Jump to content
agnostos_xxx

Αυτα μονο στην αμερικη...

Recommended Posts

Ο τυπος αν και αποφασισε να κανει οτι μ@λ@κι@ του ανεβηκε στο κεφαλι ,,, τελικα του βγηκε σε καλο.

Και εγω ρωταω : ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ???? :lipssealed:

Τροποποιήθηκε από τον agnostos_xxx

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

Και εγω ρωταω : ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ???? :lipssealed:

Πως δηλαδή ; :P Δεν είναι σύνηθες φαινόμενο να κάνουν χαζομάρες κάποιοι και να το ανεβάσουν στο youtube.

Μπορεί να ήθελε λοιπόν,λίγα λεπτά δημοσιότητας το κορίτσι.Αφού ''έπαιξε'' μποξ με τον τύπο,ψαχνόταν να βρει που υπάρχει κάμερα. :shades:

χαχα το θέμα του βιντεο τελικά δεν ήταν "picking fights", αλλά "how to get a gf" :afro::grin:

Υπάρχει και αυτό. :P

'Merica!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σαφέστατα και δεν είναι Αμερικάνικο το ζήτημα.

Όποιος έχει βγει εκτός Ελλάδας έχει διαπιστώσει πόσο πιο ανοιχτοί σε γνωριμίες, είναι και οι άνδρες και οι γυναίκες.

Κάλλιστα μετά θα μπορούσαν να γίνουν φιλαράκια και όχι απαραίτητα να καταλήξουν σε σεξ που πάει το μυαλό τον περισσότερων.

Εδώ........

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ΝΑ και κατι που γινεται καθε μερα! χαχα!!! παιδια αμα παμε να τα δοκιμασουμε εδω και δεν ειναι τπτ σκηνοθετημενο θα πεσει ξυλο ειμαι σιγουρος!

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Υπαρχει μια ψηλομυτιαση απο τις Ελληνιδες τις περισσοτερες φορες, αλλα δεν ειναι και τιποτα το τοοοοσο δραματικο. Μια χαρα πιανεις και εδω κουβεντα στο ακυρο...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Υπαρχει μια ψηλομυτιαση απο τις Ελληνιδες τις περισσοτερες φορες, αλλα δεν ειναι και τιποτα το τοοοοσο δραματικο. Μια χαρα πιανεις και εδω κουβεντα στο ακυρο...

Αλήθεια;

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αλήθεια;

Άστες,καλά κάνουν.

Δηλαδή είναι υποχρεωμένες να μιλάνε σε όλους ; Δεν κατάλαβα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Άστες,καλά κάνουν.

Δηλαδή είναι υποχρεωμένες να μιλάνε σε όλους ; Δεν κατάλαβα...

Χμμμμ για άλλο πράγμα μιλάω εγώ αλλά οκ.....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ωραία η κοπελιά! (αν δεν ήταν στημένο)

Αλήθεια;

Οχι

αχαχχαχαχαα, έλιωσα!

για αυτά του VitalyzdTv έχει βγει βιντεάκι που λέει-δείχνει ότι είναι στημένα, 'εν ξέρω

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Γιατι εκει ρε φιλε ειναι πιο ανοιχτομυαλοι..Δεν εχουν τα κομπλεξ και τα στερεοτυπα που εχουν εδω περα...Στην Ελλαδα απο 20 ετων ψαχνουν τον γαμπρο.

BTW.Αν το κανεις αυτο σε ενα Αθηναιο παιζει να σε πλακωσει και στο ξυλο με τα προβληματα και τα νευρα που τον εχουν βαλει να κουβαλαει.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ειδικά αν το κάνεις αυτό σε κανένα Ρωσοπόντιο, μάλλον θα σε μαζέψει το ΕΚΑΒ μετά.

Στην Ελλάδα η ψηλομυτίαση που λέτε υπάρχει από μια ηλικία και μετά. Οταν δηλ. ξυπνήσουν τα μητρικά τους ένστικτα και αρχίσουν να ψάχνουν μπαμπά για το παιδί τους.

Αλλά αν δει κανείς στο ηλικιακό γκρούπ 16-23 τι παίζει, εύκολα θα διαπιστώσει ότι μια χαρά γίνονται κι εδώ αυτά...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ειδικά αν το κάνεις αυτό σε κανένα Ρωσοπόντιο, μάλλον θα σε μαζέψει το ΕΚΑΒ μετά.

Στην Ελλάδα η ψηλομυτίαση που λέτε υπάρχει από μια ηλικία και μετά. Οταν δηλ. ξυπνήσουν τα μητρικά τους ένστικτα και αρχίσουν να ψάχνουν μπαμπά για το παιδί τους.

Αλλά αν δει κανείς στο ηλικιακό γκρούπ 16-23 τι παίζει, εύκολα θα διαπιστώσει ότι μια χαρά γίνονται κι εδώ αυτά...

Πεθανα με τον ρωσοποντιο!χαχαχα

Σιγουρα συμβαινουν (μερικα) απο αυτα.....δεν μπορω να πω περισσοτερα.... :police::_innocent::bop:

Απλα εκει ειναι πολυ πιο κοινωνικοι.

Λογο δουλειας μιλαω μεσω Mail με πολλες χωρες.Πχ για μια ερωτηση που κανω σε Σουηδο μου δινει μια απαντηση σε μιση σειρα.Η αντιστοιχη ερωτηση σε Αμερικανο μου δινει απαντηση σε 2 παραγραφους.Με χιουμορ και νοημα.

Παντως μια σημαντικη παρατηρηση:με καλο καιρο και ηλιοφανεια τα παντα ειναι πιο ευκολα :P

Τροποποιήθηκε από τον agnostos_xxx

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

οταν ειμαι με τον κολλητο παντα εχω την ορεξη της χαζομαρας που εχει ο τυπος στο βιντεο κ σχεδον στο 99% των περιπτωσεων κλεβουμε χαμογελακι απο κοριτσια τριγυρω μας κ ενιοτε τις γνωριζουμε κιολας.

Αν το παρεις στο χαβαλε στην αρχη, ξεκινας με τις καλυτερες προοπτικες για τη συνεχεια κ μπορεις να παρεις κ τηλεφωνο κ να πας κ για καφε. :shades:

Προσοχη εχει διαφορα το "κανω πλακα" απο το "ειμαι καθυστερημενος" :crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αλήθεια;

Ναι αλήθεια! Αρκεί να είσαι χαλαρός και να ξεκινήσεις με χιούμορ... Αν μάλιστα έχεις και κάποιο σκυλάκι που το βγάζεις βόλτα εκεί δεν χρειάζεται καν να ξεκινήσεις εσύ... έρχονται αυτές!!! :P

Τροποποιήθηκε από τον Viper4

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Λογο δουλειας μιλαω μεσω Mail με πολλες χωρες.Πχ για μια ερωτηση που κανω σε Σουηδο μου δινει μια απαντηση σε μιση σειρα.Η αντιστοιχη ερωτηση σε Αμερικανο μου δινει απαντηση σε 2 παραγραφους.Με χιουμορ και νοημα.

Παντως μια σημαντικη παρατηρηση:με καλο καιρο και ηλιοφανεια τα παντα ειναι πιο ευκολα :P

Αυτό μου θυμίζει την καθηγήτρια Αγγλικών όταν πήγαινα φροντιστήριο που μας εξηγούσε γιατί οι βόρειοι λαοί μιλάμε πιο σφιχτά και "κλειστά" έχοντας και το στόμα πιο κλειστό, ενώ οι νότιοι λαοί μιλάμε με ανοιχτό, φωνάζουν, και είναι πιο ανοιχτοί!

Σε αυτό φταίει το κλίμα και ο καιρός, η κατανάλωση και η προσπάθεια που καταβάλει κάθε άνθρωπος αντίστοιχης περιοχής στο να επικοινωνήσει!

:mB_kalo_e:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ναι αλήθεια! Αρκεί να είσαι χαλαρός και να ξεκινήσεις με χιούμορ... Αν μάλιστα έχεις και κάποιο σκυλάκι που το βγάζεις βόλτα εκεί δεν χρειάζεται καν να ξεκινήσεις εσύ... έρχονται αυτές!!! :P

ΟΚ άμα το λέτε εσείς δεν φέρω αντίρρηση.

Να με βάλω μια υπενθύμιση μόνο, να τσεκάρω στο google maps σε ποια χώρα είμαι γιατί έχω μια αμφιβολία.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ρε βγαλτε έξω όποιοδiποτε μωρό-παιδί έχετε στην οικογένεια, 3μηνών εώς 5 ετών

και σας βλέπω να κάνετε καννα 3μηνο να μπειτε ξανα my bike.. :mB_kalo_e::crazy:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αναλογως τα γουστα..

διαλεγουμε τερεν

milfs, teens, brunettes κλπ...

Τροποποιήθηκε από τον PanosDenzo