Jump to content
Sign in to follow this  
NavySeal_

Stoiximan,Sportingbet or...

Recommended Posts

Γεια σας επιτελους αποφασισα να αρχισω το online στοιχημα γτ με τον ΟΠΑΠ δεν παει αλλο. Αρχικα σκεφτηκα να αρχισω στην bet365 αλλα μιας κ ειμαι κατω των 21 (19χρονων) την απερριψα. bwin δεν ειναι πλεον στην ελλαδα αρα κατεληξα:

Stoiximan ή sportingbet? ποια μου προτεινετε και γτ?

Επισης αν εχετε καποια αλλη εταιρεια στην οποια παιζετε (ειτε ξενη ειτε ελληνικη) να μ πειτε τα θετικα και τα αρνητικα της

Ευχαριστω

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

bet365

Stoiximan

sportingbet

παιζω τρια χρονια τα τελευταια 2 περιστασιακα.πολυ καλη εξυπηρετηση,αψογο live,αξιοπιστη απο ολες τις αποψεις

εχω ακουσει καλα λογια,μηδενικη προσωπικη εμπειρια

εχω ακουσει καποια παραπονα,μηδενικη προσωπικη εμπειρια

αλλα σαν την bf δεν..κριμα που εφυγε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εαν δεν εχουν αποκλεισει την "παρανομη" betfair (τους πονεσε πολυ!!) ξεκινα με αυτην χωρις πολλα λογια.

http://www.betblog.gr/articles.aspx?aid=25474

Τροποποιήθηκε από τον Peiraiwths

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Γενικότερα το νου σας όσοι παίζετε στο ιντερνετ.

Ο ΟΠΑΠ πλέον είναι ιδιωτικός και θα επιδιώξει με κάθε τρόπο την εφαρμογή των νόμων.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

http://www.betcatalog.net/etairies.html

Εδώ είναι όλα τα νόμιμα στοιχηματικά σάιτ στην Ελλάδα.

Τροποποιήθηκε από τον dimitrishndsm

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εγώ μετά τις πρόσφατες γνωστές αλλαγές,έχω λογαριασμό και στο stoiximan και στη bet365(πρόσεξε,στο .gr που είναι νόμιμο,όχι στο .com) και δεν έχω κανένα πρόβλημα.Εξαρτάται ποιο σου αρέσει καλύτερα,ποιο σου φαίνεται ποιο λειτουργικό.Δες και τι bonus δίνει η καθεμία.Αν δεν ψάχνεις κάτι πολύ εξεζητημένο,θα σε βολέψουν και οι δύο.Πιο μεγάλο και πιο αναγνωρίσιμο όνομα βέβαια η bet365 αλλά αυτό εμένα προσωπικά δε με απασχολεί.Θα βλέπεις και δωρεάν ματσάκια απ'όλα τα πρωταθλήματα αν ανοίξεις λογαριασμό αλλά σε μικρή οθόνη!

Ρίξε μια ματιά και εδώ

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

το bet365 μου κανει το κλικ και προσωπικα μου φαινεται πιο ωραιο λειτουργικο κλπ αλλα δυστυχως δεν θελω να μπλεξω φιλους κλπ για να ξεκινησω να φτιαξω λογαριασμο (πρεπει να εισια πανω απο 21). μηπως και το stoiximan δειχνει δψρεαν ματσακια??

ευχαριστω για τα σιτε που μ δωσατε γτ μου ανοιξαν το ματι!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σοβαρά, έχει κερδίσει κανείς ποτέ μ'αυτά;

h betfair ειναι ανταλλακτηριο οχι κλασσικος book.ναι κερδισα αν μπορουμε να το πουμε ετσι,σταθερα ποσοστα

οχι ομως με κλασικο στοιχημα οπως το εννοουμε

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

τραγικο. ελαβα ενα email σημερα απο την bwin που λεει

Σύμφωνα με τα αρχεία μας, δεν έχετε χρησιμοποιήσει οποιαδήποτε από τα προϊόντα πραγματικών χρημάτων μας εδώ και 12 μήνες.

Έχει επιβληθεί στο λογαριασμό σας διοικητικό τέλος (€ 0.67).

Ένα πρόσθετο τέλος θα αφαιρεθεί από το υπόλοιπο του λογαριασμού σας στις 12-Mar-2014. Ωστόσο, αυτό το τέλος δεν θα επιβληθεί εάν ο λογαριασμός σας επανενεργοποιηθεί έως τις 11-Mar-2014.

Η εκ νέου ενεργοποίηση του λογαριασμού σας είναι εύκολη: απλά συνδεθείτε και τοποθετήστε ένα στοίχημα, μπείτε σε ένα τουρνουά με τέλος εισόδου ή πραγματοποιήστε μια άλλη συναλλαγή πραγματικών χρημάτων.

α προσπαθησα να μπω και μου εβγαλε αυτο το μηνυμα

ΜΗ ΕΠΙΤΡΕΠΤΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ

Με βάση απόφαση της ανεξάρτητης διοικητικής αρχής "Επιτροπή Εποπτείας και Ελέγχου Παιγνίων" (Ε.Ε.Ε.Π.), ο ιστότοπος που επιχειρείτε να επισκεφθείτε έχει εγγραφεί στον κατάλογο εκείνων που προσφέρουν υπηρεσίες τυχερών παιγνίων και στοιχημάτων χωρίς άδεια.

Κατά συνέπεια, με βάση την κείμενη νομοθεσία, η πρόσβαση στον ιστότοπο αυτό δεν επιτρέπεται.

Για περισσότερες πληροφορίες: http://www.gamingcom...r/index.php/el/

τι στο καλο ειναι αυτο ρε παιδια? θα πληρωσω τιποτα?ξερω και εγω μην μαζευτει κανενα μεγαλο ποσο μετα απο χρονια και μου ζητανε τιποτα μαλακιες? εν το μεταξυ εγω δεν θυμαμαι να εια καποιο υπολοιπο που στο καλο τα βρηκαν τα 0.67 ευρω

Τροποποιήθηκε από τον spiros!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

h betfair ειναι ανταλλακτηριο οχι κλασσικος book.ναι κερδισα αν μπορουμε να το πουμε ετσι,σταθερα ποσοστα

οχι ομως με κλασικο στοιχημα οπως το εννοουμε

εξηγησε το λιγο αν θες..

σταθερα δηλαδη καθε ποτε και ποσα.

και ποσα εβαζες βασικα για να υπαρχει μια συνολικη εικονα.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εξηγησε το λιγο αν θες..

σταθερα δηλαδη καθε ποτε και ποσα.

και ποσα εβαζες βασικα για να υπαρχει μια συνολικη εικονα.

Ναι εντελώς χονδρικά,έχεις ένα κεφάλαιο Α(ανάλογα την κάβα του καθενός)και με τις κατάλληλες κινήσεις εξασφαλίζεις την αγορά αλλά και πώληση των τριων συμβάντων 1χ2,πολύ ΠΡΙΝ την διεξαγωγή του συμβάντος(ώστε να μην υπάρχει ρίσκο)

Ύστερα περιμένεις την λήξη ώστε να πιστωθούν τα κέρδη,ουσιαστικά με αυτο τον τροπο πετυχαίνουμε έναν τοκιςμο της τάξης του 2-7% περίπου του κεφαλαίου μας,σπάζοντας την γκανιοτα,αυτά σε πολύ γενικές γραμμές.

Υπάρχουν και κάποιες λεπτομέρειες που είναι καθοριστικές,αλλά δεν είναι ο κατάλληλος χώρος ανάλυσης τους,δεν είναι κάτι δύσκολο.Σαν γεγονός το συναντάμε και σε άλλες μορφές.

Όλα αυτά και οχι μόνον γίνονταν σε περιβάλλον ανταλλακτήριου που είναι η betfair.πλεον δεν υπάρχει η δυνατότητα χρήσης της οπότε το ξεχνάμε.

Το παραπάνω δεν αποτελεί <<μπούσουλα>>αλλά μια προσωπική τακτική!υπάρχουν κι άλλες.ανάλογα τον παικτικο τροπο του καθενός.

τραγικο. ελαβα ενα email σημερα απο την bwin που λεει

Σπύρο μην ασχολείσαι μαζί τους,απλά αν ξανακάνεις κατάθεση θα σου τραβήξουν το πρόστιμο που αυτοί λένε.

Έρημη παράσταση,πραγματικά δεν αξίζει κάνει να επισκεφθείς αυτόν τον book,είχαν μια γενική κακή πορεία όσον αφορά θέματα πληρωμών και διευθέτησης στοιχημάτων τα τελευταία 2 ίσως και παραπάνω χρόνια,

Οχι μόνο αυτή αλλά και η θυγατρική τους.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Απλα φοβηθηκα μην μπλεξω πουθενα εν το μεταξυ δεν σε αφηνει πλεον να μπεις στην σελιδα της.

Αν θες εξηγεις λιγο καλυτερα τι παιζει με την betfair

Τροποποιήθηκε από τον spiros!!!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Απλα φοβηθηκα μην μπλεξω πουθενα εν το μεταξυ δεν σε αφηνει πλεον να μπεις στην σελιδα της.

Αν θες εξηγεις λιγο καλυτερα τι παιζει με την betfair

Είναι ανταλλακτήριο,δηλαδή τα στοιχήματα τοποθετούνται μεταξύ άγνωστων μεταξύ τους μέσω του κατάλληλου λογισμικού,δηλαδή μπορείς να πουλήσεις ένα γεγονός,το κάθε στοίχημα έχει δυο εκδοχές υπέρ και κατα

Η bf απλά κρατάει κάποια προμήθεια από τα κέρδη και από τις καταθέσεις.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα