Jump to content
rainvolt

τρακαρα περασα στοπ και δεν ειχα ασφαλεια με παπι.

Recommended Posts

τελικα οταν με καλεσε ο αστυνομικος να παω στο τμημα ηταν ξηγημενος και μου τη χαρισε,δλδ δεν μου εκοψε κληση που ειναι 250 ευρω,και δεν μου πηρε και τις πινακιδες και το διπλωμα,τον αλον τον αποζημιωσα 400 ευρω για τις ζημιες στο αμαξι του,καναμε χαρτια στα κεπ οτι δεν εχουμε πλεον καμοια απαιτηση ο ενας απο τον αλον.

Γιατι τελικα δεν σε καλυψε η ασφαλιστικη σου αφου οπως ειπες ειχε ληξει μολις 2 εβδομαδες πριν ?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

1ον γιατι τελικα ειχε ληξει παραπανω ειχε περασει μηνας, για την ακριβεια 1 μηνας και 2 βδομαδες και 2ον πλεον δεν υσχιει αυτο αλαξε ο νομος και πρεπει να την ανανεωνεις εσυ την ασφαλεια μολις ληξει,και 3ον εαν διαβαζες παραπανω δεν θα χρειαζοτανε να διαβασεις αυτο,και εγω να παταω πληκτρα και να αφαιρω χρονο ζωης απο το πληκτρολογιο :rtfm::mB_kalo_e:

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Γιατί πέρασε με stop..... Αν παραβαίνεις το ΚΟΚ, δεν σε καλύπτει η ασφαλιστική.

Βρε sorath τι έγραψες εκεί :crazy: τώρα το γαμ#$% και ψόφησε.

Ακριβώς εκεί είναι που σε καλύπτει η ασφαλιστική, αλλιώς θα τα πλήρωνες από την τσέπη σου.

• Like 2

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ακριβώς εκεί είναι που σε καλύπτει η ασφαλιστική, αλλιώς θα τα πλήρωνες από την τσέπη σου.

οτι νανε λεει ο καθενας.....απο τις 20 απαντησεις αντε να κρατησα 2-3 οι υπολοιποι θα πουν τη μαλ@κι@ τους θα σε κραξουνε (ενω εχουν κανει 100% τα ιδια και χειροτερα)

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Φίλε εγώ να σου ευχηθώ ποτέ ξανά τέτοια μπλεξίματα :) Θα σου ευχόμουν περαστικά αλλά είδα ότι η ιστορία είναι παλιά και μάλλον είσαι περδίκι τώρα ;)

Όσο όμως γιαυτό που γράφεις και ξαναγράφεις ότι σου τη χαρίσανε.. Μάλλον κορόιδο σε πιάσανε βρε φιλαράκι. Δηλαδή έδωσες 250 σε πρόστιμο, έδωσες 400 στο κουτάκια για κάτι ψευτοφλας που του έσπασες κι εκκρεμεί και μήνυση; μωρε τι καπατσοσύνη είναι αυτή που έχεις :P

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Φίλε εγώ να σου ευχηθώ ποτέ ξανά τέτοια μπλεξίματα :) Θα σου ευχόμουν περαστικά αλλά είδα ότι η ιστορία είναι παλιά και μάλλον είσαι περδίκι τώρα ;)

Όσο όμως γιαυτό που γράφεις και ξαναγράφεις ότι σου τη χαρίσανε.. Μάλλον κορόιδο σε πιάσανε βρε φιλαράκι. Δηλαδή έδωσες 250 σε πρόστιμο, έδωσες 400 στο κουτάκια για κάτι ψευτοφλας που του έσπασες κι εκκρεμεί και μήνυση; μωρε τι καπατσοσύνη είναι αυτή που έχεις :P

αντε παλι, ρε φιλος ειδες πουθενα να γραφω οτι πληρωσα κληση 250 ευρω???οταν λεω οτι μου τη χαρισανε εσυ τι καταλαβαινεις??Γατονι εισαι παναθεμασε τα πιανεις με τη μια...τα 400 τα εδωσα καλως η κακως γιατι εαν μου εκανε μηνυση η ασφαλιστικη του θα ετρεχα και δεν θα εφτανα τωρα.....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Για πάρτο λίγο αλλιώς φίλε, που έρχονται οι άλλοι να σε βοηθήσουν με την υπόθεση και τους ειρωνεύεσαι κιόλας.Βγάζεις και συμπεράσματα, ότι έχουν κάνει και καλά, χειρότερα απο σένα.

Και άνοιξε και κάνα λεξικό γιατί έπαθα καρκίνο στα μάτια μέχρι να διαβάσω τα πόστ σου.

• Like 3

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

εαν διαβαζες παραπανω δεν θα χρειαζοτανε να διαβασεις αυτο,και εγω να παταω πληκτρα και να αφαιρω χρονο ζωης απο το πληκτρολογιο :rtfm::mB_kalo_e:

Χαλαρωσε ρε φιλε, δε σε υποχρεωσε κανεις να μπεις στο φορουμ και να γραψεις, γραφεις επειδη το θελεις και τα μελη σου απαντανε επειδη το θελουν και αυτοι

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

οτι νανε λεει ο καθενας.....απο τις 20 απαντησεις αντε να κρατησα 2-3 οι υπολοιποι θα πουν τη μαλ@κι@ τους θα σε κραξουνε (ενω εχουν κανει 100% τα ιδια και χειροτερα)

Αρχηγέ, το να βγαίνεις και να λες ότι είμαστε υποκριτές και ότι όλοι κάνουμε τα ίδια χωρίς να γνωρίζεις τον κάθε ένα είναι άστοχο. Μην κρίνεις από τους φίλους σου και τους γνωστούς σου, δεν είμαστε όλοι στ@ρχιδιστές στις υποχρεώσεις μας.

• Like 2

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Μαλακιες ολοι κανουμε (με πρώτη και καλύτερη, ότι σου απαντάμε...!!!)

Σωστά...

Μακακία είναι, να χύσεις τον καφέ στο πρώτο ραντεβού...!!!

Μακακία είναι, να γκαστρώσεις τη γκόμενα με το πρώτο πήδημα...!!!

Μακακία είναι, να παραβιάσεις στοπ και να χυθούν τα μυαλά κάποιου στο δρόμο...!!!

Το θέμα είναι ότι στην πρώτη περίπτωση, το χύσιμο δεν κοστίζει και τίποτα, άντε ένα πλύσιμο στο ρούχο...

Στις άλλες 2, αυτό το χύσιμο, θα σου στοιχίσει ακριβά...!!!

Άρα, την υπογραφή σου, τον παργαλάτσο σου και το φρένο σου, να ξέρεις πότε και πως να τα χρησιμοποιείς...!!!

ξερω να πληρωνο τα λαθοι μου

αν τα ξοφλάς, όπως τα γράφεις... κατάλαβα...!!!

και να μαθαινω απο αυτα,

Μετά τα επαναλαμβάνεις με κλειστά μάτια...???

απο εκεινη τη μερα δεν εχω ξανακαβαλησει μετακινουμε με μεσα μαζικης μεταφορας

λογω οικονομικης δυσκολιας,

Σαν να λες, φτηνά τη γλύτωσα, απλά πλήρωσα λίγο παραπάνω και έμεινα ταπί

και δεν μπορώ να καβαλήσω, γιατί δεν έχω μια...

Αλλιώς, αν βρω χρήμα, πάλι τις ίδιες μαμακίες θα κάνω...

Γιατί...

1ον...

ούτε καν συνειδητοποίησα πως αν με είχε σηκώσει κάνα αμάξι και με κλαίγανε τώρα, όλα αυτά, θα ήταν άσκοπα...

Αφού ζω, όλα καλά...!!!

2ον.

Μου χαρίσανε οι κατά τα άλλοι κακοί μπάτσοι, τουλάχιστον κάνα 1000άρικο σε πρόστιμα...

Φτηνά τη γλύτωσα...

3ον.

Είμαι απελπιστικά τυχερός, γιατί ο άλλος, δεν επιθυμεί την ποινική μου δίωξη...

(Ας έπεφτες πάνω μου και θα σου λεγα, αν θα γλύτωνες...)

Οπότε καμιά ιδέα πως να τη σκαπουλάρω και στο δικαστήριο,

ή πως θα πληρώσω λίγα, ή καθόλου...???

Αλλά, να μου απαντήσετε ΜΟΝΟ όσοι έχετε κάνει την ίδια μαλακία με μένα

και όχι, όσοι θέλετε να με κράξετε, ή να πείτε κάτι άλλο...

ψεύτες φαρισαίοι υποκριτές, που με κράζετε, ενώ όλοι έχετε κάνει μαλακία...!!!

Υ.Γ.1 Αν δεν σου αρέσουν οι απαντήσεις μας,

ζήτα διαγραφή στο θέμα και πήγαινε άνοιξε το σε άλλα φόρουμ,

π.χ. ΜΟΤΟ... να δω τι κράξιμο θα φας εκεί... που μας το παίζεις και θιγμένος και μας τη λες κιόλας...!!!

Υ.Γ.2. ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ ΣΤΟΠ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟΥ=ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΑΝΘΡΩΠΟΚΤΟΝΙΑΣ ΑΠΟ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΛΟ...!!!

Μπορείς να το καταλάβεις, ότι πολλοί εδώ μέσα, έχουν αυτή την άποψη...???

Μη μας λες λοιπόν, παιδιά επιχείρησα να σκοτώσω κάποιον και κόφτε τις μαλακίες,

γιατί όλοι το κάνατε κάποτε και πείτε μου πως θα τη γλυτώσω στο δικαστήριο...!!!

• Like 14

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Να το επαναδιατυπώσω καλύτερα:

Ο φίλος, περνάει με STOP (παραβίαση ΚΟΚ) και τρακάρει άλλον. Ο άλλος απο την ασφαλιστική θα τα πάρει τα λεφτά του. Όμως, τα λεφτά αυτά, η ασφαλιστική θα τα απαιτήσει απο τον φίλο μας. Δεν θα του βγει τσάμπα η ζημιά. Σε αυτό αναφέρομαι οτι δεν θα τον καλύψει.

Αν αμφιβάλλεις, πάρε τηλέφωνο την ασφαλιστική σου και ρώτα τους: "Σήμερα, θα πάω στα μπουζούκια να τα πιω και να γίνω λιάρδα. Αν στην επιστροφή τύχει και περάσω και κανα stop και προκαλέσω ατύχημα, θα τους αποζημιώσετε εσείς χωρίς συμμετοχή μου, έτσι;" :grin: :grin:

ΥΓ: Σε ασφαλιστική δουλεύω....

Τροποποιήθηκε από τον sorath
  • Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Χαλαρωσε ρε φιλε, δε σε υποχρεωσε κανεις να μπεις στο φορουμ και να γραψεις, γραφεις επειδη το θελεις και τα μελη σου απαντανε επειδη το θελουν και αυτοι

ελα ρε φιλε ελεος ποια για πλακα το εγραψα......εσεις μαλλον θα επρεπε να χαλαρωσετε που μου τη πεσατε μαζικα,

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Σαν να λες, φτηνά τη γλύτωσα, απλά πλήρωσα λίγο παραπάνω και έμεινα ταπί

και δεν μπορώ να καβαλήσω, γιατί δεν έχω μια...

Αλλιώς, αν βρω χρήμα, πάλι τις ίδιες μαμακίες θα κάνω...

Γιατί...

1ον...

ούτε καν συνειδητοποίησα πως αν με είχε σηκώσει κάνα αμάξι και με κλαίγανε τώρα, όλα αυτά, θα ήταν άσκοπα...

Αφού ζω, όλα καλά...!!!

2ον.

Μου χαρίσανε οι κατά τα άλλοι κακοί μπάτσοι, τουλάχιστον κάνα 1000άρικο σε πρόστιμα...

Φτηνά τη γλύτωσα...

3ον.

Είμαι απελπιστικά τυχερός, γιατί ο άλλος, δεν επιθυμεί την ποινική μου δίωξη...

(Ας έπεφτες πάνω μου και θα σου λεγα, αν θα γλύτωνες...)

Οπότε καμιά ιδέα πως να τη σκαπουλάρω και στο δικαστήριο,

ή πως θα πληρώσω λίγα, ή καθόλου...???

Αλλά, να μου απαντήσετε ΜΟΝΟ όσοι έχετε κάνει την ίδια μαλακία με μένα

και όχι, όσοι θέλετε να με κράξετε, ή να πείτε κάτι άλλο...

ψεύτες φαρισαίοι υποκριτές, που με κράζετε, ενώ όλοι έχετε κάνει μαλακία...!!!

Υ.Γ.1 Αν δεν σου αρέσουν οι απαντήσεις μας,

ζήτα διαγραφή στο θέμα και πήγαινε άνοιξε το σε άλλα φόρουμ,

π.χ. ΜΟΤΟ... να δω τι κράξιμο θα φας εκεί... που μας το παίζεις και θιγμένος και μας τη λες κιόλας...!!!

Υ.Γ.2. ΠΑΡΑΒΙΑΣΗ ΣΤΟΠ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟΥ=ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΑΝΘΡΩΠΟΚΤΟΝΙΑΣ ΑΠΟ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΛΟ...!!!

Μη μας λες λοιπόν, παιδιά επιχείρησα να σκοτώσω κάποιον και κόφτε τις μαλακίες,

γιατί όλοι το κάνατε κάποτε και πείτε μου πως θα τη γλυτώσω στο δικαστήριο...!!!

Εσυ φιλαρακι πρεπει να κουβαλας πολλα αποθημενα μεσα σου και δε σου κανω καθολου πλακα.....μονο και μονο απο αυτο που γραφεις που θεωρεις αποπειρα ανθρωποκτονιας απο προθεση και με δολο τη παραβιαση στοπ με παπακιι.....στα υπολοιπα απλα βαριεμαι να μπω στη διαδικασια να απαντησω,κλασικος Ελληναρας και εσυ κριτης της οικουμενης.Λες και απεφυγα να παραδεχτω τα λαθοι μου..........ρε τι ειν τουτοι ρε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αρχηγέ, το να βγαίνεις και να λες ότι είμαστε υποκριτές και ότι όλοι κάνουμε τα ίδια χωρίς να γνωρίζεις τον κάθε ένα είναι άστοχο. Μην κρίνεις από τους φίλους σου και τους γνωστούς σου, δεν είμαστε όλοι στ@ρχιδιστές στις υποχρεώσεις μας.

δεν ειπα οτι ειστε ολοι σταρχιδιστες φιλε μη μπερδευεσαι,,,,οποιος εχει τη μυγα μυγιαζετε, πισω απο ενα pc ο αλος μπορει να εχει σκοτωσει τη μανα του και εδω να μου κανει μαθηματα ηθικης,και μαθηματα οδικης συμπεριφορας και κυκλοφοριακης αγωγης,δεν μπηκα εδω για να με δικασετε μπηκα να ρωτησο 2 πραγματα,και ο αλος με εβγαλε και κατα δυναμιν δολοφονο.Λες και εγω δεν ειμαι μοτοσυκλετιστης και δεν βλεπω το τι γινεται καθε μερα στους δρομους απο παραβιασεις δικυκλιστων υποτιθετε οτι εχουμε μια μεταξυ μας κατανοηση......αλα τι λεω τωρα ε?εδω γελαμε...ειμαι σιγουρος οτι ο παραπανω στεναχωρεθηκε παρα πολυ που δεν μου κοψανε προστιμο και με μου ριξανε και ισοβια..Λοιπον για να τελειωνει εδω αυτο ευχαριστω ολους οσους προσφερθηκαν να βοηθησουν και να δωσουν πληροφοριες χωρις να εχουν το δικαστη και τον εισαγγελεα απο διπλα στο pc τους.Στους υπολοιπους θα σας πω οτι το μισος τυραναει πρωτα αυτον που το εχει...καλο μεσημερι.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

αδερφέ μην ασχολείσαι έχει εδώ μέσα πολλούς ………… αυτοί δεν έχουν κάνει ποτέ λάθος. Ποτέ δεν έχουν περάσει στοπ ούτε το όριο ταχύτητας…

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

δεν ειπα οτι ειστε ολοι σταρχιδιστες φιλε μη μπερδευεσαι,,,,οποιος εχει τη μυγα μυγιαζετε, πισω απο ενα pc ο αλος μπορει να εχει σκοτωσει τη μανα του και εδω να μου κανει μαθηματα ηθικης,και μαθηματα οδικης συμπεριφορας και κυκλοφοριακης αγωγης,δεν μπηκα εδω για να με δικασετε μπηκα να ρωτησο 2 πραγματα,και ο αλος με εβγαλε και κατα δυναμιν δολοφονο.Λες και εγω δεν ειμαι μοτοσυκλετιστης και δεν βλεπω το τι γινεται καθε μερα στους δρομους απο παραβιασεις δικυκλιστων υποτιθετε οτι εχουμε μια μεταξυ μας κατανοηση......αλα τι λεω τωρα ε?εδω γελαμε...ειμαι σιγουρος οτι ο παραπανω στεναχωρεθηκε παρα πολυ που δεν μου κοψανε προστιμο και με μου ριξανε και ισοβια..Λοιπον για να τελειωνει εδω αυτο ευχαριστω ολους οσους προσφερθηκαν να βοηθησουν και να δωσουν πληροφοριες χωρις να εχουν το δικαστη και τον εισαγγελεα απο διπλα στο pc τους.Στους υπολοιπους θα σας πω οτι το μισος τυραναει πρωτα αυτον που το εχει...καλο μεσημερι.

>Είδα 5 μοτοσυκλετιστές να κάνουν μαλακίες, αυτό θα πει ότι οποιοδήποτε μοτοσυκλετιστής μου γράψει κριτική στο ίντερνετ είναι αυτόματα φταίχτης, χοντρός και έχει κανει τα ίδια.

Αντιλαμβάνεσαι την γραφικότητά σου, έτσι?

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

για ελενξε μια και το πανω να δεις το εγραψα καλα?

Δεν βρήκα να το ελέγξω φίλε. Βρήκα όμως άΛΛα

Τροποποιήθηκε από τον sorath

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εσυ φιλαρακι πρεπει να κουβαλας πολλα αποθημενα μεσα σου και δε σου κανω καθολου πλακα.....μονο και μονο απο αυτο που γραφεις που θεωρεις αποπειρα ανθρωποκτονιας απο προθεση και με δολο τη παραβιαση στοπ με παπακιι.....στα υπολοιπα απλα βαριεμαι να μπω στη διαδικασια να απαντησω,κλασικος Ελληναρας και εσυ κριτης της οικουμενης.Λες και απεφυγα να παραδεχτω τα λαθοι μου..........ρε τι ειν τουτοι ρε.

Με ελάχιστη παρουσία στο φόρουμ, μετά την πολλαπλή μ@λ@κία που έκανες ως κακός και παράνομος χρήστης των δρόμων, περιμένεις να σε χειροκροτήσουν τα μέλη?

Και βγαίνεις και κράζεις κι από πάνω?

Αλλά βέβαια....

Η μαγκιά σου φάνηκε όταν ακούμπησες 400€ για «ενα φλασακι και λιγο ο προφυλακτηρας» σε......Corsa και περίμενε να σου έρθει και το πρόστιμο των 250€ για ανασφάλιστο όχημα, ανεξάρτητα του ατυχήματος και επιπλέον ότι επιδικάσει το δικαστήριο!

Όχι παλικάρι μου.

Δεν είναι κανείς εισαγγελέας ούτε δικαστής.

Κρίνονται τα λόγια σου και η στάση σου, που δείχνει πως απλά θέλεις να την (ΞΑΝΑ)γλυτώσεις!!

Και δύο φορές ΌΧΙ στη λογική σου πως «ως μοτοσυκλετιστές πρέπει να καταλαβαινόμαστε».

Όχι παλικάρι μου......

Δεν είμαστε μαλ@κες που προσπαθούμε να έχουμε όλα τα χαρτιά μας, πλήρη εξοπλισμό και να προσέχουμε τις κακόμοιρες τις κόκκινες ταμπέλες με τα μεγάλα γράμματα που γράφουν STOP.

Και το κυριότερο, όταν ανθρώπινα κάνουμε λάθος, να σκεφτούμε πως το κάναμε, να το κλείσουμε το ρημάδι το στόμα και απλά να ζητήσουμε μια συγνώμη.

Για να μη φανεί ως κατάχρηση εξουσίας, ενημερώνω πως μέχρι τις 14:30 θα δεχθείς ποινή για τη στάση σου εδώ μέσα.

Και, όχι, δε θα στην χαρίσουμε!

Αν πιστεύεις πως είμαστε λάθος, θα έχεις μια βδομάδα περιθώριο να το σκεφτείς ψύχραιμα και να μας πεις τι λάθος κάνουμε.

• Like 9

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Με ελάχιστη παρουσία στο φόρουμ, μετά την πολλαπλή μ@λ@κία που έκανες ως κακός και παράνομος χρήστης των δρόμων, περιμένεις να σε χειροκροτήσουν τα μέλη?

Και βγαίνεις και κράζεις κι από πάνω?

Αλλά βέβαια....

Η μαγκιά σου φάνηκε όταν ακούμπησες 400€ για «ενα φλασακι και λιγο ο προφυλακτηρας» σε......Corsa και περίμενε να σου έρθει και το πρόστιμο των 250€ για ανασφάλιστο όχημα, ανεξάρτητα του ατυχήματος και επιπλέον ότι επιδικάσει το δικαστήριο!

Όχι παλικάρι μου.

Δεν είναι κανείς εισαγγελέας ούτε δικαστής.

Κρίνονται τα λόγια σου και η στάση σου, που δείχνει πως απλά θέλεις να την (ΞΑΝΑ)γλυτώσεις!!

Και δύο φορές ΌΧΙ στη λογική σου πως «ως μοτοσυκλετιστές πρέπει να καταλαβαινόμαστε».

Όχι παλικάρι μου......

Δεν είμαστε μαλ@κες που προσπαθούμε να έχουμε όλα τα χαρτιά μας, πλήρη εξοπλισμό και να προσέχουμε τις κακόμοιρες τις κόκκινες ταμπέλες με τα μεγάλα γράμματα που γράφουν STOP.

Και το κυριότερο, όταν ανθρώπινα κάνουμε λάθος, να σκεφτούμε πως το κάναμε, να το κλείσουμε το ρημάδι το στόμα και απλά να ζητήσουμε μια συγνώμη.

Για να μη φανεί ως κατάχρηση εξουσίας, ενημερώνω πως μέχρι τις 14:30 θα δεχθείς ποινή για τη στάση σου εδώ μέσα.

Και, όχι, δε θα στην χαρίσουμε!

Αν πιστεύεις πως είμαστε λάθος, θα έχεις μια βδομάδα περιθώριο να το σκεφτείς ψύχραιμα και να μας πεις τι λάθος κάνουμε.

αστο ρε φιλε ξενερωσα απο μονος μου τι ποινες και μαλακιες μου λες αντε γεια.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Δεν βρήκα να το ελέγξω φίλε. Βρήκα όμως άΛΛα

Ελα ρε ευκολο ειναι :detective:

και κατα δυναμιν δολοφονο. εν δυναμει

Σορρυ φιλε. Για να το μαθεις στο λεω δεν τρολλαρω :ok:

Τροποποιήθηκε από τον Angel13
  • Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα