Jump to content

Recommended Posts

Εχω το δικο μου λυμένο για μαζεματα, θα σε βοηθούσαν φωτογραφίες;;

Αν μπορείς να βγάλεις φωτογραφίες την πλεξούδα από το κοντέρ μέχρι και τα φλας πισω θα ήταν πραγματικά απίστευτη βοήθεια για μένα!!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Κατσε να γυρίσω σπίτι αργότερα και θα σου τις στείλω σε πμ! Ελπίζω να μην είναι τα ηλεκτρικά μου σαν μακαρονάδα και να βοηθήσουν ;)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

http://i1101.photobucket.com/albums/g435/nikosk3/dt200/03072011573.jpg

έλα και γίναμε τρεις με θαλασσί DT200R! :D

Γκουχ γκουχ, , , , ετσι νομίζετε:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και ναι το project σχεδόν τελείωσε !!! Σύντομα θα ανεβάσω φωτογραφίες και σχόλια!

Ειμαι απίστευτα χαρούμενος αν και δεν νομίζω πως θα εχω την υπομονή να το κάνω ενα ευλαβικο στρώσιμο 

μιας και το άτιμο με μπριζωνει συνέχεια να το ξεζουμισω.....

Το μονο που εμεινε ειναι ενα σετ καθρέφτες όπου θα χρειαστώ την γνώμη σας μιας και οι γνήσιοι ειναι άθλιοι.....

Απο Δευτέρα βγάζω ασφάλεια και βουρ για ΚΤΕΟ.....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ωραίος !

Αυτοκόλλητα λέει ότι έχει σε αυτή την αγγελία στο car. http://www.car.gr/parts/view/1302780/

Στις φωτογραφίες έχει και τα κίτρινα που σε ενδιαφέρουν.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ωραίος !

Αυτοκόλλητα λέει ότι έχει σε αυτή την αγγελία στο car. http://www.car.gr/parts/view/1302780/

Στις φωτογραφίες έχει και τα κίτρινα που σε ενδιαφέρουν.

Εχω μιλήσει ήδη με τον καταστηματάρχη αλλα επειδή την εχω πατήσει μια φορα απο φοτοαγγελία ειμαι επιφυλακτικός......

Αρχες Ιανουαρίου εχω μια δουλεια εκει κοντά οποτε θα παω να τα δω και αμα ειναι οκ τότε τα περνω!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εάν θέλεις οριτζιναλ στην γιαμάχα διαφορετικά πάρε της φωτό απο το γοογλε σχεδίασε τα και εκτύπωσε τα 

η σχάρα είναι από lanza με το ενσωματωμένο φως του πίσω φτερού

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και αφού την πάτησα για ακόμα μια φορά απο φωτοαγγελια, γιατί τελικά μόνο τα μισά αυτοκόλλητα ήταν σωστά στις διαστάσεις,  πήγα σε μαγαζί που κάνει αυτοκόλλητα και έκανα σωστά την δουλεία μου!!!!!

Και να το τελικό αποτέλεσμα!!!!!!

12773036_10207081222763089_859209701_o_1

12788867_10207081218722988_1448850278_o_

12788888_10207081218402980_92975113_o_1.

Τώρα ομως εχω ενα πολυ σοβαρό θέμα.....!!!! Θελω μονο να το κοιτάζω!!!!!

Εχω πρόβλημα???Ειμαι σοβαρά???

Θελω πολυ να το βάλω χωμα(νταξ πηγαμε μια βολτουλα ρετζικη στο παλιο λατομείο....) αλλα θα σαλτάρω αμα δω καμια γρατζουνιά.......

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καπου εκει έχυσα το φως μου

Ε μα πως να μη χυσεις!... .. .. . το φως σου :peep:.... .. με αυτο που εφτιαξες :worshippy:

Ωραιοοςςς :thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ε μα πως να μη χυσεις!... .. .. . το φως σου :peep:.... .. με αυτο που εφτιαξες :worshippy:

Χαχαχαχα!!!!Ασε κεκτημένη ταχύτητα....Το θεμα ειναι οτι δεν μπορω πλέον να το διορθώσω....Παρακαλούνται οι admin να μην το πειράξουν γιατι κρύβει μια μικρή δόση αληθείας!!!!

Χαχαχαχα!!!!Ασε κεκτημένη ταχύτητα....Το θεμα ειναι οτι δεν μπορω πλέον να το διορθώσω....Παρακαλούνται οι admin να μην το πειράξουν γιατι κρύβει μια μικρή δόση αληθείας!!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ναι ας μην το αλλαξουν επειδη μετα θα φαινομαι σαν ηλιθιος που αλλαξε μια απλη λεξη για να κανει προστυχο αστειο :knife:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πολυ ωραιο αποτελεσμα, ειναι μπιμπελο, αλλα αν θελεις και λιγο να το γουσταρεις στα χωματα βρες ενα δευτερο κουστουμακι και να του το φορας το χειμωνα, ετσι οπως ειναι τωρα εγω δεν θα το εβαζα σε μονοπατια, ειπαμε... ΜΠΙΜΠΕΛΟ!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πολυ ωραιο αποτελεσμα, ειναι μπιμπελο, αλλα αν θελεις και λιγο να το γουσταρεις στα χωματα βρες ενα δευτερο κουστουμακι και να του το φορας το χειμωνα, ετσι οπως ειναι τωρα εγω δεν θα το εβαζα σε μονοπατια, ειπαμε... ΜΠΙΜΠΕΛΟ!

Συμφωνω! Και κανενα προστατευτικο στο σκελετο πανω απο τα πατηρακια να διατηρηθει η βαφη!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλα ενταξη το μηχανακι δεν υπαρχει! Αψογη δουλεια! Μου θυμησες οταν ημουν δημοτικο ειχα δει ενα τετοιο πενα στα εξαρχεια κ ακομα θυμαμαι με δεος την ροδα του που εφτανε σχεδον στο κεφαλι μου.

Μονο δυο ενστασεις εχω δεν μου αρεσουν οι καθρεπτες παρα ειναι μοντερνοι για το κλασικ dt κ η σελα δεν εχει τις γωνιες που πρεπει (αλλα εννοειται οτι στο συνολο αυτα ειναι λεπτομεριες!)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

πολύ ωραίο αποτέλεσμα καλορίζικο! 

μονο η απο λάθος μηχανάκι σχάρα χαλάει λίγο την αισθητική εάν την θέλεις ψάξε στα μεταχειρισμένα για την δικη του

είναι αυτή

933E2_IMG_0441.jpg 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σε ευχαριστω πολυ!Η ιδέα σου ειναι παρα πολυ καλη, αλλα η άτιμη μου εφαγε αρκετά και δεν ειμαι σε θέση να δώσω κατι παραπάνω για αυτήν ιδικά μιας και δεν της λείπει απολύτως τίποτα αυτήν την στιγμή αλλα και επειδή εχω και άλλα τρέχων έξοδα .....

Συμφωνω! Και κανενα προστατευτικο στο σκελετο πανω απο τα πατηρακια να διατηρηθει η βαφη!

Τι έχεις να προτείνεις????

Καλα ενταξη το μηχανακι δεν υπαρχει! Αψογη δουλεια! Μου θυμησες οταν ημουν δημοτικο ειχα δει ενα τετοιο πενα στα εξαρχεια κ ακομα θυμαμαι με δεος την ροδα του που εφτανε σχεδον στο κεφαλι μου.

Μονο δυο ενστασεις εχω δεν μου αρεσουν οι καθρεπτες παρα ειναι μοντερνοι για το κλασικ dt κ η σελα δεν εχει τις γωνιες που πρεπει (αλλα εννοειται οτι στο συνολο αυτα ειναι λεπτομεριες!)

Η  αλήθεια είναι οτι ίσως να ειναι λιγο extream αυτοι η καθρέφτες αλλα με τους μανισιους νομίζω πως βλέπω τον Μίκη μαους.....Οσο για την σέλα την αδικεί και λιγο η φωτογραφία αλλα προς υπεράσπιση της ξες πόσοι κολοι εχουν κάτσει???

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τι έχεις να προτείνεις????

Υπαρχουν προστατευτικα aftermerket για τον σκελετο για τα περισσοτερα εντουρακια, ψαξου στο διαδυκτιο... Για κατι τετοιο λεω: 

http://www.acerbisshop.com/fr/category/frame-guard/

Αυτα ειναι για xr600 αλλα το site τα εχει στα universal και το καλουπι τους φαινεται σαν το δικο σου. Αυτα με μια γρηγορη ματια, ολα και κατι ακομα θα υπαρχει. Αν απ'την αλλη δεν βρεις κατι, σιγουρα κατι σε DIY φαση θα κανει δουλεια. 

Μια ποδια αλουμινιου η πλαστικη τη θεωρω απαραιτητη επισης!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και αφού την πάτησα για ακόμα μια φορά απο φωτοαγγελια, γιατί τελικά μόνο τα μισά αυτοκόλλητα ήταν σωστά στις διαστάσεις,  πήγα σε μαγαζί που κάνει αυτοκόλλητα και έκανα σωστά την δουλεία μου!!!!!

Και να το τελικό αποτέλεσμα!!!!!!

12773036_10207081222763089_859209701_o_1

12788867_10207081218722988_1448850278_o_

12788888_10207081218402980_92975113_o_1.

Τώρα ομως εχω ενα πολυ σοβαρό θέμα.....!!!! Θελω μονο να το κοιτάζω!!!!!

Εχω πρόβλημα???Ειμαι σοβαρά???

Θελω πολυ να το βάλω χωμα(νταξ πηγαμε μια βολτουλα ρετζικη στο παλιο λατομείο....) αλλα θα σαλτάρω αμα δω καμια γρατζουνιά.......

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! Μου τρέχουν τα σάλια... Να το χαρείς όσο πάει!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΟΟΟ! !

ερώτηξης ,μιάς και εχω  το ιδιο ,,,,με την γλύστρα της αλυσίδας στο ψαλίδι τι παντέτα εκανες ??

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα