Jump to content
Mr.Slow

Η επόμενη...

Recommended Posts

Σκέψου πάντως και το sv του συμφορουμίτη.

http://www.car.gr/classifieds/bikes/photos/4907781/

Ψήνει και ανταλλαγή με βαρκαντέρο!

Και δε θα πάρεις και (σκατά στη) Χόνδα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Η δικη μου προταση που πιστευω σε καλυπτει σε μεγαλο ποσοστο στα κριτηρια που εθεσες με λιγο παραπανω στο χρηματικο ομως.

https://www.google.gr/search?q=Yamaha+XJ6+DIVERSION+F&client=firefox-a&hs=mXv&rls=org.mozilla:el:official&channel=rcs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=AWesU7HIKeTqywOStILQBw&ved=0CB4QsAQ&biw=1920&bih=947

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Η δικη μου προταση που πιστευω σε καλυπτει σε μεγαλο ποσοστο στα κριτηρια που εθεσες με λιγο παραπανω στο χρηματικο ομως.

https://www.google.g...iw=1920&bih=947

Είχα δοκιμάσει το γυμνό και δεν μπορώ να πω πως το συμπάθησα ιδιαίτερα. Σε όλα μέτριο μου φάνηκε, λίγο στριμωγμένο, κάπως περίεργη, σαν καθυστερημένη απόκριση στα φρένα, γενικώς τίποτα για το οποίο θα έδινα παραπάνω φράγκα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

βαζω μια ανατρεπτικη ιδεα που ταραζει τα '' νερα '' της συνηθισμενης μοτοσυκλετιστικης συμβατικοτητας .Η μονη μοτοσυκλετα για λιγο πιο πανω απο το μπατζετ σου η οποια θα σε κρατησει απο το να σκεφτεσαι αντικαταστατη μεσα στον πρωτο χρονο αποκτησης.Πανεμορφη,στημενη,γρηγορη και προπαντων κινητηρας να δινει αυτο που χρειαζεσαι,εκει που το χρειαζεσαι

77798d1286571649-2004-st3-clutch-replacement-questions-p1020906.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Άριστη και άκρως δελεαστική πρόταση (αν εξαιρέσεις τα έξοδα συντήρησης :grin: ) αλλά δεν τα πιάνω με τίποτα. Υπάρχει ένα ST2 μόνο και τα υπόλοιπα ST3-4 ξεφεύγουν τουλάχιστον 1500 γιούρια πάνω απ'το budget μου...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τα πρότεινα κι εγώ παραπάνω αλλά εκλάσθην...

Συγγνώμη φίλε, μάλλον δεν πρόσεξα το ποστ σου στην όλη "καταιγίδα".

Το 800 που πόσταρες αμφιβάλλω αν θα βολέψει... Το ST2 το'χα δεί κι εγώ αλλά μου έκανε ύποπτα φθηνό, και δυστυχώς, τα ducati δεν τα ξέρω καθόλου σα μηχανές, όσο κι αν μ'αρέσουν. Δεν έχω δοκιμάσει καν ποτέ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αν ξεφυγεις απο φορουμιακες αγκυλωσεις βεβαιως και κατσει οικονομικα να καταληξεις σε duco ,υπαρχει δυνατοτητα να μαθουμε τα κουταλια και τα πηρουνια του ,πρωτου αγοραστει.

...και,δω δεν ειν,κακο.Προσεγμενο μου κανει

http://www.car.gr/cl...photos/4813441/

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αν ξεφυγεις απο φορουμιακες αγκυλωσεις βεβαιως και κατσει οικονομικα να καταληξεις σε duco ,υπαρχει δυνατοτητα να μαθουμε τα κουταλια και τα πηρουνια του ,πρωτου αγοραστει.

...και,δω δεν ειν,κακο.Προσεγμενο μου κανει

http://www.car.gr/cl...photos/4813441/

Καμία απολύτως φορουμιακή αγκύλωση, καθαρά οικονομικό το θέμα. Αν μ'έπαιρνε δεν έχω λόγο να μην το επιλέξω.

Kακως, δεν φανταζεσαι τι χανεις :mB_kalo_e:

Μωρέ κάτι φαντάζομαι! :grin:

δεν χτυπας ενα τηλ?(αν δεν εχεις χτυπησει ηδη...)http://www.car.gr/cl...s/view/5243320/

Αυτή τη στιγμή μόνο αν είναι κυριολεκτικά ένα ευρώ μπορώ, ακόμα δεν έχω δώσει το ντέρο. Αλλά και πάλι, πολύ αμφιβάλλω αν θα'ναι εντός budget η τιμή του...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τα πρότεινα κι εγώ παραπάνω αλλά εκλάσθην...

Δεν είσαι ο ΩΡΙΩΝ

Και είναι και palioxaraktiras (κατά δήλωσή του)..... :P αυτό πού το πας? :lol:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σύντομη ερώτηση, για να μην ανοίγω άλλο θέμα.

Επειδή δεν βλέπω να χτυπάει το τηλέφωνο, είναι καλή ιδέα ν'απευθυνθώ σε κάποιον έμπορο να δώσω τη μηχανή, ή θα χάσω ακόμα περισσότερα απ'ότι χάνω τώρα;

Μέχρι τώρα το έχω επιχειρήσει μόνο ως ανταλλαγή κι ο έμπορος αρνήθηκε κατηγορηματικά να πάρει τη μηχανή μου, ούτε καν το σκέφτηκε, με το που άκουσε varadero είπε γύρω στα 30 όχι μαζεμένα!

Τροποποιήθηκε από τον Mr.Slow

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μην περιμενεις απο εμπορα να στο παρει πανω απο 2 χιλιαρικα, παρολα αυτα γυρνα σε 4-5 και παρε προσφορες

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μην περιμενεις απο εμπορα να στο παρει πανω απο 2 χιλιαρικα, παρολα αυτα γυρνα σε 4-5 και παρε προσφορες

Δεν έχω την ευχέρεια καθημερινές να κατέβω Αθήνα να πάρω παραμάζωμα τους εμπόρους, γι'αυτό ρωτάω. Αλλά αν είναι για τόσο χαμηλά καλύτερα να περιμένω!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τι εννοείς να απευθυνθείς σε κάποιο έμπορο;

Να την δώσω σε έμπορο αντί να περιμένω κάποιον ιδιώτη.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Να την αγοράσει ο έμπορας; να σου δώσει ρευστό, ζεστό μετρητό; ή να το αφήσεις στο μαγαζί προς πώληση; Ανταλλαγή είπες πως το έψαξες αλλά δεν(;)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Να την αγοράσει ο έμπορας; να σου δώσει ρευστό, ζεστό μετρητό; ή να το αφήσεις στο μαγαζί προς πώληση; Ανταλλαγή είπες πως το έψαξες αλλά δεν(;)

Η όλη νοοτροπία του εμπόρου είναι να το πάρει πιο φθηνά απ'την τιμή πώλησης του ιδιώτη και φυσικά να το πουλήσει πιο ακριβά, εφόσον έχει τη δυνατότητα να κάνει και δόσεις στον οποιονδήποτε πελάτη. Οπότε ναί, τα παίρνουν ορισμένες φορές, κι είχα την εντύπωση πως το varadero δεν ήταν και τόσο αντιεμπορικό μοντέλο - προφανώς έκανα λάθος!

Ανταλλαγή όπου ρώτησα δεν ενδιαφέρθηκε κανείς, ούτε ιδιώτες ούτε έμποροι.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

σημερα παιρνει ενας φιλος μου ενα dero με προικα στα 4000χλ..μοντ του 2003-4

Με τον πόνο μου παίζεις; :P

Τα mk2-3 φεύγουν πιο εύκολα απ'ότι φαίνεται...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Με τον πόνο μου παίζεις; :P

Τα mk2-3 φεύγουν πιο εύκολα απ'ότι φαίνεται...

ε προφανως, ειδικα αυτα που εχουν αβς

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα