Jump to content
rainvolt

τρακαρα περασα στοπ και δεν ειχα ασφαλεια με παπι.

Recommended Posts

Κανεις λαθος φιλε.

Κανενας σοφρων δεν θελει να παιξει με την ζωη του, και ελπιζω ουτε και με των αλλων. Και επειδη το κανουν αρκετοι πρεπει εμεις να το διαιωνιζουμε; Πιστευεις ότι είναι σωστο; Και αν γινει η στραβη αν περασεις με στοπ ή κοκκινο, τι γινεται μετα; Στην περιπτωση του φιλου μας εγινε στραβη, και πιστεψε με την γλυτωσε σχετικα φτηνα. Τι θα γινονταν αν χτυπουσε κανα παιδι; Εισαι ανασφαλιστος; Θα πας με τα ποδια, λεωφορειο. Τωρα θα πληρωσεις την διαδρομη 500 φορες παραπανω. Τετοια λαθη φιλε μου δεν δικαιολογούνται. Είναι θεμα παιδειας

Τροποποιήθηκε από τον Bazinga

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Μοιράσου σε άλλες ιστοσελίδες

παιδιά η ασφάλεια μπορει να ισχύει για ένα μήνα αφου λήξει αλλά πως?

Εμένα στο παπί λήγει η ασφάλεια μου στις 10 νοεμβρίου.

Μου έστειλαν ένα χαρτί χτες απ την ασφαληστική μου που λέει ότι είμαι ασφαλισμένος από τις 10 νοεμβρίου έως τις 9 δεκεμβρίου και έχει πάνω και ένα προσωρινό σήμα.

Μάλιστα επειδή και πέρσυ έγινε το ίδιο και με διαβεβαίωσαν πως με αυτό το προσωρινό εγγραφο που μου έστειλαν είμαι κανονικά ασφαλισμένος για αυτό το μήνα να σας πω ότι δεν σου χαρίζουν ένα μηνα ασφάλισης,απλά κυκλοφορούσα με τη προσωρινή ασφάλεια αυτη και όταν πηγα να ανανεωσω πλήρωσα ασφάλεια για ένα έτος αλλα ανανεώθηκε το συμβόλαιο για 11 μήνες και όχι για 12,αφού είχα εκμεταλευτεί ήδη το χαρτί που μου έστειλαν για ένα μήνα.

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Θαυμαζω την ειλικρινια σου , οχι την οξυδερκεια που σε διακατεχει.

Περνας με ΣΤΟΠ και εισαι και ανασφαλιστος. Και ο Πάπας να εισαι, δεν την γλυτωνεις την καμπανα.

Γυρω στο 700 νομιζω, και απο εκει και υστερα εισαι στο ελεος του συστηματοος.

Περαστικα, και την αλλη φορα να προσεχεις.

Γιατι; εισαι μια μεριδα που παιζει με της ζωη της και πολυ περισσοτερο με των αλλων. Και εχεις το θρασος να μην σε κρινουμε;

ΕΙσαι απαραδεκτος... ΤΕΛΟΣ

Ευχομαι καλυτερα μυαλα. Και να προσεχεις.

Ντάξει χαλάρωσε, ο άνθρωπος έληξε η ασφάλεια του και για 10 μέρες δεν είχε τα 50€ να ανανεώσει το ασφαλιστήριο. Έχεις περίπου 1.000.000 άτομα πιο παράνομα στην Ελλάδα που είναι πιο παράνομα απο αυτό να ξεσπάσεις.

Στο έλεος του συστήματος προφανώς είναι ήδη μπλεγμένος για να μην έχει 50€ να πληρώσει την ανανέωση της ασφάλειας, μην αγχώνεσαι.

Και αυτό που κρίνεις τώρα την οξυδέρκεια του άλλου, ξέρεις τι λένε..

Τροποποιήθηκε από τον TC-drift
  • Like 4

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Oσοι δεν θεωρειτε τοσο σοβαρο το οτι δεν ειχε ασφαλεια κλπ, απλα βαλτε τον εαυτο σας στην θεση του τυπου με το αμαξι, και σκεφτειτε την περιπτωση η ζημια να μην ηταν μονο ενα φλας.....

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

το τροχαίο το έγγραψε η αστυνομία σαν <τροχαίο σωματικών βλαβών>;κανονικά αφού πήγες νοσοκομείο έτσι πρέπει αλλά ποτέ δεν ξέρεις...αν το έχουν καταγράψει έτσι δεν πρεπει να ξεχνάμε και το δικαστήριο που προφανώς θα γίνει.Θα σχηματιστεί δικογραφία......δυστυχώς...καλά ξεμπερδέματα...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

καλησπερα...

βρε παιδιά μισο λεπτο.... οι ασφαλιστικές εκδίδουν αυτόματα την ανανέωση του συμβολαίου που αρχίζει από την επομένη ημέρα του συμβολαίου που έληξε...άρα το παλικάρι έχει κανονικότατα ασφάλεια ΑΡΚΕΙ ο ασφαλιστής του να του κόψει μία απόδειξη είσπραξης που θα υσχίεει για το αντίτιμο του καινούριου συμβολαίου εάν θέλει να είναι και τυπικά νόμιμος .ποτέ δεν έχω πάρει έγκαιρα δηλ την επομένη από τη λήξη του ανανεωτήριο συμβόλαιο και αυτό γιατί ακόμα και οι ασφαλιστικές μου δεν το είχαν εκδόσει ή δεν το είχε ο ασφαλιστής μου στα χέρια του....πάντα μου ερχόταν με 2-3 εβδομάδες καθηστέριση....βέβαια έχει να κάνει και με τον ασφαλιστή...και να διευκρινήσω κάτι ...ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ 500 ΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΑΠΕΧΕΙ ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΑΝ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΣΕ ΡΥΜΟΥΛΚΟ Ή ΣΕ ΚΑΡΟΤΣΑ ΠΟΤΕ ΠΟΡΕΙΑ ......και οποιοδηποτε όχημα έχω στην κατοχή μου

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

καλησπερα...

βρε παιδιά μισο λεπτο.... οι ασφαλιστικές εκδίδουν αυτόματα την ανανέωση του συμβολαίου που αρχίζει από την επομένη ημέρα του συμβολαίου που έληξε...άρα το παλικάρι έχει κανονικότατα ασφάλεια ΑΡΚΕΙ ο ασφαλιστής του να του κόψει μία απόδειξη είσπραξης που θα υσχίεει για το αντίτιμο του καινούριου συμβολαίου εάν θέλει να είναι και τυπικά νόμιμος .ποτέ δεν έχω πάρει έγκαιρα δηλ την επομένη από τη λήξη του ανανεωτήριο συμβόλαιο και αυτό γιατί ακόμα και οι ασφαλιστικές μου δεν το είχαν εκδόσει ή δεν το είχε ο ασφαλιστής μου στα χέρια του....πάντα μου ερχόταν με 2-3 εβδομάδες καθηστέριση....βέβαια έχει να κάνει και με τον ασφαλιστή...και να διευκρινήσω κάτι ...ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ 500 ΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΑΠΕΧΕΙ ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΑΝ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΣΕ ΡΥΜΟΥΛΚΟ Ή ΣΕ ΚΑΡΟΤΣΑ ΠΟΤΕ ΠΟΡΕΙΑ ......και οποιοδηποτε όχημα έχω στην κατοχή μου

όχι. δεν εκδίδεται αυτόματα το νέο συμβόλαιο, αλλά όταν πληρώνεις βγαίνει νέο προσωρινό και εν συνεχεία πάλι καινούριο συμβόλαιο με τα Bonus -εάν υπάρχουν- του προηγουμένου.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κι όμως αυτόματα βγαίνει η ανανέωση. Για να σου ακυρωθεί πλέον το οποιοδήποτε ασφαλιστικό συμβόλαιο πρέπει να σου παραδοθεί έγγραφη ενημέρωση ακύρωσης. Και στο μήνα, σε καλύπτει η ασφάλειά σου, όχι το επικουρικό όπως λανθασμένα αναφέρθηκε,

Σε ασφαλιστική δουλεύω, trust me.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Κι όμως αυτόματα βγαίνει η ανανέωση. Για να σου ακυρωθεί πλέον το οποιοδήποτε ασφαλιστικό συμβόλαιο πρέπει να σου παραδοθεί έγγραφη ενημέρωση ακύρωσης. Και στο μήνα, σε καλύπτει η ασφάλειά σου, όχι το επικουρικό όπως λανθασμένα αναφέρθηκε,

έτσι ξέρω και εγώ..μόνο όταν κάνεις για πρώτη φορά συμβόλαιο σου δίνουν ένα προσωρινό γι λίγες ημέρες μέχρι να έρθει το κανονικό...οποτε μίλα με τον ασφαλιστή σου και πές μας...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ναι ρε φίλε έτσι είναι, μπράβο.

Είναι πολύ σοβαρό θέμα η ασφάλιση και σίγουρα καμία ασφαλιστική δεν μπορεί έτσι απλά να διακόψει μια σύμβαση διμερή με τόσο σοβαρές προεκτάσεις.

Ο ασφαλιζόμενος πρέπει τουλάχιστον να έχει στείλει ένα fax που να ζητάει να διακοπεί το συμβόλαιο λόγω αδυναμίας πληρωμής π.χ. ή όταν κλείσει ο μήνας να έχει ειδοποιηθεί ο ασφαλισμένος.

Αλοίμονο αν κάποιος ξεχαστεί και δεν πληρώσει το ανανεωτήριο και κάνει ένα σοβαρό ατύχημα να βρεθεί φυλακή ή χρεωμένος μέχρι τα μπούνια δηλαδή!

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Αφού τα έχουμε πει. Έχεις - δεν έχεις STOP εμείς με τις μηχανές - μηχανάκια - πατίνια πρέπει να σταματάμε πρώτα απ' όλα για εμάς. Στην οδήγηση δικύκλου δεν έχεις προτεραιότητα ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ! Τί να πεις τώρα: Προς γνώση και συμμόρφωση! Καλά ξεμπερδέματα..... με όλους!

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

καθιστε να δουμε και την απαντηση της ασφαλιστικης... νταξει τωρα δεν εχει μεγαλη ζημια ο αλλος, αλλα αμα ηταν κανας τραυματισμος σοβαρος, μπορει και να τρωγε κανα ακυρο ο "ξεχασιαρης"...

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Είναι πολύ σοβαρό θέμα η ασφάλιση και σίγουρα καμία ασφαλιστική δεν μπορεί έτσι απλά να διακόψει μια σύμβαση διμερή με τόσο σοβαρές προεκτάσεις.

Ο ασφαλιζόμενος πρέπει τουλάχιστον να έχει στείλει ένα fax που να ζητάει να διακοπεί το συμβόλαιο λόγω αδυναμίας πληρωμής π.χ. ή όταν κλείσει ο μήνας να έχει ειδοποιηθεί ο ασφαλισμένος.

Αλοίμονο αν κάποιος ξεχαστεί και δεν πληρώσει το ανανεωτήριο και κάνει ένα σοβαρό ατύχημα να βρεθεί φυλακή ή χρεωμένος μέχρι τα μπούνια δηλαδή!

Μακαρι να ηταν ετσι. Πολλα γινονται. Η ασφαλιστικη που ειχαμε το αυτοκινητο εκλεισε και επειδη ηταν πολλα τα ατομα που εμειναν ανασφαλιστα η ασφαλιστρια εταιρια δεν ενημερωσε κανεναν. Αποτελεσμα ηταν οτι 3 μηνες το καλοκαιρι το αυτοκινητο κυκλοφορουσε ανασφαλιστο και ουτε καν το ξεραμε. Ειναι να μη σου τυχει..

Κατι ontopic τωρα.

ΦΙλε απ'οτι βλεπω η ασφαλεια σε καλυπτει κανονικα εαν δεν εχει περασει ο ενας μηνας. Κατι αλλο ομως. Το στοπ οκ δε το ειδες. Τη δισταβρωση δεν την ειδες? Εχουμε δεν εχουμε στοπ, ειναι δυνατον να περναμε αερα πατερα τα στενα με μηχανακια? Περαστικα φιλε και προσεχε.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Ερώτηση: ήρθε η τροχαία και ζήτησε την ασφάλεια και επειδή δεν υπήρχε έχει καταγράψει ότι δεν υπάρχει ασφάλεια.

Τι γίνεται στην περίπτωση που τον καλύπτει ένα μήνα κλπ? Πας με το χαρτί ότι ανανεώθηκε το συμβόλαιό σου και αλλάζει η τροχαία τα όσο έχουν γραφτεί για το συμβάν?

Κι αν οι μπάτσοι έβλεπαν (λέω εγώ τώρα) την ασφάλεια που έχει ήδη λήξει αλλά μόνο 10 μέρες σου λένε, οκ μην αγχώνεσαι, σε καλύπτει ένα μήνα?

Τροποποιήθηκε από τον xristina_07

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Πλεον η τροχαια μπορει και ελεγχει αν πασα στιγμη αν το οχημα/δικυκλο ειναι ασφαλισμενο και δεν χρειαζεται να τους δειξεις χαρτι.

Ενα σημα δινουν και σε 2 λεπτα τους λενε απο τον ασυρματο αν εχει ασφαλιση η οχι.

Και στους καιρους που ειμαστε πρωτα ρωτανε αν εχει ασφαλεια και μετα ΑΝ θελουν τα υπολοιπα στοιχεια.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Και στους καιρους που ειμαστε πρωτα ρωτανε αν εχει ασφαλεια και μετα ΑΝ θελουν τα υπολοιπα στοιχεια.

Οσες φορες με εχουν σταματησει(καπου 5-6) δεν εχουν ζητησει ποτε ασφαλεια.

Τροποποιήθηκε από τον Angel13

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Χωρίς να βγάζω δικά μου συμπεράσματα, αν ισχύει κάτι τέτοιο

Πλεον η τροχαια μπορει και ελεγχει αν πασα στιγμη αν το οχημα/δικυκλο ειναι ασφαλισμενο και δεν χρειαζεται να τους δειξεις χαρτι.

τότε το μηχανάκι έχει ήδη ελεγχθεί αν έχει ασφάλεια και δεν έχει.

Δεν ξέρω αν βγαίνω εκτός θέματος αλλά μου φάνηκε λίγο παράξενο να μην καταλάβει η τροχαία αν υπάρχει ασφάλεια.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Οσες φορες με εχουν σταματησει(καπου 5-6) δεν εχουν ζητησει ποτε ασφαλεια.

Παω να παρω βιαστικα κατι ανταλλακτικα για το αμαξι με το fmx.Ξεχασα το μπουφαν

με τα χαρτια στο συνεργειο και με σταματανε 2 Ζ.Μεχρι να με φερουν τα χαρτια (100~150 μετρα ) η πρωτη ερωτηση που δωσανε στο σημα ηταν

αν εχω ασφαλεια.

Με χτυπανε με το αμαξι.Ερχεται η τροχαια μας μαζευει (3 συνολο) και το πρωτο πραγμα που μας ρωταει

"Ασφαλειες εχετε παιδια?"

Γρατσουνισα ενα αλλο αμαξι καθως παρκαριζα.Φωναζω τροχαια ερχεται

"Ασφαλεια εχεις πιστευω ε?"( dahhh u bet i have sherlock )

Με το fmx παλι με σταματανε παλι Ζ.

¨"Ασφαλεια , διπλωμα " μονο αυτα ζητησαν.

Προσωπικα οπως βλεπεις μονο αυτο με τυχαινει και το λεω γιατι ειναι της "μοδας" να βλεπουνε πρωτα ασφαλεια και

γιατι καποιος που ζοριζετε οικονομικα το πρωτο πραγμα (κακως αν θελει να κυκλοφοραει) κοβει την ασφαλεια.

Χωρίς να βγάζω δικά μου συμπεράσματα, αν ισχύει κάτι τέτοιο

τότε το μηχανάκι έχει ήδη ελεγχθεί αν έχει ασφάλεια και δεν έχει.

Δεν ξέρω αν βγαίνω εκτός θέματος αλλά μου φάνηκε λίγο παράξενο να μην καταλάβει η τροχαία αν υπάρχει ασφάλεια.

Μαλλον στην περιγραφη του παθοντα εχει καποιο κενο η οντως δεν το κοιταξαν οι τροχαιοι αν οντως ειναι ασφαλισμενο η οχι .

Τροποποιήθηκε από τον HTA-PI

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Εμένα πάντως όσες φορές λήγει η ασφάλεια μου,μου στέλνουν ένα χαρτί που λέει ότι είμαι κανονικά ασφαλισμένος για ένα μήνα ακόμα.και μάλιστα μου το στέλνουν καμια 10αριά μέρες πριν λήξει η κανονική ασφάλεια.

Και ξαναλέω,δεν σου χαρίζουν κάτι.

Απλά,λήγει πχ η ασφάλεια στις 10 νοεμβρίου του 2013.μου στελνουν ένα χαρτί που λέει πως ειμαι κανονικά ασφαλισμένος απο 10 νοεμβρίου του 2013 έως 9 δεκεμβρίου του 2013.

Αν λοιπόν πάω στις 9 δεκεμβρίου να ανανεώσω την ασφάλεια και πληρώσω ασφάλεια για ένα έτος αφαιρείται ο ένας μήνας που επωφελήθηκα απ το χαρτί της προσωρινής ασφάλισης που μου είχαν στείλει και είμαι ασφαλισμένος έως 10 νοεμβρίου του 2014.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

ευχομαι ολοι μας παντα να εχουμε να ασφαλιζουμε τα μοτορια μας...

υπαρχει καποιος εδω μεσα που εστω κ μια φορα δεν περασε κατα λαθος στοπ?

φιλαρακι εισαι τυχερος που δεν εγινε τιποτα χειροτερο...

ευχομαι να σου γινει μαθημα...

• Like 1

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

τελικα οταν με καλεσε ο αστυνομικος να παω στο τμημα ηταν ξηγημενος και μου τη χαρισε,δλδ δεν μου εκοψε κληση που ειναι 250 ευρω,και δεν μου πηρε και τις πινακιδες και το διπλωμα,τον αλον τον αποζημιωσα 400 ευρω για τις ζημιες στο αμαξι του,καναμε χαρτια στα κεπ οτι δεν εχουμε πλεον καμοια απαιτηση ο ενας απο τον αλον.προχθες μου ρθε το χαρτι για το δικαστηριο που οπως μου ειπε ο αστυνομικος σε αυτο δε μπορουσε να με καλυψει γιατι παει αυτεπαγγελτα,το χαρτι που ηρθε ομως στο κατηγορητηριο λεει απλα οτι με σταματησανε για ελενχο και δεν ειχα ασφαλεια,δεν γραφει πουθενα τιποτα για στοπ ουτε για τρακαρισμα η ασφαλεια τελικα ειχε ληξει ειχε περασει και μηνας, ,,,,,τα προστιμα τωρα πανω σε αυτο δεν ξερω που κυμαινοντε και πληρωνοντε αμμεσα εκει στο δικαστηριο?η πανε εφορια?οποιος ξερει ας απαντησει..οποιος ξερει ομως οχι οποιος μαλλον κατι ακουσε απο εναν φιλο κτλπ κτλπ.....Μαλακιες ολοι κανουμε ξερω να πληρωνο τα λαθοι μου και να μαθαινω απο αυτα,απο εκεινη τη μερα δεν εχω ξανακαβαλησει μετακινουμε με μεσα μαζικης μεταφορας λογω οικονομικης δυσκολιας,

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

στο δικαστήριο θα πας γιατι δεν είχες ασφάλεια. είναι 500 ευρώ κ μήνυση, άσχετα με το τροχαίο. όσον αφορά τον μήνα κάλυψης βγήκε νέος νόμος πριν 10 μέρες, από τη στιγμή που έχει λήξει η ασφάλεια σου δεν σε καλύπτει κανείς, απαγορεύτηκε στους ασφαλιστές να κάνουν αυτόματα ανανέωση του συμβολαίου κ πρέπει να πας εσύ να του πείς να συνεχίσει την ασφάλεια κ για το επόμενο εξάμηνο-χρονο. από τη στιγμή που δεν θα την πληρώσεις, δεν θα παραλαμβάνεις το χαρτί της ασφάλισής σου και το όχημα θα είναι ανασφάλιστο κ ας έχει ο ασφαλιστής το έγγαφ ασφάλισής σου στο γραφείο του. όσον αφορά τα περιπολικά κ ασφαλισμένος να φαίνεσαι στον δικό τους τερματικό αν δεν παρουσιάσεις το εντυπο της ασφάλειας σου κόβει κλήση κ μήνυση κανονικά κ αν έχεις την προσκομίζεις εντός 3 ημερών κ τα ακυρώνουν.

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

φιλε μαλλον δεν καταλαβες κατι,,,,,,το προστιμο λεμε ηταν 250 ευρω και ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΨΑΝΕ ΜΟΥ ΤΗ ΧΑΡΙΣΑΝΕ,,,,που τα ειδες τα 500 εσυ?μηνυση εχει γινει μονο τιποτε αλο,τα υπολοιπα μου τα χαρισανε να στο πω ετσι να το καταλαβεις γιατι κανονικα ειναι 250 ευρω κληση,αφαιρεση πινακιδων και διπλωμα για 2 χρονια εγω αυτα τα γλυτωσα,εχω μονο μυνηση απο τη τροχαια τιποτε αλο.

Τροποποιήθηκε από τον rainvolt

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα

Τέλος καλό όλα καλά φίλε. Παραδειγματίσου μέσα από αυτά που διάβασες για το τι θα μπορούσε να σου έχει συμβεί και κάνε τις σωστές κινήσεις από δω και πέρα. Καλύτερα κόψε Άλλη ανάγκη σου και βάλε ασφάλεια αφού κυκλοφορείς. Σταμάτησε σε όλα τα στενά έχεις δεν έχεις στοπ και πάντα κράνος αδερφέ!!

Συνάδελφοι εγώ κρίνω τον κατηγορούμενο ένοχο δικάζοντας τον σε 3ετή φυλάκιση χωρίς αναστολή για την παράβαση του αλλά και το θράσος του να εγγραφεί στο φόρουμ και να ρωτήσει για αυτό που του συνέβη.

Επόμενη υπόθεση παρακαλώ..

• Like 2

Μοιράσου αυτό το μήνυμα

Σύνδεσμος στο μήνυμα
Επισκέπτης
Το θέμα δεν δέχεται άλλες απαντήσεις.

• Create New...