυνομία ΕΚΑΒ και φροντίδα ατυχήματος στην ασφάλειά μου.

Μετά περίπου από 1 ώρα ήρθε το ΕΚΑΒ και η αστυνομία, πήρε το ασθενοφόρο τη γυναίκα μου να τη πάει στο νοσοκομείο επειδή πονούσε αρκετά στην πλάτη της, αλλά ευτυχώς όλα καλά.

Η αστυνομία έγραψε την έκθεση για το συμβάν και έγραψε ότι φταίει ο άλλος μιας και το παραδέχτηκε χωρίς καμία αντίρρηση και του έκοψε και €20 επειδή δεν είχε χαρτιά μαζί του. worshippy.gif

Ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ ΦΥΛΑΞΕ ΚΑΙ ΟΙ ΖΩΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΘΗΣΜΑΤΑΚΙ...

2 μήνες μετά το συμβάν ακόμα το αυτοκίνητο δεν έχει φτιαχτεί...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ευτυχως την γλυτωσατε και αυτο και μονο ειναι που μετραει

θαυμαζω την ψυχραιμια σου και μονο,εγω δεν ξερω τι θα ειχα κανει.

το επαγγελματικο διπλωμα θελει ανανεωση καθε 5 χρονια και οχι 3

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Περαστικά στη γυναίκα σου, Κώστα.

Η λίστα με το πόσα πράγματα γύρω μας θέλουν προσοχή είναι ατελείωτη.

Τα παιδιά μου παίζουν στη γειτονιά μας. Εχω έναν γείτονα που περνάει τα στενά της γειτονιάς με το αμάξι, με "όσα". Για τα μηχανάκια και τους πιτσιρικάδες μην τα λέμε. Σφαίρα. Καμιά φορά λέω ότι ... "ευτυχώς" που έχουν παράνομες εξατμίσεις για να τους ακούνε τα παιδιά και να κάνουν στην άκρη!

Στον "πεζόδρομο" της πόλης λέω συνέχεια στα παιδιά "πρόσεχε, μπορεί να περάσει κανένας".

Δυστυχώς δεν είμαστε ευρωπαϊκή χώρα σε πολλούς τομείς.

Δε μου κάνει εντύπωση που γέροι οδηγάνε με ιατρικά πιστοποιητικά μαϊμού.

Μαϊμού συντάξεις, μαϊμού πτυχία, μαϊμού επιδόματα και ... μαϊμού ποινές.

Πότε είδατε αληθινά τιμωρημένο κάποιον που ΧΟΡΗΓΗΣΕ πιστοποιητικό μαϊμού.

Και ποιά θα ήταν πραγματική τιμωρία. Οχι φυλακή. Αγωγή ΠΟΛΛΩΝ ΧΙΛΙΑΔΩΝ ΕΥΡΩ εις βάρος του και ΑΜΕΣΗ ΕΚΠΟΙΗΣΗ της περιουσίας του. Να σου πω εγώ μετά για πότε "στρώνει χαρακτήρα" ο άλλος.

Παρανομείς; Χάνεις το σπίτι σου. Ετσι απλά!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Με βρίσκεις ΑΠΟΛΥΤΑ σύμφωνο.

Τρόποι υπάρχουν, θέληση (κυρίως από ψηλά) δεν υπάρχει.

..................

Σε χαίρομαι σε όλα σου τα κείμενα.

Μακάρι να σου έμοιαζε πολύς κόσμος.

:respekt:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το να βγαλει καποιος διπλωμα στην ζουλα ειναι κατι πανευκολο στις μερες μας! Σχολες οδηγων,υπουργειο μεταφορων και ολοι οσοι χροιαζονται ειναι μεσα στο κολπο απλα πρεπει να εχεις το καταλλητο πακετακι για τον καθενα και σε 10 μερες το διπλωμα ειναι σπιτι σου...το θεμα μας ομως ειναι οτι στο δρομο οδηγουν ακαταλληλοι και φονιαδες! συγγενης της μανας μου 87 χρονων ξεκινησε πριν κατι χρονια να παει στον χωριο του ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΥ...στον επαρχιακο δρομο του Πυργου μπηκε στο αντιθετο ρευμα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ και βρεθηκε πανω σε μια ελια υψους 2 μετρων!! και οταν λεω επανω οχι απλα επεσε πανω της...το αυτοκινητο του εφυγε σε λακουβα εχασε τον ελεγχο και το αμαξι αιωρουταν για 20 λεπτα με εκεινον να μην εχει καταλαβει τι εχει συμβει! και τελειωνωντας να πω οτι αυτος ο ανθρωπος ειχε περασει εξετασεις για ανανεωση 2 μηνες πριν γινει ιπταμενος....τα σχολια δικα σας

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Περαστικά και αγύριστα φίλε μου στη γυναίκα σου. Ποτέ ξανά.

(Και λίγο χιούμορ:)

http://youtu.be/is2jXM6qJ2Y

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ποια η κατασταση του συμβαντος;...

H ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ καλοκλοκενταυρη γραφειοκρατια στην Ελλαδα...ακουστε...

Ασφαλισμενος εγω στην Interamerican,ο παπους στην Ευρωπαϊκη Πιστη...

Ο παπους προκαλει ατυχημα,κανουμε το σταυρο μας που αποφυγαμε τα πολυ χειροτερα,κανει δηλωση οτι φταιει και...παει στο καλο...τελος γι'αυτον εδω...

1)Εγω,καλω Τροχαια καταγραφει συμβαν

2)καλω ασθενοφορο τρεχω Νοσοκομειο,παω ξανα Τροχαια να δηλωσω τραυματισμο ή οχι...

3)Καλω ασφαλιστη επι τοπου συμβαντος και απλα μού λεει οκ προχωρησε(τιποτ'αλλο.....)

4)Ξαναπαω Τροχαια την αλλη μερα να παρω αντιγραφο συμβαντος

5)Την αλλη μερα καλω εγω τηλεφωνο την ασφαλεια μου...

6)περιμενω όποτε μπορει και τελικα ερχεται δικος τους κανουμε φιλικο διακανονισμο..μου λεει μαλιστα αλλη φορα να μας καλεις επι τοπου(......)

7)Καλω παλι εγω την ιντεραμερικαν δηλωνω το ατυχημα μιση ωρα τηλεφωνο τι κ πως και εφ ολης της υλης...

8)Παω σε συμβεβλημενο συνεργειο να δουν τη ζημιά(οπως μου ειπε αυτος που ηρθε)...αλλά μου ειπε οτι δεν μπορει να κανει τιποτα και να παρω παλι εγω τηλεφωνο να κλεισω πραγματογνωμονα με την εταιρεια μου...

9)Ξανα τα ιδια κλεινω μεσω Κεντρικων ...

10)μετα μιλαω και με Πατρα...

11)υστερα ξαναμιλαω κ με πραγματογνωμονα ...μιση ωρα παλι τηλεφωνα!!!

12)Θα ξαναπαω συνεργειο να αφησω το οχημα μου,γιατι δεν ξερει αυτος τι ωρα θα ρθει(@#!$@%@#^@^@^@) και να δει τη ζημια να την δωσει στην ασφαλεια μου.Πως θα φυγω μετα εκει που ειναι το συνεργειο κ πως θα ξαναπαω στα φρυδια τους...

13)αφου ενημερωθει ως εκεινη τη στιγμη η ασφαλεια μου εγω περιμενω ανημπορος...

14)Η ασφαλεια μου θα περιμενει θετικη εγκριση απο την αλλη ασφαλεια μεσα στο 10ημερο...

15)Θα ξαναπαρω ΕΓΩ τηλεφωνο γιατι αυτοι "δεν γινεται"να με ενημερωσουν μού ειπαν να μαθω πότε θα παρουμε εγκριση να φτιαξω το αυτοκινητο...

16)Θα ξαναπαω να αφησω το αυτοκινητο συνεργειο ...

17)οταν φτιαχτει η ζημια θα πανε τιμολογια στην εταιρεια να πληρωθει...

18)...και να παω εγω να παρω το αυτοκινητο...

ωραιααααα!!!!

Γ@ΜΩ το μπ@υρδελο κρατος με τη γραφειοκρατια που ζουμε...πληρωνουμε-τρεχουμε...στα φρυδια τουυυυυς!

Και ολα αυτα γιατι δεν εφταιγα γιατι κοντεψαν να μας σκοτωσουν γιατι μου εκαναν ζημια στο αυτοκινητο γιατι σωστα ειμαι ασφαλισμενος σε μια εταιρεια αλλά που μονο τους πληρωνεις και δεν τρεχει κανείς για σενα αλλα οταν χρειαστει τρεχεις τηλεφωνικα και προσωπικα εσυ και ταλαιπωρια χωρις οχημα και αμφιβολο πότε και πώς και ποιος...

Κι αυτος που προκαλεσε το ατυχημα,εκανε μια δηλωση υπαιτιοτητος και στα φρυδια του...και συνεχιζει στα 80φευγα να οδηγει πιθανον δημοσιος κινδυνος...και ο Νόμος λεει "δεν γινεται να του πω κάτι"...

ΑΥΤΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ στην Ελλαδα του σημερα!!!

..συνεχιζω να κραταω την ψυχραιμια μου... :blush2:....................ως πότε...άλλο θεμα αυτο... :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μάθο, αν η σύζυγος πήγε νοσοκομείο, δήλωσε τραυματισμό (έστω και εκ των υστέρων - γίνεται, το ξέρω σίγουρα). Όχι για να το εκμεταλλευτείς οικονομικά, αλλά γιατί τότε αρχίζουν να τρέχουν ΑΥΤΟΙ.............

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ποια η κατασταση του συμβαντος;...

H ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ καλοκλοκενταυρη γραφειοκρατια στην Ελλαδα...ακουστε...

Ασφαλισμενος εγω στην Interamerican,ο παπους στην Ευρωπαϊκη Πιστη...

Ο παπους προκαλει ατυχημα,κανουμε το σταυρο μας που αποφυγαμε τα πολυ χειροτερα,κανει δηλωση οτι φταιει και...παει στο καλο...τελος γι'αυτον εδω...

1)Εγω,καλω Τροχαια καταγραφει συμβαν

2)καλω ασθενοφορο τρεχω Νοσοκομειο,παω ξανα Τροχαια να δηλωσω τραυματισμο ή οχι...

3)Καλω ασφαλιστη επι τοπου συμβαντος και απλα μού λεει οκ προχωρησε(τιποτ'αλλο.....)

4)Ξαναπαω Τροχαια την αλλη μερα να παρω αντιγραφο συμβαντος

5)Την αλλη μερα καλω εγω τηλεφωνο την ασφαλεια μου...

6)περιμενω όποτε μπορει και τελικα ερχεται δικος τους κανουμε φιλικο διακανονισμο..μου λεει μαλιστα αλλη φορα να μας καλεις επι τοπου(......)

7)Καλω παλι εγω την ιντεραμερικαν δηλωνω το ατυχημα μιση ωρα τηλεφωνο τι κ πως και εφ ολης της υλης...

8)Παω σε συμβεβλημενο συνεργειο να δουν τη ζημιά(οπως μου ειπε αυτος που ηρθε)...αλλά μου ειπε οτι δεν μπορει να κανει τιποτα και να παρω παλι εγω τηλεφωνο να κλεισω πραγματογνωμονα με την εταιρεια μου...

9)Ξανα τα ιδια κλεινω μεσω Κεντρικων ...

10)μετα μιλαω και με Πατρα...

11)υστερα ξαναμιλαω κ με πραγματογνωμονα ...μιση ωρα παλι τηλεφωνα!!!

12)Θα ξαναπαω συνεργειο να αφησω το οχημα μου,γιατι δεν ξερει αυτος τι ωρα θα ρθει(@#!$@%@#^@^@^@) και να δει τη ζημια να την δωσει στην ασφαλεια μου.Πως θα φυγω μετα εκει που ειναι το συνεργειο κ πως θα ξαναπαω στα φρυδια τους...

13)αφου ενημερωθει ως εκεινη τη στιγμη η ασφαλεια μου εγω περιμενω ανημπορος...

14)Η ασφαλεια μου θα περιμενει θετικη εγκριση απο την αλλη ασφαλεια μεσα στο 10ημερο...

15)Θα ξαναπαρω ΕΓΩ τηλεφωνο γιατι αυτοι "δεν γινεται"να με ενημερωσουν μού ειπαν να μαθω πότε θα παρουμε εγκριση να φτιαξω το αυτοκινητο...

16)Θα ξαναπαω να αφησω το αυτοκινητο συνεργειο ...

17)οταν φτιαχτει η ζημια θα πανε τιμολογια στην εταιρεια να πληρωθει...

18)...και να παω εγω να παρω το αυτοκινητο...

ωραιααααα!!!!

Γ@ΜΩ το μπ@υρδελο κρατος με τη γραφειοκρατια που ζουμε...πληρωνουμε-τρεχουμε...στα φρυδια τουυυυυς!

Και ολα αυτα γιατι δεν εφταιγα γιατι κοντεψαν να μας σκοτωσουν γιατι μου εκαναν ζημια στο αυτοκινητο γιατι σωστα ειμαι ασφαλισμενος σε μια εταιρεια αλλά που μονο τους πληρωνεις και δεν τρεχει κανείς για σενα αλλα οταν χρειαστει τρεχεις τηλεφωνικα και προσωπικα εσυ και ταλαιπωρια χωρις οχημα και αμφιβολο πότε και πώς και ποιος...

Κι αυτος που προκαλεσε το ατυχημα,εκανε μια δηλωση υπαιτιοτητος και στα φρυδια του...και συνεχιζει στα 80φευγα να οδηγει πιθανον δημοσιος κινδυνος...και ο Νόμος λεει "δεν γινεται να του πω κάτι"...

ΑΥΤΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ στην Ελλαδα του σημερα!!!

..συνεχιζω να κραταω την ψυχραιμια μου... :blush2:....................ως πότε...άλλο θεμα αυτο... :crazy:

Από τα λεγόμενα σου να υποθέσω πως δεν δηλώσατε τραυματισμό...;

Στη θέση απλά θα άλλαζα ασφάλεια.

Πιο σοβαρή από την Ιντεραμέρικαν δύσκολα θα βρει... Είναι να μην σου κάτσει!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κώστα περαστηκά και όλα καλά

Όσο για την διαδικασία απλά ειναι μην σου κάτσει ....

Γιατί αν σου κάτσει απλά την γάμ---ς στο τρέξιμο

Για να γίνει το αυτονόητο ....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πιο σοβαρή από την Ιντεραμέρικαν δύσκολα θα βρει... Είναι να μην σου κάτσει!

Καλά, μην παίρνεις κι όρκο... Προσωπικά δεν έχω καλή εμπειρία.

Είναι πολλοί οι εμπλεκόμενοι (υπάλληλοι, πράκτορες, συνεργάτες) και δεν είναι όλοι ή/και σε όλες τις πόλεις το ίδιο...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα