Jump to content
FlyingInADream

Κανάς Ασφαλιστής στο φόρουμ;

Recommended Posts

Για να μην τα δίνουμε στους ξένους, προτιμότερο να τα δίνουμε σε κάποιον που έχουμε πει και μια κουβέντα.

Υπάρχει κάποιος ασφαλιστής στο φόρουμ; Να μου κάνει μια προσφορά για το 400 μου, που λήγει 1 Μαρτίου η ασφάλισή του;

Αν υπάρχει αλλά δεν θέλει να φανεί δημόσια, ας στείλει ένα ΠΜ ή ας επικοινωνήσει στα άλλλα στοιχεία επικοινωνίας μου, να συνεννοηθούμε.

Βιαστείτε όμως, γιατί λήγει ο χρόνος...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

ενδιαφέρομαι και εγώ γιατι δεν μου άρεσε καθόλου το επιπλέον μηδενικό που μου πρόσθεσε η ασφάλεια μου για το επόμενο 6μηνο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

προς στιγμην διαβασα ''ασφαλιτης'' και στραβωσα,αλλα μετα νταξ ηρεμισα..

συνεχιστε..

sorry για το spam

:afro:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει ένα π.μ. για να του πω λεπτομερώς τι θα χρειαστώ για να του κάνω προσφορά.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει ένα π.μ. για να του πω λεπτομερώς τι θα χρειαστώ για να του κάνω προσφορά.

Σου στέλνω αμέσως μετά από αυτό το μήνυμα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τεχνικά δεν υπάρχει πρόβλημα. Τα email τα τηλέφωνα και τα ταχυδρομεία να είναι καλά! έτσι κι αλλιώς αν το καλοσκεφτεις οι έδρες των εταιρειών Αθήνα είναι και από εκεί αποστέλλονται όλα.

Τροποποιήθηκε από τον Vic

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αυτο ισχυει οτι δεν υπαρχει προβλημα. Το λεω γιατι κ εγω ασχολουμαι λογω του οτι οι γονεις μ εχουν ασφαλιστικο γραφειο. Απλα σε γενικες γραμμες καλο ειναι να εχεις μια αλφα σχεση κ επικοινωνια με τον ασφαλιστη σου. Ειδικα αν τον χρειαστεις σε περιπτωση στραβης. Αλλα εννοειται οτι δεν υπαρχει θεμα τεχνικο. Κ εμεις εχουμε αρκετους πελατες εκτος θεσσαλονικης.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αν ησασταν Θεσσαλονικη θα σας βολευα ;)

αν θελεις δωσε περισσοτερες πληροφοριες για τους απο θεσσαλονικη..

Τροποποιήθηκε από τον mitsdim1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Οπως ανεφερα κ στο προηγουμενο ποστ εχουμε ασφαλιστικο γραφειο. Οποιος θελει με πμ μπορει να επικοινωνησει μαζι μ για οτιδηποτε χρειαζεται :rolleyes:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

δωστε ασφαλειες στο λαο ρε σεις...............

λοιπον για εμενα π.χ xt 660 2005 μοντελο πανω απο δυο χρονια διπλωμα. μια ενδεικτικη τιμη με νομικη προστασια?ανα 6μηνο ας πουμε?

η αλλιως γιατι δεν δινετε δυο τρια τυχαια παραδειγματα να τα διαβαζουν ολοι και να εχουν μια ιδεα

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Οι τιμες δεν ειναι παντα στανταρ γιατι αναλογα την εταιρεια στην οποια θα ασφαλιστεις εχει κ αλλο τιμολογιο. Επισης σε μερικες εταιρειες παιζει ρολο η ηλικια, η ημερομηνια αποκτησης διπλωματος κ αριθμος ατυχηματων π εχουν προηγηθει επισης. Ενδεικτικα πχ εγω 27 χρονων με 7 χρονια διπλωμα εχω 90 ευρω ασφαλιστηριο σε 1000 κυβικα μηχανη (6μηνο). Σε ενα 250ρι π εχω επισης το ασφαλιστηριο ειναι 50 το 6μηνο

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ακριβώς, οι ασφαλιστικές έχουν παραμετρικό τιμολόγιο που εξαρτάται απο πολλούς παράγοντες όπως: ηλικία οδηγού, τόπος κατοικίας, χρονιά διπλώματος, ηλικία οχήματος, μάρκα, μοντέλο, κυβισμός, ημερομηνία απόκτησης, ύπαρξη περισσότερων του ενός συμβολαίου στην ίδια εταιρεία, διατηρισημότητα κ.α.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

O κώστας ο icelover (http://www.mybike.gr/user/12626-icelover/). Πολύ καλό παιδί, ρίχτου ένα ΠΜ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ασφαλιστης και εγω παιδια, απο το 2004 στο χωρο. δεν θελω ομως να ασφαλιζω κοσμο ετσι απροσωπα μεσω ενος φορουμ, δεν ειναι σωστο ουτε γινεται σωστα η δουλεια ετσι, αλλιως θα γινομασταν ολοι οι ασφαλιστες πλουσιοι ασφαλιζοντας ανωνυμα και χωρις αγχος τον καθε ενα.

ειναι διαφορετικο το να σου προτεινουμε εναν καλο ασφαλιστη που μας εξυπηρετησε και μας αφησε ικανοποιημενους και αλλο να ασφαλιστεις ετσι απροσωπα.....οπως δεν θα αφηνες ενα γιατρο να σε εξετασει μεσω skype, καπως ετσι πιστευω οτι ειναι και με τις ασφαλειες και δεν αναφερομαι μονο στα οχηματα γιατι αυτα ειναι μονο η κορυφη του παγοβουνου, αν ο κοσμος ειχε ασφαλιστικη συνειδηση θα ειχαμε γλιτωσει απο πολλες καταστροφες και ατυχηματα πολλα χρονια πριν.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα