Jump to content

Recommended Posts

αναχωρηση απο Καλαμάτα...οποιος θελει και βρισκεται στην περιοχη, μπορει ν' ακολουθησει :thumbsup1:https://www.facebook...05690172869847/

εκδρομή στην καστροπολιτεία του Μυστρά Λακωνίας...ραντεβού 9:30 στο cafe Gurmet (πλατεία 23 Μαρτίου) αναχώρηση 10:00.

ξενάγηση στην καστροπολιτεία του Μυστρά κι επιστροφή από το γραφικό Γεωργίτσι (το μπαλκόνι του Ταυγέτου) μέσω Σπαστής,

όπου και θα καθίσουμε για καφέ και θα γευματίσουμε με τα υπέροχα εδέσματα που θα πάρουμε μαζί μας από το σπίτι μας...

για οποιον θέλει, έχει και ταβέρνες...επιστροφή στην Καλαμάτα από τον γραφικό "Ταυγετο" μέσω μιας υπέροχης διαδρομής...

http://el.wikipedia....%81%CE%AC%CF%82

http://www.georgitsi.gr/

1800268_10201923168829075_904707466_n.jpg

Τροποποιήθηκε από τον innova 04
Ετικέτες

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Τι λες τώρα...μακάρι να ήμουν πιο κοντά.

Ξέρει κανείς σε τι φάση βρίσκονται οι αναστηλώσεις στο παλάτι του Παλαιολόγου;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κωσταντή είμαι Στούπα και πίνω καφεδούμπα στο εξοχικό μου χαζεύοντας το Μεσσηνιακό!

ΥΓ. Έννοια σου και τάμαθα και τα δικάσου συχαρίκια.Τι Γεωργίτσι και τέτοια.

Από Τρίπολη,μου σφυρίξανε, θα έρθεις για να το πατήσεις λιγουλάκι!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

μπα...ο Τασος τελικα δεν αλλαξε λαστιχο και ειναι με λινα και το ακυρωσαμε...το προγραμμα αυριο εχει Μυστρα...κανονισε :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

υπεροχη μερα, αψογη παρεα, φανταστικη διαδρομη, τι αλλο να ζητησει κανεις? video, οταν με το καλο ανεβουν στο youtube...

αναχωρηση απο Καλαματα, περασμα απο το πασο του Ταυγετου, καφεδακι διπλα απο τον Μυστρα κι επιστροφη μεσω Τριπολης...

219yz55.jpg

einnuw.jpg

xfah5y.jpg

fxquc7.jpg

20qcld2.jpg

677cde.jpg

2n80iaa.jpg

1ta89e.jpg

15zmgj5.jpg

n510fb.jpg

16hte2q.jpg

n33tee.jpg

2em0dwz.jpg

e5pohv.jpg

1jwb5s.jpg

fpaz61.jpg

242vpl5.jpg

2i6kxew.jpg

2cxz00.jpg

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ΠΑΝΙΚΟΣ!!!! Μπραβο Κωστα για την επιτυχημενη βολτα που οργανωσες!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ωραία διαδρομή, πολύ μεγάλη παρέα!

Εκεί οι καβαλάρηδες μόνο πανό ξέρουν να κρεμάνε?Κανα φωνήεν στους 2 ακράνωτους δεν βρέθηκε κανείς να πει!

Ομίλους φτιάχνουν χωρίς βάσεις...!Γιατί τους φτιάχνουν για τζερτζελέ μόνο και καφεδούμπες?

Οι εντός του topic καλά τα βλέπουμε και δεν μιλάει κανείς!Η εικόνα που δίνουμε προς τα έξω, είναι ότι ακόμα και σε μοτοσυκλετιστικούς ομίλους που είναι μόλις λίγοι δεκάδες θα βρεθούν κάποιοι που δεν θα τηρήσουν τα βασικά!Και σα να μην έφτανε αυτό δεν αποβάλλονται από την ομάδα!

Να με συγχωρείτε παίδες αλλά οι φωτογραφίες που μπαίνουν σε ένα site δεν δείχνουν μόνο τα τοπία!Δείχνουν πως μια μερίδα ανθρώπων ξέρει να φέρεται και να στέκεται και ΤΙ νοοτροπία βγάζει προς τα έξω!Αν σε 10-20-30 άτομα μοτοσυκετιστικό κομβόι οι 2 δεν φοράνε κράνος είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΟΣΟΣΤΟ και καθιστά την ομάδα αναξιόπιστη!Πως ζητάτε να έρθει κάποιος για παρέα/συνοδεία?

Ντροπής πράγματα και βάζουν και το πανό!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Βγήκαν σαν τα σαλιγκάρια μετά τη βροχή...... :mB_kalo_e:

Κρίμα ρε Κωστή που δεν είσαι μια πατουσιά δρόμος. :(

Πολύ ήθελα να ξανακάνω τη διαδρομή Καλαμάτα - Σπάρτη. :_rock-on:

μερικες teaser photos απο τα βιντεο...

2ni7cjt.jpg

11ju44w.jpg

Να γιατί δε χρειάζεται να τρέχεις στις Άλπεις για να φχαριστηθείς τέτοιου είδους στρορφιλίκι. :mB_kalo_e:

Kalejaios συμφωνεί? :rolleyes: :D

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ωραια φαση και πλουραλισμος απο μηχανακια σπανια.με το καλο και σε αλλες βολτες

υ.γ.αυτο το s4 ειναι και γαμω τα μηχανακια

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

δεν οργανωσα τιποτα...ακολουθησα :tooth: αλλοι ηταν οι οργανωτες :worshippy:

Τελος παντων...εβγαλες φωτο κ βιντεο οποτε προσεφερες στην οργανωση!!

Και μην ξεχασω το μαντηλι σου! ηταν ατραξιον της βολτας.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τι λες τώρα...μακάρι να ήμουν πιο κοντά. Ξέρει κανείς σε τι φάση βρίσκονται οι αναστηλώσεις στο παλάτι του Παλαιολόγου;

δεν ξερω αδερφε...εγω επινα καφε...εχω επισκευτει αρκετες φορες τον Μυστρα και δεν ειχα ορεξη για περπατημα με τις σκληρες μποτες :crazy:

VTR? Γιατι εβγαλε φαιριγκ?Απο εδω ειναι? :crazy:

οταν κανονιζουμε βολτα αρχηγε μου, και λυμενα να ειναι τα μηχανακια, τα δενουμε προχειρα κι ακολουθουμε :tooth:

Εκεί οι καβαλάρηδες μόνο πανό ξέρουν να κρεμάνε?Κανα φωνήεν στους 2 ακράνωτους δεν βρέθηκε κανείς να πει!

.................................................................................................................................................................................................

οι φωτο που πιαστηκες για να γραψεις ολα αυτα, ειναι στο παρκινγκ...ειχαμε σταματησει 200 μετρα νωριτερα και κανονισαμε

ποιοι θα μπουν στο καστρο και ποιοι θα πανε για καφε...καποια απο τα μηχανακια τσουλησαν ακομη και σβηστα για να πανε

πιο κατω και να παρκαρουν...ελεος!!! σεντονακι χωρις να ξερεις? λες να εκαναν βολτα 200 χιλιομετρα και μεσα απο βουνο

που εχει ακομη χιονι χωρις εξοπλισμο? αν θες δες το πρωτο βιντεο (τα πρωτα 45 δεπτερολεπτα) που περνανε ολοι... :sopase:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

και απο ποιο σημείο ξεκινήσατε για να φτάσετε στην στροφή εκείνη που ειναι ακριβώς εκει?

μην προσπαθεις να το σωσεις, εμεις καγκουροβολτες που κάνουμε (και μας κράζουν για αυτο) φοράμε το κράνος για 50 μέτρα και εκει που θεωρείτε οτι ειναι σοβαρή συγκέντρωση πέτυχα δυο χωρις κράνος με την δικαιολογία οτι είναι για 200 μέτρα, και δεν φτανει αυτο αντί να συμφωνήσεις το υπερασπίζεις απο πάνω

εγώ εκει σκάλωσα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα