Jump to content
μάθο...

Xώμα,βουνά,2 GS,1Vstrom...Παναχαϊκο για Ερύμανθο...

Recommended Posts

Δεν έχω λάικ! Σας ζηλεύω ρε παιδιά! Κι όλο λέω να το γυρίσω σε καθαρά street και τσούπ! σκάει θεματάκι τέτοιο και χτυπιέμαι πάλι!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Μπραβο παιδες!!!

Δε λεω τιποτε αλλο....

ΤΟΝ ΑΓΙΑΝΤΡΕΑ ΜΟΥ... Ξερει ο Μαθος.....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πιανουν οι ζέστες σιγα σιγα και το καλυτερο γιατρικο ποιο αλλο απο το να γυρισεις τη μιζα και να ακους να γουργουριζει η κουκλα σου γιατι ξερει οτι θα περασει καλα...

lbvZs95.jpg

Eεερε ομορφιές....congrats-smiley-emoticon.gif

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ασε ρεεεεεεε. Αυτον να μπαναρετε και να βριζετε. Αυτος ειναι χειροτερος . Εχει και οικογενια. Αν δεν ειχε δηλαδη δεν θα τον εβλεπε το σπιτι ? :ranting:

Με βρηκατε μικρο και με κακομεταχειριζεστε αλητες :help:

Τροποποιήθηκε από τον Alarm

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

κι ο Λευτερης ξερει καλά απο τις αλλες βολτες οτι θα περασουμε καλά και η GS του θα παρει το βαπτισμα του (χωματο)δρομου με τον καλυτερο τροπο...

Με το καλημέρα ενα ποταμι κροκαλας και αδρεναλινης δινει την ομορφια τού βουνου και των περασματων που διολου τυχαια συνανταμε εκει πανω...

4N720PE.jpg

και γουσταρουμε γιατι στριμωχνουμε τα θερία σε δρομους που τους αρεσουν και μας αρεσουν...σε βουνα εξω απο πολυβουη και μπαφιασμενη καθημερινοτητα...ξερεις οτι αμα κατι παει στραβα σε τετοια περασματα θα ξαπλωσεις χωρις δευτερη σκεψη.Και οσο σφιγγουν οι κ@λοι τοσο γουσταρεις στο τελος του τραγουδιου που ριχνεις μεχρι να βγεις απο εκει...

Η δυσκολια στο βουνο,τα οχι και ευκολοτερα μηχανακια για εκει που τα σπρωχνουμε και μας κανουν το χατηρι αβίαστα,δενουν τη συνταγη που αγαπαμε και η καλη παρεα εκει πανω ειναι δεδομενη...το διασκεδαζουμε καθε φορα σαν να πηγαινουμε για πρωτη φορα...

lbvZs95.jpg

και δεν υπαρχει ουτε μιά βολτα που να μην την απολαυσουμε και να μην γυρισουμε με την καλυτερη και πιο γεματη διαθεση...

εις το επανιδειν... :)

.

Αυτό ειναι το καλύτερο "βαφτισμα" που θα μπορουσα να εχω με την νεα μου γερμανιδα .

Δυνατες δοκιμασιες και πολυ καλη παρεα...

Μεχρι την επόμενη.. Κώστα Βασίλη :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πωλείται YAMAHA TDM900 ή ανταλλάσσεται με ψευδοεντούρο 400-650 κυβικά...

Εσείς εκεί στην Πάτρα..... μιεστεγα!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πωλείται YAMAHA TDM900 ή ανταλλάσσεται με ψευδοεντούρο 400-650 κυβικά...

Εσείς εκεί στην Πάτρα..... μιεστεγα!

Tι σημαινει αυτο που μΕ ειπες; :crazy: :mB_kalo_e:...καλό το TDM ρε :blush2:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πάλι με τις πιτζάμες πήγατε ρε;

Έχε χάρη κουφάλα που έχω βάλει μαλακά λάστιχα και κόβονται για πλάκα στις πέτρες, με σούζα θα σας πέρναγα.

Θα με αναγκάσεις να βάλω πάλι τουριστάδικα σαν τα προηγούμενα.......σιχαμένη σκουληκαντέρα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Γιωργη...για τα λαστιχα κατι μπορει να γινει...αυτο που πρεπει να προσεξεις μονο ειναι το καλσον να ειναι εντουραδικο...διοτι το μανό εκει πανω αν παρει σκόνη δεν κολλαει τον πόντο και θα σου ξεφτισει ... :grin:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Α ευχαριστώ για την συμβουλή, για πες πια μάρκα καλσόν φοράτε εσείς ; :tooth: :tooth: :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πολύ όμορφες στιγμές!

Κώστα αν δεν σου κάνει κόπο γράψε τα απαραίτητα που παίρνετε μαζί σας(όπως κομπρεσσέρ αμπούλες κτλ)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κώστα αν δεν σου κάνει κόπο γράψε τα απαραίτητα που παίρνετε μαζί σας(όπως κομπρεσσέρ αμπούλες κτλ)

Στις χωματινες εχουμε παντα μαζι:

• Φαρμακειο
  • Κλειδια/εργαλεια Α' αναγκης
  • Ενα fast φουσκωματος
  • Μερικα tire up
  • Μονωτικη ταινια
  • Κομπρεσερ αερα και μετρητη πιεσης
  • Κανα εξτρα χταποδι/διχτυ
  • Πλαστικες ταπες για τις βαλβιδες

Νομιζω -αν δεν ξεχασα τιποτα ψιλο ακομα- αυτα συνηθως...Προσωπικα τα βαζω σε εναν αδιαβροχο σακο ανθεκτικο πισω στη σχαρα με ενα δυχτακι και βουρ :)

Τροποποιήθηκε από τον mAthosalas

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Στις χωματινες εχουμε παντα μαζι:

• Φαρμακειο
  • Κλειδια/εργαλεια Α' αναγκης
  • Ενα fast φουσκωματος
  • Μερικα tire up
  • Μονωτικη ταινια
  • Κομπρεσερ αερα και μετρητη πιεσης
  • Κανα εξτρα χταποδι/διχτυ
  • Πλαστικες ταπες για τις βαλβιδες

Νομιζω -αν δεν ξεχασα τιποτα ψιλο ακομα- αυτα συνηθως...Προσωπικα τα βαζω σε εναν αδιαβροχο σακο ανθεκτικο πισω στη σχαρα με ενα δυχτακι και βουρ :)

Να συμπληρώσω και εγώ κάτι.... Απαραιτήτως να υπάρχει και μια γιαπωνέζα ανάμεσα στις ευρωπαίες,όπως και πολύ καλά κάνει ο mAthos και έχει στις εξορμήσεις του,δεν ξέρεις ποτέ τι γίνεται.. :peep:...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Να συμπληρώσω και εγώ κάτι.... Απαραιτήτως να υπάρχει και μια γιαπωνέζα ανάμεσα στις ευρωπαίες,όπως και πολύ καλά κάνει ο mAthos και έχει στις εξορμήσεις του,δεν ξέρεις ποτέ τι γίνεται.. :peep:...

ετσι... τα μισα απ'αυτα που ειπε εγω τα κουβαλαω ετσι κι αλλιως, αν περιμενεις απ΄τουε γερμανους... κανα torx και αν...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα