Jump to content
Στέργιος Βήχος

Μια ζωή Ολυμπιακός vol 2.

Recommended Posts

Ποιος λέει ότι δεν έχω δει όλο το ματς; Επειδή έτυχε κι έφυγα για 5-10 λεπτά σε ένα ματς σύνολο 96-97 λεπτών σημαίνει ότι δεν έχω δει όλο το ματς; Δηλαδή αυτά τα 10 λεπτά που δεν είδα με κάνουν να μην έχω σφαιρική άποψη για το ματς;

Για γύρνα δέκα φορές γύρω από τον εαυτό σου και κάνε δέκα πηδηματάκια στον αέρα να δούμε τι καιρό θα κάνει αύριο...

Μιλάς και για ντροπή...

Έλεος.

Ντροπή είσαι έτσι όπως μιλάς...

Για μιλα καλυτερα γιατι δε με ξερεις.

Αιντε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

manosktm

λες οτι μιλας μονο για το 3ο φαουλ κ τις καρτες.οταν εχεις μιλησει για φαουλ που δεν δινοταν ουτε με υπευθυνη δηλωση..κ στην ερωτηση σου τι σκεπτομουν οταν εβλεπα το παιχνιδι,εγω εβλεπα το παιχνιδι χωρις να μοιαζω με τον θαναση λαλα.

gen.markus

μαλλον δεν καταλαβαινομαστε..λεω οτι αν καποιος οπαδος του ολυμπιακου παραπονεθει για την χθεσινη διαιτησια,ειναι σαν να παραδεχεται-ομολογει-συμφωνει οτι αδικουνται οι αντιπαλοι του ολυμπιακου στα μεταξυ τους παιχνιδια.αν λοιπον η διαιτησια στους εγχωριους αγωνες του οσφπ ειναι δικαιη,τοτε κ η χθεσινη διαιτησια ειναι δικαιη.η ιδια ακριβως διατησια ειναι.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εντάξει ας μη το συνεχίσουμε άλλο.Κανένας Γαύρος δεν έχει το δικαίωμα να διαμαρτύρεται λοιπόν,το βγάλαμε το πόρισμα....

:pinch:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σε αποκλείει η Manchester United και νιώθεις απογοήτευση. Αυτό και μόνο του είναι ικανό να είσαι περήφανος για τη φετινή πορεία της ομάδας.

Να σε αποκλείει ΑΥΤΗ η Μάντσεστερ πρέπει να νοιώθεις απελπισία γιατί τόσο "χώμα" δεν θα την βρείς ποτέ. Κρίμα για τον Ολυμπιακό. Δυστυχώς (όπως είχα γράψει και στο άλλο θέμα) νόμισαν πως είχαν προκριθεί από το 2-0 και πως οι Βαν Πέρσυ και Ρούνεϋ θα ξανακάνουν τους τουρίστες. Αδιάβαστος και "λίγος" ο προπονητής, άμυνα που έμπαζε από παντού και διοίκηση που στην πρεμούρα της να γεμίσει τα ταμεία, έδωσε τον παίκτη που ακόμα και στο χθεσινό ναυάγιο θα έβρισκε την ευκαιρία να στείλει την μπάλα στο πλεχτό και τον Ολυμπιακό στον επόμενο γύρο. Κρίμα - κρίμα - κρίμα...........

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Παναγιώτη,ναι η Μαντσεστερ φέτος δεν τα πάει καλα,αλλά μην ξεχνάμε πως πρόκειται για μια μεγάλη Ευρωπαϊκή ομάδα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

δωσαμε απλετη χαρα σε ελλαδα και ευρωπη, τις τελευταιες 2 βδομαδες

δυστηχως το παμε στοιχημα συμφερει.

ερχαιτε αλλο ενα μπαν.

Τροποποιήθηκε από τον PanosDenzo

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Για μιλα καλυτερα γιατι δε με ξερεις.

Αιντε.

Απαντάω και μιλάω στον ίδιο τόνο και ύφος που μου μιλάς κι εσύ. Αν ήθελες κάτι καλύτερο να μιλούσες κι εσύ καλύτερα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

δωσαμε απλετη χαρα σε ελλαδα και ευρωπη, τις τελευταιες 2 βδομαδες

δυστηχως το παμε στοιχημα συμφερει.

ερχαιτε αλλο ενα μπαν.

γιατί μπαν;ετοιμάζεσαι να βρίσεις ότι υπάρχει;

για να γελάσουμε λίγο ακόμη,στο θέμα των λαγών μιλάνε απο εχθές μόνο για την ήττα του Ολυμπιακού στο Μάντσεστερ.Για την π@@τσα που φάγανε απο τον ΟΦΗ ούτε λόγος...όχι καλέ,δεν λέγεται κόμπλεξ αυτό μην είστε χαζοι!!!!

Τροποποιήθηκε από τον Gen.Markus

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Όπως είπα και δίπλα πριν λίγο:

vagma για δες λίγο αυτό το σκεπτικό και πες μου πως το βλέπεις.

Ο γάβρος έχασε και αποκλείστηκε από την Μάντσεστερ. Άρα ότι έχει και δεν έχει, από εδώ και πέρα θα τα ρίξει στα εγχώρια (κύπελλο δηλαδή γιατί το πρωτάθλημα το πήρε ήδη). Άρα βάση της εικόνας των ομάδων, κατά 60-65%, κατά την άποψή μου θα μας περάσει εμάς κουτσά, στραβά με κάνα σφύριγμα παραπάνω αν χρειαστεί και θα περάσει στον τελικό.

Εσείς από την άλλη χάσατε από τον ΟΦΗ. Δεν του δίνει και κάνα τεράστιο αβαντάζ ΑΛΛΑ, το κράτος, η ΕΠΟ, οι διοργανωτές γενικότερα, έτσι όπως έγινε το θέμα και μετά το 0-3 σας μέσα στον Ολυμπιακό, δεν θέλουν σε καμία περίπτωση, όπως δεν θέλουν και τα τελευταία χρόνια, έναν τελικό κυπέλλου ΠΑΟ-ΟΣΦΠ στο ΟΑΚΑ με 20000+ κόσμο από τους μεν και άλλους τόσους από τους δε.

Οπότε με βάση τα παραπάνω ο γάβρος θα κερδίσει τον ΠΑΟΚ κι εσύ θα χάσεις από τον ΟΦΗ με το έτσι θέλω για να μην πας τελικό.

Το βρίσκετε ακραίο;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Καλά που είσαι και εσύ και θυμούνται τα χάλια τους.

Μόνο εγώ βλέπω Παοκ-Οφη τελικό ε;'αρρωστος θα είμαι...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

για μενα καλυτερα που αποκλειστικατε απο την united μονο για 1 γκολ παρα να πηγαινατε στους 8 κ να τυγχανατε με καμια μπαγιερν...

Η 7αρα θα ηταν μονο για το 1ο ημιχρονο...

Τουλαχιστον τωρα μπορειτε να πειτε οτι φυγατε απο το τσουλου με το κεφαλι ψηλα...

Ειδα ολο το ματς.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

γιατί μπαν;ετοιμάζεσαι να βρίσεις ότι υπάρχει;

για να γελάσουμε λίγο ακόμη,στο θέμα των λαγών μιλάνε απο εχθές μόνο για την ήττα του Ολυμπιακού στο Μάντσεστερ.Για την π@@τσα που φάγανε απο τον ΟΦΗ ούτε λόγος...όχι καλέ,δεν λέγεται κόμπλεξ αυτό μην είστε χαζοι!!!!

ελα να γραψεις και συ απο κει ........three----λε...............χαχαχαχαχα............δεν θα σου αφαιρεσουμε το λογο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

δεν έχει νόημα να γράφω σε τέτοια θέματα.ότι έχω να πω για την ομάδα μου το λέω εδώ.εκεί απλά μπαίνω όταν θέλω να γελάσω.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Απαντάω και μιλάω στον ίδιο τόνο και ύφος που μου μιλάς κι εσύ. Αν ήθελες κάτι καλύτερο να μιλούσες κι εσύ καλύτερα.

Κατσε και ξαναδιαβασε τι εχω γραψει εγω και πως απαντας και τα λεμε.

Αν δεν μπορεις να κατανοησεις τον γραπτο λογο να σε στειλουμε πισω στο δημοτικο.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

για μενα καλυτερα που αποκλειστικατε απο την united μονο για 1 γκολ παρα να πηγαινατε στους 8 κ να τυγχανατε με καμια μπαγιερν...

Η 7αρα θα ηταν μονο για το 1ο ημιχρονο...

Τουλαχιστον τωρα μπορειτε να πειτε οτι φυγατε απο το τσουλου με το κεφαλι ψηλα...

Ειδα ολο το ματς.

Καλά δε πιστεύω καμία ομάδα να την χάλαγε να περάσει στην επόμενη φάση...

Η αν ήταν άλλη Ελληνική ομάδα πχ και τύχαινε την Μπάγερν θα έτρωγε λιγότερα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

δεν έχει νόημα να γράφω σε τέτοια θέματα.ότι έχω να πω για την ομάδα μου το λέω εδώ.εκεί απλά μπαίνω όταν θέλω να γελάσω.

εδω να δεις γελιο που προσφερεται................το κατα τρι-μπαλον ευαγγελιον...........

οποιος και να ηταν θα ειχε προβλημα..............

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

να στο πω απλα...............τρια θα φαει το φιδι και με κοντρα διαιτησια τρια θα φαει και ο three----λος στον τελικο...........τελειωσαν τα ψεματα...........τα υπολοιπα ειναι σεναρια.........τωρα που τους πηρα τα πασα θα συνεχιστει το τριμπαλο θα τους αρεσει και θα σκουζουν κιολας..........

για πες κύριε διαχειριστά;ποιος κάνει flaming άραγε;μετά θες να κάνουμε σοβαρή κουβέντα και μη ρίχνουμε το επίπεδο;πλάκα μας κάνεις;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

οποιαδηποτε ελληνικη ομαδα κ αν περνουσε στους 8, θα μαζευε γκολ κ για του χρονου με τετοιους αντιπάλους, δεν ειπα το αντιθετο, αλλά εδω το θεμα ειναι για τον ολυμπιακο που επαιζε φετος.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

βλέπω ότι θέλετε να κλειδωθεί πάλι το θέμα.Πάλι οι φταίχτες θα βγούμε εμείς οι Γαύροι,πάω στοίχημα για αυτό...για αν δούμε.

οποιαδηποτε ελληνικη ομαδα κ αν περνουσε στους 8, θα μαζευε γκολ κ για του χρονου με τετοιους αντιπάλους, δεν ειπα το αντιθετο, αλλά εδω το θεμα ειναι για τον ολυμπιακο που επαιζε φετος.

δεν θα μας χάλαγε να περνάγαμε και ας χάναμε ρε Στέλιο.Λες και είπαμε πάμε να πάρουμε το Τσουλου...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κατσε και ξαναδιαβασε τι εχω γραψει εγω και πως απαντας και τα λεμε.

Αν δεν μπορεις να κατανοησεις τον γραπτο λογο να σε στειλουμε πισω στο δημοτικο.

Έγινε ΜΠΖηλέ. Ότι πεις... Θα σε χαλάσω εγώ χατίρι;

Κάτσε ξαναδιάβασε κι αν δεν μπορείς να κατανοήσεις και @@ μέντολες... Εγώ σε φταίω μετά...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

για πες κύριε διαχειριστά;ποιος κάνει flaming άραγε;μετά θες να κάνουμε σοβαρή κουβέντα και μη ρίχνουμε το επίπεδο;πλάκα μας κάνεις;

εγω δεν βλεπω να εχω γραψει καμια ασχημη λεξη..............αν σε πειραζει το (τριμπαλο) η τα (πασα).............μπορω να σου εξηγησω τι εννοω..................το τι καταλαβες εσυ ειναι αλλο θεμα............εσεις προσβαλετε με χυδαιες εκφρασεις τους συνομιλητες σας και συναμα τους απαγορευεται να γραψουν σε ενα θεμα το οποιο ειναι ανοικτο για ολους.......................

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ναι ρε αγόρι ότι πεις.Πάντα εσύ έχεις δίκιο.όπως λένε κιόλας,ο πελάτης έχει πάντα δίκιο!

Εδώ και καιρό πετάς ατάκες και μετά πας να τα μαζέψεις,λες και εσύ είσαι πιο έξυπνος απο εμάς και δεν μπορούμε να σε καταλάβουμε.Ήμαρτον πια,άσε την πιπίλα της νοημοσύνης ρε φίλε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αρε φιλε............εχουμε σοβαροτερα προβληματα εκει εξω........ο τρι-μπαλος και ο παναθηναικος μας μαρανε................εδω παιζονται οι ζωες μας παγκοσμιως και μεις ασχολουμαστε με το γρασιδι...........

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

κ εσυ ρε μαρκους..λες και θα βγαλεις ακρη με τετοια ατομα..που ζουνε κ αναπνεουνε για κατι τετοια...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα