Jump to content
Agouri

Πλύσιμο μηχανής - Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

Το πιο τίμιο πλυντήριο που έχω βρεί αφότου έκλεισε το dirty girl :

https://www.facebook.com/PitStopThessaloniki/

Ο τύπος που το έχει φένετε να γνωρίζει από μηχανάκια , συνήθως όταν πέρνω τηλέφωνο για να κλείσω ραντεβού το πάω επιτόπου έκτος αν γίνεται χαμός όποτε το πολύ την επόμενη ημέρα και δεν χρειάζεται να κάνεις τάμα για να σου το πλύνει ή να το αφήσεις 2 μέρες εκέι & για για τα 5 ευρώ που σου πέρνει κάνει πολύ καλή δουλειά

Το έχω πάει 3-4 φορές μέχρι στιγμής και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος :_hi:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίος, θα δοκιμαστεί και αυτό! Ξέρεις μήπως τιμές και για κέρωμα, αλοιφές αφαίρεσης γρατζουνιών κλπ?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Το πιο τίμιο πλυντήριο που έχω βρεί αφότου έκλεισε το dirty girl :

https://www.facebook.com/PitStopThessaloniki/

Ο τύπος που το έχει φένετε να γνωρίζει από μηχανάκια , συνήθως όταν πέρνω τηλέφωνο για να κλείσω ραντεβού το πάω επιτόπου έκτος αν γίνεται χαμός όποτε το πολύ την επόμενη ημέρα και δεν χρειάζεται να κάνεις τάμα για να σου το πλύνει ή να το αφήσεις 2 μέρες εκέι & για για τα 5 ευρώ που σου πέρνει κάνει πολύ καλή δουλειά

Το έχω πάει 3-4 φορές μέχρι στιγμής και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος :_hi:

Γειτονάκι είναι.Πλένει και καθαρά απ' ό,τι έχω δει.

Θα τον δοκιμάσω εντός των ημερών, και θα ενημερώσω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εχω παει,ειναι 2 λεπτα απο το σπιτι μου ,θα ξαναπαω τωρα αλλη μια καιι θα εκφερω αποψη

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ωραίος, θα δοκιμαστεί και αυτό! Ξέρεις μήπως τιμές και για κέρωμα, αλοιφές αφαίρεσης γρατζουνιών κλπ?

δεν γνωρίζω αν εξειδικεύεται τόσο πολύ , χτύπα του ένα τηλέφωνο να σου πει είναι πολύ συνεννοήσιμος 

πάντως dirty girl δεν είναι και γενικά το επίπεδο του Κοσμά δύσκολα θα το φτάσει κάποιος αν δεν μονοπωλήσει στο πλύσιμο μοτοσυκλετών 

και μου κάνει απίστευτη εντύπωση πως και δεν έχει βρεθεί ΕΝΑΣ ρε πούστη να ανοίξει 1 πλυντήριο τύπου dirty girl....

Τροποποιήθηκε από τον mrmelo

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Για πάμε άλλη μια ρε μάγκες.

Υπάρχει κάνα πλυντήριο καινούργιο στην ταλαίπωρη πόλη μας που μετά το κλείσιμο του dirty girl αγωνίζεται να βρει ξανά τον δρόμο της???

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Για πάμε άλλη μια ρε μάγκες.

Υπάρχει κάνα πλυντήριο καινούργιο στην ταλαίπωρη πόλη μας που μετά το κλείσιμο του dirty girl αγωνίζεται να βρει ξανά τον δρόμο της???

τα δοκιμασα τα περισσότερα πλυντηρια (όχι βενζιναδικα) στην ανατολική και κεντρική Θεσσαλονίκη νομίζω σαν καλυτερο θα ελεγα το pitstop χαριλαου

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

τα δοκιμασα τα περισσότερα πλυντηρια (όχι βενζιναδικα) στην ανατολική και κεντρική Θεσσαλονίκη νομίζω σαν καλυτερο θα ελεγα το pitstop χαριλαου

συμφωνώ κ εγώ σε αυτό , επίσης να σημειωθεί ότι στο pitstop πλέον κάνει καθαρισμό με περιποίηση αλησίδας :_thumbsup:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Λαιμούς  , αλοιφές ειδικα καθαριστικά? Γαμω το Ντέρτι μου μέσα, αν τον πετύχω πουθενά με λοστό θα του σπάσω τα χέρια. Ακούς εκεί κλείνεις και μας άφηνεις. Τις αγαπούσε τις μηχανές, ιδικά τα ΚΤΜ. Ήξερε σε βάθος τα υλικά που δούλευε, γνώριζε ότι σε βάθος χρόνου τα χημικά του δεν θα κάνουν ζημιά.... Τώρα καλύτερα στα νεκροταφεία. Δε δε δε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Λοιπόν μαγκίτες μου. Τον δοκίμασα σήμερα , έκανα ένα πιτ στοπ εκεί και την έπλυνα.

Έχουμε και λέμε . Ας αρχίσουμε από το βασικότερο για εμένα, το παλλικάρι είναι πολύ συζητήσιμος και εξυπηρετικός και αυτός είναι ο κυριότερος λόγος που θα ξαναπάω αν και δεν μου το έπλυνε τέλεια , μετά το πλύσιμο έκατσα και του είπα τι δε μου άρεσε και συμφωνήσαμε την επόμενη φορά να του τα τονίσω τα σημεία και θα τα κάνει καλύτερα.Η μηχανή ήταν πολύ βρώμικη και είχε μπόλικο γράσσο επάνω της και γενικά είχε καιρό να πλυθεί με αποτέλεσμα στην κάτω μεριά του μοτέρ και πίσω από τους λαιμούς να έχει μπόλικη βρωμιά που αν δεν επιμείνεις δεν φεύγει. Το παιδί 5 ευρώ πέρνει για το πλύσιμο και δύο ευρώ για καθάρισμα και λάδωμα αλυσίδας . Το πλύσιμο του Κοσμά διαρκούσε 45 λεπτά ,μπορεί και μία ώρα και κόστιζε 12 ευρώ αν θυμάστε καλά (10 μας έπερνε τους συχνούς πελάτες)Δυστυχώς δεν υπάρχει άλλο μαγαζί στην πόλη που να ασχολείται αποκλειστικά και μόνο με το συγκεκριμένο αντικείμενο για να μπορεί να προσφέρει τις υπηρεσίες που προσέφερε το Dirty girl . Δεν γίνεται με 5 ευρώ η 7 να κάτσει το παλλικάρι να πλένει μία ώρα και το καταλαβαίνω απόλυτα. Του πρότεινα κάποια άλλη φορά να μου κάνει τέτοιο πλύσιμο και να την πληρώσω παραπάνω αλλά απλά μου είπε πως αν του τονίσω να σημεία που δεν μου άρεσαν θα το κάνει με τα ίδια λεφτά ! 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πάνω από το γήπεδο του Παπαναστασιακού που είναι;

Καραθεοδωρή 31
Θεσσαλονίκη

Δίπλα στη σκουληκότρυπα

Τροποποιήθηκε από τον tre

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πάνω από το γήπεδο του Παπαναστασιακού που είναι;

Τα μπερδεύεις... Εκεί κοντά είναι του Παγχαριλαϊκού...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ναι εντάξει παιδιά. Κατάλαβα πιο λέμε. Κοντά στο σάπιο μήλο τέλος πάντων. :tooth:

Χάμπε να το πάω το δικό μου; Τι να του πω από αυτά που του επεσήμανες για να μου τα κάνεις και μένα, πέρα από τα κλασσικά που έκανε;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ναι εντάξει παιδιά. Κατάλαβα πιο λέμε. Κοντά στο σάπιο μήλο τέλος πάντων. :tooth:

Χάμπε να το πάω το δικό μου; Τι να του πω από αυτά που του επεσήμανες για να μου τα κάνεις και μένα, πέρα από τα κλασσικά που έκανε;

Tι να σου πω ρε φίλε, πάνε και δοκίμασε . Γενικά τις λεπτομέρειες γύρω απ το μοτέρ και άλλα κρυφά σημεία όπως πάνω από τον πίσω τροχό που πετάει και γράσο από την αλυσίδα κτλπ 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Την 15/10/2017 at 10:10 ΜΜ, το μέλος doctoras9 έγραψε:

:laugh::laugh::laugh:

Απορώ με την σαγιονάρα και τόση σαπουνάδα πως δεν έφαγε καμια σάρα...

Εγώ μόνο που το είδα, γλίστρησα... :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

για να επανελθουμε. Πλυντηριο που να ξερει να πλενει μοτο στην δυτικη Θεσ/νικη υπαρχει ?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εγώ δεν έχω βρεί κάποιο καλό στα δυτικά περιμένω και εγω μήπως κάποιος φίλος έχει βρεί.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Υπάρχει ένα στις Συκιές. Πάρα πολύ καλός και σχολαστικός στη δουλειά του. Μηχανόβιος, οικογενειάρχης αν και μικρός σε ηλικία.

Όποιος θέλει μου στέλνει μήνυμα να του πω για να μην λένε ότι κάνουμε διαφήμιση. Εκτός αν δεν υπάρχει πρόβλημα να γράψω λεπτομέρειες, ονόματα κλπ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 4 λεπτά, το μέλος Schumi έγραψε:

Υπάρχει ένα στις Συκιές. Πάρα πολύ καλός και σχολαστικός στη δουλειά του. Μηχανόβιος, οικογενειάρχης αν και μικρός σε ηλικία.

Όποιος θέλει μου στέλνει μήνυμα να του πω για να μην λένε ότι κάνουμε διαφήμιση. Εκτός αν δεν υπάρχει πρόβλημα να γράψω λεπτομέρειες, ονόματα κλπ.

Εδω ρε συ Οδυ γραφουμε μεγαλοεπιχειρησεις και διαφημιζουμε... Δωσε τα στοιχεια του ανθρωπου να του κανουμε δουλεια που ειμαστε και διπλα... 

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

K2 Extreme Detailing

Δίπλα στο δημαρχείο Συκεών.

Το παλικάρι είναι μηχανόβιος, οικογενειάρχης αν και νέος σε ηλικία και αυτός και ο συνεργάτης του. Ξέρει και κάνει πολύ καλά τη δουλειά του. Συνιστώ.

Facebook ή Google it.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
πριν 3 ώρες, το μέλος Schumi έγραψε:

K2 Extreme Detailing

Δίπλα στο δημαρχείο Συκεών.

Το παλικάρι είναι μηχανόβιος, οικογενειάρχης αν και νέος σε ηλικία και αυτός και ο συνεργάτης του. Ξέρει και κάνει πολύ καλά τη δουλειά του. Συνιστώ.

Facebook ή Google it.

Ωραιος ο Οδυσσεας! Στη σελιδα του στο fb εχει αρκετη δουλεια του και φαινεται οντως πολυ σωστος. 

Εκλεισα ραντεβου για αυριο. :cheers:

ΥΓ: Να δουμε πως θα φτασουμε εκει βεβαια, που δεν εχω ιδεα απο Συκιες. :blush2:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα