Jump to content
Kostas-MotoLover

Έκτακτος καφές Μ.Πέμπτη με συμμετοχή kinder έκπληξη!

Recommended Posts

Μιλάω σοβαρότατα!

Μπράβο Ηρώ.Το conne σου για την οργάνωση του καφέ με τον τριμμέγιστο Μοτοβροχουλιακαγαπούλη ήταν superdeal.

Καφές με τα όλα του.Συνάντηση για όλες τις ηλικίες και απο καφέδες και βυσινάδες μέχρι και κρέπες.

Νάσαι πάντα καλά και εις το επανιδείν.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΠΑΣΧΑ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Σοβαρεύουν τα πράματα ......και ο Τζόνυ στο κόλπο? :shock:

Ρε λές ? :think:

Τηρώ σιγήν ιχθύος, στο όρυγμα και αναμονή ! :tooth: :tooth: :tooth:

Καλή Ανάσταση σύντροχοι νάχουμε όλοι με υγεία ! :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

τους πετύχαμε και μεις που σα γνήσια καγκούρια αράζαμε στο μπουρνάζι :tooth:

Μλκ είδες τι σου ειναι? βγαινεις για καφε εκει που πρπει..

και τσουπ σκανε μυτη και οι αλλοι,

κρυφοκαγκουρια βρε παιδι μου..

Τροποποιήθηκε από τον PanosDenzo

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μπράβο Ηρώ.Το conne σου για την οργάνωση του καφέ με τον τριμμέγιστο Μοτοβροχουλιακαγαπούλη ήταν superdeal.

Καφές με τα όλα του.Συνάντηση για όλες τις ηλικίες και απο καφέδες και βυσινάδες μέχρι και κρέπες.

Νάσαι πάντα καλά και εις το επανιδείν.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΠΑΣΧΑ.

Ναι ήταν τέλεια σήμερα η μέρα και ο καφές!!!! Για κρέπες ας μην μιλήσουμε.... :tooth: :tooth: :tooth: και τι μάθαμε σήμερα από τον Κωστάκη; Να λέμε ΝΑΙ όταν μας προσφέρουν συνοδευτικό με το καφέ-ποτό-χυμό :worshippy:

καλή Ανάσταση καλό Πάσχα. Υγεία πάνω από όλα να περάσεις τις γιορτές κοντά στα άτομα που αγαπάς και σε αγαπάνε!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και εδώ μόλις 7 χιλιομετρα ποιο βορειοδυτικά απο εσένα βρέχει. Και τι λέει αυτό? Μπορει να χρησιμοποιηθεί ως δικαιολογία και άλλοθι στο δικαστήριο? :think: :think:

κανόνισε!! αν δικαστείς ερήμην την έχεις σίγουρη την καταδίκη :lipssealed: ...

Με σκανδάλισε ο Βάθρακας. Και εδώ στα σύνορα του τριεθνους γλυκά νερά- Κάντζα- Παιανία ο καιρός είναι βαρύς και ασήκωτος

Βεβαιως και μπορει να χρησιμοποιηθει διοτι

1. Και ο συγγραφευς του παροντος οταν βρεχει κατσουκονεται εντος της οικιας του

2. Να παω για καφε με ηλιο.Με βροχη τι να το καμνω;

Τροποποιήθηκε από τον ΚωσταςΤ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

To βρήκα.

Η γκόμενα που έριχνε τα μπινελίκια προσφάτως.

Έσκασες δίπλα στο στόχο. Απόλυτα σωστός θα ήσουν αν είχες πει και το όνομα (Ηρώ εν προκειμένω), αλλά μάλλον τη sunny νόμισες.

Δεν πειράζει. Άξιος ο μισθός σου, :respekt:μια και το κουίζ ήταν δυσκολάκι, το είχα πει εξ' αρχής.

Κερδίζεις ένα μπουκάλι καλό κρασί απ' τον φίλο Karellen. :tooth:

Ναι ήταν τέλεια σήμερα η μέρα και ο καφές!!!! Για κρέπες ας μην μιλήσουμε.... :tooth: και τι μάθαμε σήμερα από τον Κωστάκη; Να λέμε ΝΑΙ όταν μας προσφέρουν συνοδευτικό με το καφέ-ποτό-χυμό

Υπάρχει και παροιμία: "Όπου βλέπεις φαγητό κάτσε, όπου βλέπεις ξύλο φύγε". :tooth:

καλή Ανάσταση καλό Πάσχα. Υγεία πάνω από όλα να περάσεις τις γιορτές κοντά στα άτομα που αγαπάς και σε αγαπάνε!!!

Ηρώ, χάρηκα που ήρθες και γνωριστήκαμε όλοι.

Είχες την ευκαιρία να γνωρίσεις ένα κομμάτι του αφάν γκατέ της τρελοπαρέας.

Σ' ευχαριστώ που μού 'δωσες την ευκαιρία να κάνω λίγη πλάκα, γιατί πέρασε η Πρωταπριλιά έτσι στο βρόντο και μού 'χει κάτσει άσχημα.... αλλά δε μ' έπαιρνε και φέτος..... θα με πλακώνανε. :tooth:

12+ άτομα μαζευτήκαμε.

Α, να σημειώσω ότι όσες ώρες ήμασταν εκεί, αλλά και στο δρόμο (πήγαινε-έλα), δεν έβρεξε καθόλου, πλην ελαχίστων και άνευ ουσίας σταγόνων, που ίσως να ήταν και κάποιος που μας έφτυνε να μη μας ματιάσει. :tooth:

Φίλε Σάββα, μπορεί ο Freddo Cappuccino να είχε 4,10, αλλά αν υπολογίσεις και τις 4 (αν δεν ντρεπόταν ο μουρλοΑήρ δε θα μέναμε στις 2) κρέπες που είχαμε δωρεάν ως συνοδευτικά, τσάμπα εντελώς μας βγήκε σε λέω.....

Εγώ που ήμουν νηστικός και πεινούσα, πολύ το εκτίμησα.

Σ' αυτό το σημείο να ευχαριστήσω όλους τους σύντροχους που ευλαβικά νήστευαν και δεν ακούμπησαν τις κρέπες.... :rotfl: Το στομαχάκι μου τους ευγνωμονεί.

Μλκία μου...... για παϊδάκια έπρεπε να βάλω θέμα. :rotfl:

Φωτός, ορ ντίντντ χάπεν.

Η πετυχημένη φαρσοκωμωδία είναι αυτή που μετά λες την αλήθεια και δε σε πιστεύουνε. :mB_kalo_e:

12+ άτομα, όλα θα λέγανε ψέμματα για να υποστηρίξουνε το "ψέμα μου"? Ποιός είμαι πιά..... :crazy:

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ / ΟΛΕΣ.

Τροποποιήθηκε από τον Kostas-MotoLover

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ωραίος καφές με ωραία παρέα.

Χάρηκα που είδα παλιές και νέες φάτσες.

Καλή ανάσταση σε όλους.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ηρώ χαρήκαμαν δια την γνωριμία. Καλό Πάσχα και καλή ανάσταση ευχόμεθα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

To βρήκα.

Η γκόμενα που έριχνε τα μπινελίκια προσφάτως.

Έσκασες δίπλα στο στόχο. Απόλυτα σωστός θα ήσουν αν είχες πει και το όνομα (Ηρώ εν προκειμένω), αλλά μάλλον τη sunny νόμισες.

Δεν πειράζει. Άξιος ο μισθός σου, :respekt:μια και το κουίζ ήταν δυσκολάκι, το είχα πει εξ' αρχής.

Κερδίζεις ένα μπουκάλι καλό κρασί απ' τον φίλο Karellen. :tooth:

Ναι ήταν τέλεια σήμερα η μέρα και ο καφές!!!! Για κρέπες ας μην μιλήσουμε.... :tooth: και τι μάθαμε σήμερα από τον Κωστάκη; Να λέμε ΝΑΙ όταν μας προσφέρουν συνοδευτικό με το καφέ-ποτό-χυμό

Υπάρχει και παροιμία: "Όπου βλέπεις φαγητό κάτσε, όπου βλέπεις ξύλο φύγε". :tooth:

Ηρώ, χάρηκα που ήρθες και γνωριστήκαμε όλοι.

Είχες την ευκαιρία να γνωρίσεις ένα κομμάτι του αφάν γκατέ της τρελοπαρέας.

Σ' ευχαριστώ που μού 'δωσες την ευκαιρία να κάνω λίγη πλάκα, γιατί πέρασε η Πρωταπριλιά έτσι στο βρόντο και μού 'χει κάτσει άσχημα.... αλλά δε μ' έπαιρνε και φέτος..... θα με πλακώνανε. :tooth:

12+ άτομα μαζευτήκαμε.

Α, να σημειώσω ότι όσες ώρες ήμασταν εκεί, αλλά και στο δρόμο (πήγαινε-έλα), δεν έβρεξε καθόλου, πλην ελαχίστων και άνευ ουσίας σταγόνων, που ίσως να ήταν και κάποιος που μας έφτυνε να μη μας ματιάσει. :tooth:

Φίλε Σάββα, μπορεί ο Freddo Cappuccino να είχε 4,10, αλλά αν υπολογίσεις και τις 4 (αν δεν ντρεπόταν ο μουρλοΑήρ δε θα μέναμε στις 2) κρέπες που θα είχαμε δωρεάν ως συνοδευτικά, τσάμπα εντελώς μας βγήκε σε λέω.....

Εγώ που ήμουν νηστικός και πεινούσα, πολύ το εκτίμησα.

Σ' αυτό το σημείο να ευχαριστήσω όλους τους σύντροχους που ευλαβικά νήστευαν και δεν ακούμπησαν τις κρέπες.... :rotfl: Το στομαχάκι μου τους ευγνωμονεί.

Μλκία μου...... για παϊδάκια έπρεπε να βάλω θέμα. :rotfl:

Φωτός, ορ ντίντντ χάπεν.Δεν βγάλαμε για να μην εκθέτουμε προσώπατα.

Η πετυχημένη φαρσοκωμωδία είναι αυτή που μετά λες την αλήθεια και δε σε πιστεύουνε. :mB_kalo_e:

12+ άτομα, όλα θα λέγανε ψέμματα για να υποστηρίξουνε το "ψέμα μου"? Ποιός είμαι πιά..... :crazy:

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ / ΟΛΕΣ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

καλή φάση οι καφέδες στο μπουρνάζι πάντως.όλo το οδόστρωμα απο πειραιά-μπουρνάζι μέσω θηβών για μπαντιλίκια είναι :lipssealed::mB_kalo_e:

Τροποποιήθηκε από τον bill_daytona

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

κρέπες ακούω... συνάντηση με καφέδες ακούω...

Pics or it didn't happen!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Διαπλοκή μου μυρίζει...αποδεικτικά στοιχεία αλλιώς τίποτις δεν πιστεύουμε ! :crazy:

Υ.Γ.4 τόσο Πούλη μου ο κόφυ?

4 τόσο έχει και παραθαλάσσια και με κεκάκια κερασμένα !

Κρέπες δε προτιμώ από τα χεράκια του συνρεμαλιού μας στις Χαλάνδριες νήσους ! :tooth:

Άστο εγώ είμαι γεροπαράξενος ή έχω άλλα γούστα και δεν πείθομαι, χαίρομαι όμως που περάσατε καλά ! :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και εγώ χάρηκα πολύ και ελπίζω να ξαναβρεθούμε με τα παιδιά που ήρθαν. Είναι τρομερή η εμπορεία μου, η μασέλα έχει φύγει από την θέση της με τα γέλια που ρίξαμε!!!

Kostas-MotoLover

Εσύ λες για τις κρέπες; Για τον καφέ που το ήπιε το παιδί (ξέχασα το όνομα του.... :pinch: ) σαν amita δεν λες τίποτα;

Δυστυχώς κανείς μας δεν σκέφτηκε για φωτογραφίες.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

κρέπες ακούω... συνάντηση με καφέδες ακούω...

Pics or it didn't happen!!!

Όπως αγαπάτε.... θα σας χαλάσουμε χατήρι?

Never happened λοιπόν. :crazy:

Διαπλοκή μου μυρίζει...

Πολύ κωλόπαιδο ο Πούλης..... :lol:

αποδεικτικά στοιχεία αλλιώς τίποτις δεν πιστεύουμε ! :crazy:

..................

Και εγώ χάρηκα πολύ και ελπίζω να ξαναβρεθούμε με τα παιδιά που ήρθαν. Είναι τρομερή η εμπορεία μου, η μασέλα έχει φύγει από την θέση της με τα γέλια που ρίξαμε!!!

Kostas-MotoLover

Εσύ λες για τις κρέπες; Για τον καφέ που το ήπιε το παιδί (ξέχασα το όνομα του.... :pinch: ) ο κάγκουρας ο PanosDenzo :lol: σαν amita δεν λες τίποτα? Τί να πω και γι' αυτό? Είπαμε, είμαστε μουρλοκομεία!

Ποιά amita? Ακόμα και για την amita, μια στάση την κάνεις...... :tooth:

Δυστυχώς κανείς μας δεν σκέφτηκε για φωτογραφίες.

Εγώ σκέφτηκα. Είχα και φωτογραφική στην τσέπη, αλλά δε μίλησα γιατί σκέφτηκα ότι μπορεί να μη θες και να σε φέρω σε δύσκολη θέση.

Τροποποιήθηκε από τον Kostas-MotoLover

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
:tooth: :tooth: :tooth: Αχ άχ άχ τι να σε κάνω τι να σε κάνω !

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Όπως αγαπάτε.... θα σας χαλάσουμε χατήρι?

Never happened λοιπόν. :crazy:

Εγώ το σκέφτηκα αλλά ντράπηκα να το πω... με είδες και όλας... σας πείρα τα αυτιά... :lipssealed::crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μοτο-Κωστακη,ποτε θα ερθεις για καφε Πειραια? Μου εχει λειψει η γκρινια σου βρε...! :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Για όσους δεν έρθουν, ας πάρουν το παρακάτω κείμενο για homework. :vv:

Αν το επεξεργαστείτε με διορατικότητα, :rolleyes:θα περιορίσετε τα υποψήφια άτομα στην παλάμη ενός χεριού, ενώ αν έχετε και ακόμα περισσότερο συνδυαστική σκέψη με βάση τα τεκτενόμενα των τελευταίων 2-3 ημερών, ο στόχος είναι ευκολάκι. :_stinker:

Ας εξηγήσω λίγο τί εννοούσα για το πώς μπορούσε να βρεθεί.

Ποιά ήταν λοιπόν η φράση κλειδί στον ανωτέρω διάλογο?

Δηλαδή; Εξήγησε μου την σκέψη σου.

Ένα παλιό μέλος θα καταλάβαινε αμέσως τί εννοούσα και δε θα χρειαζόταν επεξήγηση. :winking:

Άρα πάμε μάνι-μάνι σε νέο μέλος.

Και ποιό άραγε? Μα (προφανώς) κάποιο που έκανε έντονη την εμφάνισή του στο φόρουμ τις τελευταίες 2 μέρες πχ.

Στο άλλο δε, πολυσύχναστο θέμα έγραψε η καλεσμένη ότι λείπει απ' το σπίτι της. :whistling:

Μπορεί να φαίνεται δύσκολο - και όντως ήταν - αλλά μερικοί εδώ μέσα έχουν αποδείξει ότι είναι πολύ γατόνια και βρίσκουν απίστευτα πράγματα. :worthy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μοτο-Κωστακη,ποτε θα ερθεις για καφε Πειραια? Μου εχει λειψει η γκρινια σου βρε...!
:crazy:

Εχτές που δε σε είδα πάντως, μια χαρά ήμουνα.......
:rolleyes::lipssealed::tooth:

If you know what i mean....

if-you-know-what-i-mean-mr-bean-rage-face_original.png

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ελα πες αληθεια... Δεν σε χαλασε τπτ? Ο καφες? Η σερβιτορα? Ο θορυβος...? Τπτ???? :peep:

Μπααααα, ακόμα και με κάτι Άλιεν που περνάγανε στον πεζόδρομο γελούσα..... :tooth:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα