Jump to content
themata

MotoGP 2014 > Circuit of the Americas, Austin, Texas

motogp 2014 Austin, Texas  

58 ψήφοι

1. 1. 1η θέση

2. 2. 2η θέση

3. 3. 3η θέση

Recommended Posts

τελειωνει και λεει<εχασα βαθμους για το πρωταθλημα>,παει για κουπα?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

τελειωνει και λεει<εχασα βαθμους για το πρωταθλημα>,παει για κουπα?

Κρίμα που έχασα βαθμούς στο Πρωτάθλημα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Για ποια αστοχια υλικου μιλατε...?Ο ροσι απο μονος του το εφθειρε λογω τροπου οδηγησης και παραπανω πιεσης να πιασει τριαδα!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Για ποια αστοχια υλικου μιλατε...?Ο ροσι απο μονος του το εφθειρε λογω τροπου οδηγησης και παραπανω πιεσης να πιασει τριαδα!

Πες τα ρε φίλε. Τι να ξέρουν και αυτοί εκεί στην Bridgestone....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ο ένας(Λορεντζο)απο το ζόρι του να μείνει κοντά στον μικρό φέτος πυροβολεί στον πρώτο γύρο του πρώτου αγώνα και βροντάει σαν το καρπούζι σαν πρωταρης,στον δεύτερο αγώνα με μαζεμένο έξτρα άγχος απο το λάθος του πρώτου αγώνα φεύγει κανά μισάωρο πριν απο τους υπόλοιπους?Ο άλλος(ΡΟΣΣΙ)απο το ζόρι του να αποδείξει ότι ακόμα το χει για νίκες και βάθρα φεύγει πυροβολαρχια και κάνει τα λάστιχα φυτιλια.Και κατα τ´' αλλα φταίει η Bridgestone.Φιλτατε Χορχε ο συνδυασμός Μαρκεζ-ΧΟΝΤΑ ειναι απλα πιο γρήγορος απο σένα καβαλα στο Γιαμαχα(αφήνω μια πισινη εάν ήσουνα κι εσυ καβαλά σε ένα ΧΟΝΤΑ κάτι εντελώς υποθετικο και αδύνατον να επιβεβαιωθεί η να διαψευστεί στην θεωρία).Φιλτατε Γιατρέ ΜΕΓΑΛΩΣΕΣ.

Τροποποιήθηκε από τον sepul

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

http://gfycat.com/ForsakenSourBullfrog

άάάά ρε Μάρκ!!

Τροποποιήθηκε από τον Thunderstickss

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

δε θέλω να δω το μαρκ να πέφτει σε μελλοντικούς αγώνες πάντως...εκτός αν πρόκειται μόνο για συγκεκριμένες συνθήκες που κόντεψε να γίνει το κακό στον αγώνα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δηλαδή όλοι οι υπόλοιποι πήγαιναν χαλαρά και μόνο ο Ρόσσι πίεσε και είχε πρόβλημα με τα λάστιχα?????? Τι παθαίνει ο άνθρωπος όταν γεράσει.......................

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δηλαδή όλοι οι υπόλοιποι πήγαιναν χαλαρά και μόνο ο Ρόσσι πίεσε και είχε πρόβλημα με τα λάστιχα?????? Τι παθαίνει ο άνθρωπος όταν γεράσει.......................

Give_that_man_a_cookie.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

πριν...

μου έφερε ο θείος μου να δω τον χθεσινό αγώνα του MotoGp, από OTE TV με περιγραφή ΔΔ, ε ρε μαναμ τι μαργαριτάρια έχουμε να ακούσουμε πάλι! :crazy:

μετα...

το πως κατάφερε να πει τόσες μαλακίες μέσα σε τόσο λίγη ώρα, πραγματικά δεν μπορώ να το καταλάβω...

είπα να δω αγώνα με Ελληνική περιγραφή ξανά μετά από χρόνια, και στο 5λεπτο το είχα μετανιώσει! :lipssealed:

καλά, αναμενόμενο ήταν...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν ήταν μόνο του Ρόσσι παιδιά, διαβάστε λίγο καλύτερα πριν βγάλετε χολή, και ο Ιαννόνε είχε το ίδιο πρόβλημα και ο Ρέντινγκ (που έπεσε). Μάλλον ελαττωματική παρτιδούλα μυρίζει

Αυτά................

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ο ένας(Λορεντζο)απο το ζόρι του να μείνει κοντά στον μικρό φέτος πυροβολεί στον πρώτο γύρο του πρώτου αγώνα και βροντάει σαν το καρπούζι σαν πρωταρης,στον δεύτερο αγώνα με μαζεμένο έξτρα άγχος απο το λάθος του πρώτου αγώνα φεύγει κανά μισάωρο πριν απο τους υπόλοιπους?Ο άλλος(ΡΟΣΣΙ)απο το ζόρι του να αποδείξει ότι ακόμα το χει για νίκες και βάθρα φεύγει πυροβολαρχια και κάνει τα λάστιχα φυτιλια.Και κατα τ´' αλλα φταίει η Bridgestone.Φιλτατε Χορχε ο συνδυασμός Μαρκεζ-ΧΟΝΤΑ ειναι απλα πιο γρήγορος απο σένα καβαλα στο Γιαμαχα(αφήνω μια πισινη εάν ήσουνα κι εσυ καβαλά σε ένα ΧΟΝΤΑ κάτι εντελώς υποθετικο και αδύνατον να επιβεβαιωθεί η να διαψευστεί στην θεωρία).Φιλτατε Γιατρέ ΜΕΓΑΛΩΣΕΣ.

Βασικά όλοι οι άλλοι που έκαναν ταχύτερους γύρους από τον Rossi πως τα κατάφερναν??? Τσίχλες φορούσαν οι λάστιχα της ίδιας εταιρίας????

Πες τα ρε φίλε. Τι να ξέρουν και αυτοί εκεί στην Bridgestone....

Ας ασχοληθούν με καμιά σαμπρέλα βρε παιδί μου και ας αφήσουν τα λάστιχα για άλλες εταιρίες...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ειναι τόσο απλα και ξεκάθαρα αυτα που συμβαίνουν που πραγματικά δεν έχω καμία όρεξη να συνεχίσω αυτη την κουβέντα με όλο το σεβασμό.Ειπα αυτα που είχα να πω.Τα ξαναλέμε στον επόμενο αγώνα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

:popcorn: :popcorn: :popcorn:

Κάνε ρε και κάνα ντελίβερυ στην Καβάλα. Ξεμείναμε................

:what:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
................

Πρωτη φορα απο αθλητη της ταξεως του Lore , βλεπω τετοιο λαθος.

.....................

Κάτι μου λέει πως δεν θα είναι το τελευταίο του, έχει πολύ άγχος φέτος. Η εξήγηση είναι μάλλον προφανής.

Ο Μάρκες παραλίγο να την έκανε (κλασσικό λάθος απειρίας, ο αγώνας θέλει 100% συγκέντρωση μέχρι να πέσει η καρώ σημαία), πολύ τυχερός που την γλύτωσε, ούτε να πανηγυρίσει στην γραμμή τερματισμού δεν είχε το κουράγιο. Πήρε ένα καλό μάθημα, ευτυχώς για αυτόν (και για εμάς), ανώδυνα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τα πολλά κουνούπια που βρίσκονταν στο κράνος του πριν την εκκίνηση του αγώνα στο γκραν πρι των Ηνωμένων Πολιτειών της Αμερικής, ήταν η αιτία για τη μη νόμιμη εκκίνηση του Χόρχε Λορένθο. Ο Ισπανός αναβάτης εκκίνησε πολύ πριν σβήσουν τα κόκκινα φώτα με αποτέλεσμα να δεχτεί την ποινή των αγωνοδικών.

Ωστόσο, ο δύο φορές Παγκόσμιος πρωταθλητής μετά τον αγώνα ζήτησε συγγνώμη από την Yamaha που κατέστρεψε τον αγώνα.

«Όταν έφτασα στο γκριντ της εκκίνησης είχα πάρα πολλά κουνούπια στο κράνος μου και έκανα μία ενστικτώδη κίνηση που δεν συνηθίζω και αυτό με αποσυντόνισε λίγο. Ακόμη, τα κόκκινα φώτα άργησαν πολύ να ανάψουν. Συνήθως, είναι αναμμένα όταν φτάνουμε στο γκριντ. Δεν ξέρω γιατί όταν είδα να ανάβουν τα φώτα όρμισα σαν ταύρος. Έκανα την καλύτερη εκκίνηση στη ζωή μου, αλλά δεν ήταν νόμιμη, οπότε έπρεπε να μπω στα πιτ και να εκτίσω την ποινή μου. Δεν περίμενα το μήνυμα μπήκα από μόνος μου. Θέλω να ζητήσω μια συγγνώμη από την ομάδα που κατέστρεψα τον αγώνα».

http://www.sport-fm....lorentho/761108

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

νταξ κατι του δινουν και πινει εκει στην κυρα γιαμαχα,δεν εξηγητε αλλιως

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τα πολλά κουνούπια που βρίσκονταν στο κράνος του πριν την εκκίνηση του αγώνα στο γκραν πρι των Ηνωμένων Πολιτειών της Αμερικής, ήταν η αιτία για τη μη νόμιμη εκκίνηση του Χόρχε Λορένθο. Ο Ισπανός αναβάτης εκκίνησε πολύ πριν σβήσουν τα κόκκινα φώτα με αποτέλεσμα να δεχτεί την ποινή των αγωνοδικών.

Ωστόσο, ο δύο φορές Παγκόσμιος πρωταθλητής μετά τον αγώνα ζήτησε συγγνώμη από την Yamaha που κατέστρεψε τον αγώνα.

«Όταν έφτασα στο γκριντ της εκκίνησης είχα πάρα πολλά κουνούπια στο κράνος μου και έκανα μία ενστικτώδη κίνηση που δεν συνηθίζω και αυτό με αποσυντόνισε λίγο. Ακόμη, τα κόκκινα φώτα άργησαν πολύ να ανάψουν. Συνήθως, είναι αναμμένα όταν φτάνουμε στο γκριντ. Δεν ξέρω γιατί όταν είδα να ανάβουν τα φώτα όρμισα σαν ταύρος. Έκανα την καλύτερη εκκίνηση στη ζωή μου, αλλά δεν ήταν νόμιμη, οπότε έπρεπε να μπω στα πιτ και να εκτίσω την ποινή μου. Δεν περίμενα το μήνυμα μπήκα από μόνος μου. Θέλω να ζητήσω μια συγγνώμη από την ομάδα που κατέστρεψα τον αγώνα».

http://www.sport-fm....lorentho/761108

δεν παιζει με τιποτα.καμια δεκαρια ζελατινακια εχουν επανω στη ζελατινα.

φθηνη δικαιολογια

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τώρα κατάλαβα γιατί βιαζόταν τόσο να τερματίσει..........

:pray:

Τροποποιήθηκε από τον Παναγιώτης Κ.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα