Jump to content
Στέργιος Βήχος

Μια ζωή Ολυμπιακός vol 2.

Recommended Posts

Δεν έχω ΟΤΕ καρδιά μου.Και την παρέα με τα μπυρόνια κ τα σουβλάκια δεν τα αλλάζω ούτε για τον Ολυμπιακό,ούτε για κανέναν! :secret:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Ούτε εγώ. :P

Αλλά είδα το πρώτο ημίχρονο streaming και το 2 το άκουγα στο ραδιόφωνο και ενδιάμεσα από τις παραγγελίες το έβλεπα σε προποτζίδικα. :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν πειράζει. Πλάκα ΣΕ κάνω. Δεν έχασες και τίποτα το σημαντικό.

Μέχρι το 2-1 οι τελικές ήταν 3-2. Στο υπόλοιπο πρώτο ημίχρονο δεν έγινε τίποτα και σε όλο το 2ο ο ΠΑΟΚ ήταν στην άμυνα με τον Ολυμπιακό να επιτίθετε και να βγάζει 2-3 κλασσικές ευκαιρίες.

Αυτιά.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μάκη, θα χάσεις αν δεν δεις τον επαναληπτικό στην Τούμπα. :P

Με αυτά που έγιναν στο Καραισκάκη, στην Τούμπα θα πέσει πολύ ξύλο (μπορεί και κάνα μπουνίδι πάλι) και αν δεν περάσετε κιόλας θα γίνει ο χαμός.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν έχω δεί ούτε τις φάσεις να φανταστείς.Μόνο άκουσα τι έγινε,οπότε πιστεύω στον Βορά θα γίνει της πτάνας...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Είμαι πολύ περίεργος να ακούσω τι λένε οι σωστά σκεπτόμενοι γάβροι για το συμβάν μετά το 2-1.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Είμαι πολύ περίεργος να ακούσω τι λένε οι σωστά σκεπτόμενοι γάβροι για το συμβάν μετά το 2-1.

εγω εναν φανατικο συμφοιτητη γαυρο μεχρι αηδιας, που εχει και διαρκειας σε 4 αθληματα, οταν του ανεφερα μερικα στιγμιοτυπα, γυρισε την πλατη κ εφυγε... πιο καυλωμενο απο αυτον με τον ολυμπιακο δεν θα βρεις...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

I rest my case :P.Δεν έχω άποψη για κάτι που δεν είδα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

κ ετσι κ αλλιως κ αλλιωτικα..

http://www.contra.gr/Basketball/Europe/Euroleague/derby/olympiakos-panathhnaikos.2732756.html

Τροποποιήθηκε από τον Στέργιος Βήχος

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Νικη ψυχολογιας για τη συνεχεια.Μα ποσο την χαρηκα δεν λεγεται!Ουτε στο τελικο της Κωνσταντινουπολης τετοιοι πανηγυρισμοι!Αντε μπας και αποβαλουμε την κακη ψυχολογια απεναντι στα βαζελια.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ε να μας κερδιζε και ο αλβερτης αυτο παει πολυ. Σιγα σιγα αποβαλουμε το κομπλεξ θελω να πιστευω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

δεν εγραψα ποτε εδω μεσα αν και ολυμπιακος απο τα γενοφασκια μου, αλλα διαβαζω τους λαγους στο gazzeta που προσπαθουν να μειωσουν την νικη του Ολυμπιακου λογω ενος σουτ στο τελος. δλδ τοτε τα ευρωπαικα τους ειναι ολα σκαρτα και το παραδεχονται οι ιδιοι, αφου τα μισα παιχνιδια σε καθε σεζον τα κερδιζαν με σουτ του 3D στο τελος ή κανω λαθος?....οχι δεν κανω καθως "τα γραπτα μενουν" (σ.σ "τα βιντεο μενουν"). τεσπα...πολυ ωραιο παιχνιδι, με κινηση χωρις να κοβεται ορυθμος παρολο που η διαφορα εφτασε και τους 12, με πολλες θεαματικες φασεις. Επισης πρεπει ο ολυμπιακος να αποβαλλει το αγχος εναντι του παναθηναικου και να κοιταξει τα ματσ με την CSKA-πιθανοτατα-

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μαγκες,ειναι απλο!!!οταν η μπαλα καει,τα μεγαλα σουτ,τα κανουν οι παιχτες που εχουν μεγαλα αντερα,οσο και μεγαλα @@,για να αντεξουν τα αρνητικα σχολια και την δυσφημιση σε περιπτωση που αστοχησουν!χθες,ο Σπανουλης,για 38 λεπτα,ας πουμε οτι ψαχνοτανε μεσα στο γηπεδο,ομως στα 2 τελευταια λεπτα μπηκε και εκανε καλα αυτο που ξερει να κανει!! να τελειωνει τον αντιπαλο!! δεν μεγαλοποιω το αποτελεσμα,γιατι λαθη υπηρχαν εκατερωθεν,αλλα αυτο που ειδα χθες ηταν μια ομαδα που δεν τα παρατησε,ακομα και οταν ο παο περασε με +13! κακα τα ψεματα,δεν ηταν παιχνιδι που θα εκρινε βαθμολογικη καταταξη,ετσι και αλλιως ειχαν περασει και οι 2 στα πλεϊ-οφ,αλλα ηταν παιχνιδι γοητρου και ψυχολογιας! και ο ολυμπιακος το πηρε,γιατι το πιστευσε πιο πολυ. μην ξεχναμε τι δηλωσανε οι 2 προπονητες πριν τον χθεσινο αγωνα "ενα παιχνιδι μεταξυ ολυμπιακου-παναθηναϊκου,δεν ειναι ποτε φιλικο". τελος,για να επιστρεψω στον μεγαλο παικτη Σπανουλη,το καλοκαιρι του 2013 δεν εφυγε απο την ομαδα,αν και θα μπορουσε να παει οπουδηποτε και να παρει πιο ακριβο συμβολαιο.εχει περασει απο το μαγικο κοσμο του NBA,ειναι ενας απο τους καλυτερους ευρωπαιους παικτες τα τελευταια χρονια,εχει κατακτησει και με τον παο και με τον ολυμπιακο 2 συνεχομενες ευρωλιγκες,διακρισεις με την εθνικη και πολλα αλλα,δηλ. τι να του ελεγες χθες αν εχανε το σουτ???ο ανθρωπος ειναι πλεον ζωντανος μυθος και καποιοι πρεπει να το αποδεχτουν και να το σεβαστουν!!! πολλα respect στον Σπανουλη!!! :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy:

Υ.Γ. : τελικα θα μας τρελανουν στην "Πρασινη"??? τι 7-2?? ρε μαγκες,απο ποτε μετρανε παιχνιδια αυτοι??? αλλα τοσο τους "πειραξε" το "καρφωμα" απο τον Σπανουλη!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα